Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  Restless : (14 June 2024 - 17:16) @FroZee ПРойти квесты или на притчале есть NPC, который вернёт тебя с острова
@  FroZee : (05 June 2024 - 19:27) всем привет!) подскажите пару вопросов ?! если ли перенос чаров! и как уйти с ньюби острова))))!
@  fr33 : (05 June 2024 - 16:53) kto mozet vzjat v gildiju?
@  regi : (28 May 2024 - 09:51) вы че все еще играете)))
@  fr33 : (24 May 2024 - 12:37) nada kvest sdelat togda onlajn budget
@  beatiful : (24 May 2024 - 08:42) da poxuj uzhe zabuje dorogu sjuda
@  fr33 : (22 May 2024 - 09:02) gm loh psc
@  MousT : (17 May 2024 - 19:17) SHAN TI BUDESH ZA SERVEROM SMOTRET ILI TOGDA ZAKROJ EGO VOOBSHE. CTF COLOR LOST MUTJAT FAME GP A TEBE POFIG.
@  Senseless : (06 May 2024 - 08:39) opatj dedosi idut :(
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?

Photo

Nopelni Ls !


  • This topic is locked This topic is locked
32 replies to this topic

#21 Zaibis

Zaibis

    Newbie

  • Members
  • 6 posts

Posted 11 April 2008 - 13:00

dzeks izsplava kautko gudru tagad visi baigi vinam pelniis. to naudu ko jus izterejat sezot pie dator vins neapmaxaas + tagad jaapikjo vairak pa elektribu

#22 ink2

ink2

    Novice

  • Members
  • 36 posts

Posted 11 April 2008 - 14:40

dzeks izsplava kautko gudru tagad visi baigi vinam pelniis. to naudu ko jus izterejat sezot pie dator vins neapmaxaas + tagad jaapikjo vairak pa elektribu


Nizmaksaju es bet gan reklamas agentura , kura sho riko pasakumu, un elektribu tere tikpat daudz cik tu pats sedi pie pc! tas aiznjem labi ja 5min

#23 karlis1993

karlis1993

    Novice Player

  • Members
  • 139 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ventspils

Posted 11 April 2008 - 16:40

(LAST REPLAY)

Tu smejies pensijas gados??? Man jau pa šito pelnīšanu - 1 gads jau sanāks jauns pc :)! PC pa - 450 Ls . Vēl tik pietrūksts 90$!!!! + Vel man pateicoties referaaliem nāk 0.2 nevis 0.01 ! tākā tas ir viegli pa vienu dienu apm 2.70 dolāri pienāk klāt!


Kaa ir iespeejams ka tev naak vairaak naudas nekaa 0,01$??? Es ari gribu zinat :D :D

#24 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 11 April 2008 - 18:46

Kaa ir iespeejams ka tev naak vairaak naudas nekaa 0,01$??? Es ari gribu zinat :D :D



referals!!!! IZLASI UZMANIGĀK NĀKAMREIZ LAI NAV JĀTAISA LIEKI REPLAY.

#25 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 12 April 2008 - 13:26

Oj, da labi... kurš tagad skries un pelnīs naudu priekš cita ?

Saprotu, labs pelnīšanas veids, bet ne visiem patīk ... tāpēc arī apstāsimies pie tā.



Da tu uzzini ka tur vis notiek, un tad Taisi Postus, Lai nav jaraksta stulbibas! Kaa saka ''Nezini, neruna.''
Nejau tagad visi ies prieks vina naudu pelnit, Visi kas ies Pelnis naudu sev! Un nekadi procenti vinam no jusu naudas nenaks, Juusu naudai ar vinu naudu NAV NEKADA SAKARA! Vins naudu sanems par jaunu lietotaju piesaistisanu. Un tas ka jus registresieties bez referaala vairak nepelnisiet, Tiesi otradak, ja registresieties zem vina, jus zinasiet kam prasit ja ir kadas neskaidriibas! Nejau Taisit Stulbus Postus!

dzeks izsplava kautko gudru tagad visi baigi vinam pelniis. to naudu ko jus izterejat sezot pie dator vins neapmaxaas + tagad jaapikjo vairak pa elektribu


1. Nejau vins jumz to izmaksas
2. Iesledzot vienu programu 1reiz diena un paturot 5min, pietam tikmer varat splet kautvai UO, vairak elektribas neaizies.

man nepatīk ka viņam nauda tiks


A sitadus cilvekus vispar aiz vienas vietas pakart pie staba...

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#26 Element

Element

    cream

  • Members
  • 1059 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ливаны

Posted 12 April 2008 - 20:49

Da tu uzzini ka tur vis notiek, un tad Taisi Postus, Lai nav jaraksta stulbibas! Kaa saka ''Nezini, neruna.''
Nejau tagad visi ies prieks vina naudu pelnit, Visi kas ies Pelnis naudu sev! Un nekadi procenti vinam no jusu naudas nenaks, Juusu naudai ar vinu naudu NAV NEKADA SAKARA! Vins naudu sanems par jaunu lietotaju piesaistisanu. Un tas ka jus registresieties bez referaala vairak nepelnisiet, Tiesi otradak, ja registresieties zem vina, jus zinasiet kam prasit ja ir kadas neskaidriibas! Nejau Taisit Stulbus Postus!



1. Nejau vins jumz to izmaksas
2. Iesledzot vienu programu 1reiz diena un paturot 5min, pietam tikmer varat splet kautvai UO, vairak elektribas neaizies.



A sitadus cilvekus vispar aiz vienas vietas pakart pie staba...


ej dirst vienkārši, es te netaisos nodarboties ar labdarību, ja es negribu lai viņam nāk nauda tad mani ir jāpakar. hmm interesanti. un vaitad tajā mājaslapā nevar reģistrēties ne caur viņa kontu?

#27 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 12 April 2008 - 23:01

ej dirst vienkārši, es te netaisos nodarboties ar labdarību, ja es negribu lai viņam nāk nauda tad mani ir jāpakar. hmm interesanti. un vaitad tajā mājaslapā nevar reģistrēties ne caur viņa kontu?


Jaa var, bet tu no ta vairak nepelnisi + Tev nebus kam lugt pec palidzibas ja bus kas neskaidrs, nemot sev kadu gudru sponsoru, tad vismaz zini ka bus kam pajautat ja bus kas neskaidrs.
2. Ta nav nekada labdariba, bet gan cilvecigas attiecibas, Ar sitaadu attieksmi tu dzive nekur talu netiksi :D

P.S. Par to Di**t suutisanu taka prasas peec +10% :)

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#28 Remember_me?

Remember_me?

    Journeyman

  • Members
  • 54 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija

Posted 13 April 2008 - 12:27

ej dirst vienkārši, es te netaisos nodarboties ar labdarību, ja es negribu lai viņam nāk nauda tad mani ir jāpakar. hmm interesanti. un vaitad tajā mājaslapā nevar reģistrēties ne caur viņa kontu?



Es tev novēlu lai tu dzīvē tiešām tā kārtīgi aizrijies ar savu lepnumu un skaudību! :P

#29 Karls

Karls
  • Members
  • 0 posts

Posted 21 October 2008 - 20:13

:) - bux.to - podjopka :)

Nopelnīt var šeit, pardodot savus dizainus www.tart.lv

#30 Juriic

Juriic

    Novice

  • Members
  • 37 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga

Posted 21 October 2008 - 21:53

Njaa.... totāli latvieši ! Nafig man pelniit vinjam labaak pieregoshos vnk caur bux.to utt.... Baigā tev šķirba nopelni santiimu zem huligaana vai zem kkaada resna amerikaanja.... Jums starpiiba nekada, zheel ka tik kads cits latvietis nenopelna 1/10 santiima. Ārprāc vnk. ! :sleep: P.S. huligaan paldies, buus japameegina ! :happy:
Ja kādam intresē tas pats latvijas lapaas.... http://www.naudina.l....php?ref=jurisv
http://www.money.the...h.org/?r=jurisv

#31 Sm0kie

Sm0kie

    Player

  • Members
  • 179 posts

Posted 21 October 2008 - 22:34

da taa wisa ir vnk fucking lazha...
GL dzive talu tiksi )
Posted Image

#32 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 22 October 2008 - 09:23

Ar šo bux.to var nopelnīt naudu, pats esmu pārliecinājies, bet ir viens BET... Es sakrāju 200 $ un gribēju ņemt ārā... Tas bija 2007.g. 7 decembrī... To naudu es tikai dabūju 2008.g. 8 Jūlijā. Tātad padomājat kāda sķirba starp naudas pieprasīšanas un saņemšanas datumu...

P.S. Ja gribat paīstam nopelnīt ejat strādāt... un aizmirstat par šādām muļķībām.

#33 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 22 October 2008 - 13:54

Ar šo bux.to var nopelnīt naudu, pats esmu pārliecinājies, bet ir viens BET... Es sakrāju 200 $ un gribēju ņemt ārā... Tas bija 2007.g. 7 decembrī... To naudu es tikai dabūju 2008.g. 8 Jūlijā. Tātad padomājat kāda sķirba starp naudas pieprasīšanas un saņemšanas datumu...

P.S. Ja gribat paīstam nopelnīt ejat strādāt... un aizmirstat par šādām muļķībām.



Buxto nav domats pelnit lielo un atro naudu ar parasto account`u. To ir japaaugstina par member, vai ka tur paaugstinasanu sauca. Lai izmaksa notiek katru menesi. Ta par ka ari visi parejie liidziigie saiti. Ir vajadziba Viniem maksat pat Up`u tad ari tas atmaksasies + Nopelnisiet vel naudu.
Bet ar to visu var ari kartiigi iebersties, jo ir labas kuras nemaksaa. Tapec sakuma visu kartiigi janoskaidro. Ar laiku ari Latvija sis lapas bus popularakas, tad ari vares ko vairak nopelnit. pagaidam tadas ir tikai dazas Latvija...

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users