Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  regi : (28 May 2024 - 09:51) вы че все еще играете)))
@  fr33 : (24 May 2024 - 12:37) nada kvest sdelat togda onlajn budget
@  beatiful : (24 May 2024 - 08:42) da poxuj uzhe zabuje dorogu sjuda
@  fr33 : (22 May 2024 - 09:02) gm loh psc
@  MousT : (17 May 2024 - 19:17) SHAN TI BUDESH ZA SERVEROM SMOTRET ILI TOGDA ZAKROJ EGO VOOBSHE. CTF COLOR LOST MUTJAT FAME GP A TEBE POFIG.
@  Senseless : (06 May 2024 - 08:39) opatj dedosi idut :(
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D

Photo

Fi6ing


  • Please log in to reply
29 replies to this topic

#1 Logitech

Logitech

    Senior Player

  • Members
  • 561 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia, Jelgava
  • Interests:MC

Posted 26 October 2008 - 21:01

Gribētu izteikt savu viedokli par fishing:
MĒSLS!!!
Agrāk ar 160++ skill varēja izzvejot pilnu dibenu pandoru, a tagad? no 240 skill... :D :D
Varetu piemeram 1lvl pandora 120%skill
2lvl = 130%
3lvl = 140%
4lvl = 150%
5lvl = 160%
6lvl = 170%
7lvl = 180%

... vai ari viss sākas no 140.. Vnk tagad no fishing NAV TOLKS!!! izšķied naudu un tikai tad vari fishing :@ Ko es varu darīt ar tiem ghost bone???

varetu no 200% skill taisit un zvejot shark... vismaz tolks butu no fishing!


Paldies par atsaucību. :)
Posted Image
Posted Image


Ieej te lūdzu http://bux.to/?r=gazelle2

#2 mGh`

mGh`

    Player

  • Members
  • 156 posts
  • Gender:Male
  • Location:LATVIJA

Posted 26 October 2008 - 21:11

Gribētu izteikt savu viedokli par fishing:
MĒSLS!!!
Agrāk ar 160++ skill varēja izzvejot pilnu dibenu pandoru, a tagad? no 240 skill... :D :D
Varetu piemeram 1lvl pandora 120%skill
2lvl = 130%
3lvl = 140%
4lvl = 150%
5lvl = 160%
6lvl = 170%
7lvl = 180%

... vai ari viss sākas no 140.. Vnk tagad no fishing NAV TOLKS!!! izšķied naudu un tikai tad vari fishing :@ Ko es varu darīt ar tiem ghost bone???

varetu no 200% skill taisit un zvejot shark... vismaz tolks butu no fishing!
Paldies par atsaucību. :)


Veel neesi sapratis kapec tas ta ir ? :D suti Rp buus viss ko gribi ! nesuuti nedabu neko :D

#3 Logitech

Logitech

    Senior Player

  • Members
  • 561 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia, Jelgava
  • Interests:MC

Posted 26 October 2008 - 21:16

Veel neesi sapratis kapec tas ta ir ? :D suti Rp buus viss ko gribi ! nesuuti nedabu neko :D

shanahans LOHS!!!

Warn +10 % - Mat. © See.
Posted Image
Posted Image


Ieej te lūdzu http://bux.to/?r=gazelle2

#4 Timbaland

Timbaland

    Novice

  • Members
  • 36 posts

Posted 26 October 2008 - 21:20

Nja.. Agrak bija labi laiki atstaj 5lvl waru makskeret-atnac no skolas pilns BP ar pandoram.. Tagat nu tiesam nekada tolka vairs nav..
+1 Logitech idejai

#5 mGh`

mGh`

    Player

  • Members
  • 156 posts
  • Gender:Male
  • Location:LATVIJA

Posted 26 October 2008 - 21:23

Nja.. Agrak bija labi laiki atstaj 5lvl waru makskeret-atnac no skolas pilns BP ar pandoram.. Tagat nu tiesam nekada tolka vairs nav..
+1 Logitech idejai

Da tur tajos craftos vairak nav ko tik ljoti iespringt pec manam domam... Ultima ir jasak izspelet nevis vnk spelet.. jo ultimai lai cik negribetos bet naks gals.. Ultimas labakie laiki ir izspeleti.. un tadi serveri ka XL tikai ar vien vairak izkropljo orgjinalo ultimu...

un varu tikai piebilst to ka shans ir galigi sachakarejies sava prata tiesham.... cilveks ja ir stulbs tad tur neko vairs nevar izdarit... diemzheel..

#6 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 26 October 2008 - 22:14

Laiki bija skaisti, bet manuprat ta bija parak liela Haljava... Un tas pamatiigi iedragaja servera ekonomiku. Itipasi kad Fishings tika updeit`ots, tas bija nepieciesams. Iespejams netik loti pagriest, bet pa vecam ar nevareja palikt.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#7 ghettoSuperstar

ghettoSuperstar

    Player

  • Members
  • 213 posts
  • Location:FA

Posted 26 October 2008 - 22:37

tagad ned*rs ok ? tad kad bija "tie" laiki , tad uz servera arii bija 250 online. a tagad? iztereju 40kk , sazvejoju full gargonu pa nedelju , norm ? pff ... pilnigs suuds.
Posted Image

#8 chumiits

chumiits

    Novice

  • Members
  • 34 posts

Posted 26 October 2008 - 22:39

shanahans visu izbojaaja ... vinjam pac pirmais serveris (main) bija vislabakais .. tad naca XL un tas noveda vinja praatu tikai pie taa kaa vairak un atrak dabut sev naudu par ko iztuseties un maxat rekjinus.... vinjsh vairs nedoma logjiski ... vinjsh varetu savu respektu pret speletajiem izdarit uztaisot vienu vienigu serveri kaa veco Oldp Main .. es varu deret tur butu daudz un dikti speletaji kuri patiesham ar vislielako prieku kraftotu un ietu varkaas

#9 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 26 October 2008 - 22:45

tagad ned*rs ok ? tad kad bija "tie" laiki , tad uz servera arii bija 250 online. a tagad? iztereju 40kk , sazvejoju full gargonu pa nedelju , norm ? pff ... pilnigs suuds.



Tad kad bija tie taci sauktie ''tie'' laiki, tad daudz kas bija savadak! Netikai fishing`s mainijas. Xl`s Jau ta ir riktiigs levaks. Berezka cenas aizvien mazakas un mazakas liek. Ko tev vel vajaga? Fishings ir tiraka halava. Dabuj labu skriptu un tevi nevar nosist. Ko tu citu vari gaidiit? Driz vel gm`u saks prasit par sedesanu uz macrosa.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#10 mGh`

mGh`

    Player

  • Members
  • 156 posts
  • Gender:Male
  • Location:LATVIJA

Posted 26 October 2008 - 23:42

Tad kad bija tie taci sauktie ''tie'' laiki, tad daudz kas bija savadak! Netikai fishing`s mainijas. Xl`s Jau ta ir riktiigs levaks. Berezka cenas aizvien mazakas un mazakas liek. Ko tev vel vajaga? Fishings ir tiraka halava. Dabuj labu skriptu un tevi nevar nosist. Ko tu citu vari gaidiit? Driz vel gm`u saks prasit par sedesanu uz macrosa.

tadiem muljkjishiem nevajag atbildet.. :) vinji taksh ir visgudri un bravuriigi var atbildet :D

#11 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 27 October 2008 - 00:22

tadiem muljkjishiem nevajag atbildet.. :) vinji taksh ir visgudri un bravuriigi var atbildet :D



Zinu, zinu, bet visjau prieks palamaties ar sikiem zadrotiem... :D Ganjau lielaka dala Foruma zin ka man tas patiik, protams ja ir iemesls... :happy:

Bet ja pa teemai, agrak fishings patiesam bija parspilets. + Ja vel tagad varetu ari armoru dabuut... Tas vairs nebuutu normaali.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#12 mGh`

mGh`

    Player

  • Members
  • 156 posts
  • Gender:Male
  • Location:LATVIJA

Posted 27 October 2008 - 10:17

Zinu, zinu, bet visjau prieks palamaties ar sikiem zadrotiem... :D Ganjau lielaka dala Foruma zin ka man tas patiik, protams ja ir iemesls... :happy:

Bet ja pa teemai, agrak fishings patiesam bija parspilets. + Ja vel tagad varetu ari armoru dabuut... Tas vairs nebuutu normaali.

Nu lai jau vinji lamajas :D

Driz buus ta ka vairak vispar neko nevares dabut :D :D

#13 Dolja

Dolja

    Master

  • Members
  • 700 posts
  • Location:Latvia

Posted 27 October 2008 - 11:35

katrā ziņā fishing's tagad nav nekāds pat no 240 skill'a. Vienā zvejas punktā viņš met 3 reizes , tātad zvejojas 3x reiz ilgāk (apmēram) + vēl nevar zvejot zem kuģa klāja...

#14 mczii

mczii

    Player

  • Members
  • 285 posts
  • Gender:Male
  • Location:My location is Britania Teritory.
  • Interests:My interests are artifact`s and Girl`s :)

Posted 27 October 2008 - 12:59

da man fishing`s nepatiik vins smkird vinju vispaar nevajadzeetu vareeja uztaisiit ka var bone ar laapstu kautkur rakt :) vai uztaisiijushi buutu jaunus monstrus no kuriem varetu izsist ! vieniigais ko var ielikt fishinga ir tikai treasure mape un viss :)
P.S. Vecie laiki neatgrieziisies es (un citi) var dziivot sapnos :DD
Unique archers 1lvl ( zilais cilvecins) :)))

#15 Logitech

Logitech

    Senior Player

  • Members
  • 561 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia, Jelgava
  • Interests:MC

Posted 27 October 2008 - 13:18

Njā.. es 3lvl ar4ers, 160 fishing vakar nopikru laivu... Tolks man bija izksiest 1.2kk + repair uz 22 dienam? PALDIES ŠANAHAN!!!
Posted Image
Posted Image


Ieej te lūdzu http://bux.to/?r=gazelle2

#16 Ingars

Ingars

    Master

  • Members
  • 829 posts
  • Location:Jelgava
  • Interests:Kriogeenika

Posted 27 October 2008 - 13:23

Logitech, vispār varēji palasīt forumu, kurā pat džeki ar newbie mantām sūdzas, ka nav jēgas no fishing un saitā ir pieejama tabula.
если вам ненравитса мои ошибки в тексте, to mogu pisatj i tak.
ну мне почему то кажетса што первий вариант лутше

#17 mGh`

mGh`

    Player

  • Members
  • 156 posts
  • Gender:Male
  • Location:LATVIJA

Posted 27 October 2008 - 14:00

katrā ziņā fishing's tagad nav nekāds pat no 240 skill'a. Vienā zvejas punktā viņš met 3 reizes , tātad zvejojas 3x reiz ilgāk (apmēram) + vēl nevar zvejot zem kuģa klāja...

prieksh kam tev jazvejo zem kugja klaja ja tur vari nospiest back vai forward scriptaa un pagaidit paris sec lai atpeld..

#18 Logitech

Logitech

    Senior Player

  • Members
  • 561 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia, Jelgava
  • Interests:MC

Posted 27 October 2008 - 17:45

prieksh kam tev jazvejo zem kugja klaja ja tur vari nospiest back vai forward scriptaa un pagaidit paris sec lai atpeld..

Arī, bet tomēr - 3x ilgāk.. baigi ilgi!!!

Ps varētu kaut armorus uzlikt lai zvejojas... piemeram titanium no 100% skill un crystal no 120% skill vel tur tas mantas.. old dress vai ka tur saucas.. ancient boots utml.. smukumam kautvai BET BUTU TOLKS
Posted Image
Posted Image


Ieej te lūdzu http://bux.to/?r=gazelle2

#19 Dolja

Dolja

    Master

  • Members
  • 700 posts
  • Location:Latvia

Posted 27 October 2008 - 17:55

prieksh kam tev jazvejo zem kugja klaja ja tur vari nospiest back vai forward scriptaa un pagaidit paris sec lai atpeld..


muļķis tu esi , ja domā , ka man scp nav back un forward...

Katrā ziņā , fišojot vairāk ej mīnusā , nekā plusā..

#20 Logitech

Logitech

    Senior Player

  • Members
  • 561 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia, Jelgava
  • Interests:MC

Posted 27 October 2008 - 18:16

muļķis tu esi , ja domā , ka man scp nav back un forward...

Katrā ziņā , fišojot vairāk ej mīnusā , nekā plusā..

Njā.. pa laivu samaksaju 1.2kk, repair 150k - 1.35kk...
Esu atpelnījis labi ja 60k... novaacu 4trus tos poseidon`s son, un izzvejoju 50 ghost kaulus.. vel 5cas volcano, parejas pa vienai zivis...
Labais fišings :roll:
Posted Image
Posted Image


Ieej te lūdzu http://bux.to/?r=gazelle2




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users