Перейти к содержимому


Свернуть/развернуть блок Chat Открыть чат в новом окне

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.
@  Artemy Shan : (13 February 2024 - 02:44) Сменился айпи для входа в игру. Теперь заходим через: loginserver=login.oldp.net,2593 или loginserver=91.121.232.151,2593

Фото

Hot


  • Чтобы отвечать, сперва войдите на форум
28 ответов в теме

#1 Avakada

Avakada

    Player

  • Members
  • 235 сообщений

Опубликовано 16 March 2022 - 17:41

its about time to get HOT since there is no online right now, lets make oldparadise great again.

 

+ imbue poison flames(25% nada izmenitj na 50% uchitavaja shto braclet (50%) necklase (50%), reflect (100%) magic reflection (100%)

toestj shans otravitj protivnika menee 7.5% 



#2 beatiful

beatiful

    BuPTyo3

  • Members
  • 833 сообщений
  • Gender:Male

Опубликовано 16 March 2022 - 22:12

:jacky:


Man wird nur schlauer, wenn man gegen schlauere Gegner spielt.

 

GMbig.gif


#3 fr33

fr33

    Advanced Player

  • Members
  • 350 сообщений

Опубликовано 17 March 2022 - 02:25

откуда 7.5%?



#4 Ganjakur

Ganjakur

    Guru

  • Members
  • 2551 сообщений
  • Gender:Male
  • Location:Pakistan

Опубликовано 17 March 2022 - 08:11

Gg

#5 Pofigoras

Pofigoras

    Senior Player

  • Members
  • 496 сообщений

Опубликовано 17 March 2022 - 09:07

;)))

#6 Avakada

Avakada

    Player

  • Members
  • 235 сообщений

Опубликовано 17 March 2022 - 14:09

ez math

 

shans otravitj s poison flames 30%, eto pochti odna iz 3 strel.

esli braclet eto 50% i togo shans stal 15% 

esli poison neck togda esho - 50% i togo 7.5% eto odna iz 12 strel

+reflecti

+magic reflection(bez limita)

i togo obshij shans otravitj protivnika s poison flames menee 7.5%

 

+archer otkaziveatsa ot FS imbue (menee dmg) i archer otkazivaetsa ot gods armora (tak kak netu speeda)

i togo malenkij dmg s malenkim shanson otravitj 



#7 beatiful

beatiful

    BuPTyo3

  • Members
  • 833 сообщений
  • Gender:Male

Опубликовано 17 March 2022 - 18:26

не надо плакать просто начни играть клериком, как это сделал я , и больше не плачу тут по поводу дмг. Но тебе меняй дмг не меняй, надо еще подучиться играть Марис 

dmg.png


Man wird nur schlauer, wenn man gegen schlauere Gegner spielt.

 

GMbig.gif


#8 Bliezeejs

Bliezeejs

    Novice Player

  • Members
  • 115 сообщений
  • Gender:Male

Опубликовано 17 March 2022 - 20:59

Lanc oldp forumā: Maris nenado plakatj, nauchisj igratj.
Lanc satiek Māri Jelgavas Rimi: xaxaxaxa nu ko tu vecais es jau tikai xaxaxaxa prikolijos xxaaxxaxa chista for fun (lanc sāk raudāt un aizskrien prom)
Funny cuz it's true!
  • NIL и Restless пользователям это нравится

#9 Dj-Boba

Dj-Boba

    Player

  • Members
  • 219 сообщений
  • Gender:Male

Опубликовано 17 March 2022 - 21:31

 

 

 

Maris sava elementa, archeram nav dmg pa lielu warior parak stipri un magi nav?



#10 Avakada

Avakada

    Player

  • Members
  • 235 сообщений

Опубликовано 17 March 2022 - 21:47

uzsvars tendets uz iespeju saindet konkreto klasi, bet kam iedzilinaties, ja var to nedarit?



#11 beatiful

beatiful

    BuPTyo3

  • Members
  • 833 сообщений
  • Gender:Male

Опубликовано 17 March 2022 - 21:49

Lanc oldp forumā: Maris nenado plakatj, nauchisj igratj.
Lanc satiek Māri Jelgavas Rimi: xaxaxaxa nu ko tu vecais es jau tikai xaxaxaxa prikolijos xxaaxxaxa chista for fun (lanc sāk raudāt un aizskrien prom)
Funny cuz it's true!

Tad Marim jabrauc uz Satiksmeni uz Rimi. Gan jau vins uz rafu brauka, no cenas.. da i ka vins tur mani satiks ja es visas dienas ultima 24/7  Bet ja ta notiks es tev lieku V S O P 1L 


Man wird nur schlauer, wenn man gegen schlauere Gegner spielt.

 

GMbig.gif


#12 Dj-Boba

Dj-Boba

    Player

  • Members
  • 219 сообщений
  • Gender:Male

Опубликовано 18 March 2022 - 06:51

uzsvars tendets uz iespeju saindet konkreto klasi, bet kam iedzilinaties, ja var to nedarit?

Poison seiku var vilkt visas klases ) pa kadu konkreto klasi iet bazars )))) , tas ir tas pats kas augstak esosaja video tu netiec maja ))))



#13 Avakada

Avakada

    Player

  • Members
  • 235 сообщений

Опубликовано 18 March 2022 - 14:27

Poison seiku var vilkt visas klases ) pa kadu konkreto klasi iet bazars )))) , tas ir tas pats kas augstak esosaja video tu netiec maja ))))

da tu tups esi, es balstos uz pieradamiem faktiem, precizejot - kleriks. jabut vismaz mazam % ar iespejamibu nosist vinu, esmu visu izmeginajis un tas nav reali izdarams. ja tu spej apgazt sho teoriju, ludzu nostadi mani fakta prieksha, nevis dzen zosis pa defu.



#14 Dj-Boba

Dj-Boba

    Player

  • Members
  • 219 сообщений
  • Gender:Male

Опубликовано 18 March 2022 - 16:27

da tu tups esi, es balstos uz pieradamiem faktiem, precizejot - kleriks. jabut vismaz mazam % ar iespejamibu nosist vinu, esmu visu izmeginajis un tas nav reali izdarams. ja tu spej apgazt sho teoriju, ludzu nostadi mani fakta prieksha, nevis dzen zosis pa defu.

Marit tas ka tev nekad bijis skill un esi servera lielakais mizejs to visi zin tu kad iesauj divas bultas blauj es vinu nositu )))))))) un ar archeru var nosist clericu ))) Tu tuksas runas runa ...

Jus prosta visi defence armor skrienat jo mizat ))) Apgerb gods poison flames toxic lamu talak nestastisu saks smadzenes stradat pats izdomasi ka darit )



#15 Avakada

Avakada

    Player

  • Members
  • 235 сообщений

Опубликовано 18 March 2022 - 16:45

Marit tas ka tev nekad bijis skill un esi servera lielakais mizejs to visi zin tu kad iesauj divas bultas blauj es vinu nositu )))))))) un ar archeru var nosist clericu ))) Tu tuksas runas runa ...

Jus prosta visi defence armor skrienat jo mizat ))) Apgerb gods poison flames toxic lamu talak nestastisu saks smadzenes stradat pats izdomasi ka darit )

 par mizhshanu vairak ir subjektivs viedoklis nevis objektivs, izverteju situaciju. bljaushana - jaa, lieliskas emocijas un taja pasha laika vieniigaas, ko var kjert spelejot speles. 

 

archeram godsaa nav speed, ar toxic lamu un posion flames ir maz dmg un maza iespeja saindet

 

ka var but tukshas runas, ja es visu pamatoju un argumenteju?

 

izej pret Lanca kleriku 1x1 ar archeru un pieradi ka to var izdarit, tad nebus tukshas runas. 



#16 beatiful

beatiful

    BuPTyo3

  • Members
  • 833 сообщений
  • Gender:Male

Опубликовано 18 March 2022 - 17:13

 par mizhshanu vairak ir subjektivs viedoklis nevis objektivs, izverteju situaciju. bljaushana - jaa, lieliskas emocijas un taja pasha laika vieniigaas, ko var kjert spelejot speles. 

 

archeram godsaa nav speed, ar toxic lamu un posion flames ir maz dmg un maza iespeja saindet

 

ka var but tukshas runas, ja es visu pamatoju un argumenteju?

 

izej pret Lanca kleriku 1x1 ar archeru un pieradi ka to var izdarit, tad nebus tukshas runas. 

Wouuu kaut kads archeru battles foruma sakas .. naiss . like that .. Izej pret Bagomol vai Picku vai Pixeli  un redzesi pats. Ko tu uzreiz pret Lancu gribi lai vins nak ? 

 

Es tak ka Habibs te ..  jus mazie Conori   :D bet japeņiem tas fakts ka Lanc agrāk spēleja ar Archeru,bet kad saka spelēt ar Clericu vairāk nesudzās... hmm ko tas varetu nozimet? 

 

Māri ja godigi man vairāk neka 40 pogu iebindetas, cik tev? 


Man wird nur schlauer, wenn man gegen schlauere Gegner spielt.

 

GMbig.gif


#17 Dj-Boba

Dj-Boba

    Player

  • Members
  • 219 сообщений
  • Gender:Male

Опубликовано 18 March 2022 - 17:50

 par mizhshanu vairak ir subjektivs viedoklis nevis objektivs, izverteju situaciju. bljaushana - jaa, lieliskas emocijas un taja pasha laika vieniigaas, ko var kjert spelejot speles. 

 

archeram godsaa nav speed, ar toxic lamu un posion flames ir maz dmg un maza iespeja saindet

 

ka var but tukshas runas, ja es visu pamatoju un argumenteju?

 

izej pret Lanca kleriku 1x1 ar archeru un pieradi ka to var izdarit, tad nebus tukshas runas. 

Tu esi pilnigs zabaks tiesam , Visas klases sit atrak ar kaulu armoru un gods lenak vienkarsi nav vairs archeru kas mak spelet apec raudat ka mazas meitenes lelli nedabujusas. Warior ari crash sit pa decilu atrak ta pat ka archer cleric...... tas ir atseviks armora speed ko tu gribi panakt to ka lai archer ir owerpower un likam rokam visus saudit var ?



#18 Dj-Boba

Dj-Boba

    Player

  • Members
  • 219 сообщений
  • Gender:Male

Опубликовано 18 March 2022 - 17:52

Wouuu kaut kads archeru battles foruma sakas .. naiss . like that .. Izej pret Bagomol vai Picku vai Pixeli  un redzesi pats. Ko tu uzreiz pret Lancu gribi lai vins nak ? 

 

Es tak ka Habibs te ..  jus mazie Conori   :D bet japeņiem tas fakts ka Lanc agrāk spēleja ar Archeru,bet kad saka spelēt ar Clericu vairāk nesudzās... hmm ko tas varetu nozimet? 

 

Māri ja godigi man vairāk neka 40 pogu iebindetas, cik tev? 

Lancelot cik lasiju mp tu esi bezdarbnieks kursh dzivo pie vecvecakiem (habib)



#19 Avakada

Avakada

    Player

  • Members
  • 235 сообщений

Опубликовано 18 March 2022 - 18:04

ja lasa ko raksta mp, tad dazhi labi sit sievas, dzivo uz berna pabalsta un nodzeries lidz klinkim, bet ne par to ir stasts.

tema ir par to cik reali procentuali ir iespejams saindet kleriku ja tu spele ar archeru, es izklastiju savu beedu, prichom mazas meitenes un lelles? 

nee es gribu panakt vismaz 33% iespejamibu saindet pretinieku ( kas ir viena no 3 bultam), lai jebkurai klasei butu iespeja (nevis 100%) nosist pritika kadu. 

diskutet par lietam, kur atskiras viedokli ir ok, bet prichom te, kursh ar ko dzivo. 



#20 Dj-Boba

Dj-Boba

    Player

  • Members
  • 219 сообщений
  • Gender:Male

Опубликовано 18 March 2022 - 18:24

ja lasa ko raksta mp, tad dazhi labi sit sievas, dzivo uz berna pabalsta un nodzeries lidz klinkim, bet ne par to ir stasts.

tema ir par to cik reali procentuali ir iespejams saindet kleriku ja tu spele ar archeru, es izklastiju savu beedu, prichom mazas meitenes un lelles? 

nee es gribu panakt vismaz 33% iespejamibu saindet pretinieku ( kas ir viena no 3 bultam), lai jebkurai klasei butu iespeja (nevis 100%) nosist pritika kadu. 

diskutet par lietam, kur atskiras viedokli ir ok, bet prichom te, kursh ar ko dzivo. 

Starpiba liela visi te pieaugusi vins daudz runa pa visiem , bet pats nekas nav tuvu zemakajam limenim. Sakuma noskaidro cik % poison seika resisto :))) viens ,otrs spelaja Janka un Olegs archeru gerba visus cleric ara jo ir skills tev vina nav ,par to ari ir viss sis stasts ka tu gribi panakt owerpower lai gan vienkarsi jamak spelet , es tev iesaku macities spelet nevis taisit glupas netemas. Cik reizu tu mari izgajis no mp esi viens lai vispar ko spriestu viens pret viens pvp?






0 пользователей читают эту тему

0 пользователей, 0 гостей, 0 невидимых