Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Mu Senate - 4 Lv Forum


  • This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

#1 Administrator

Administrator

    eGames Manager

  • Members
  • 2383 posts
  • Gender:Male
  • Location:<p style="Riga"</p>
  • Interests:Code

Posted 10 June 2011 - 09:21

Sveicināti, sakarā ar paceltu tēmu, ka ir vajadzīgs LV sadalījuma supports, mēs pieņēmām lēmumu paņemt 1 cilvēku darba veikšanai.

Support'am būs jāveic Quest'i, LV sadaļas moderēšana, kā arī būs jāveic motivēšana citiem LV runājošiem spēlēt tieši pie mums!

Mēs pieprasām sekojošo:

* LV valodas zināšana labā līmenī, Krievu un English sarunvalodas līmenī.
* Jābūt adekvātam cilvēkam.
* Liela pieredze spēlē, kā arī to zināšana.
* Mūsu servera spēlētājs.


Ja ir kādam vēlēšanas un viņš apzinās ka ir spējīgs pavilkt šo darbi, gaidām jūsu anketu šajā topikā!

Anketa:

1) Skype
2) Niks, Serveris
3) Ģilde
4) Vecums
5) Spēles pieredze
6) Kāpēc jūs vēlaties iestāties iekš Mu Senate?

Kā arī pastāstiet nedaudz par sevi!

#2 bone

bone

    Player

  • Members
  • 174 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 10 June 2011 - 10:20

1) edgars7412
2) Seraphim, -BOSS- (High)
3) BastarD
4) 16
5) Decembrī būs aptuveni 5 gadi.
6) Vēlos iestāties Mu Senate, jo neaktivitāte latviešu forumā ir nedaudz apnikusi, un es uzskatu, ka es šo forumu varu padarīt daudz aktīvāku, kā arī pareklamēt serveri daudz latviešu vidū. Protams, neatteikšu kādam palīdzēt arī spēlē.

Mani sauc Edgars, dzīvoju Liepājā. Pats pirmais mu serveris kuru spēlēju, bija mu-dream. Un kopš tā laika pavadu savu brīvo laiku spēlējot mu serveros. Egames spēlēju nedaudz vairāk par gadu. Septembrī uzsākšu mācības 11. klasē. Man patīk iepazīt daudz jaunu cilvēku, un es ceru, ka, latviešu forumam attīstoties, es spēšu atrast daudz, jaunu domubiedru. Esmu arī bijis foruma moderātors MMORPG RSPS, kā arī kingsage serverī.

P.S.

Paldies dym par sapratni!

#3 Marchello

Marchello

    Novice Player

  • Members
  • 101 posts

Posted 10 June 2011 - 11:36

1) Skype- daniels1996
2) Niks, Serveris- Neveiksme (High)
3) Ģilde- PHOENIX
4) Vecums- 15 gadi
5) Spēles pieredze- ap 4 līdz 5 gadiem.Ir bijuši pārtraukumi...
6) Kāpēc jūs vēlaties iestāties iekš Mu Senate?- Kāpēc es vēlos pieteikties?Tātad piekritīšu bone, ka latviešu foruma aktivitāte ir katestrofāla.Nekas tur gandrīz nenotiek, ja kādam kautko vajag visi iet uz krievu forumu un tur meklē palīdzību, tāpēc es gribu pildīt mu supporta pienākumus, un palīdzēt savas tautības cilvēkiem, kā arī cittautību spēlētājiem.Vēlos ,lai šeit būtu tāda pat aktivitāte, kā krievu forumā un, ja es tikšu pie šī amata, tad noteikti mēģināšu to īstenot.Vēlētos, lai šeit būtu arī latvieši, kas nebaidās izteikties un kuri visu palīdzību var atrast šeit šajā forumā.Kā arī vēlos veidot questus, lai cilvēkiem būtu intresantāk spēlēt un veicināt latviešu tautības cilvēkus iegriezties šajā mu serveri un, to arī spēlēt!

Kā arī pastāstiet nedaudz par sevi!
[Par Mani]

Mani sauc Dāvis.Kā jau minēju man ir 15 gadi.Mācos Līvānu 1. vidusskolā.Šogad pabeidzu 8.klasi.Nākamgad būs eksāmeni (Brrrr....).Par mu pieredzi, kā jau teicu spēlēju 4-5 gadus.Šī bija mana pirmā spēle, kuru spēlēju internetā, pirmais mu serveris bija mu-angel.Tur mēs ar brālēnu kapājām, apnika un meklējām citus mu serverus un uzdūrāmies jūsējajam, ja skaita arī pārtraukumus, esmu šeit jau kādus 2 gadus, piereģistrējies esmu 25.septembrī 2009.gadā, pilni 2gadi nav ,bet nu gandrīz.Forumā biju kluss, neko diži nerakstiju, bet klusējo, tagad gan nevarēju noturēties un klusēt, jo tiešām vēlos veikt šos pienākumus un cienīgis būt par mu supportu.Moderātora pieredze ir 3 gadi.Esmu moderējis daudzos cs'a serveru mājaslapās, kā arī esmu moderējis pāris mu serveru mājaslapās, tāpēc šis amats man nav sveš un to es spēšu pienācīgi pildīt savus pienākumus.Gm pieredze man ir 2 gadi esmu gm vairākos serveros, kā frost,mu-angel un vēl pāris, visus nesaukšu, lai neradītos pārpratumi.Tāds nu es esmu un vēlos palīdzēt, ja mani izvēlēsieties, tad es centīšos palīdzēt spēlētājiem, kā nu varu.Tapēc lemjiet Jūs, kurš ir labākais, lai pildītu šos pienākumus! ;)

P.s Paldies, ka beidzot mūs kāds sadzirdēja!
Server- Main Class- BM Guild- VioleNce Nick- Ampa Status in guild- Bm(Battle Master)

#4 loliksss3

loliksss3

    Player

  • Members
  • 288 posts

Posted 10 June 2011 - 11:41

1) sikais12341
2) KARBORATOR,PRADASM Serveris-High
3)Guilds- PHOENlX
4) Vcums- 18
5) Spēles pieredze-4gadi
6) Es velos iesaistities saja darbibas procesa jo, ka jau jus pasi saprotat pedejos menesos latviesu kustiba ir samazinajusies un es ka motivets cilveks centisos uzlabot aktivitāti LV speletaju starpa, tas bus gan ar qvestiem gan topic egames Foruma lai jau zeni ar sanem visus jaunumus ka Rus speletaju vismaz nebusim atdaliti .


Tātad par mani-
Mani sauc Matīss Dzīvoju Aizpute,Studeju,macos daros tgd atpusos, Sis no visiem mu serveriem man ir bijis pats pirmais un kurs mani ari pievilinaja mu oline dzīvei.Studeju Cīravas arodvidusskola par Automehaniķi nu jau 3 kurs.Brīvaja Laikā patīk sportot, pa retam ari Ceļoju uz citam valstim ja sanak,bet ta parsvara sezu pie PC un rakajos Globalaja timekli.karo4 isak sakot Mūsdienu domajoš cilvēks :D
Posted Image

#5 Administrator

Administrator

    eGames Manager

  • Members
  • 2383 posts
  • Gender:Male
  • Location:<p style="Riga"</p>
  • Interests:Code

Posted 13 June 2011 - 14:23

Nedēļas nogalē mēs pieņemsim 1 no jums uz šo amatu.
Vēlos paziņot ka vēl topiks ir vaļā, atstajat savas anketas šeit.

#6 bone

bone

    Player

  • Members
  • 174 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 21 June 2011 - 15:43

Cilvēki, saņemieties! Ko tik maza aktivitāte.

#7 KapMa

KapMa

    Paradise AGM <3

  • Members
  • 616 posts
  • Gender:Female
  • Location:где рождаются мечты...

Posted 21 June 2011 - 19:25

Protams,ka panems KARBORATOR,jo vinam jau ir 18 gadi :D :happy:
Мне наплевать на тех, кто уходит из моей жизни. Я найду замену каждому. Зато тех, кто остался, я люблю больше жизни...
Server :eGames / High
Nik :-KapMa-
Guild :Paradise
Alliance :TheBest, MadHouse

#8 bone

bone

    Player

  • Members
  • 174 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 21 June 2011 - 20:34

Protams,ka panems KARBORATOR,jo vinam jau ir 18 gadi :D :happy:

Ja paņemtu gadu dēļ, tad tas vnk būtu epic fail)

#9 loliksss3

loliksss3

    Player

  • Members
  • 288 posts

Posted 21 June 2011 - 21:17

Protams,ka panems KARBORATOR,jo vinam jau ir 18 gadi :D :happy:

nu shas jau bus 19
Posted Image

#10 KapMa

KapMa

    Paradise AGM <3

  • Members
  • 616 posts
  • Gender:Female
  • Location:где рождаются мечты...

Posted 23 June 2011 - 10:21

nu shas jau bus 19

Ooo :D
Мне наплевать на тех, кто уходит из моей жизни. Я найду замену каждому. Зато тех, кто остался, я люблю больше жизни...
Server :eGames / High
Nik :-KapMa-
Guild :Paradise
Alliance :TheBest, MadHouse

#11 RUDIS

RUDIS

    Senior Player

  • Members
  • 532 posts
  • Gender:Male
  • Location:London

Posted 23 June 2011 - 22:57

izskatas ka jaizvelas no paris cilvekiem, :)
vienam pat 19 :D:D:D:D

#12 loliksss3

loliksss3

    Player

  • Members
  • 288 posts

Posted 24 June 2011 - 01:25

No paris cilvekieeeem kas ir atbilstosi kanditaturai un ar norm zinahanas limeni ta ka prob nau
Posted Image

#13 Uncizzz

Uncizzz

    Newbie

  • Members
  • 8 posts

Posted 26 June 2011 - 15:21

Ja paņemtu gadu dēļ, tad tas vnk būtu epic fail)

tieši pretēji....
mu-egames ir jau diezgan populārs projekts, kurā par galvenajiem cilvēkiem būtu smieklīgi izvēlēties nepilngadīgus perdeļus. pagaidām tikai viens īsts kandidāts ir uz šo amatu - KARBURATOR. Viņam ir gadi, attiecīgi pieredze daudzās situācijās. es jau redzu acu priekšā kā 16 gadīgs vadīs questus - haoss, ne tu krieviski jēdz atbildēt (es pieļauju) ne latviski sakraīgi uzrakstīt. Arī serverī tevi nēsmu redzējis nekad nedz Seraphim nedz -BOSS-, karburatoru praktiski katru dienu. Neveiksme arī ir redzēts, bet nu gadu dēļ es labāk atturos komentēt.
manuprāt admini paši būs pietiekami gudri un izlems nevis te bone patsātvīgi lien visur ar savu degunu katrā topikā - mazliet pretīgi sāk palikt skatīties, takā jau būtu mu-support titulu ieguvis.

p.s. nemēģinu te nevienu rekomendēt un nopelt, piedodiet ja kādu aizskāru, bet nevarēju klusēt.

#14 bone

bone

    Player

  • Members
  • 174 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 26 June 2011 - 16:34

tieši pretēji....
mu-egames ir jau diezgan populārs projekts, kurā par galvenajiem cilvēkiem būtu smieklīgi izvēlēties nepilngadīgus perdeļus. pagaidām tikai viens īsts kandidāts ir uz šo amatu - KARBURATOR. Viņam ir gadi, attiecīgi pieredze daudzās situācijās. es jau redzu acu priekšā kā 16 gadīgs vadīs questus - haoss, ne tu krieviski jēdz atbildēt (es pieļauju) ne latviski sakraīgi uzrakstīt. Arī serverī tevi nēsmu redzējis nekad nedz Seraphim nedz -BOSS-, karburatoru praktiski katru dienu. Neveiksme arī ir redzēts, bet nu gadu dēļ es labāk atturos komentēt.
manuprāt admini paši būs pietiekami gudri un izlems nevis te bone patsātvīgi lien visur ar savu degunu katrā topikā - mazliet pretīgi sāk palikt skatīties, takā jau būtu mu-support titulu ieguvis.

p.s. nemēģinu te nevienu rekomendēt un nopelt, piedodiet ja kādu aizskāru, bet nevarēju klusēt.

Un tu būtu? :D Poļubom esi kaut kāds iesācējs, tādēļ jau neesi mani redzējis. ^^ Nopērc vipu un redzēsi katru dienu.


Tātad, tu gribi teikt, ka nedrīkst palīdzet cilvēkiem un atbildēt uz viņu jautājumiem? :D Sorry čalīt, bet tu vispār domā, ko tu raksti?

Man pilnībā ir vienalga uz to mu-support, ja tikšu, tad tikšu, ja nē, tad nē. Nedomāju, ka kļūstot par support, tas palielinās mana virtuālā krāna garumu.

Nākamreiz vienkārši sēdi klusi un nelien tur, kur tev nav jālien.

P.S. tā kā te administrācijas vairāk nav, domāju, ka var šo topiku vērt ciet. Egames lēnām mirst. ;)

#15 KapMa

KapMa

    Paradise AGM <3

  • Members
  • 616 posts
  • Gender:Female
  • Location:где рождаются мечты...

Posted 26 June 2011 - 16:41

tieši pretēji....
mu-egames ir jau diezgan populārs projekts, kurā par galvenajiem cilvēkiem būtu smieklīgi izvēlēties nepilngadīgus perdeļus. pagaidām tikai viens īsts kandidāts ir uz šo amatu - KARBURATOR. Viņam ir gadi, attiecīgi pieredze daudzās situācijās. es jau redzu acu priekšā kā 16 gadīgs vadīs questus - haoss, ne tu krieviski jēdz atbildēt (es pieļauju) ne latviski sakraīgi uzrakstīt. Arī serverī tevi nēsmu redzējis nekad nedz Seraphim nedz -BOSS-, karburatoru praktiski katru dienu. Neveiksme arī ir redzēts, bet nu gadu dēļ es labāk atturos komentēt.
manuprāt admini paši būs pietiekami gudri un izlems nevis te bone patsātvīgi lien visur ar savu degunu katrā topikā - mazliet pretīgi sāk palikt skatīties, takā jau būtu mu-support titulu ieguvis.

p.s. nemēģinu te nevienu rekomendēt un nopelt, piedodiet ja kādu aizskāru, bet nevarēju klusēt.

Nepilgadigus ari nem. :happy:
No vienas puses es tev piekritu,bet ja vinam ir 15-17 tas nekas,dazi pat jau sajos gados ir daudz gudrak neka pilngadigie cilveki.Manuprat gadi neko nevar pateikt,nu ja - vairak pieredzes , bet Bone -vinam ir galva uz pleciem ( Ed,nedoma ka es tevi rekomendeju un parejie ari :D ) Edgars labi mak runat krievu valoda.Un ka tu pateici ( sarkans:D ) neka nebij) es redzeju ari tadus,kas 20+ gados nemak savaldit cilvekus , tas viss ir atkarigs no cilveka ) :wub:
P.s. Piedosan,ja ir kadas gramatiskas kludas.Latviesu valoda-nav mana sarunas valoda. :roll:
Мне наплевать на тех, кто уходит из моей жизни. Я найду замену каждому. Зато тех, кто остался, я люблю больше жизни...
Server :eGames / High
Nik :-KapMa-
Guild :Paradise
Alliance :TheBest, MadHouse

#16 bone

bone

    Player

  • Members
  • 174 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 03 July 2011 - 18:22

Atbilde no administrācijas būs?

#17 Forsaken

Forsaken

    Товарищ

  • Members
  • 628 posts
  • Gender:Male
  • Location:Arkania
  • Interests:MuOnline

Posted 04 July 2011 - 12:25

Šobrīd vakance ir slēgta




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users