Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  MousT : (17 May 2024 - 19:17) SHAN TI BUDESH ZA SERVEROM SMOTRET ILI TOGDA ZAKROJ EGO VOOBSHE. CTF COLOR LOST MUTJAT FAME GP A TEBE POFIG.
@  Senseless : (06 May 2024 - 08:39) opatj dedosi idut :(
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on

Photo

Akec


  • This topic is locked This topic is locked
20 replies to this topic

#1 Lipers

Lipers

    Novice Player

  • Members
  • 117 posts
  • Interests:<c> jur4iks12

Posted 29 November 2011 - 17:33

sor nezinaju kur lai met topiku nu bet domaju ka bus ok!
es no vienas puses atbalstu ka mums ir moderatos neskatoties uz skarbibu bet kapec sledz visas temas!
del tevis varetu izdomat daudz jaunu topiku tikai papildinot vecos!
ta ka nezinu ja mums ir atraktivs moderators tas ir brinigi bet ari biwku pagaidi kamer ari kads cits izsakasa nevis neuzkalausot jasledz topiku! varbut ari citu sudzibas topikos uzklausisi un neslegsitikatri!
ja ja nukas velos ari uzklausit vovana komentaru!
ja nu kas lasiwuikpec laika! =)
server - High guild - Lakers nick - jur4iks12

#2 akec

akec

    Novice Player

  • Members
  • 108 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 29 November 2011 - 17:45

:)

Lūdzu parādiet par, kuru topiku konkrēti iet runa? Kurš topiks Jūs neapmierina?

ta ka nezinu ja mums ir atraktivs moderators tas ir brinigi bet ari biwku pagaidi kamer ari kads cits izsakasa nevis neuzkalausot jasledz topiku!

Ja jau esat pacēlis šo jautājumu - vēlos dzirdēt, par, kuru topiku iet runa? Kāpēc man būtu speciāli jāgaida kāda cita lēmums, kad esmu pieņēmis savu lēmumu/apspriežoties ar kolēģiem, ja esmu to paziņojis un tēmu aizslēdzis? Tagad Jūs neapmierina manas darbības?

#3 jur4iks

jur4iks

    Novice

  • Members
  • 41 posts

Posted 29 November 2011 - 18:05

Aizver muti akec (finger)

#4 BpeguHa

BpeguHa

    Newbie

  • Members
  • 23 posts
  • Gender:Female
  • Interests:http://avatarmaker.eu/free-avatars/2012-doomsday-prediction-avatar-6286/

Posted 29 November 2011 - 18:10

Aizver muti akec (finger)

Jur4ik kas ta nu,abizzoja Tevi :blush:
Поверьте, глупость – это тоже болезнь. Это – единственная болезнь, от которой страдает не сам больной, а его окружение.


Posted Image

#5 jur4iks

jur4iks

    Novice

  • Members
  • 41 posts

Posted 29 November 2011 - 18:13

da ne izskatas baigais gudrinieks ira mates piens vinam vel aiz lupam :P te gudrojas (fubar)

#6 BpeguHa

BpeguHa

    Newbie

  • Members
  • 23 posts
  • Gender:Female
  • Interests:http://avatarmaker.eu/free-avatars/2012-doomsday-prediction-avatar-6286/

Posted 29 November 2011 - 18:26

da ne izskatas baigais gudrinieks ira mates piens vinam vel aiz lupam :P te gudrojas (fubar)

Nu varu pateikt vienu,vinnss arii ir gudrinieks.Vienkaarssi speeleetaajiem nepatiik ja nedar taa kaa vinni grib.Buutu priecaajussies ka tev vispar kaads kautko grib dariit,es domaaju LV forumu.Un ja vinnss aizzies atkal bllausiet ,aij cik mums suudiigi neviena nav kas paliidz un izskata muusu suudziibas.Buutu priecaajussies ka te kaads vispaar liekas pa jums zinis.
Un cilveeks pareizi dar,ka sleedz ciet ja teema ir izsmelta.Un vinnss komuniceejas ar cietiem adminiem arii,un visi izkata to lietu,viens vinnss leemumu nepiennem. Un prieksskam Vovam ienaakt sseit un apstiprinaat ar vienu vaardu ,,ban,, peec taa ko uzrakstiijis acer,nu smiekliigi ,piekriiti man? :blush:
Поверьте, глупость – это тоже болезнь. Это – единственная болезнь, от которой страдает не сам больной, а его окружение.


Posted Image

#7 akec

akec

    Novice Player

  • Members
  • 108 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 29 November 2011 - 18:31

da ne izskatas baigais gudrinieks ira mates piens vinam vel aiz lupam :P te gudrojas (fubar)

Skaisti vārdi no Tavas puses!

Pateikšu vienu - nepieņemšu nevienu apvainojumu ne uz mani, ne arī uz kādiem citiem spēlētājiem! Tu saņem brīdinājumu! Vēl viens apvainojums uz saņemsi banu!

Vairs netaisam offtopiku. Pieturēsimies pie tēmas! ;)

#8 jur4iks

jur4iks

    Novice

  • Members
  • 41 posts

Posted 29 November 2011 - 18:40

da liec banu cik teu uziet mikstais tu :D :D es wim bernu spelitem jau sen atmetu ar roku :P akec aizej roku paka4a pie xxx saita teu tas gan padodas :P :D

#9 BpeguHa

BpeguHa

    Newbie

  • Members
  • 23 posts
  • Gender:Female
  • Interests:http://avatarmaker.eu/free-avatars/2012-doomsday-prediction-avatar-6286/

Posted 29 November 2011 - 18:41

da liec banu cik teu uziet mikstais tu :D :D es wim bernu spelitem jau sen atmetu ar roku :P akec aizej roku paka4a pie xxx saita teu tas gan padodas :P :D

Jur4ik to ko runaa,galiigi aptracis esi ? :o
Поверьте, глупость – это тоже болезнь. Это – единственная болезнь, от которой страдает не сам больной, а его окружение.


Posted Image

#10 F*ck Ya*?

F*ck Ya*?

    Novice

  • Members
  • 30 posts

Posted 29 November 2011 - 19:29

Jur4ik,nevis mātes piens aiz lūpām,bet UZ! Laikam tev pašam vien viņš tur vēl ir!
Kas attiecas uz topikiem,nēsmu redzējis nevienu topiku,kurš būtu aizvērts bez gala lēmuma,jeb bez atrisinājuma. Nezinu ,kur to to rāvi,un izskatās ka parādīt arī neko nevari! Tāda tukša runāšana vien ir!

#11 dzondziks

dzondziks

    Novice

  • Members
  • 45 posts

Posted 29 November 2011 - 20:29

vsp piekritu jurcikam, ka aizver topikus par atru, respektiivi ir runa par topiku , kur iet runa par dinorantiem. Gribeeju iemest savu viedokli , bet vairs nevareeja. Manuprat nav godiigi ka sm var uzvilkt dino un bk nevar. ja var tad lai visi var. ja nevar tad lai visi nevar. vnk lai ir godigi, a ja nee sajutaa kaa L*ham ( sry pa pedejo vardu , bet ta ir).

#12 Lipers

Lipers

    Novice Player

  • Members
  • 117 posts
  • Interests:<c> jur4iks12

Posted 29 November 2011 - 20:36

Jur4ik,nevis mātes piens aiz lūpām,bet UZ! Laikam tev pašam vien viņš tur vēl ir!
Kas attiecas uz topikiem,nēsmu redzējis nevienu topiku,kurš būtu aizvērts bez gala lēmuma,jeb bez atrisinājuma. Nezinu ,kur to to rāvi,un izskatās ka parādīt arī neko nevari! Tāda tukša runāšana vien ir!

sluhai es te ra ljoti te ierados... bet tu vari godigi iepist siena mazais!!!
ja logiski atbalstujur4iku jomes ar jur4iku esam ljotilabi draugi dzivaja,nevis taka jus virtualiem njunjas (napabaidiwos wi varda)!!
bet ari iet ta runa par problemam, manas interes nav mest visu aizverto topiku linkus!!nax man ir jatere savs laiks ja es ari pato laiku varupacaties!!
taka nez AKEC LIEC KAUT 100% unparadi ka izveidotos topikus neviens nevar turpinat tik delj tevim!!!
MAZAIS +10%
MAN POX +10%
isteniba ir atbvalsts bet ari ir daudz naida pret AKECU unvisi tik redz un saskata tikto labo NJUNJAS jo vinjam ir gide!!!!!!!
blja ppc kada pentere sanaca
server - High guild - Lakers nick - jur4iks12

#13 Lipers

Lipers

    Novice Player

  • Members
  • 117 posts
  • Interests:<c> jur4iks12

Posted 29 November 2011 - 20:40

es pat nez jautajumuuz kura nika atbildewubet>>>>
BK (DK ) ir gavenais ir AGILITY bet sm tasnav butiski tapec ari ir ucorns!
un tik pat labi BK (DK) magijas nepazud no parka4awanas bet SMam unLORDAM to4 zinuka delja agility pazud magoja
server - High guild - Lakers nick - jur4iks12

#14 Lipers

Lipers

    Novice Player

  • Members
  • 117 posts
  • Interests:<c> jur4iks12

Posted 29 November 2011 - 20:52

Jur4ik kas ta nu,abizzoja Tevi :blush:

bl;ja bredina (ma.......... :P) sor bet ir jabut sepekatm
server - High guild - Lakers nick - jur4iks12

#15 Lipers

Lipers

    Novice Player

  • Members
  • 117 posts
  • Interests:<c> jur4iks12

Posted 29 November 2011 - 20:58

Jur4ik kas ta nu,abizzoja Tevi :blush:

bpedina ja es gribetu bluszinutu foruma cik manuzoet! bet pardzivo met :)
server - High guild - Lakers nick - jur4iks12

#16 Lipers

Lipers

    Novice Player

  • Members
  • 117 posts
  • Interests:<c> jur4iks12

Posted 29 November 2011 - 21:12

Jur4ik,nevis mātes piens aiz lūpām,bet UZ! Laikam tev pašam vien viņš tur vēl ir!
Kas attiecas uz topikiem,nēsmu redzējis nevienu topiku,kurš būtu aizvērts bez gala lēmuma,jeb bez atrisinājuma. Nezinu ,kur to to rāvi,un izskatās ka parādīt arī neko nevari! Tāda tukša runāšana vien ir!

nu ja PS tam kam biju rakstijis
izlasiwu tikai rit ja tagad ir tikai 21:04 pm tad tiak pec 8njam stundam atbildewu

un nex maniuzskatit par xz un vnk no daziel nocitiemiwakiem lasu iLV i RUS foruma!!
manas domas 1000% bans
iznemot ari jur4ikam un bpedinai!!!!!!!!!taka akec es tevaizradiwu un arilieliwu kad busi pelnijis!!!!
bet tagad tu gan laxanusja!!
server - High guild - Lakers nick - jur4iks12

#17 akec

akec

    Novice Player

  • Members
  • 108 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 29 November 2011 - 22:49

Čalīt, es nesapratu gandrīz nevienu vārdu no taviem 100 saveidotajiem postiem! Ja vēlies ar mani diskutēt un strīdēties, tad vispirms iesaku izaugt un aiziet uz skolu pie latviešu valodas skolotājas! Tu izveidoji topiku, sakot, ka es aizveru topikus par ātru, bet tikko Tu sarakstīji 100 postus ar kaut ko galīgi bezsakarīgu + ne pa tēmu. Un, tagad man arī nevaidzētu aizvērt šo topiku -turpināsim iet offtopikā un lasīt Tavus nesakarīgos vārdus? Uzmanies ar saviem secinājumiem pirms spried kaut ko par mani, BpeguHa, vai kādu citu, jo NEVIENU no mums Tu NEPAZĪSTI, lai varētu gudri par mums stāstīt un aizvainot!

#18 F*ck Ya*?

F*ck Ya*?

    Novice

  • Members
  • 30 posts

Posted 30 November 2011 - 00:34

Ilgi centos saprast ko TU esi uzrakstījis,bet 90% tomēr bij neizlasāmi. Ja tu negribi neko parādīt,tad neredzu jēgu šim visam.
P.S Tev pietiek spēlēt MU,labāk sāc iet skolā,un mācies rakstīt! Ja pat uz datora nemāk rakstīt,tad vecīt,tev ir nopietnas problēmas!
Un vari mani apvainot cik gribi,man 1.klasnieku viedoklis neinteresē. Necenties arī atbildēt DORK!

#19 dzondziks

dzondziks

    Novice

  • Members
  • 45 posts

Posted 30 November 2011 - 06:53

jap piekritu akecam, un fukyaaa, lasiju kadas 10 min, un apmeram 50% iebraucu ( taa bez melosanas), kas tur rakstiits. Un vsp jā ja gribi lai tavu komentāru kāds lasa un iedziļinās, varbūt tomēr vajadzēja izgulēt reibumu, vai arī iemācīties rakstīt. Oks tas jau vair s nav svarīgi. Jauku dienu Jums visiem.

#20 Lipers

Lipers

    Novice Player

  • Members
  • 117 posts
  • Interests:<c> jur4iks12

Posted 30 November 2011 - 10:03

nu ja tagad pats lasiju un neka nesapratu!! :D
un ja runajot par gadiem, labak paklustetu jo esu vecaks par tevi!!
taka nepis bobi mazais!!
un ja mans vakardienas nesakarigais texts jo vakar biku iewmigoju!
server - High guild - Lakers nick - jur4iks12




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users