Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  regi : (Today, 09:51) вы че все еще играете)))
@  fr33 : (24 May 2024 - 12:37) nada kvest sdelat togda onlajn budget
@  beatiful : (24 May 2024 - 08:42) da poxuj uzhe zabuje dorogu sjuda
@  fr33 : (22 May 2024 - 09:02) gm loh psc
@  MousT : (17 May 2024 - 19:17) SHAN TI BUDESH ZA SERVEROM SMOTRET ILI TOGDA ZAKROJ EGO VOOBSHE. CTF COLOR LOST MUTJAT FAME GP A TEBE POFIG.
@  Senseless : (06 May 2024 - 08:39) opatj dedosi idut :(
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D

Photo

Prasmes Virs 280%


  • This topic is locked This topic is locked
22 replies to this topic

#1 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 02 September 2008 - 09:35

Palasīju forumu un konstatēju, ka ir aizmirstas tādas lietas kā itemi virs 240% prasmes, tādējādi padarot lielu daļu saucamo '''Gods' artifaktu klāstu bezjēdzīgu! Protams, visus nenosaukšu, bet cik zinu, pagaidām Fishing un MagicItemCraft ir jēga no 280% prasmes.

Ienāca ptātā kādi varētu būt jaunie superieroči pie prasmes 280%
God`s bow - 50 ātrums, +100 hp un +50 stamina reģenerācija, kritiskajā šāvienā tāds pats efekts kā blessed shield.
God`s ierocis waram varētu būt līdzīgs
God`s shield - te vajadzētu šo to jaunu, jo, manuprāt, tizli, ka šobrīd spēcīgāko shieldu (blessedu) visi nēsā kabatā, nevis rokā!!!
PvP padarītu interesantāku dārgs potions MassParalyze (ceru, ka ir saprotams, kāds ir potiona efekts..), protams sataisāms tikai pie 280% alķīmijas.

Jūsu viedoklis par idejām?

P.s.
Kļūda virsrakstā - diemžēl ātrumā nemāku izlabot :o

#2 Jamals

Jamals

    Novice

  • Members
  • 49 posts
  • Gender:Male
  • Location:Tukums
  • Interests:Razniji

Posted 02 September 2008 - 10:24

Palasīju forumu un konstatēju, ka ir aizmirstas tādas lietas kā itemi virs 240% prasmes, tādējādi padarot lielu daļu saucamo '''Gods' artifaktu klāstu bezjēdzīgu! Protams, visus nenosaukšu, bet cik zinu, pagaidām Fishing un MagicItemCraft ir jēga no 280% prasmes.

Ienāca ptātā kādi varētu būt jaunie superieroči pie prasmes 280%
God`s bow - 50 ātrums, +100 hp un +50 stamina reģenerācija, kritiskajā šāvienā tāds pats efekts kā blessed shield.
God`s ierocis waram varētu būt līdzīgs
God`s shield - te vajadzētu šo to jaunu, jo, manuprāt, tizli, ka šobrīd spēcīgāko shieldu (blessedu) visi nēsā kabatā, nevis rokā!!!
PvP padarītu interesantāku dārgs potions MassParalyze (ceru, ka ir saprotams, kāds ir potiona efekts..), protams sataisāms tikai pie 280% alķīmijas.

Jūsu viedoklis par idejām?

P.s.
Kļūda virsrakstā - diemžēl ātrumā nemāku izlabot :o




Vecīt sen jau izdomāts kādi ieroči būs, deth vajag biežāk čekot krievu forumu

#3 PerPeskY

PerPeskY

    Novice Player

  • Members
  • 132 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 02 September 2008 - 10:45

Daudzi nesaprot sheit krievu valodu :) bet ir ari jega alchemy no artiem, ja var taisist +200 hp potus :)
BTW kad isti bus expansion? Man likas ka jau runaja par augustu...
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#4 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 02 September 2008 - 11:09

Vecīt sen jau izdomāts kādi ieroči būs, deth vajag biežāk čekot krievu forumu

Manuprāt, savāds ieteikums lasīt krievu forumu, jo ir latviešu forums!! Ja kāds no administrācijas kaut ko būtu paziņojis, tad to vajadzētu arī mums redzēt!

#5 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 02 September 2008 - 11:20

Manuprāt, savāds ieteikums lasīt krievu forumu, jo ir latviešu forums!! Ja kāds no administrācijas kaut ko būtu paziņojis, tad to vajadzētu arī mums redzēt!

+1
Warior Tribiani

#6 Element

Element

    cream

  • Members
  • 1059 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ливаны

Posted 02 September 2008 - 11:34

nu tās nebija oficiālas ziņas, vienkāršs spēlētāju topiks, sanāk visi topiki jātulko? :huh:

#7 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 02 September 2008 - 11:56

nu tās nebija oficiālas ziņas, vienkāršs spēlētāju topiks, sanāk visi topiki jātulko? :huh:

Kolēģis teica, ka viss jau ir izdomāts, bet es to nekur neesmu redzējis! Ne jaunumos,ne piedāvājumos, ne pasākumos un pat ne tavernā!

Vienkārši jau labu laiku šīs prasmes ir iespējams uzcelt līdz 280%, kas man šķiet neloģiski!!(prasmi var uzcelt - izdarīt ar viņu neko nevar)

#8 PerPeskY

PerPeskY

    Novice Player

  • Members
  • 132 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 02 September 2008 - 13:34

Nu varet jau var, piemeram ja te buus 280% tad mazaka iespeja ka carho nofizlos taisoties, butu suudigi, ja vinh fizlo, jo tas diezgan dragi sanaak :)
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#9 Ak shausmas!!!

Ak shausmas!!!

    Novice Player

  • Members
  • 113 posts
  • Gender:Male
  • Location:Home Sweet Home! :)

Posted 02 September 2008 - 14:34

Un tas tipa būtu interesanti? Viens ar visiem šitiem sarakstītajiem labumiem atnāks-tad kas darīsies PvP? PILNĪGI NEKAS!!!! NEVIENS NEIES PvP*... interesants PvP ka skraida kādi 4..5.. cilvēki... :blink:

P.S varbūt man tikai tā liekas, bet nu ja tādus uztaisīs tad tak PvP nebūs, jo nejau katram būs tādi arti un tad jau arī neuzdrošināsies iet cīnīties...

#10 Inquis

Inquis

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts

Posted 02 September 2008 - 14:35

Palasīju forumu un konstatēju, ka ir aizmirstas tādas lietas kā itemi virs 240% prasmes, tādējādi padarot lielu daļu saucamo '''Gods' artifaktu klāstu bezjēdzīgu! Protams, visus nenosaukšu, bet cik zinu, pagaidām Fishing un MagicItemCraft ir jēga no 280% prasmes.

Ienāca ptātā kādi varētu būt jaunie superieroči pie prasmes 280%
God`s bow - 50 ātrums, +100 hp un +50 stamina reģenerācija, kritiskajā šāvienā tāds pats efekts kā blessed shield.
God`s ierocis waram varētu būt līdzīgs
God`s shield - te vajadzētu šo to jaunu, jo, manuprāt, tizli, ka šobrīd spēcīgāko shieldu (blessedu) visi nēsā kabatā, nevis rokā!!!
PvP padarītu interesantāku dārgs potions MassParalyze (ceru, ka ir saprotams, kāds ir potiona efekts..), protams sataisāms tikai pie 280% alķīmijas.

Jūsu viedoklis par idejām?

P.s.
Kļūda virsrakstā - diemžēl ātrumā nemāku izlabot :o


tu esi slims idiots, kur 280 buus magam vai cleram? man chomam uz oldp 2 ir 260 alchemy, lvl 5 clers, un vinjam jau ir viens chars lvl 6, kursh gribeetu wariora vai archera vietaa kachaat lvl 6 magu???

P.s viss jau buus Expantion pack 3 !!!!!!!!!!!!!! tapec jau ielikti tur god artefakti !
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Posted Image

Vendor-Oldp 2, Nick Inquis(Full Inferno platemail)

Nav naudas? Spied sheit ! << ! LOL

#11 Jogijs

Jogijs

    Player

  • Members
  • 228 posts
  • Gender:Male

Posted 02 September 2008 - 15:42

man ir ieteikums archers ar 280 lumber vareetu izcirsts kokus ar kuriem var uztaisiit labu arm, jo archeri nekādīgi nevar uztaisiit sev arm wars un celrisk var gan arm gan ierocus uztaisiit

#12 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 02 September 2008 - 17:01

tu esi slims idiots, kur 280 buus magam vai cleram? man chomam uz oldp 2 ir 260 alchemy, lvl 5 clers, un vinjam jau ir viens chars lvl 6, kursh gribeetu wariora vai archera vietaa kachaat lvl 6 magu???

P.s viss jau buus Expantion pack 3 !!!!!!!!!!!!!! tapec jau ielikti tur god artefakti !

Inquis tas, ka Tu esi sīks atpalicis neandertālietis vēl nenozīmē, ka arī es esmu idiots. Čali izlasi vispār, ko Tu raksti.

"tu esi slims idiots, kur 280 buus magam vai cleram? man chomam uz oldp 2 ir 260 alchemy, lvl 5 clers, un vinjam jau ir viens chars lvl 6, kursh gribeetu wariora vai archera vietaa kachaat lvl 6 magu???"

Izlasi vēl pāris reižu, lai pārliecinātos par savu atpalicību. Par kaut kādiem "čomiem" nez kapēc sāc rakstīt un vēl par kaut kādiem "leveliem" un klasēm. Manuprāt Tev derētu aiziet pie logopēda.

PerPeskY - Tu esi gatavs attīstīt 280% šuvēja prasmes, cerot, ka būs mazāk saucamo "feilu" izgatavojot Cargo?

Ak shausmas!!! - Arī Tavs viedoklis nav īsti saprotams. Tu raksti - "bet nu ja tādus uztaisīs tad tak PvP nebūs, jo nejau katram būs tādi arti un tad jau arī neuzdrošināsies iet cīnīties..." ! Tātad, ja pretinieks ir, piemēram, Elfian bruņās, tad PvP nenotiek, jo pārējiem nav šīs bruņas? Vai nu Tev galvā ir pilnīga viesuļvētra un Tu svaidies ar vārdiem izmantojot Random algoritmu, vai arī Tevi sveicina latviešu valodas skolotāja!

Jogijs - Neticu, ka kaut kas tāds būs. Ja nemaldos, tad visas klases var izmantot MagicItemKraft, lai izveidotu sev bruņas.

#13 deejaybobo

deejaybobo

    Novice Player

  • Members
  • 121 posts

Posted 02 September 2008 - 19:37

kocins norm textins :D
Nebija slinkums rakstīt? :D

#14 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 02 September 2008 - 20:09

man ir ieteikums archers ar 280 lumber vareetu izcirsts kokus ar kuriem var uztaisiit labu arm, jo archeri nekādīgi nevar uztaisiit sev arm wars un celrisk var gan arm gan ierocus uztaisiit


Tas ultimā ir jau sen, ka archeri nevar sev taisīt armor. Mage jau arī nevar, tāpēc nestādi serveri zem savām vajadzībām...

#15 Tra

Tra

    Player

  • Members
  • 176 posts
  • Gender:Male

Posted 02 September 2008 - 20:19

Nevar?
Ar Magic Item craft?

#16 Inquis

Inquis

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts

Posted 02 September 2008 - 20:26

man ir ieteikums archers ar 280 lumber vareetu izcirsts kokus ar kuriem var uztaisiit labu arm, jo archeri nekādīgi nevar uztaisiit sev arm wars un celrisk var gan arm gan ierocus uztaisiit



ej tak tu nah, armors domats prieksh cleriem un warioriem, Tad no Wariora Craft tolks nebus NEKAADA !
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Posted Image

Vendor-Oldp 2, Nick Inquis(Full Inferno platemail)

Nav naudas? Spied sheit ! << ! LOL

#17 Inquis

Inquis

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts

Posted 02 September 2008 - 20:28

Inquis tas, ka Tu esi sīks atpalicis neandertālietis vēl nenozīmē, ka arī es esmu idiots. Čali izlasi vispār, ko Tu raksti.

"tu esi slims idiots, kur 280 buus magam vai cleram? man chomam uz oldp 2 ir 260 alchemy, lvl 5 clers, un vinjam jau ir viens chars lvl 6, kursh gribeetu wariora vai archera vietaa kachaat lvl 6 magu???"

Izlasi vēl pāris reižu, lai pārliecinātos par savu atpalicību. Par kaut kādiem "čomiem" nez kapēc sāc rakstīt un vēl par kaut kādiem "leveliem" un klasēm. Manuprāt Tev derētu aiziet pie logopēda.

PerPeskY - Tu esi gatavs attīstīt 280% šuvēja prasmes, cerot, ka būs mazāk saucamo "feilu" izgatavojot Cargo?

Ak shausmas!!! - Arī Tavs viedoklis nav īsti saprotams. Tu raksti - "bet nu ja tādus uztaisīs tad tak PvP nebūs, jo nejau katram būs tādi arti un tad jau arī neuzdrošināsies iet cīnīties..." ! Tātad, ja pretinieks ir, piemēram, Elfian bruņās, tad PvP nenotiek, jo pārējiem nav šīs bruņas? Vai nu Tev galvā ir pilnīga viesuļvētra un Tu svaidies ar vārdiem izmantojot Random algoritmu, vai arī Tevi sveicina latviešu valodas skolotāja!

Jogijs - Neticu, ka kaut kas tāds būs. Ja nemaldos, tad visas klases var izmantot MagicItemKraft, lai izveidotu sev bruņas.



Pirmkart tu jau sedi majas bl** araa neej, nezini kas ir chomi, otrkart tu esi galiigs atpalicis, treshkart vacies !

+ Pie 280 skila Magic item craft man choms krafto Gargonu ar failiem.. :/ tam jabut itkaa tam pasham kaa man ir 100 bs un es kraftoju marganiizu ar failiem, Taa tam nevajadzetu buut, + ar +40 bs var craftot oldp plate bez fail... ! tapeec uz gargona Grudaku un kajam kraftojot vajag teret barb luck, WHAT A WASTE !!
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Posted Image

Vendor-Oldp 2, Nick Inquis(Full Inferno platemail)

Nav naudas? Spied sheit ! << ! LOL

#18 Tra

Tra

    Player

  • Members
  • 176 posts
  • Gender:Male

Posted 02 September 2008 - 20:34

iemācies izmantot luck un beidz vienreiz čikstēt.
btw, ir bijis arī kāds posts vai topics kurā tu par kaut ko nesūdzētos?

#19 Inquis

Inquis

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts

Posted 03 September 2008 - 14:17

iemācies izmantot luck un beidz vienreiz čikstēt.
btw, ir bijis arī kāds posts vai topics kurā tu par kaut ko nesūdzētos?


Apskaties vendooraa manaa tu lo*inj :D 5 gargona seti, maaciisi vel kaa luck izmantot? :(
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Posted Image

Vendor-Oldp 2, Nick Inquis(Full Inferno platemail)

Nav naudas? Spied sheit ! << ! LOL

#20 Ak shausmas!!!

Ak shausmas!!!

    Novice Player

  • Members
  • 113 posts
  • Gender:Male
  • Location:Home Sweet Home! :)

Posted 03 September 2008 - 14:44

Koks- tu beidz dirst daudz! ķēms!!! liecies ar saviem stulbajiem kraftiem mierā!!!!!!!! :blink:




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users