Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  MousT : (17 May 2024 - 19:17) SHAN TI BUDESH ZA SERVEROM SMOTRET ILI TOGDA ZAKROJ EGO VOOBSHE. CTF COLOR LOST MUTJAT FAME GP A TEBE POFIG.
@  Senseless : (06 May 2024 - 08:39) opatj dedosi idut :(
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on

Photo

Stulbums


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 Jogijs

Jogijs

    Player

  • Members
  • 228 posts
  • Gender:Male

Posted 16 September 2008 - 14:17

naj sitais servers iet uz beigaam ar katru nedeli arvien sstulbaaks pateicoties apmeram kadiem 30 cuvakiem kas visiem visi savi kur var rasties tadi idio...... viniem vnk galvenais merkis ir ieguut vairaakus draugus lai mazaak sit pirms pars minuter ar BD pilsetaa kadi 20 cuvaki orderi crimi un choasi domajaat ka kads viens otru sit ?? Kāds tolka spēlēt sini serveri ja te visi kriso un visiem visi savi. Un tad vel telo kruto ka nesmu ilgi kritis visi labaki speltaji savi vnk zzbbb

#2 Jogijs

Jogijs

    Player

  • Members
  • 228 posts
  • Gender:Male

Posted 16 September 2008 - 14:19

un es vispar nebriinos kapeec paliek tik maz cilveki vairak nekad nebuus ap 300 speletaji online ka agrak bija tagad max uz viena serveru 200

#3 Inquis

Inquis

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts

Posted 16 September 2008 - 14:49

un es vispar nebriinos kapeec paliek tik maz cilveki vairak nekad nebuus ap 300 speletaji online ka agrak bija tagad max uz viena serveru 200


ko tu muldi, es reti redzu ka abos kopaa ir 200.. !
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Posted Image

Vendor-Oldp 2, Nick Inquis(Full Inferno platemail)

Nav naudas? Spied sheit ! << ! LOL

#4 AnTioDe

AnTioDe

    Advanced Player

  • Members
  • 328 posts

Posted 16 September 2008 - 15:23

tagad online ir uz XL 100 kuri no 35 macross,35mp,un parejie vainu varkas ainu ctf + vel dazhi vnk gz seezh. aa un dazhi ka4aajas!
Posted Image

#5 mGh`

mGh`

    Player

  • Members
  • 156 posts
  • Gender:Male
  • Location:LATVIJA

Posted 16 September 2008 - 15:24

naj sitais servers iet uz beigaam ar katru nedeli arvien sstulbaaks pateicoties apmeram kadiem 30 cuvakiem kas visiem visi savi kur var rasties tadi idio...... viniem vnk galvenais merkis ir ieguut vairaakus draugus lai mazaak sit pirms pars minuter ar BD pilsetaa kadi 20 cuvaki orderi crimi un choasi domajaat ka kads viens otru sit ?? Kāds tolka spēlēt sini serveri ja te visi kriso un visiem visi savi. Un tad vel telo kruto ka nesmu ilgi kritis visi labaki speltaji savi vnk zzbbb


Lai ka to gribetu.. Shitaja lietaa neko izdarit nevar... ja pus rajons ir draugu un visi spele uo tad viss ir skraidrs.. vinji vnk var priecaties cik vinjiem ir interesanti spelet shaja serveri...

Dzivs piemers yBw :D vnk 40 cilveki savejie.. un barojas nevis uz veshinjam bet uz fame.. jo veshinjas vinji praktiski nekadas nedabu... ko tur njemt kaut kadu Black rock.. :P kaut gan to vinji arii savac :P

#6 Jogijs

Jogijs

    Player

  • Members
  • 228 posts
  • Gender:Male

Posted 16 September 2008 - 16:17

tas tad ja ka tur neko nevar izdarit bet es tiesam gribu vecos laiku ka mona vareja celt maajas un vareeja jebkuru sist un ja esi crims un ieskrein gz uzraskta guard tad nospraagsti

#7 Jogijs

Jogijs

    Player

  • Members
  • 228 posts
  • Gender:Male

Posted 16 September 2008 - 16:19

Lai ka to gribetu.. Shitaja lietaa neko izdarit nevar... ja pus rajons ir draugu un visi spele uo tad viss ir skraidrs.. vinji vnk var priecaties cik vinjiem ir interesanti spelet shaja serveri...

Dzivs piemers yBw :D vnk 40 cilveki savejie.. un barojas nevis uz veshinjam bet uz fame.. jo veshinjas vinji praktiski nekadas nedabu... ko tur njemt kaut kadu Black rock.. :P kaut gan to vinji arii savac :P


debilaakais ir tas ka vini viens otr dzive vispaar nekad nav redzeejusi ja butu pazistami dzivee es neko neteiktu bet vnk katru dienu tas barins paliek ar vien vairaak saveejo viens pasaka tas savs otrs pasak tas savs pec menesi 5 komandas karoča vaidzees 1h gadiit liidz atradiisi kad kaadu varees sist nice vnk

un velkas crimi driiz buus vairaak nekaa choasi un orderi

#8 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 16 September 2008 - 18:28

Esi pats par sevi un nebūs tev nekādu problēmu...

#9 AnTioDe

AnTioDe

    Advanced Player

  • Members
  • 328 posts

Posted 16 September 2008 - 18:45

Ko viens pats var izdariit pret kkadiem 5 crimiem???? NEKO [partical scroll]
Posted Image

#10 Jogijs

Jogijs

    Player

  • Members
  • 228 posts
  • Gender:Male

Posted 16 September 2008 - 19:22

kadiem 5?? tik mazi barini sen nav redzeeti ja iet tad kaadi 5-15 var savaakties un vini visi ir 4-5lvl un tad kill anv reali tikai ja kadam ielaago jo visi labakiem spelataji ar labakiem arm savi vnk p.....
es pats ar ar sevi tikai ar 3 cuvkiem ppeac un tie pasi ir 2 2lvl un 1 5lvl un tas arii viis

#11 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 17 September 2008 - 06:39

Bet tās jau vairs nav mūsu problēmas, ka tu nespēj sadraudzēties ar cilvēkiem...

#12 Jogijs

Jogijs

    Player

  • Members
  • 228 posts
  • Gender:Male

Posted 17 September 2008 - 12:29

es neksau ka taa ir jusu pronbleem
un kads te sakars ar to ka nespeeju sadraudzeeties es vnk meginu ieskaidrot to ka vini ir cistakie booti bet vini telo krutos. Vnk moska vareetu izdariit taa ka var krisot iesit un tu paliec crims un ja gz tad guardi tevi sit dafig tagad kriso atkal vakar ar gorgone nopisos tikai tapeec ka 2 loli reali nokrisoja
es vnk vinu gribu kill lai netraucee bet nevar nekadiigi kill un jus vel esat uzlikusi ka reiz 2 nedelaas var mainit frakciju kautkaads idiotism

#13 Inquis

Inquis

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts

Posted 17 September 2008 - 13:38

tagad online ir uz XL 100 kuri no 35 macross,35mp,un parejie vainu varkas ainu ctf + vel dazhi vnk gz seezh. aa un dazhi ka4aajas!

lol, oldp2 vispar aizej paradi kad ir bijis 100?? :D priecajies ka oldp xl ir tauta, aizej uz oldp 2 paspelee, tur tikai bars bomaari blackrockaa tikai skrien ! pilniigi kauns tadus sist, + taadi gadijumi - Es eju (chaos) Moonaa caur travelstone teleporteties uz MP, a priekshaa man stav kkads nuubis oldp armoraa, es nospiezhu ->MP, tas uzmet man paralizi, Man poh es sho nositu, shis mp raud - "Nu plzz otdaj armor ja nehotel tebje trogatj" un tadi gadijumi bijushi ir vairaaki... !
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Posted Image

Vendor-Oldp 2, Nick Inquis(Full Inferno platemail)

Nav naudas? Spied sheit ! << ! LOL

#14 mGh`

mGh`

    Player

  • Members
  • 156 posts
  • Gender:Male
  • Location:LATVIJA

Posted 20 September 2008 - 20:06

debilaakais ir tas ka vini viens otr dzive vispaar nekad nav redzeejusi ja butu pazistami dzivee es neko neteiktu bet vnk katru dienu tas barins paliek ar vien vairaak saveejo viens pasaka tas savs otrs pasak tas savs pec menesi 5 komandas karoča vaidzees 1h gadiit liidz atradiisi kad kaadu varees sist nice vnk

un velkas crimi driiz buus vairaak nekaa choasi un orderi


Tur tu gan kljuudies.. vinji gandriz visi katrs otru pazist... un katram ir no katra chara gandriz paroles.. :P ( es domaju par veco yBw )

Un skraida uz naktiim Elikos... :D

#15 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 20 September 2008 - 20:41

elika forever :DD pulubom :D agraak tur seedeeju iepazinos ar dauzdziem cilveekiem bet neviens vairs xl nespeelee :P es gribu veco main atpakal tur ir 100% intresantaak kautvai kad tur ir 20 playeri ir intresanti :)
Posted Image
< uzpied :DD

#16 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 20 September 2008 - 20:47

ja godiigi sakot tie badari po*uj buus ja maneejo veelmi acceptees shans :) xD
Posted Image
< uzpied :DD

#17 mGh`

mGh`

    Player

  • Members
  • 156 posts
  • Gender:Male
  • Location:LATVIJA

Posted 20 September 2008 - 21:26

elika forever :DD pulubom :D agraak tur seedeeju iepazinos ar dauzdziem cilveekiem bet neviens vairs xl nespeelee :P es gribu veco main atpakal tur ir 100% intresantaak kautvai kad tur ir 20 playeri ir intresanti :)


Tas ir slikti ka ir tadi bari... pofig tas ka vinjiem pashiem nav interesanti...

BET PATS GALVENAIS! kas arii interesee Shanahanam ir tas ka SERVERIS IET UZ LEJU!

Jo ir tadas bandas.. newbie nav interesanti spelet.. vinji iet prom... jo visur kur vinji iet vinjus novac.. iznjemot to ka vinjiem ir viens variants pirkt RP un iet sedet newbie dungeona.. kur arii iipashi interesanti visulaiku monstrus sist nav ...
Mums katram vienmer ir paticis guut kadu baudijumu.. nosist stipraku vai taja pasha laika vajaku speletaju.. galvenais ka notiek tas process ka tu nosit.. un Tu gusti no ta baudu ka tu pats arii kaut ko vari izdarit...
Bet tas ka bara.. to jau katrs zin ka bara ikviens ir stiprs un uz visu spejigs...

XLam nosit clientu reitingu shitadi speletaji... un serveris no ta iet uz leju.. es nezinu kas ir labak tie kas tur skraida pa 20 bara.. vai tas ka naak jauni cilveki jauni kadri un padara kaut ko interesantak... :)

Ta ir tikai mana doma... nezinu katram domas savadakas..

#18 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 20 September 2008 - 21:31

Mums katram vienmer ir paticis guut kadu baudijumu.. nosist stipraku vai taja pasha laika vajaku speletaju.. galvenais ka notiek tas process ka tu nosit.. un Tu gusti no ta baudu ka tu pats arii kaut ko vari izdarit...


Tu no uo baigo baudu gusti ? :D tpc vinju spele?

#19 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 20 September 2008 - 21:33

es gaidu kad atveersies main ja es pareizi es izdomaajis visiem fast ka4asanaas serveri seez kautkur un tad tur ieies 50 playeri saaks kacaaties un viss aizies :) tad buus intresanti nepisiis levelis (atvainojos pa rupjiibu) pietiks 1 liimenis un skraidiisi kaa imba :) un visiem bronza :D
Posted Image
< uzpied :DD

#20 mGh`

mGh`

    Player

  • Members
  • 156 posts
  • Gender:Male
  • Location:LATVIJA

Posted 20 September 2008 - 21:59

Tu no uo baigo baudu gusti ? :D tpc vinju spele?


A interesanti ko tad tur var ieguut ? draugus ? :D:D:D




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users