Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Jautājums Viscienījamākajam Moderatoram


  • This topic is locked This topic is locked
57 replies to this topic

#1 diam

diam

    Player

  • Members
  • 176 posts

Posted 03 December 2010 - 15:08

Tātad, ir beidzies mans 20 dienu bans, tiku nobanots no varenā "see" rokas.
Vēlos uzzināt uz kāda pamata tiku izbanots. Tātad, cik es saprotu, tad tādi vārdi kā, "latish von tvoj forum", "labatij" un viss pārējais vārdu krājums ir visnotaļ pieņemami, bet mans piedāvājums atvērt ziedojuma kontu, lai neapmierinātā persona aizvācas no Latvijas tiek uzskatīts attiecīgi par ko? Reāli uzskatu, ka daru labu darbu, ja jau cilvēks tā mokās, atvēršu ziedojumu kontu un viņš beidzot varēs dzīvot normālos apstākļos Krievijā.

Vai Tu ar savām privilēģijām kompēnsē savas nepilnības reālajā dzīvē?
Vai varbūt tās ir administrācijas nostādnes diskriminēt vienu pusi no klientiem?
Vai var palūgt dziļāku komentāru par situāciju, kad latviešu spēlētājus banoja/lika jailā par vienu skrīnu kurā ir redzams "krievs" vai "ur**", kaut gan par tādu pašu analogu situāciju, kur krievvalodīgais vairākkārtīgi izspļauj "labatros", "labatjnja", "gans", "labatij" nelika jailā/nebanoja?
Tev ir paklājs pie sienas?
Vai Tu ar saviem baniem uzskatāmi parādi kurā pusē esi nostājies un izrādi savu neizmērāmo nekompetenci?
Vēljovairāk, ja Tev par darbu nemaksā, tad kapēc kultivē absurdas parādības?

Vēlos pateikt, ka šim projektam ļoti veicas, ka lielāka daļa cilvēku ir spēļu atkarīgie vai nepilngadīgie un tāpēc vien šeit paliek neskatoties uz absurdo diskrimināciju, brutālu spļaušanu uz klientiem un to vēlmēm, tiesībām.

p.s. ja topiks tiks izdzēsts bez atbildes, argumentācijām, tad uzskatāmi parādīsiet, ka viss šeit rakstītais ir patiesība. ja atbildēsiet un nobanosiet mani, tad lai tā būtu, bet tad lai citi redz, kas patiešām notiek un kāda ir Jūsu atbilde.
p.s.s. pieņemu, ka Jautājums nav uzdots laipni, bet savādāk laikam uzmanību nevar pievērst.

#2 diam

diam

    Player

  • Members
  • 176 posts

Posted 03 December 2010 - 15:15

lai visi saprastu par ko iet runa tad bans un read only tika uzliks par šo frāzi šajā topikā

http://forum.egames....pic=52632&st=40

"Varu atgādināt vēlreiz, ja kādam ir liels spēles "ego", tad lūdzu, tika dots skaipa niks, griezities pie Vizbulītes, godīgi visu sarunāsim. Mēs šobrīd nākam pretī visiem tiem "apbižotajiem", varēsiet atriebties pa pilno.
Bezjēga diskutēt ar smadzeņu invalīdiem, kas aiz savas stūrgalvības turpinās malt un malt tukšus salmus.
Kačājiet savus e-peņus tālāk, gl. "

Tātad, cik noprotu, bans ir par vārdu e-penis, ja? (droši bano mani tagad uz 3 mēnešiem, jo atkārtota lamāšanās)

#3 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 03 December 2010 - 15:15

Vel var piebilsts dažas lietas
1.Tas pats ir ar šodienu kad vnk neparko tika izdzēsta Nothing special guilde. Laikam sakarā ar vakardienu kad kāds no admina stafiem tur nomira deļ lagiem.
2. Kad vel uz XL kad (kil for fun)jeb cita guilde vairs neatceros speciāli uztaisīja lāgus kad latishi bija gz iekša un nomira nekas nebija. Bet kad latvietis uztaisīja to pašu prikolu uzreiz no tā ip visi acc uz 800h jail. tā jau nav diskriminētība tāpat ar daudziem citiem jailiem ja latvietis vainīgs pietiek ar vienu mazu sreen, bet ja krievu tautībai vajadzētu min 3 screen

#4 diam

diam

    Player

  • Members
  • 176 posts

Posted 03 December 2010 - 15:23

gribu redzēt jailu šeit. (pusotru mēnesi vecs skrīns, bet tomēr)
tas ir vispretīgākais un necienīgākais, ko var pateikt - aizskart ģimeni.

Attached Thumbnails

  • atiqMAT.JPG


#5 nailll2

nailll2

    Player

  • Members
  • 176 posts
  • Gender:Male

Posted 03 December 2010 - 15:43

"labatjnja", "gans", "labatij" nelika jailā/nebanoja?
Tev ir paklājs pie sienas?


:DDDDDDDDDDDDDDDDD
Bronislavs [Latishi]

#6 nailll2

nailll2

    Player

  • Members
  • 176 posts
  • Gender:Male

Posted 03 December 2010 - 15:44

:DDDDDD prosta paklājs
Bronislavs [Latishi]

#7 Vizbuliite

Vizbuliite

    Senior Player

  • Members
  • 465 posts

Posted 03 December 2010 - 19:51

reku vel See darbi, tiku adbriivots no foruma lasiishanas uz nedelju. Prosta offtopiks redz!

http://forum.egames....rt=#entry528816

#8 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 03 December 2010 - 20:42

Rekur arī fors warn

Dark_Storm Warned on Oct 7 2010, 16:25
Added to warn level Raksti latviski - latviešu forumā

Tikai žēl ka nevar ataisīt vājā tieši to linku kur ir uzlikt tas warn.


Parādiet noteikumu ka krievu forumā nevar rakstīt LV

#9 Element

Element

    cream

  • Members
  • 1059 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ливаны

Posted 03 December 2010 - 21:37

RIOT

#10 diam

diam

    Player

  • Members
  • 176 posts

Posted 03 December 2010 - 22:54

RIOT



bildi neaizmirsi ielikt? kkāds idiņš spyte sācis kopēt deģenerātu kustību no 2+2 forumiem, tagad vēlviens pieplusojies. naži jopt.

#11 Aidago

Aidago

    Player

  • Members
  • 175 posts

Posted 03 December 2010 - 23:25

Līdzīga situācija, norāvu jail uz nedēļu par vienu vārdu kur nosaucu vienu par muda4ina. nu labi okey, vainīgs gadās. iesēdināja, bija 2 skrēni, pilnīgi identiski vienādi. :D

BET Kad mani ta teikt apdirsa tiešām labi! -> http://forum.egames....showtopic=50839

Topiks nostāvēja mēnesi un tad vienkārši aizvērts un viss! :D


Uz šito aligator atbildēja.... ---> Тут ты сел же за злоупотребление матом, сказал бы 1 раз мог и не сесть ... каждый случай расматривается индивидуально.
Лв форум больше не смотрю если мне не просят в приват об этом ... попробовал раз ... отпало желание читать как вы не довольны што я могу допустить в латышком языке ошибки и т.д. :D

Tā teikt LV tiek diskriminēti jo kāds nemāk lasīt. nu i skumji. Dzīvo lv un elementāru gramatiku nezin. :dry:

Neiet runa par sarezgītām frāzēm, tik kad es kādu nosaucu par loxu tad gan nez kapēc sak saprast.

#12 Aidago

Aidago

    Player

  • Members
  • 175 posts

Posted 03 December 2010 - 23:32

PS. Šis ir lv forums, tāpēc neviens admins to nelasīs. :blink:

#13 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 03 December 2010 - 23:46

jā bet ja tu krievu forumā ieraksti Latviski warn 10% ]= žel ka nevaru to linku dabūt. nevaru atrast ]=

#14 spyte

spyte

    I love the rain because it hides my tears

  • Members
  • 1019 posts
  • Gender:Male

Posted 04 December 2010 - 00:04

bildi neaizmirsi ielikt? kkāds idiņš spyte sācis kopēt deģenerātu kustību no 2+2 forumiem, tagad vēlviens pieplusojies. naži jopt.


idiņš esi tu un tavs krancis.

tev kartē parādīt jeb pats atradīsi, kur es tevi sūtīšu? starp citu, kas ir 2+2 forums?

Nothing is heavy for those who have wings


#15 diam

diam

    Player

  • Members
  • 176 posts

Posted 04 December 2010 - 00:54

idiņš esi tu un tavs krancis.

tev kartē parādīt jeb pats atradīsi, kur es tevi sūtīšu? starp citu, kas ir 2+2 forums?


ja Tev tas liekas ahuuuna, tad tas ir pilnīgs debīlisms un troļļošana forumos, kas ir strikti aizliegta un ir totālākais spams. ja po temu tad viss ok, nevis katrā topikā savas jēlās replikas un aprobežotās bildes.

Posted Image

#16 spyte

spyte

    I love the rain because it hides my tears

  • Members
  • 1019 posts
  • Gender:Male

Posted 04 December 2010 - 01:57

ja Tev tas liekas ahuuuna, tad tas ir pilnīgs debīlisms un troļļošana forumos, kas ir strikti aizliegta un ir totālākais spams. ja po temu tad viss ok, nevis katrā topikā savas jēlās replikas un aprobežotās bildes.


ne tu man stastīsi, kādas bildes jāliek un ko man rakstīt.

Nothing is heavy for those who have wings


#17 Element

Element

    cream

  • Members
  • 1059 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ливаны

Posted 04 December 2010 - 02:54

bildi neaizmirsi ielikt? kkāds idiņš spyte sācis kopēt deģenerātu kustību no 2+2 forumiem, tagad vēlviens pieplusojies. naži jopt.

diam tev gadījumā nav sevipardievuuzskatīšanas un censtiesultragudrirakstīt sindroms?
tak vienreiz beidz ārdīties par katru sīkumu, ņem ierij šito - nomierina. chill čali

Posted Image

#18 ..Sermulis..

..Sermulis..

    Advanced Player

  • Members
  • 406 posts
  • Gender:Male

Posted 04 December 2010 - 10:47

diam tev gadījumā nav sevipardievuuzskatīšanas un censtiesultragudrirakstīt sindroms?
tak vienreiz beidz ārdīties par katru sīkumu, ņem ierij šito - nomierina. chill čali

Posted Image


Tad Tu vismaz viena veida zales butu ielicis, nevis te pus aptieku. Ja liec visadus meslus, tad vismaz paskaties vai ar tekstu sakrit.

:damaged beyond repair:

 

skype - sermuli

 


#19 Element

Element

    cream

  • Members
  • 1059 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ливаны

Posted 04 December 2010 - 11:40

Tad Tu vismaz viena veida zales butu ielicis, nevis te pus aptieku. Ja liec visadus meslus, tad vismaz paskaties vai ar tekstu sakrit.

tās zāles ir sirdsdarbībai, nomierina viņas visas =D

#20 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 04 December 2010 - 11:41

Nu gan šeit ekšns baigais =)))))




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users