Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Karš.


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#1 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 05 February 2009 - 17:05

Vangas pareģojumi.


Vanga pareģojusi ASV bojāeju pēc Obamas ievēlēšanas

Neredzīgā gaišreģe Vanga savas dzīves laikā pareģoja, kā beigsies ASV prezidenta vēlēšanas 2008. gadā: ar "melnā cilvēka uzvaru" un ASV krahu. Viņa pareģoja, ka 44. ASV prezidenta vēlēšanās uzvarēs melnādainais un šis prezidents būs pēdējais šīs valsts galva, jo pēc tam Amerika sasals jeb pazudīs lielākās ekonomiskās krīzes tīmekļos. Iespējams, pazudīs dienvidu un ziemeļu štati.

Divdesmitā gadsimta slavenākā gaišreģe Vanga, pilnā vārdā Vangelija Pandeva, dzimusi 1911. gada 3. oktobrī maķedoniešu pilsētiņā Strumicā bulgāru zemnieku ģimenē. Mirusi no vēža 1996. gada 11. augustā Bulgārijā, Petričas pilsētas slimnīcā.

Aktuālie Vangas pareģojumi:

2008. - Atentāts pret četriem valdību vadītājiem. Konflikts Indostānā - viens no Trešā Pasaules kara iemesliem.

2010. - Trešā Pasaules kara sākums. Karš sāksies 2010. gada novembrī un beigsies 2014. gada oktobrī. Karš sāksies kā jau "parasts" karš, bet vēlāk tiks izmantoti kodolieroči, pēc tam - ķīmiskie ieroči.

2011. - Radioaktīvo nokrišņu rezultātā ziemeļu puslodē nebūs ne dzīvnieku, ne augu. Pēc tam musulmaņi uzsāks karu pret izdzīvojušajiem eiropiešiem.

2014. - Vairākums cilvēku cietīs no augoņiem, ādas vēža un citām ādas slimībām (ķīmiskā kara sekas).

2016. - Eiropa būs gandrīz neapdzīvota.

2018. - Par jauno pasaules lielvalsti kļūs Ķīna. Evolucionējošas valstis pārvērtīsies no ekspluatētām par ekspluatētājām.





P.S. Zinu, tāda veida tēmas jau mēs bijām sastapuši, bet varbūt kāds, kurš vēl nav lasījis var iepazīties ar to šeit.

#2 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 05 February 2009 - 17:18

Arvien ticamāk...

#3 Azarel

Azarel

    Journeyman

  • Members
  • 98 posts

Posted 05 February 2009 - 17:27

Es Vangas kundzei ticu tikpat daudz cik salavecim...

#4 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 05 February 2009 - 17:45

Protams es arī domāju to ka, neviens nepareģos civilizācijas beigas u.t.t. Karu var paeģot u.t.t., bet, kad man būs jāmirst to tikai es pareģošu...

#5 beLLick

beLLick

    Senior Player

  • Members
  • 479 posts
  • Gender:Male
  • Location:v

Posted 05 February 2009 - 17:48

šito tekstu lasīju kkur ap vasaru, cilvēki grib ķlūt populāri tas arī viss, cik tādi pareģi ir pareģojuši pasaules galus + 08 gadā tak vajadzēja meteorītam izārdīt visu pasauli! tas viss fufels, Dievs neradītu pasauli lai to nobrucinātu!

#6 Latviete

Latviete

    Senior Player

  • Members
  • 505 posts
  • Gender:Male
  • Location:LV

Posted 05 February 2009 - 18:08

Tieši tā. Slavenais ciparu salikums 666, jeb 1999. gads vispār ne ar ko īpašu neizcēlās. Tas viss ir spekulācija. Pat Nostradamusa pareģojumu ir pierādīts, ka ir safabricējumi.
Tiek spēlēts uz cilvēku emocijām, kuri sāks panikot, kuri saglabās mieru. Pie tam pareģojumi lielākoties ir balstīti uz loģisko domāšanu. Nu skaidrs, ka izplatītākas slimības nākotnē būs tieši onkoloģiskās: saules radiācija, neveselīgs dzīves veids utt. Tik pat labi es varu šo visu pareģot.
I look like a Polak
And sound like a Russian
But i am a proud
LATVIAN

#7 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 05 February 2009 - 19:42

man vectevs naabarot teica ka 2010.gada viss saks iet uz labo pusi visa pasaule !
un 2012. gada anglji pashi brauks stradat uz lv !
fig zin mosh vinjam taisniba !
Warior Tribiani

#8 beLLick

beLLick

    Senior Player

  • Members
  • 479 posts
  • Gender:Male
  • Location:v

Posted 05 February 2009 - 20:32

man vectevs naabarot teica ka 2010.gada viss saks iet uz labo pusi visa pasaule !
un 2012. gada anglji pashi brauks stradat uz lv !
fig zin mosh vinjam taisniba !


ei nost kā es pa šito rēcu! :D ROFL

#9 EnFlame

EnFlame

    Thief of Horses

  • Members
  • 2041 posts
  • Gender:Male
  • Location:Беломорканал
  • Interests:A bit of this & a bit of that.

Posted 05 February 2009 - 20:35

es negribu mirt jauns :(

#10 ...Sermulis...

...Sermulis...

    Master

  • Members
  • 602 posts
  • Gender:Male

Posted 05 February 2009 - 23:58

es negribu mirt jauns :(


Tas nav atkarīgs no tevis, bet gan no misis Vangas... :unsure:

#11 Ingars

Ingars

    Master

  • Members
  • 829 posts
  • Location:Jelgava
  • Interests:Kriogeenika

Posted 06 February 2009 - 00:15

fak, nevarēšu uo spēlēt.
если вам ненравитса мои ошибки в тексте, to mogu pisatj i tak.
ну мне почему то кажетса што первий вариант лутше

#12 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 06 February 2009 - 00:31

fak, nevarēšu uo spēlēt.

Mauc jau tagad uz kjiinu !
kur problemas ? Haljavi nebudet !
Warior Tribiani

#13 crashers

crashers

    Newbie

  • Members
  • 16 posts

Posted 06 February 2009 - 04:25

Vangas pareģojumi.


Vanga pareģojusi ASV bojāeju pēc Obamas ievēlēšanas

Neredzīgā gaišreģe Vanga savas dzīves laikā pareģoja, kā beigsies ASV prezidenta vēlēšanas 2008. gadā: ar "melnā cilvēka uzvaru" un ASV krahu. Viņa pareģoja, ka 44. ASV prezidenta vēlēšanās uzvarēs melnādainais un šis prezidents būs pēdējais šīs valsts galva, jo pēc tam Amerika sasals jeb pazudīs lielākās ekonomiskās krīzes tīmekļos. Iespējams, pazudīs dienvidu un ziemeļu štati.

Divdesmitā gadsimta slavenākā gaišreģe Vanga, pilnā vārdā Vangelija Pandeva, dzimusi 1911. gada 3. oktobrī maķedoniešu pilsētiņā Strumicā bulgāru zemnieku ģimenē. Mirusi no vēža 1996. gada 11. augustā Bulgārijā, Petričas pilsētas slimnīcā.

Aktuālie Vangas pareģojumi:

2008. - Atentāts pret četriem valdību vadītājiem. Konflikts Indostānā - viens no Trešā Pasaules kara iemesliem.

2010. - Trešā Pasaules kara sākums. Karš sāksies 2010. gada novembrī un beigsies 2014. gada oktobrī. Karš sāksies kā jau "parasts" karš, bet vēlāk tiks izmantoti kodolieroči, pēc tam - ķīmiskie ieroči.

2011. - Radioaktīvo nokrišņu rezultātā ziemeļu puslodē nebūs ne dzīvnieku, ne augu. Pēc tam musulmaņi uzsāks karu pret izdzīvojušajiem eiropiešiem.

2014. - Vairākums cilvēku cietīs no augoņiem, ādas vēža un citām ādas slimībām (ķīmiskā kara sekas).

2016. - Eiropa būs gandrīz neapdzīvota.

2018. - Par jauno pasaules lielvalsti kļūs Ķīna. Evolucionējošas valstis pārvērtīsies no ekspluatētām par ekspluatētājām.





P.S. Zinu, tāda veida tēmas jau mēs bijām sastapuši, bet varbūt kāds, kurš vēl nav lasījis var iepazīties ar to šeit.


Nu ja godiigi iipashi neticu... bet fakts paliek fakts... ;)

#14 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 06 February 2009 - 12:06

Pēc Maiju teiktā pasaules gals būs 2012 gada 21 decembrī jo 2012 gads Maiju kalendārī ir pēdējais gads...

P.S. Manas domas pa to kalendāri ir tādas - Maijiem piebesīja rakstīt kalendāru...

#15 Ingars

Ingars

    Master

  • Members
  • 829 posts
  • Location:Jelgava
  • Interests:Kriogeenika

Posted 06 February 2009 - 19:50

see, par tajā Maiju variantā bija vēl visādi joki. Notiks kkādi kosmiski brinumi, zeme izies no orbītas, visi mirsim.
если вам ненравитса мои ошибки в тексте, to mogu pisatj i tak.
ну мне почему то кажетса што первий вариант лутше

#16 Dolja

Dolja

    Master

  • Members
  • 700 posts
  • Location:Latvia

Posted 07 February 2009 - 18:38

Pirmo reizi redzu , to pareģojumu par obamu.. Pie tam jau 2008 gadā bija pareģots , ka tiks veikts atentāts pret kkādiem tur 4. politiķiem , kas iesāks 3 pasaules karu. Pagaidām neesmu dzirdējis par nekādu atentāta mēģinājumu.

#17 Tominjs5

Tominjs5

    Journeyman

  • Members
  • 80 posts

Posted 07 February 2009 - 21:41

lasiju jau sen man galigi uz to pofig jo neko nevaru darit lai tas nenotiktu..
Posted Image

#18 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 07 February 2009 - 22:31

Nu par to maiju kalendaru.. tur jau ir vairakas lietas.. bet nu man jau liekas ka tas ka sakrit tie datumi ka kalendars beidzas vnk var but vnk sakritiba.. kaut vai vinjiem tas kalendars bija vairakos posmos sadalits un katrs beidzas ar kaut kadu katastrofu lielu.. Bet nu vienalga.. bus gan jau ta pat ka daudzi teica ka 2000gada bus pizda :D
Nu vel viena lieta ir tas ka pirmo reizi (tas ko mes piedzivojam) zeme un laikam visas saules sitema nostasies tada pozicija kur nostajas reizi kaut kados 250k gados vai vairak + planetu parade.. un ta ka tas notiek tik reti neviens zinatnieks nevar pateikt kadi brinumi gaidami.. bet nu tad jau redzesim.. Es jau domaju ka nekas tur nebus..

a par to Vangu nu nezinu daudz jau ko var teikt un daudz kas var ari ta vnk sakrist..

#19 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 07 February 2009 - 22:58

Nu par to maiju kalendaru.. tur jau ir vairakas lietas.. bet nu man jau liekas ka tas ka sakrit tie datumi ka kalendars beidzas vnk var but vnk sakritiba.. kaut vai vinjiem tas kalendars bija vairakos posmos sadalits un katrs beidzas ar kaut kadu katastrofu lielu.. Bet nu vienalga.. bus gan jau ta pat ka daudzi teica ka 2000gada bus pizda :D
Nu vel viena lieta ir tas ka pirmo reizi (tas ko mes piedzivojam) zeme un laikam visas saules sitema nostasies tada pozicija kur nostajas reizi kaut kados 250k gados vai vairak + planetu parade.. un ta ka tas notiek tik reti neviens zinatnieks nevar pateikt kadi brinumi gaidami.. bet nu tad jau redzesim.. Es jau domaju ka nekas tur nebus..

a par to Vangu nu nezinu daudz jau ko var teikt un daudz kas var ari ta vnk sakrist..



Varbut ir kada filma par to Kalendaru? Varetu but interesanti paskatiities...

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#20 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 07 February 2009 - 23:44

Varbut ir kada filma par to Kalendaru? Varetu but interesanti paskatiities...

Hmm. laikam ir kaut kada dokumentala.. vismaz kaut kur redzeju ka bija rakstit bet ta pats nesmu skatijies.. tadelj nevaru precizak pateikt..




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users