Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

13. Janvāris / Valdīvas Gāšana / Zatler Atlaid Saeimu.


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#21 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 14 January 2009 - 19:14

Nu vispar jau Latvijai aizdos kopa 7.5 miljardus eiro nu tas ir vairak ka 5miljarid lati.. Un to naudu jau nevar iebast kabata shoreiz.. jo vinjiem vnk nakas atskaitities kur tere.. un laikam vel bus kaut kada komisija no aizdevejiem kas bus Latvija un sekos visam lidzi.. vinji sakuma jau nedomaja ka ta kontroles un apravas :D
Nu vakar Riga bija tas pats kas toreiz neaceros to gadu vairak bet ari taja 13 janvari :D tikai toreiz spirteni iztirija nevis LB veikalu :D
Es ari esmu par atlaishanu .. bet nejau shada veida ka vakar.. jo nu ta jau neko ta pat nepanaks.. Beigas bus kas Zatlers ierosinas atlaishanu vaidzes iet balsot un neviens jau neaizies.. bet tad kad jaiet paardities tad gan..
Bet kas tad bus shitas saemas vieta? lielaka dalja bus tieham tie pashi..




Piekriitu, ka tas nav labs vieds kaa atlaist saeimu, bet kaa gan savadak ja ne ar varu? Ar balsosanu prom vinus nedabuusim, jo 50% no balsot spejigajiem nekad nesavaksies. Un ja Zatlers nolemj saeimu atlaist, nekadas balsosanas nebuus.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#22 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 14 January 2009 - 19:23

Piekriitu, ka tas nav labs vieds kaa atlaist saeimu, bet kaa gan savadak ja ne ar varu? Ar balsosanu prom vinus nedabuusim, jo 50% no balsot spejigajiem nekad nesavaksies. Un ja Zatlers nolemj saeimu atlaist, nekadas balsosanas nebuus.

Zatlers var ierosinat atlaist Saeimu bet laikam ta vnk atlaist nevar.. Un ja kas vinsh jau to izdarija.. Deva laiku lidz 31 martam.. ja saeima neizpildis visu ko vinsh tur teica nu bija laikam 3 punkti .. tad vinsh ierosinas atlaishanu un tad vaidzes iet balsot.. un ja neatlaidis tad Zatleram nakas iet prom no amata.. + vel laikam ari valdibu pashu atlaist..
Varat palasit tiko pats ieraudziju : http://www.tvnet.lv/...e.php?id=577540
Nu ja vaig 51% lai nobalso pa atlaishanu un shaubos ka savaksies !

#23 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 14 January 2009 - 19:57

Zatlers var ierosinat atlaist Saeimu bet laikam ta vnk atlaist nevar.. Un ja kas vinsh jau to izdarija.. Deva laiku lidz 31 martam.. ja saeima neizpildis visu ko vinsh tur teica nu bija laikam 3 punkti .. tad vinsh ierosinas atlaishanu un tad vaidzes iet balsot.. un ja neatlaidis tad Zatleram nakas iet prom no amata.. + vel laikam ari valdibu pashu atlaist..
Varat palasit tiko pats ieraudziju : http://www.tvnet.lv/...e.php?id=577540
Nu ja vaig 51% lai nobalso pa atlaishanu un shaubos ka savaksies !



Tiko gan izlasiiju gan noskatijies Vidiku... Vismaz mani tas apmierina. Zatlers ir sapratis ka ir jarikojas atri. Un ja lidz 31. martam netiks izdariiti tie punkti, un buus veelesanas, gribas domat ka savaksies tie 50%, jo domaju tagad tie domataji, kuri uzskata ka vinu viena balss neko nemanis, ir sapratusi ka Latvijas tautai ir speeks, to pierada gan vesture gan 13. Janvaara notikums.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#24 BlackMooN

BlackMooN

    Advanced Player

  • Members
  • 304 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 14 January 2009 - 20:22

Ko jūs par to visu domājat? Vajadzēja/Nevajadzēja?

Manas domas: Esmu pilniigi par Saeimas atlaisanu, lai arii ko tas mums prasiitu. Pilnigi vienalga kaadaa celaa, mieriiga vai ar pilsetas demulesanu. Dzīvotu Rīga noteikti piedalītos visur kur varētu. Valstii tiek palielinats Pvn, algas samazinatas, Nodokli palielinas, visas izmaksas (gāze, apkure, elektrtība u.c.) palielinās, Inflācija, pasaules finansiala kriize. Vai ir kaut viens Pozitiivs raditajs, kurs liecina ka Latvija neiet pa burbuli? Valdiiba tik palielina izmaksas, nedomajot par sekaam. Cilveki ar vien vairak un vairak brauc uz Īriju, LB, Šveici, ASV u.c. Kur viņi domā dabūt naudu, ja visus burtiski aizdzen no Latvijas? Takā ar to nepietiktu, Aiznemas 3 milijardus Eiro, kur ta nauda aizies? Deputātu kabatās. (Jus maz zinat cik milijardam ir ''0''? acis zilps skatoties.) Kā viņi domā parādu atdot? Viņi paši nezin.

Varbut es daudz ko nezinu un nesaprotu, bet to ka ar so valdibu mes aiziesim dzilas dzilas auzas, to es zinu 100%.




Skaisti.




Luuk Slaktera anglu valodas zinasanas. Spiidosi, man 5. klase bija bagatigaks vardu krajums.



Speeciigs citaats, liek aizdomaties.


Pilniigi esmu PAR! Manu gimeni arii tas skar maate paliek gandriiz vai bez daraba utt. !!!

#25 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 14 January 2009 - 21:22

Latvijā tāda veida grautiņu nav bijis 18 gadus :)

#26 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 14 January 2009 - 21:37

Latvijā tāda veida grautiņu nav bijis 18 gadus :)


Un cerams ka bus vel, ja viss strauji nemainisies uz pozitivo pusi. Tauta ilgi vairs necietiis so murgu. Apmeram 1000 cilveki meiginaja tikt Saemas eeka, tas tika veiksmiigi noversts. Pat gruti iedomaties kas notiktu ja cilveki tiktu ieksa, Tur tak visus ''Raznestu'' Nebuutu vairs ko atlaist :D

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#27 BlackMooN

BlackMooN

    Advanced Player

  • Members
  • 304 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 14 January 2009 - 21:51

Pilniigi piekriitu, bet man liekas ka tas neko nemainiis , jo valdiiba naudu izmanto tikai savaam vajadziibaam! Tas vien ka izsistos logus jau ielika 2h laikaa izsaka visu! :)

#28 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 14 January 2009 - 22:04

Pilniigi piekriitu, bet man liekas ka tas neko nemainiis , jo valdiiba naudu izmanto tikai savaam vajadziibaam! Tas vien ka izsistos logus jau ielika 2h laikaa izsaka visu! :)



Ari policija, to necietiis visu muuzu. Un kadreiz, kad tada vieda pasakuma tauta tiks pie viniem ieksa ekaa... Lai Dievs viniem stav klaat.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#29 Dolja

Dolja

    Master

  • Members
  • 700 posts
  • Location:Latvia

Posted 14 January 2009 - 22:26

Posted Image
:D

#30 Nothing!

Nothing!

    Newbie

  • Members
  • 16 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava

Posted 15 January 2009 - 04:50

Posted Image
:D




Kurdiks nes ara ko vien var :D :D

#31 Vlad-is-lav

Vlad-is-lav

    Menedzher ept

  • Members
  • 889 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pilsēta ar vakardienu

Posted 15 January 2009 - 05:11

Kurdiks nes ara ko vien var :D :D

tu pat shitados gadijumos doma par kkadiem kurdikaiem arprats ! :/
otrkart baigie saeimas atlaideji uz grautinja savacas liels bars visi par shito runaa utt. a kaa aiziet nobalsot taa nekaa !
uzskatu jamaina balsoshanas sistema un jaskatas % no tiem kas nobalsojushi !
Vlad-Is-Lav (What - Is - Love) "Буфера улучшают всё" "Не отпускай руки пока ноги нераздвинутся"

#32 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 15 January 2009 - 08:17

uzskatu jamaina balsoshanas sistema un jaskatas % no tiem kas nobalsojushi !

Viena no lietam ko Zatlers teica ko jaizdara ir jamaina sistema..


Un par to bildi.. nu 4alitim nepaveiksies kad vinju atradis :D

#33 Vlad-is-lav

Vlad-is-lav

    Menedzher ept

  • Members
  • 889 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pilsēta ar vakardienu

Posted 15 January 2009 - 08:36

Viena no lietam ko Zatlers teica ko jaizdara ir jamaina sistema..


Un par to bildi.. nu 4alitim nepaveiksies kad vinju atradis :D

za to 13. datuma vinjsh buhnul na haljavu ! bet es domaju ka vinju neatradis tapatas :)
Vlad-Is-Lav (What - Is - Love) "Буфера улучшают всё" "Не отпускай руки пока ноги нераздвинутся"

#34 Duziks

Duziks

    Master

  • Members
  • 605 posts

Posted 15 January 2009 - 10:40

tu pat shitados gadijumos doma par kkadiem kurdikaiem arprats ! :/
otrkart baigie saeimas atlaideji uz grautinja savacas liels bars visi par shito runaa utt. a kaa aiziet nobalsot taa nekaa !
uzskatu jamaina balsoshanas sistema un jaskatas % no tiem kas nobalsojushi !

Es par daudz ko neesmu balsojis , bet par saeimas atlaishanu , ja taada buus , 100% nobalsoshu ...
Murr ^^

#35 Vlad-is-lav

Vlad-is-lav

    Menedzher ept

  • Members
  • 889 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pilsēta ar vakardienu

Posted 15 January 2009 - 11:06

Es par daudz ko neesmu balsojis , bet par saeimas atlaishanu , ja taada buus , 100% nobalsoshu ...

Nobalsot es nobalsoshu ! bet vel es nobalsotu lai butu bez partiju sistema a to jau apnika vinji tur plesties !
Vlad-Is-Lav (What - Is - Love) "Буфера улучшают всё" "Не отпускай руки пока ноги нераздвинутся"

#36 Tominjs5

Tominjs5

    Journeyman

  • Members
  • 80 posts

Posted 15 January 2009 - 17:23

Es biju :D
Posted Image

#37 firefox-lv

firefox-lv

    Player

  • Members
  • 235 posts
  • Gender:Male

Posted 15 January 2009 - 21:15

gazt saeimu un ieviest jaunu kas kontrole valsts ekonomiku !!!

#38 Nothing!

Nothing!

    Newbie

  • Members
  • 16 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava

Posted 15 January 2009 - 22:52

gazt saeimu un ieviest jaunu kas kontrole valsts ekonomiku !!!





piemeram ko ? :D ja atlaistu saimu butu visi vel tikai lielaakaa di#sa :D :D

#39 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 15 January 2009 - 23:26

piemeram ko ? :D ja atlaistu saimu butu visi vel tikai lielaakaa di#sa :D :D


Tu nesi nekads gaisregis lai to 100% zinatu. Varbut bus ari sliktak, bet vismaz tad sis murgs atrak beigsies. Ar so valdiibu mes nekur netiksim (ja vini turpinas tik pat efektiivi stradat), to tu saproti? Vini Latviju nolaida lidz padibenem, aiznemas naudu un kadreiz aizies prom, un vinu putru naksies strept ara citiem. Manuprat ir verts risket. Manaas acis, mums nav ko vairs zaudet. Pat uz Baltijas valstu fona mes esam tik zemu nolaidusies, ka pat dziesmas par muusu grutajiem laikiem Igauni sacer. Kamer Lietuvai un Igaunijai ir ~2-3 milijardu iekrajumi, mums ir nezeligs paraads. Tu tiesam velies gaidit kamer Latvija bus Afrikas līmenī?

Latvijas tauta labpratak gribetu redzet amatos cilvekus, ar attiecigu izglitibu. Nejau pasreizejos ******.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#40 Negeris

Negeris

    Newbie

  • Members
  • 17 posts

Posted 15 January 2009 - 23:58

Shis viss Pilniigs Suuds !!!
Reali vis jau sen nokaveets !!!
Var ardities var neardities bet saglaabjams vairs nekas nau !!!
Kas tagat Notiks Ar Latviju vispar nau saprotams !!! Saeimu atlaist ar nau nekada baiga jeega !!!
Jaunu jau neko vieta neieliks !!! Ta pati Galja malsies un malsies !!!!
Es domaju lai tagat vinji samaljaas un no jauna vinji vairs tieshaam nenaaks atpakalj !!!

+ Visu Ceinu Godmanim Ka vinjam viss shitais ir jaapardzziivo Ka Premjeraam !!!!
Vinja vieta neviens neko labaak izdariit nevaretu !!!

Taka janoveel veiksme latvijai Lai kadreiz viss shis beidzas !!!!

Savadaak Nezsinu kas notiks Paris Gadu laikaa !!!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users