Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

13. Janvāris / Valdīvas Gāšana / Zatler Atlaid Saeimu.


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#1 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 13 January 2009 - 23:24

Ko jūs par to visu domājat? Vajadzēja/Nevajadzēja?

Manas domas: Esmu pilniigi par Saeimas atlaisanu, lai arii ko tas mums prasiitu. Pilnigi vienalga kaadaa celaa, mieriiga vai ar pilsetas demulesanu. Dzīvotu Rīga noteikti piedalītos visur kur varētu. Valstii tiek palielinats Pvn, algas samazinatas, Nodokli palielinas, visas izmaksas (gāze, apkure, elektrtība u.c.) palielinās, Inflācija, pasaules finansiala kriize. Vai ir kaut viens Pozitiivs raditajs, kurs liecina ka Latvija neiet pa burbuli? Valdiiba tik palielina izmaksas, nedomajot par sekaam. Cilveki ar vien vairak un vairak brauc uz Īriju, LB, Šveici, ASV u.c. Kur viņi domā dabūt naudu, ja visus burtiski aizdzen no Latvijas? Takā ar to nepietiktu, Aiznemas 3 milijardus Eiro, kur ta nauda aizies? Deputātu kabatās. (Jus maz zinat cik milijardam ir ''0''? acis zilps skatoties.) Kā viņi domā parādu atdot? Viņi paši nezin.

Varbut es daudz ko nezinu un nesaprotu, bet to ka ar so valdibu mes aiziesim dzilas dzilas auzas, to es zinu 100%.


What will happen, what will be? Nothing special, you will see!


Skaisti.




Luuk Slaktera anglu valodas zinasanas. Spiidosi, man 5. klase bija bagatigaks vardu krajums.

Vai tāpēc latviešu strēlnieki lēja savas asinis, lai esošā zagļu un korumpantu banda varētu netraucēti zagt un shēmot?


Speeciigs citaats, liek aizdomaties.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#2 ChesterField

ChesterField

    Advanced Player

  • Members
  • 360 posts
  • Gender:Male
  • Location:Zabej Na Zhizn Igraj UO

Posted 13 January 2009 - 23:34

Vajadzeeja,bet nevajadzeja apzagt veikalus un tos demolet..
Pilniigi saprotu kapec menti saka vinus dauzit ar stekiem - un butu vinu vieta to pasu darijis..
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#3 Latviete

Latviete

    Senior Player

  • Members
  • 505 posts
  • Gender:Male
  • Location:LV

Posted 13 January 2009 - 23:38

Ko jūs par to visu domājat? Vajadzēja/Nevajadzēja?

Manas domas: Esmu pilniigi par Saeimas atlaisanu, lai arii ko tas mums prasiitu. Pilnigi vienalga kaadaa celaa, mieriiga vai ar pilsetas demulesanu. Dzīvotu Rīga noteikti piedalītos visur kur varētu. Valstii tiek palielinats Pvn, algas samazinatas, Nodokli palielinas, visas izmaksas (gāze, apkure, elektrtība u.c.) palielinās, Inflācija, pasaules finansiala kriize. Vai ir kaut viens Pozitiivs raditajs, kurs liecina ka Latvija neiet pa burbuli? Valdiiba tik palielina izmaksas, nedomajot par sekaam. Cilveki ar vien vairak un vairak brauc uz Īriju, LB, Šveici, ASV u.c. Kur viņi domā dabūt naudu, ja visus burtiski aizdzen no Latvijas? Takā ar to nepietiktu, Aiznemas 3 milijardus Eiro, kur ta nauda aizies? Deputātu kabatās. (Jus maz zinat cik milijardam ir ''0''? acis zilps skatoties.) Kā viņi domā parādu atdot? Viņi paši nezin.

Varbut es daudz ko nezinu un nesaprotu, bet to ka ar so valdibu mes aiziesim dzilas dzilas auzas, to es zinu 100%.




Skaisti.




Luuk Slaktera anglu valodas zinasanas. Spiidosi, man 5. klase bija bagatigaks vardu krajums.



1. Par aizdevumu maksāsi tu, tavi bēŗni un mazbēŗni. Ne jau deputāti atdos to naudu.
2. Jebkurš demokrātiskas sabiedrības izpausmes veids ir pieņemams, ja tas nepārvēršās par klaju huligānismu un vandālismu (sodāmas rīcības)
3. Neapmierinātības paušana smagā alkohola un citu apreibinošo vielu ietekmē, ir neadekvāta un nepieņemama.
4. Atlaidīsim saeimu, un ko tālāk? Anarhija? Kurš būs tas, kas uzņemsies atbildību par notiekošo? Tu? Jaunas saeimas vēlēšanas krīzes apstākļos?
5. Ko lauku pāķis (atvaino par izteicienu, nav domāts kā aizvainojums) Rīgā darīs?
I look like a Polak
And sound like a Russian
But i am a proud
LATVIAN

#4 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 13 January 2009 - 23:42

Vajadzeeja,bet nevajadzeja apzagt veikalus un tos demolet..
Pilniigi saprotu kapec menti saka vinus dauzit ar stekiem - un butu vinu vieta to pasu darijis..



Nuu veikali un kafejnicas patiesam tika izarditi un apzagti nejau tapec, lai Zatlers ieklausas tautaa... Ka piemeram tika apzagt LB veikals. Bet ko lai dara? ar tadu valdibu driz jau nevares atlauties nopirkt... Un ja tas ir vienigais cels ka atbrivoties no saeimas esmu par. Esgan nesaku ka tas palidzes, bet varbut tomer aizdomasies cik talu tauta ir spejiga iet.


1. Par aizdevumu maksāsi tu, tavi bēŗni un mazbēŗni. Ne jau deputāti atdos to naudu.
2. Jebkurš demokrātiskas sabiedrības izpausmes veids ir pieņemams, ja tas nepārvēršās par klaju huligānismu un vandālismu (sodāmas rīcības)
3. Neapmierinātības paušana smagā alkohola un citu apreibinošo vielu ietekmē, ir neadekvāta un nepieņemama.
4. Atlaidīsim saeimu, un ko tālāk? Anarhija? Kurš būs tas, kas uzņemsies atbildību par notiekošo? Tu? Jaunas saeimas vēlēšanas krīzes apstākļos?
5. Ko lauku pāķis (atvaino par izteicienu, nav domāts kā aizvainojums) Rīgā darīs?




1. Maksasim mes, bet Valdibai ir jarupejas lai mums ir ko maksat. Ar PVN paaugstinasanu vini neko nepanaaks.
2. Kads butu tavs piedavajums? Velesanas? Kuras 50% balsot spejigo cilveku nevar pacelt savas slinkas dirsas un aiziet nobalsot? taa nekas netiks panakts, ja nevar ta, jameigina savadak.
3. Nebiju tur, gruti spriest. Varbut ta ari bija, bet tada nu ir musdienu dzive.
4. Atlaidisim saeimu, meklesim citu. Neatradisim, ievelsim vel sliktaku? Lai taa butu vismaz paatrinasim so murgu. Piedava atstat veco? Cik talu tu pacietiisi vinus? Vai tiesam tu nesi sapratis cik dzili viniem ir vienalga Latvijas nakotne? Viniem intrese tikai tik taala nakotne, cik talu vini pa6i dadzivos, par talako viniem ir nosplauties. Atver acis Latvieti. Ir vērts riskēt.
5. Kurs vinu dzen uz Rīgu? Dzīvo laukos, esi lauksaimnieks.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#5 AnTioDe

AnTioDe

    Advanced Player

  • Members
  • 328 posts

Posted 13 January 2009 - 23:47

neizlasiju visu, bet gribu piebilst toka ka vinji bija idiiooti ka saaka aardiities! jeega?=0 abzog veikalus sit visur stiklus ara dauza menta mashiinas. pri4om tur menti? vinji darija tikai savu darbu...
Posted Image

#6 Latviete

Latviete

    Senior Player

  • Members
  • 505 posts
  • Gender:Male
  • Location:LV

Posted 13 January 2009 - 23:52

neizlasiju visu, bet gribu piebilst toka ka vinji bija idiiooti ka saaka aardiities! jeega?=0 abzog veikalus sit visur stiklus ara dauza menta mashiinas. pri4om tur menti? vinji darija tikai savu darbu...


Pie tam policisti bija visgrūtākājā situācijā, jo otrā pusē bija aŗī viņu kolēģi. Cepuri nost, ka noturējās. Pilnībā atbalstu Godmani, kurš šovakar stingri un nelokāmi pateica, ka policija netiks vainota ne mazākajā mērā un aizturētie tiks paturēti apcietinājumā ilgu laiku, kamēr viss līdz galam netiks noskaidrots, neskatoties ne uz kādiem protestiem.
I look like a Polak
And sound like a Russian
But i am a proud
LATVIAN

#7 Latviete

Latviete

    Senior Player

  • Members
  • 505 posts
  • Gender:Male
  • Location:LV

Posted 13 January 2009 - 23:54

Krans, un Tev cik ļoti rūp Latvijas nākotne???? Tikai tik ilgi kamēr pats tiktu šādā amatā? Nu man ar savā laikā bija tāds pats viedoklis, bet vajag iemācīties paskatīties uz sevi un uzdot jautājumu sev: ko es pats esmu darījis savas valsts labā, nevis sapņot par to kas gan tik nebūs, ja būs.
I look like a Polak
And sound like a Russian
But i am a proud
LATVIAN

#8 ChesterField

ChesterField

    Advanced Player

  • Members
  • 360 posts
  • Gender:Male
  • Location:Zabej Na Zhizn Igraj UO

Posted 13 January 2009 - 23:59

Pie tam policisti bija visgrūtākājā situācijā, jo otrā pusē bija aŗī viņu kolēģi. Cepuri nost, ka noturējās. Pilnībā atbalstu Godmani, kurš šovakar stingri un nelokāmi pateica, ka policija netiks vainota ne mazākajā mērā un aizturētie tiks paturēti apcietinājumā ilgu laiku, kamēr viss līdz galam netiks noskaidrots, neskatoties ne uz kādiem protestiem.

Jaa tas man arii patika,pareizi teica..

Nu redzesim kas notiks talak un ko Zatlers teiks par sho visu..

Tagat vismaz valdiiba redz cik taalu tas viss ir novedis tautu,un jacer ka kka riikosies lai izbegtu no shis nepatikamas situacijas,laigan tas ir neiespejami,jo to vajadzeja uzreiz labot nevis kad jau ir par veelu...
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#9 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 14 January 2009 - 00:26

Krans, un Tev cik ļoti rūp Latvijas nākotne???? Tikai tik ilgi kamēr pats tiktu šādā amatā? Nu man ar savā laikā bija tāds pats viedoklis, bet vajag iemācīties paskatīties uz sevi un uzdot jautājumu sev: ko es pats esmu darījis savas valsts labā, nevis sapņot par to kas gan tik nebūs, ja būs.



Man rup Latvijas naktone. Tu vari ticet vai nee, bet es no visas sirds gribu lai es varetu pilnvertigi dzivot sava valsti, un lai arii mani berni var dzivot stabila valsti, nejau valsti kur valdiba burtiski zog naudu un ved Latviju bezdibeni. Vini skaisti dzivo un aizies prom, bet sekas pec viniem paliks uz Visiem laikiem!!! Nespried par cilveku pec Foruma. Nesmu es nekads mantkaris kuram skauz ka kautkadi pajolini sez valdiba un kasa olas. Man no visas sirds ir apriebusas visas sis izmainas Latvijaa, kuras neved uz labiem celiem. Valdiba pati burtiski spiez Cilvekiem darit to ko vini nevelas. Vai tiesam Latvietis budams tu gribi braukt uz arvalstim pelnit naudu, prom no gimenes, prom no Dzimtenes!? Vai tiesam cilveki gaja uz sim ''Razborkam'' ar smaidu uz sejo, domajot: '' Vai ka es sodien izpriecasos.'' (nesaubos ka ari tadi bija) Bet pamata doma ir tada, ka mes visi velamies labaku Latviju. Un nav svariigi kada veida mes uz to ejam, ir skaidrs tikai tas ka pa labam tu saeimu neaizdziisi. Vini ar sakneem jau ieaugusi savos kreslos. Padoma kadu tu velies savu nakotni, un nemekle kaski kur tas nav vajadzigs.

bet vajag iemācīties paskatīties uz sevi un uzdot jautājumu sev: ko es pats esmu darījis savas valsts labā, nevis sapņot par to kas gan tik nebūs, ja būs.


Tu varbut man neticesi, bet es patiesam aprunajot citus, nereti domaju vai es nesmu tads pats.
ko es esmu dariijis Latvijas labaa? drizak es gribetu uzdot jautajumu ko es vispar varu darit Latvijas laba, savos gados?

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#10 Latviete

Latviete

    Senior Player

  • Members
  • 505 posts
  • Gender:Male
  • Location:LV

Posted 14 January 2009 - 01:14

Man rup Latvijas naktone. Tu vari ticet vai nee, bet es no visas sirds gribu lai es varetu pilnvertigi dzivot sava valsti, un lai arii mani berni var dzivot stabila valsti, nejau valsti kur valdiba burtiski zog naudu un ved Latviju bezdibeni. Vini skaisti dzivo un aizies prom, bet sekas pec viniem paliks uz Visiem laikiem!!! Nespried par cilveku pec Foruma. Nesmu es nekads mantkaris kuram skauz ka kautkadi pajolini sez valdiba un kasa olas. Man no visas sirds ir apriebusas visas sis izmainas Latvijaa, kuras neved uz labiem celiem. Valdiba pati burtiski spiez Cilvekiem darit to ko vini nevelas. Vai tiesam Latvietis budams tu gribi braukt uz arvalstim pelnit naudu, prom no gimenes, prom no Dzimtenes!? Vai tiesam cilveki gaja uz sim ''Razborkam'' ar smaidu uz sejo, domajot: '' Vai ka es sodien izpriecasos.'' (nesaubos ka ari tadi bija) Bet pamata doma ir tada, ka mes visi velamies labaku Latviju. Un nav svariigi kada veida mes uz to ejam, ir skaidrs tikai tas ka pa labam tu saeimu neaizdziisi. Vini ar sakneem jau ieaugusi savos kreslos. Padoma kadu tu velies savu nakotni, un nemekle kaski kur tas nav vajadzigs.



Tu varbut man neticesi, bet es patiesam aprunajot citus, nereti domaju vai es nesmu tads pats.
ko es esmu dariijis Latvijas labaa? drizak es gribetu uzdot jautajumu ko es vispar varu darit Latvijas laba, savos gados?


Nebūt kašķi es meklēju, es tikai gribēju likt uzsvaru uz to, ka katram mums ir tiesības uz viedokli. Taču no otras puses, šī pļāpāšana nekādus augļus nenesīs.

Man ir bijusi iespēja braukt strādāt uz ārzemēm, un ne jau uz kaut kādu Īriju, UK, bet prestižu darbu, prestižā valstī. Un zini kapēc es joprojām esmu te? Te ir mana ģimene, mani vecāki, draugi, sieva un drīz arī mazulis. Šeit esmu piedzimis, uzaudzis un vēlos arī nodzīvot.
Par manu patriotismu un nacionālismu nešaubies. Manuprāt visi mēs LU VFF beidzēji esam tādi.
I look like a Polak
And sound like a Russian
But i am a proud
LATVIAN

#11 aviator

aviator

    Journeyman

  • Members
  • 58 posts

Posted 14 January 2009 - 03:12

deputādi ir idijoti visiem laukkopjiem ir jagriež savi dzivnieki vistas govis u.t.t jo viņiem nemaxā nesajēdzu nah vispār vaidzeja tos 3miljardus ??? :ph34r:

#12 Duziks

Duziks

    Master

  • Members
  • 605 posts

Posted 14 January 2009 - 03:26

Principaa pateikshu kaa ir ar mani , man bij pilniigi nospljauties uz politiku , ko kas eed cik kursh pelna un ar kaadaam mashiinaam braukaa , man bij vienalga ka celj kko remonte restauree , vai perk jaunus aadas diivaanus ... Man bij labi , kaa jau visiem galvanais ir , lai viss ir kaartiibaa ar sevi un saviem tuvajiem , valdiibai tas arii ir jaanodroshina , peectam vini var zagt cik vini grib , neviens pat neiedomaasies parakt , vai tomeer vini zog? Bet kad tas saaka skart arii mani , tad mani saaka tas kretineet ... Jo kaa ir , es nemiilu muusu valdiibu , es miilu muusu valsti , es nemiilu visus cilveekus kas dziivo sheit , bet ir man miilji cilveeki , no kuriem es negribu shkirties ... Es nekur braukt prom arii netais , ja arii naaksies tad visticamaak braukshu uz palikshanu , jo tas buus tikai tad kad vainu buus galiigi nabagu laiki , vai uzbuuvees kautkaadu kodol ruupniicu , lai kompenseetu aareejo paraadu ...

Esmu par to , lai gaazh valdiibu un lai ieliek vienaga kaadu ekanomistu ar bakalauru vismaz , situaacija uzlabos par 300% ... Kas mums ir pie stuures , cilveeki ar pamatizgliitiibu ... Prezidents ir aarst ( vinsh jau laikam ir aizmirsis kaa rekina procentus ) Vajag patieshaam izgliitotus cilveekus attieciigajam amatam , ar piemeerotaam zinaashanaam un valsts liimenis augs (pagaidaam vismaz stabilizeesies) ...
Murr ^^

#13 AnTioDe

AnTioDe

    Advanced Player

  • Members
  • 328 posts

Posted 14 January 2009 - 13:16

Duziks +1
Posted Image

#14 Vlad-is-lav

Vlad-is-lav

    Menedzher ept

  • Members
  • 889 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pilsēta ar vakardienu

Posted 14 January 2009 - 13:29

pagaidam citus variantus neredzu ka tikai darbu arzemes !
man piemeram negribas stradat lai tikai varetu izdzivot !
gribas arii atpusties (kino, koncerti sporta speles) !
daudzi teiks tagad ja grib tad var visu arii latvija bet taa nav nav latvija to iespeju daudzi izmacas augstskolas un velak nestrada pec savas profesijas vai amata ! patiesham ceru ka kadreiz nevis mums buus jabrauc uz arzemem bet arzemniekiem buus jabrauc uz latviju lai nopelnitu !
Norvegija piemeram ja apstatos rupnieciba un viss parejais naudas pietiktu 40 gadiem uz ekonomiska rezima vel ilgak !
tas tapec ka vinjiem ir nafta ! a latvijai resursu nav un tapec shaubos vai kkas uzlabosies , labi ka iestajamies Eiropas savieniba jo no taas var gaidit palidzibu un kko domat talakai attistibai !
kr4 murgu uzrakstiju bet ceru kaa viss ar laiku buus labi te lv !
Vlad-Is-Lav (What - Is - Love) "Буфера улучшают всё" "Не отпускай руки пока ноги нераздвинутся"

#15 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 14 January 2009 - 14:36

kada tolak atlaists saeimu tapat buus visi sitie atpal mosk 4 cilveeki buus jauni

#16 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 14 January 2009 - 15:38

kada tolak atlaists saeimu tapat buus visi sitie atpal mosk 4 cilveeki buus jauni



Kas bus to neviens nezin. Varbut ari nekas nemainisies, varbut pat bus sliktak. bet manuprat ir verts risket, jo jebkura gadijuma neko nedarot Latvija bankrotees.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#17 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 14 January 2009 - 16:17

Braucat prom no valsts un viss :) Valdībai ir galīgi pie pakaļas ko mēs te runājam par viņu no apakšas...

#18 Vlad-is-lav

Vlad-is-lav

    Menedzher ept

  • Members
  • 889 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pilsēta ar vakardienu

Posted 14 January 2009 - 16:30

Braucat prom no valsts un viss :) Valdībai ir galīgi pie pakaļas ko mēs te runājam par viņu no apakšas...

Nee Godmanis iedvesmojas no Egames foruma ! :)
Vlad-Is-Lav (What - Is - Love) "Буфера улучшают всё" "Не отпускай руки пока ноги нераздвинутся"

#19 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 14 January 2009 - 18:09

Nu vispar jau Latvijai aizdos kopa 7.5 miljardus eiro nu tas ir vairak ka 5miljarid lati.. Un to naudu jau nevar iebast kabata shoreiz.. jo vinjiem vnk nakas atskaitities kur tere.. un laikam vel bus kaut kada komisija no aizdevejiem kas bus Latvija un sekos visam lidzi.. vinji sakuma jau nedomaja ka ta kontroles un apravas :D
Nu vakar Riga bija tas pats kas toreiz neaceros to gadu vairak bet ari taja 13 janvari :D tikai toreiz spirteni iztirija nevis LB veikalu :D
Es ari esmu par atlaishanu .. bet nejau shada veida ka vakar.. jo nu ta jau neko ta pat nepanaks.. Beigas bus kas Zatlers ierosinas atlaishanu vaidzes iet balsot un neviens jau neaizies.. bet tad kad jaiet paardities tad gan..
Bet kas tad bus shitas saemas vieta? lielaka dalja bus tieham tie pashi..

#20 Vlad-is-lav

Vlad-is-lav

    Menedzher ept

  • Members
  • 889 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pilsēta ar vakardienu

Posted 14 January 2009 - 18:52

Nu vispar jau Latvijai aizdos kopa 7.5 miljardus eiro nu tas ir vairak ka 5miljarid lati.. Un to naudu jau nevar iebast kabata shoreiz.. jo vinjiem vnk nakas atskaitities kur tere.. un laikam vel bus kaut kada komisija no aizdevejiem kas bus Latvija un sekos visam lidzi.. vinji sakuma jau nedomaja ka ta kontroles un apravas :D
Nu vakar Riga bija tas pats kas toreiz neaceros to gadu vairak bet ari taja 13 janvari :D tikai toreiz spirteni iztirija nevis LB veikalu :D
Es ari esmu par atlaishanu .. bet nejau shada veida ka vakar.. jo nu ta jau neko ta pat nepanaks.. Beigas bus kas Zatlers ierosinas atlaishanu vaidzes iet balsot un neviens jau neaizies.. bet tad kad jaiet paardities tad gan..
Bet kas tad bus shitas saemas vieta? lielaka dalja bus tieham tie pashi..

isteniba vajag bezpartiju sistemu !
otrkart naudu jau aiznemas un vel nav izdomajushi ko ar to darit ! arii kka stulbi !
nu ja Zatlers izdomas atlaist saeimu vinjsh to vares arii bez balsojuma kkada :P
Vlad-Is-Lav (What - Is - Love) "Буфера улучшают всё" "Не отпускай руки пока ноги нераздвинутся"




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users