Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  Restless : (14 June 2024 - 17:16) @FroZee ПРойти квесты или на притчале есть NPC, который вернёт тебя с острова
@  FroZee : (05 June 2024 - 19:27) всем привет!) подскажите пару вопросов ?! если ли перенос чаров! и как уйти с ньюби острова))))!
@  fr33 : (05 June 2024 - 16:53) kto mozet vzjat v gildiju?
@  regi : (28 May 2024 - 09:51) вы че все еще играете)))
@  fr33 : (24 May 2024 - 12:37) nada kvest sdelat togda onlajn budget
@  beatiful : (24 May 2024 - 08:42) da poxuj uzhe zabuje dorogu sjuda
@  fr33 : (22 May 2024 - 09:02) gm loh psc
@  MousT : (17 May 2024 - 19:17) SHAN TI BUDESH ZA SERVEROM SMOTRET ILI TOGDA ZAKROJ EGO VOOBSHE. CTF COLOR LOST MUTJAT FAME GP A TEBE POFIG.
@  Senseless : (06 May 2024 - 08:39) opatj dedosi idut :(
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?

Photo

Nozaga Man Epastu-lidz Ar To Egames Ar Vairs Netieku


  • This topic is locked This topic is locked
21 replies to this topic

#1 Kipello

Kipello

    Player

  • Members
  • 297 posts
  • Gender:Male
  • Location:Jelgava

Posted 13 January 2009 - 07:45

GM ir tiesigs-ja pret vinju speletajiem ir zidariti gadi negodigi panemieni-ka man-nozagts emails un acc saveja ar netieku-jus varat parnest manu acc uz citu epastu-tik jautajums vai jus to gribas-ar atbili uz manu jautajumu-palidzit man dabut manu acc-es neko palidzet nevaru-ta atbilde neder-jo jus pashi labi apzinaties ka jus varat palidzet.... rodas jautajum... varbut jus pashi ar emailus uzlauzat un talak jau pashi zinat ko ar to domaju.....taa jau skaitas massveidiga naudas iakrapshana-nac spele svac mantas-dabu prieksh mums bonusus un tad vairs neesi vajadzigs-uzlauz epastu un cits visi items-vai kas vel tur-pazud... kas mana acc nav mazu bonusu verti :( kopa aptuveni pa savu laiku-esu jum kaa minimums ap 1800 bonusiem sapelnijis-tirgojot-perkot un tirgojoet-vai tas nav iemesls-palidzet man atgut savu acc???vai ar jus ar tishu pratu censhaties www.egames.lv novest lidz bakrotam...jo shaubos-ka kads gribes speelet karat kautko ja kadam ik pa laikam netisham epasts bus uzlauzts spele netiek-bet no ---GM----- atbilde viena es nevaru nekadigi palidzet...es nessu sneba svalilsa---...
Posted Image

#2 Kipello

Kipello

    Player

  • Members
  • 297 posts
  • Gender:Male
  • Location:Jelgava

Posted 13 January 2009 - 10:28

dabuju-acc bet saus vis
Posted Image

#3 surviver

surviver

    Player

  • Members
  • 211 posts

Posted 13 January 2009 - 15:45

ak mans dievs tu gribi teikt te visi admini 12 gadigi ka zags kkadus cilvekus mu :D:D ( moz i ir 12 gadigi :D)
est problemi ?

#4 linardito

linardito

    Journeyman

  • Members
  • 50 posts
  • Gender:Male
  • Location:ireland

Posted 13 January 2009 - 21:07

Bet vai tad nav tā,kad vajag bonusus tad esam valadzīgi,bet kad vajag palīdzību tad ne nasa problema.Esmu runajis ar vairakiem spēlētājiem un daudzi ir neapmierināti.tā kā agri vai vēlu aizies uz citiem serveriem kur admini ir izpalidzigāki un pretīm nakoši.Vai tad tas ir normāli ka lai sameklētu webshopā iegādāto ītemu man jaiztērē 150 bonusi lai sameklētu kurā keep viņs atrodās?

#5 Kipello

Kipello

    Player

  • Members
  • 297 posts
  • Gender:Male
  • Location:Jelgava

Posted 13 January 2009 - 21:16

ak mans dievs tu gribi teikt te visi admini 12 gadigi ka zags kkadus cilvekus mu biggrin.gif:D ( moz i ir 12 gadigi biggrin.gif)
:D:D:D ka tewi aptiris un uzlauzis email-ko neviens nezin-tikai tu un egames-tad redzesim kadu dziesmu dziedasi
Posted Image

#6 DaaviX

DaaviX

    Journeyman

  • Members
  • 82 posts

Posted 14 January 2009 - 00:53

Veči!
Padomājat Loģiski! ;) ( Es nemēginu aizstavēt ADMINUS, tikai saku manu viedokli!
1) Pasakiet, kas varētu būt tāds jusu ACCauntos, ko admini nevaretu dabūt ?? (Piemērs: Items+all, pff viniem viss tas pa free. Chars. ar MAx statiem?? Arī var dabūt 3 min laikā! ;) ).
2) Kpc tu domā tie varētu būt ADMINI?? Moss tew kads coms uzlauzis eMail vai kads kuru tu pat nepazīsti!? ( Tew jau vienreiz draugs sūdus savārija tavā ACC, tik pat labi moss tagad apspert sagribējās! ).


P.S. : No manas puses butu forši ja, ADMINI palīdzet atgriest ACCountu atpakal Kipello ;) .

#7 Kipello

Kipello

    Player

  • Members
  • 297 posts
  • Gender:Male
  • Location:Jelgava

Posted 14 January 2009 - 10:04

nu savarija jau-bet nejau es vinjam emailu devu-vnk pieeju acc... es nerunaju-ka admini sew tos items savaca-drizak tiem-kam vajag unshaubos-ka vinji ta var ar smotkam rikoties-ka var jebkura mirkli panemt mantas +13+all utt... draugiem vinji ta tas dot nevar.... Padoma pats...>>>??? vai tiesham ir ta ka tu doma-es ceru-ka tew kas tamlidzigs nebus-bet ja bus.....tad pectam aceries sho chatu .....
Posted Image

#8 Kipello

Kipello

    Player

  • Members
  • 297 posts
  • Gender:Male
  • Location:Jelgava

Posted 14 January 2009 - 10:06

aaa IP man ir zinams-pat pilseta un no kuras firmas.... :D tik zel ka vardu uzvardu neuzrada-kautgan-ja jau firma-tad visi PC ir saslegti kopa...un pagruti butu atrast vainigo-kautgan..ja ta padoma-nekas nav neiespejams...
Posted Image

#9 DaaviX

DaaviX

    Journeyman

  • Members
  • 82 posts

Posted 15 January 2009 - 00:11

Veči!
Padomājat Loģiski! ;) ( Es nemēginu aizstavēt ADMINUS, tikai saku manu viedokli!
1) Pasakiet, kas varētu būt tāds jusu ACCauntos, ko admini nevaretu dabūt ?? (Piemērs: Items+all, pff viniem viss tas pa free. Chars. ar MAx statiem?? Arī var dabūt 3 min laikā! ;) ).
2) Kpc tu domā tie varētu būt ADMINI?? Moss tew kads coms uzlauzis eMail vai kads kuru tu pat nepazīsti!? ( Tew jau vienreiz draugs sūdus savārija tavā ACC, tik pat labi moss tagad apspert sagribējās! ).


P.S. : No manas puses butu forši ja, ADMINI palīdzet atgriest ACCountu atpakal Kipello ;) .


OMG!!! Es pa sito textu BAN dabuju?!!! O_o ( 2 Daavix 4.3. 17.01.2009 21:49 )

#10 Kipello

Kipello

    Player

  • Members
  • 297 posts
  • Gender:Male
  • Location:Jelgava

Posted 15 January 2009 - 00:42

:D:D:D:D
Posted Image

#11 DaaviX

DaaviX

    Journeyman

  • Members
  • 82 posts

Posted 15 January 2009 - 00:56

:D :D :D LOL ne Kipelo?!! :D :D ;)

#12 quatro

quatro

    Novice

  • Members
  • 40 posts
  • Gender:Male
  • Location:Riga

Posted 19 January 2009 - 15:37

OMG!!! Es pa sito textu BAN dabuju?!!! O_o ( 2 Daavix 4.3. 17.01.2009 21:49 )

http://radikal.ru/F/...a56c80.jpg.html

#13 DaaviX

DaaviX

    Journeyman

  • Members
  • 82 posts

Posted 19 January 2009 - 17:25

Tnxx quatro ka parādiji Screen! ;)

Pats arii tu man dirsi Virsuu! :P

#14 Saladin

Saladin

    Newbie

  • Members
  • 8 posts

Posted 17 February 2009 - 08:50

daavix-vareji jau savu grabekli pievert-LOL esi tu un visa tava butiba...:D

#15 Kipello

Kipello

    Player

  • Members
  • 297 posts
  • Gender:Male
  • Location:Jelgava

Posted 17 February 2009 - 09:09

So es Nesu nekad Raxtijis!! sho ir raxtijis kads kurs ir velejies nopizdit manu acc ar visu mailu
Posted Image

#16 DaaviX

DaaviX

    Journeyman

  • Members
  • 82 posts

Posted 17 February 2009 - 15:40

daavix-vareji jau savu grabekli pievert-LOL esi tu un visa tava butiba...:D



TU Vispar Kastreeta Vista nejaucies kur nevajag! :P ;)

#17 BlackMooN

BlackMooN

    Advanced Player

  • Members
  • 304 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 17 February 2009 - 21:36

GM ir tiesigs-ja pret vinju speletajiem ir zidariti gadi negodigi panemieni-ka man-nozagts emails un acc saveja ar netieku-jus varat parnest manu acc uz citu epastu-tik jautajums vai jus to gribas-ar atbili uz manu jautajumu-palidzit man dabut manu acc-es neko palidzet nevaru-ta atbilde neder-jo jus pashi labi apzinaties ka jus varat palidzet.... rodas jautajum... varbut jus pashi ar emailus uzlauzat un talak jau pashi zinat ko ar to domaju.....taa jau skaitas massveidiga naudas iakrapshana-nac spele svac mantas-dabu prieksh mums bonusus un tad vairs neesi vajadzigs-uzlauz epastu un cits visi items-vai kas vel tur-pazud... kas mana acc nav mazu bonusu verti :( kopa aptuveni pa savu laiku-esu jum kaa minimums ap 1800 bonusiem sapelnijis-tirgojot-perkot un tirgojoet-vai tas nav iemesls-palidzet man atgut savu acc???vai ar jus ar tishu pratu censhaties www.egames.lv novest lidz bakrotam...jo shaubos-ka kads gribes speelet karat kautko ja kadam ik pa laikam netisham epasts bus uzlauzts spele netiek-bet no ---GM----- atbilde viena es nevaru nekadigi palidzet...es nessu sneba svalilsa---...


Tu galiigi jociigs? Kaads tolks GM`am no tava 4ara? Tu neriktiigs esi? LOOOOLL!!! :D

#18 Kipello

Kipello

    Player

  • Members
  • 297 posts
  • Gender:Male
  • Location:Jelgava

Posted 18 February 2009 - 04:25

Tu galiigi jociigs? Kaads tolks GM`am no tava 4ara? Tu neriktiigs esi? LOOOOLL!!! :D

debiliki saku to es nesu raxtijis :happy:
Posted Image

#19 caseum

caseum

    Novice

  • Members
  • 33 posts
  • Gender:Male
  • Location:Dobele

Posted 18 February 2009 - 13:20

Nu jā, tā redzu, kā moderātori strādā šeit! <_<

#20 caseum

caseum

    Novice

  • Members
  • 33 posts
  • Gender:Male
  • Location:Dobele

Posted 18 February 2009 - 13:20

Nu jā, tā redzu, kā moderātori strādā šeit! <_<




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users