Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Izglabšana


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#1 pipars-

pipars-

    Newbie

  • Members
  • 19 posts

Posted 08 July 2010 - 17:41

mani ieteikumi kas patiesaam var izvilkt serveri no bedres jeb vnk atvilkt atpakal vecos speleetajuus vismaz dalu- kautvai tik tos 15-20 bet tomeer uz reiz pilnigi cita lietu buus pvp

1 apgrist br bet tikai lidz 33% paralizes resista.

2. ieviest visiem vai vismaz plazmaam, gloryjaam 25-33% paralizes resistu- paslaik ir tikai 2 veidi kaa var skraidiit apkaar - parasie klases armori-br/acid/terehan.

3. ieviest sistemu ka ik pa 24 h onlaina tu vari izņemt naudas balvu 300-500k apmeraa- lieta taada ka vnk tie kas saka jau sen speleet citos serveros tie diez vai pilnibaa atnaks atpakal-nu varbut vini sedes uz stundaam pakraas piki un vismaz aizies pavarko uz war of point vai kautkad pa vakariem.
bet tadi kaa es kas tik nesen aizgaja no servera - vismaz pasedes taas stundas un iznems kautkadu piki - nu tad vismas tajaa acidaa aiziešu pasisties-
nu redz lieta taada ka vnk man un visiem pariejiem kas aizgajusi vnk negribas bezsakaaraa sedeetu un visu dienu sist kautkadus stulbus monstrus lai nopirktu armoru, jo vnk to savu 8lvl jau visni ir uzsitusi. man piemeram nav tagad nekaads prieks sedeet serverii kuraa nekas nenotiek - un vnk sist monstrus. vismaz tad kad verkas saktos- taas online naudas deel tad vismaz butu kautkada jeega talaak attiistiities un atgristies serverii.

4. veel varbut var dropu palielinaat gp bet nu nezinu- diezvai tas kautko var dot.

admini var kautko puksteet pa to - ka ķipa baigi viegli buss utt bet tas musm ir vajadziigs- man zb sedeet čakareties un neko nedaritt es vnk gribu lai buutu viegli un lai buutu interesanti.šos punktus vnk avjag izpildiit- es esmu tas kas aizgaajis un es saprotu kas ir vajadziigs.

taa grib visi kas aizgajusi- varu teikt tikai vienu ka w@$ katrs 2 purns ir speleejis xl.

#2 Ganjakur

Ganjakur

    Guru

  • Members
  • 2552 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pakistan

Posted 08 July 2010 - 17:48

Nezinu, man jau priecē, ka katru vakaru notiek varkas![jautājums, kāds tev ir niks? Jo Piparu, pašu nekad neesmu redzējis varkās] šobrīd tomēr ir vasara, un nezinu vai Tu īsti spēsi savākt serverī tik daudz spēlētāju, kas ir gatavi +30 grādos svīst pie kompja ejot varkās.

Domāju, servera uzstādijumos nav ne vainas

#3 pipars-

pipars-

    Newbie

  • Members
  • 19 posts

Posted 08 July 2010 - 18:05

es nekad vispar nevarkoju jo nevaru seedeet, vai arii jaiet pa reizeem ar draugiem araa kads alaans jaiekapaa. nnekad lidz divpatsmitiem vakaraa- piecelos 100 pasezu uo 2h tad man dirs virsuu pa to ka es pie stulbaas kastes sezu un tad jaiet stradaat ta es veel pasezu no 4-6 un viss bet tas pox-

MAN VIENALGA VASARA VAI KAAS TAA PAT DAUDZI UO SEEZ-ko tad vini isti dara- pa ielamm skraida apkart vai .

lieta taada kaserverim jaatvilina atpakal aizgajusie speletaaji un viss kads te runaa pa vasaru 100-150 purni taa pat vien tagad w@$ spelee ko tu te reunaa pa vasaru- vienkarsi serveris hujovijs nolaists.

šie uzlabojumi vnk ir vajadziigi.

#4 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 08 July 2010 - 19:17

tu pirms sāki rakstīt te izlasīji parējos foruma sadaļas kas šodien parādijās?

#5 Ganjakur

Ganjakur

    Guru

  • Members
  • 2552 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pakistan

Posted 09 July 2010 - 00:34

Nu nezinu, vē;joprojām 1:30 ir varkas @ moon

#6 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 09 July 2010 - 00:41

jā bet armorā dažadība nav tapēc es saku ka vaig palielināt dropus uz ingiem kokiem ādām savādāk tikai arti un BR

#7 Kjipa pro

Kjipa pro

    Journeyman

  • Members
  • 58 posts

Posted 09 July 2010 - 01:22

pa dropu it nemaz nesudzos man viss skjiet pietiekama daudzuma :) dazhreiz pat skjiet ka par lielu :D bet katram jau ta uztvere ir savadaka!
Man neskjiet, ka ipashi butu jaapgriezh br, nu vismaz pagaidam, kamer nav daudz 10lvl wariori, bet no otras puses ar br setu var savakt ljoti daudz str
Levels teiksim 8 = 190 str
br +75
roba sash +40
cloak/veteran cloak +40-50 str
legings of bane +20 str
aprons +25str
serpents cloak +20 str
dendroid str +60str
rel sanct +9str
Kopa sanak ap 500 str neslikti, manuprat.... Bet ta, tas bija uz xl un saprotams, ka seit ta neviens negerbjas, jo tas sanak dargi, ja vien nav daudz newby itemi, sadi ekskluzivi gadijumi ir maz un pagaidam nekas nav jamaina, tada tendence varetu saglabaties lidz vasaras/rudenja beigam pec tam gan vajadzetu izcelt citus armorus nevis br, jo daudzi bus savakushi newby itemus utt.
Bet katrai izmainjam ir savas sekas ta ka br ir tirs pvp sets, kas dod tikai str un rezist pret paralizi, tad mainot br kaut kam bus janak vieta - mana skatijuma tas varetu but aqva full sets, jo parejie ir pvm seti, bet ne jau visi to vares atljauties!!!! Gruti ko mainit neizjauc balansu!

Secinat varam to, ka jabut izveidotam argumentam, kas ljautu dzivot visiem, kas iet uz pvp // Br apgrieshana nebus risinajums
Miks in uo

#8 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 09 July 2010 - 10:01

te vis ir uzrakstīt ko es jau vakar uzrakstīju foruma sadalā Ieteikumi

Nu ja apgriezīs BR varbūt varkās parādīsies glory aqua oldp, un moska chaosiem būs tolka iet varkās savādāk loti bieži chaosiem pretīm ir kādi 4-6 BR un tad viņiem jēga?? Tikai tapēc saku ka jāapgriež

par to dropu jā arti ir loti daudz, bet loti maz armori ir no ores ādām vai kauliem kas ietu varkā principā no orēm iet tikai BR varkās citu nav. Pārējās ores iet uz botu sišanu

Uz serverā tā jau ir 20%-30% chaosi un viņiem vel jāsit BR

#9 cornelius

cornelius

    dope

  • Members
  • 589 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ldz

Posted 09 July 2010 - 11:03

http://yy.lv/upload/...=140116&ext=AVI
00:03 =[
btw, nadejus eto posluzhit preduprezhdeniem dlja takih sprinterov kak luppi

#10 Ganjakur

Ganjakur

    Guru

  • Members
  • 2552 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pakistan

Posted 09 July 2010 - 11:24

http://yy.lv/upload/...=140116&ext=AVI
00:03 =[
btw, nadejus eto posluzhit preduprezhdeniem dlja takih sprinterov kak luppi

Kā redzat, pa ir video pierādijums, ka varkas notiek! TIkai, Jūs paši nenākat uz moon... Tā jau ir Jūsu problēma, ka mp Tu nevari nevienam iesist.

#11 pipars-

pipars-

    Newbie

  • Members
  • 19 posts

Posted 09 July 2010 - 15:44

beidziet te dirst pa kautkadaam varkaam kur desmit purni slanaas :/ , apspriediet manus priekslikumus un domajaaiet ar galvu ko raktiet jots

lai te nesak kautkadi datortarpi puksteet pa kautkadaam gildeem man galigi poh, es vnk gribu lai serveris nenogrimst un viss

nu ko domajiet pa priekslikumiem- tie palidzeetu.

#12 Ganjakur

Ganjakur

    Guru

  • Members
  • 2552 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pakistan

Posted 09 July 2010 - 15:58

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
Pipars, kurš pats nevienu reizi nav bijis varkās, raud, ka nav varku?

#13 kacokmen

kacokmen

    Journeyman

  • Members
  • 87 posts

Posted 09 July 2010 - 18:10

pizdec atkal saakaas :D ! ...

#14 pipars-

pipars-

    Newbie

  • Members
  • 19 posts

Posted 09 July 2010 - 20:39

pa dienu jau varku nav un vnk es sheit paghaidaam vairs nespeleeju- uzsitu 8lvl uzkacaaju un vnk nau kur vinu likt - kruti ne.

nedirsat ne pa teemu vnk pa lietu runajiet sakiet kautvai ierosinajumus

#15 Plostnieks

Plostnieks
  • Members
  • 3 posts

Posted 11 July 2010 - 16:18

pa dienu jau varku nav un vnk es sheit paghaidaam vairs nespeleeju- uzsitu 8lvl uzkacaaju un vnk nau kur vinu likt - kruti ne.

nedirsat ne pa teemu vnk pa lietu runajiet sakiet kautvai ierosinajumus

mans ieteikums iemacies rakstit saprotama valoda :))

#16 pipars-

pipars-

    Newbie

  • Members
  • 19 posts

Posted 11 July 2010 - 17:35

mans ieteikums iemacies rakstit saprotama valoda :))


redzi tu esi taads pats kaa visi - viniem ir vairaak svarigaka pareizrakstiiba nekaa serveris :/ :(

#17 kacokmen

kacokmen

    Journeyman

  • Members
  • 87 posts

Posted 11 July 2010 - 18:52

da nus te ko lgaabt :D vasara! voso pa juuram ezeriem un pirtiim tgd :D kas jus lohi esat gribat vasaras viduu 100+ cleintus :D :D gaidat rudeni un vis ieies vecejas sleides

#18 pipars-

pipars-

    Newbie

  • Members
  • 19 posts

Posted 11 July 2010 - 19:13

da psc man nah to juuru psc aipiss uz vinu un 15 ls padirs jopt-labak pa dienas visu ja varu, tad atpusoties no sances uo pasezu un vakaraa pisu tautaas

lab tas pox

apskaties pie citus serverus kur 400+ onlains - tad saac runaat

#19 Vizbuliite

Vizbuliite

    Senior Player

  • Members
  • 465 posts

Posted 11 July 2010 - 21:21

pipar, cik tev gadu?

#20 kacokmen

kacokmen

    Journeyman

  • Members
  • 87 posts

Posted 11 July 2010 - 22:29

da psc man nah to juuru psc aipiss uz vinu un 15 ls padirs jopt-labak pa dienas visu ja varu, tad atpusoties no sances uo pasezu un vakaraa pisu tautaas

lab tas pox

apskaties pie citus serverus kur 400+ onlains - tad saac runaat

da ej prom dauni no sii serva nesaproti ka tu zb visiem? :D n u i 15ls? saproti mulkji sitadu vasaru greks laist garaam tie 15ls ir nieks taadai baudai :D




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users