Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  MousT : (Today, 19:17) SHAN TI BUDESH ZA SERVEROM SMOTRET ILI TOGDA ZAKROJ EGO VOOBSHE. CTF COLOR LOST MUTJAT FAME GP A TEBE POFIG.
@  Senseless : (06 May 2024 - 08:39) opatj dedosi idut :(
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on

Photo

[28.01.2012] - Kanturu Arena un resetu noņemšana High serverī


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 OLDP.NET

OLDP.NET

    News Bot

  • Members
  • 3264 posts

Posted 28 January 2012 - 16:29

<b>Resetu noņemšana High serverī notiks 2012.g. 1.februārī. Visi spēles dalībnieki saņems Grand Resetu un Grand Pointus, atkarībā no esošo resetu skaita. </b>

Ir ievesta spēļu klienta atjaunināšana, visiem spēlētājiem vajadzēs veikt auto-update caur „Launcher”, palaižot Play.exe, vai arī lejupielādējot <a href="ftp://files3.egames.lv/mu/utils/eGames_Patcher.exe">Patch</a> un patstāvīgi uzstādot klienta mapē. <a href="http://mu.egames.lv/...iles">Failu</a> nodaļā jau ir pilns klients lejupielādēšanai ar visiem noteiktajiem spēlei patčami.

Problēmu gadījumā ar auto-update ir nepieciešams izdzēst failu „Config.ini” no mapes ar klientu un ielaist Launcher no jauna.

Spēlē ir pievienota jaunā lokācija Kanturu Arena:
- Uzbrukšanas laikā uz spēlētājiem nonāvēšanas netiek ieskaitītās, kas dod iespēju īstenot masveidīgas kaujas cīņā par spotu.
- Trīs punktveida spoti, kas ir vieni no labākajiem serverī: Twin Tale (7) un Dreadfear (10). Piekļuve pēdējām spotam ir ierobežota ar tiltu, plātībā ar vienu rūtiņu, kas dod priekšrocību PVP spēlētājiem, kas notur spotu.
- Teleportācija uz lokāciju tiek īstenota ar komandu „/move KanturuArena”, vai arī ar lokācijas izvēli no saraksta, uzspiežot „M” taustiņu.
- Pēc nāves spēlētāji rodas safe zonā Kanturu Arenā.
<a href="http://img1.boomtech.ru/muo/newskant/kanturuarena1.jpg">Skrinšots #1</a>, <a href="http://img1.boomtech.ru/muo/newskant/kanturuarena2.jpg>Skrinšots #2</a>, <a href="http://img1.boomtech.ru/muo/newskant/kanturuarena3.jpg">Skrinšots #3</a>, <a href="http://img1.boomtech.ru/muo/newskant/kanturuarena4.jpg">Skrinšots #4</a>, <a href="http://img1.boomtech.ru/muo/newskant/kanturuarena5.jpg">Skrinšots #5</a>.

Arī tiek ievēstas dažas atjaunināšanas:
- Ievērojami ir samazināts necenzēto izteiksmju filtrs spēlē. Vairāk tas netraucēs parastai kontaktēšanai.
- Ir izlabotas problēmas ar tekstūru spīduma krāsām komplektiem no Season 4.
- High serverī no veikaliem ir aizvāktas sagatavotas biļetes Blood Castle 6 un 7 un Devil Square 6. Tagad dotās biļetes vajadzēs sagatavot pašiem no ingredientiem, kas ir pievienoti veikalā.
- Ir nedaudz uzlabota uzbrukuma formula Agility elfiem.
- Low serverī ir samazināts Asteroth un Great Dragon HP daudzums.
- Ir palielinātas teleportācijas izmaksas uz dažādam lokācijām.

#2 F*ck Ya*?

F*ck Ya*?

    Novice

  • Members
  • 30 posts

Posted 29 January 2012 - 14:47

Cik es sapratu,no iepriekšējā vaipa ir pagājuši 5 mēneši.. Ja tā,tad liekas nedaudz kautkā par ātru.. Vairums varbūt nemaz nav normāli uzka4ājušies, jo ne visi var drotot. Un tagad atkal viss no sākuma... Personīgi man tas itkā ir vienalga,bet ja ik pēc 5 mēnešiem taisīs vaipu,nu.. tas kautkā jocīgi liekas...

#3 Getz

Getz

    Newbie

  • Members
  • 14 posts

Posted 29 January 2012 - 16:14

man ari tas liekas daudz pa agru. citos serveros vaips nav bijis 3 gadus un vel kadu laiku nebus bet seit jau atkal vaips. tak ir tā grand reset sistēma un tieši tāpēc nesaprotu priekš kam resetu vaips vajadzīgs :/

#4 Quo Vadis?

Quo Vadis?

    Master

  • Members
  • 830 posts
  • Gender:Male
  • Location:Riga, Latvia

Posted 29 January 2012 - 16:42

Tas tiek darīts sakarā ar to, ka tiks ieviestas lietas, kuras spēlētāji rekomendēja serverim... tāpēc nepieiciešams resetu vaips :)

#5 Getz

Getz

    Newbie

  • Members
  • 14 posts

Posted 29 January 2012 - 17:15

cik saprotu tad katrs spēlētājs dabūs grp attiecīgi resu skaitam. piemēram man ir 57 resi un liela jēga no tiem 57 grp nav. varētu tā vietā kaut kādu skaitu bonusu dot piem. resi x2 vai x3 =bon. tas tik man viedoklis/ieteikums.

#6 Quo Vadis?

Quo Vadis?

    Master

  • Members
  • 830 posts
  • Gender:Male
  • Location:Riga, Latvia

Posted 30 January 2012 - 00:46

cik saprotu tad katrs spēlētājs dabūs grp attiecīgi resu skaitam. piemēram man ir 57 resi un liela jēga no tiem 57 grp nav. varētu tā vietā kaut kādu skaitu bonusu dot piem. resi x2 vai x3 =bon. tas tik man viedoklis/ieteikums.


Domāju, ka viss paliks pa vecam..

#7 roks

roks

    Novice Player

  • Members
  • 121 posts

Posted 30 January 2012 - 00:51

Tas tiek darīts sakarā ar to, ka tiks ieviestas lietas, kuras spēlētāji rekomendēja serverim... tāpēc nepieiciešams resetu vaips :)



ka tik ne tā :-D izdomā kaut ko sakarīgāku , pataisījuši serveri priekš skolniekiem bastotājiem drototājiem, kuri tāpat jums naudu neziedos, riktīgs epicfail.
Posted Image

#8 F*ck Ya*?

F*ck Ya*?

    Novice

  • Members
  • 30 posts

Posted 30 January 2012 - 01:03

ka tik ne tā :-D izdomā kaut ko sakarīgāku , pataisījuši serveri priekš skolniekiem bastotājiem drototājiem, kuri tāpat jums naudu neziedos, riktīgs epicfail.

Njā,daļa taisnības tev ir tiešām,drototājiem ir iespējas uzka4āties,bet pārjējiem,kuriem ir teiksim darbs,jeb kā man darbs+skola,nu ir pagrūti! Protams es uzka4āju tos 215 res,bet tā arī uzspēlēt normāli nevarēja... Sanāk tā,es spēlēju 2 mēnešus tgd ,dabuju 215 resus,un vaips. Iztērēts laiks... Un ko es par to dabūju? 240grp :D smieklīgi vai ne? Tiešām neredzu tad jēgu tādai fīčai kā grand resets...
Quo Vadis?
Tad nu lūdzu uzskaiti tās lietas kas būs,dēļ kurām bij vajadzīgs resetu vaips! Diez kas tik graujošs mums te būs??? Jeb tukša muldēšana,un vnk administrācija vairs nevarēja nopelnīt,tādēļ nekas cits neatlika kā taisīt vaipu,lai nākamos drotus,donorus piesaisītu!!! Es varētu tādā garā turpināt vēl! Gribi pretargumentus!
P.S Mans subjektīvs viedoklis... Nothing special!

#9 Lipers

Lipers

    Novice Player

  • Members
  • 117 posts
  • Interests:&lt;c&gt; jur4iks12

Posted 30 January 2012 - 11:16

piemeram ka es domaju,mans viedoklis:
pirmkart teica ka pec fullvaipa bus grutaks ka4,to es neesu pamanijis,mazaks exp mazaks zen drops!pirms vaipa bija jalasa renas frukti!te to4 bija grutak!a tagad sanak visi pieka4ajuwis i viss ir bumbas citiem jaciew!top 100 ari ir piedirst ar grandiem!
un ari sanak esu spelejis pus gadu lai varetu pec tam butu full un tik pavadit savu lieku laiku(laiku nosist)!
bet tagad sanak vis no jauna!
gluzi ka flew speles visu izgaji un sac visu no jauna!pff...
me woka!bet man tas ta tik un ta grandu jau uztaisiju un ka4ajos jau no jauna!
bet ka parejiem justies kas tiko iegaja, un ar mokam sasniedz pars 10tus resu!
sanak grib piesaistit bet ari kko pazaudet,piemeram daudzivecie iet prom!
sanak tada lieta kkas ir jaupure lai kko iegutu!
bedigi =(
server - High guild - Lakers nick - jur4iks12

#10 Quo Vadis?

Quo Vadis?

    Master

  • Members
  • 830 posts
  • Gender:Male
  • Location:Riga, Latvia

Posted 30 January 2012 - 11:25

Quo Vadis?
Tad nu lūdzu uzskaiti tās lietas kas būs,dēļ kurām bij vajadzīgs resetu vaips! Diez kas tik graujošs mums te būs??? Jeb tukša muldēšana,un vnk administrācija vairs nevarēja nopelnīt,tādēļ nekas cits neatlika kā taisīt vaipu,lai nākamos drotus,donorus piesaisītu!!! Es varētu tādā garā turpināt vēl! Gribi pretargumentus!
P.S Mans subjektīvs viedoklis... Nothing special!


Vaips tiek taisīts tādēļ, ka tika izstrādāta jauna reklāmas kampaņa spēlētāju piesaistei serverim, Jūs par to nevarējāt zināt, jo tas ir Menedžmenta uzdevums, un spēlētājiem ar to nav nekāda sakara... diez vai kāds gribēs nākt uz serveri, ja Topā jau ir daudz 215... :|
Piekritīšu Jums ar to, ka administrācija varēja par vaipu paziņot agrāk... kaut kā spontāni tas izskatās... :)

Un ja runājot par donoriem, tad serverim to pietiek un uzņēmums var pastāvēt...

piemeram ka es domaju,mans viedoklis:
pirmkart teica ka pec fullvaipa bus grutaks ka4,to es neesu pamanijis,mazaks exp mazaks zen drops!pirms vaipa bija jalasa renas frukti!te to4 bija grutak!a tagad sanak visi pieka4ajuwis i viss ir bumbas citiem jaciew!top 100 ari ir piedirst ar grandiem!
un ari sanak esu spelejis pus gadu lai varetu pec tam butu full un tik pavadit savu lieku laiku(laiku nosist)!
bet tagad sanak vis no jauna!
gluzi ka flew speles visu izgaji un sac visu no jauna!pff...
me woka!bet man tas ta tik un ta grandu jau uztaisiju un ka4ajos jau no jauna!
bet ka parejiem justies kas tiko iegaja, un ar mokam sasniedz pars 10tus resu!
sanak grib piesaistit bet ari kko pazaudet,piemeram daudzivecie iet prom!
sanak tada lieta kkas ir jaupure lai kko iegutu!
bedigi =(


Katram spēlētājam ir sava motivācija, kādēļ viņš spēlē, Jums bija ka 215 sasniedzot un skraidīt kauties, iespējams, es Jums piekritīšu, ka ne visai smuki sanāca no administrācijas puses, ka cilvēkus aprauj no spēles procesa un jāsāk tiem no gala, bet nu pēc kautiņa ar durēm nevicinās, kas ir tas ir... :|

Labi, ka vismaz dod GRP par katru resu, vismaz būs bonusi...

Ir tāda statistika, ka vairākums, kuri raksta "Es eju prom" vai "visiem bb", pēc kāda laika atgriežas... ar citu niku vai to pašu, bet vairākums atnāk atpakaļ, jo grūti ir atrast normālu serveri...

#11 Lipers

Lipers

    Novice Player

  • Members
  • 117 posts
  • Interests:&lt;c&gt; jur4iks12

Posted 30 January 2012 - 11:34

Vaips tiek taisīts tādēļ, ka tika izstrādāta jauna reklāmas kampaņa spēlētāju piesaistei serverim, Jūs par to nevarējāt zināt, jo tas ir Menedžmenta uzdevums, un spēlētājiem ar to nav nekāda sakara... diez vai kāds gribēs nākt uz serveri, ja Topā jau ir daudz 215... :|
Piekritīšu Jums ar to, ka administrācija varēja par vaipu paziņot agrāk... kaut kā spontāni tas izskatās... :)

Un ja runājot par donoriem, tad serverim to pietiek un uzņēmums var pastāvēt...



Katram spēlētājam ir sava motivācija, kādēļ viņš spēlē, Jums bija ka 215 sasniedzot un skraidīt kauties, iespējams, es Jums piekritīšu, ka ne visai smuki sanāca no administrācijas puses, ka cilvēkus aprauj no spēles procesa un jāsāk tiem no gala, bet nu pēc kautiņa ar durēm nevicinās, kas ir tas ir... :|

Labi, ka vismaz dod GRP par katru resu, vismaz būs bonusi...

Ir tāda statistika, ka vairākums, kuri raksta "Es eju prom" vai "visiem bb", pēc kāda laika atgriežas... ar citu niku vai to pašu, bet vairākums atnāk atpakaļ, jo grūti ir atrast normālu serveri...

daljeji ja piekritu bet tomer ik pec pus gada nu es nezinu,biki par traku!
full vaipu solija tikai 2013 gada,tas sanak 2-3 gadi normalas speles!
te ari bija RUS foruma ieminejies <c> FOKUS prasija par vaipu,Shanahan atbildeja ka nebus!nu bac, ok nepapridinaja!
bet man liekas ka tie vaipi ir par biezu,sakiet ko gribat!
ka kkas bija izteiciet vai LV vai RUS foruma ka wis serveris ir domats tikai zadrotiem!pat sanak es daljeji i piekritu!
nu bet varbut ari vajadzetu padomat ari par gimenes cilvekiem! :)
tikpat labi varu sedet kapat tetri tur tik batarejas japerk! :)
tas vis ir tikai mans viedoklis!
server - High guild - Lakers nick - jur4iks12

#12 Quo Vadis?

Quo Vadis?

    Master

  • Members
  • 830 posts
  • Gender:Male
  • Location:Riga, Latvia

Posted 30 January 2012 - 15:09

daljeji ja piekritu bet tomer ik pec pus gada nu es nezinu,biki par traku!
full vaipu solija tikai 2013 gada,tas sanak 2-3 gadi normalas speles!
te ari bija RUS foruma ieminejies <c> FOKUS prasija par vaipu,Shanahan atbildeja ka nebus!nu bac, ok nepapridinaja!
bet man liekas ka tie vaipi ir par biezu,sakiet ko gribat!
ka kkas bija izteiciet vai LV vai RUS foruma ka wis serveris ir domats tikai zadrotiem!pat sanak es daljeji i piekritu!
nu bet varbut ari vajadzetu padomat ari par gimenes cilvekiem! :)
tikpat labi varu sedet kapat tetri tur tik batarejas japerk! :)
tas vis ir tikai mans viedoklis!


Nu sākumā (2. decembrī), kad Shanahan's uzrakstīja ka nebūs vaipa, viņš arī netika plānots, bet tad administrācija sāka realziēt vairākus projektus, tajā skaitā jaunu spēlētāju piesaistīšanas programmu un spēlētaju rekomendāciju relaizāciju iekš spēles, un tādēļ šis pasākums bija nepieciešams...

#13 Lipers

Lipers

    Novice Player

  • Members
  • 117 posts
  • Interests:&lt;c&gt; jur4iks12

Posted 30 January 2012 - 19:30

vot piemeram noskatoties wo video es ka speletajs,zinu ka weit ir iztekti meli!
tapiesaista ari speletajus!vinjipamanis ka nav taisniba i off no servera + vel vecie speletaji off!
kas tadpaliek ?? :)
domajat pawi
server - High guild - Lakers nick - jur4iks12

#14 Quo Vadis?

Quo Vadis?

    Master

  • Members
  • 830 posts
  • Gender:Male
  • Location:Riga, Latvia

Posted 30 January 2012 - 19:33

Godīgi sakot man vienalga.. :) Es algu nesaņemu, atbildību nesu tikai par Cietumu, un viss pārējais kas notiek, nav manā kompetencē.. :)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users