Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Kapeec Tas Taa?


  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#1 Duziks

Duziks

    Master

  • Members
  • 605 posts

Posted 02 June 2008 - 17:58

Atkal peec ilgiem laikiem saaku speeleet uo , tagad jau straadaaju un speeleeju pa vakariem , nolieemu lietot .berezka pakalpojumus lai nebojaatu nervus un speeleetu mieriigi. Bet nu nesanaak kaa vienmeer kaads nav visu liidz galam izdomaajis un ciesh parastais speeleetaajs , viss jau buutu nekas ja tik es par to shtelli nemaksaatu.

Kapeec es ar prof acc skraidu pa dungeonu nevienu neaiztieku situ monstrus(Elfian Queen Sorcerer) te peekshni atskrien kkaads aaksts. Skraida savaac kaudzi monstru un kaadi 3 mass explosioni un protams es mirstu , nekaads elfian sets neglaabj , nu ko es protams nervozs un sastresojies eju atpakal , ko domaajies tas slaana monstrus un protams es mirstu atkal , es skrienu atkal. Atskrienu velreiz chalis saka Ja nechaino kinul v tvoi trup 5-10 kuchak deneg , a man inventorija 1,5kk nebiju vel gaajis nolikt (jo ar elfian kachaajoties tak nav reaali nospraagt) , nu es protams vinu pasuutiju kur naakaas nu un tad es miru kaadas reizes 10 vel , nu un protams mans liikiits izzuda ar visaam manaam mantaam , vot viss prikols speeleet uz superpuper krutaa servera maded by shanahan Oldparadise. Tfu un jaaiet aaraa karoche nav ko sheit dariit , un citiem kas veelas atgriesties uo ieteikshu sheit nespeeleet , nedariet to pashu kljuudu ko es neteereejiet naudu un laiku ...
Murr ^^

#2 Jogijs

Jogijs

    Player

  • Members
  • 228 posts
  • Gender:Male

Posted 02 June 2008 - 18:04

nu ja ja tu esi bots kas tev bija full elf nevareeji panem tfull gd athealoties un iet

#3 Duziks

Duziks

    Master

  • Members
  • 605 posts

Posted 02 June 2008 - 18:39

jaa esmu bots , kaada shkirba cik es liels bots , vienk taa tam nav jaabuut ... da es vareeju savaakt to smirdiigo elfianu un aizskriet , bet nafig man taadu pretiigu speeli.

Paluugshu vairs siikiem orkiem nerakstiit kas nespeej izvilkt jeegu no manis rakstiitaa ...
Murr ^^

#4 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 02 June 2008 - 18:45

Aizmirsti, ultima ir zurku spele, nespej pardzivot nespeele... Tada ta dzive ir.. :)

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#5 ...Sermulis...

...Sermulis...

    Master

  • Members
  • 602 posts
  • Gender:Male

Posted 02 June 2008 - 19:06

Duzik ! Neredzu iemeslu dusmoties uz Shanahanu, serveri vai vel nez ko. Ta tas notiek, ir krisas, bet tu vareji bik padomat ar galvu, nevis tupi skriet pliks pec sava likja :blink: ...Nestreso, sudi gadas !

#6 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 02 June 2008 - 19:30

Arī no sevīm varoni iedomājies... full elfians un nenositams spēlētājs paliec? :D

ej tak tu nost... shit happens

#7 Duziks

Duziks

    Master

  • Members
  • 605 posts

Posted 02 June 2008 - 19:50

Prof acc , oldp dungeonaa , peec idejas vaidzeetu buut visideeaalaakajam savienojumam un ja pat taa var ietekmeet tavu speeles gaitu cits cilveeks , tad nu man nav ko teikt , un gudriniekiem par padomaashanu ar galvu , ko var nopirkt pa 1kk taa lai nosistu 1 lordu un 2 elfus , gl ... Sekundes iet un liikjis zuud un taa arii tas viss daraas ...
Murr ^^

#8 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 02 June 2008 - 19:52

Prof acc , oldp dungeonaa , peec idejas vaidzeetu buut visideeaalaakajam savienojumam un ja pat taa var ietekmeet tavu speeles gaitu cits cilveeks , tad nu man nav ko teikt , un gudriniekiem par padomaashanu ar galvu , ko var nopirkt pa 1kk taa lai nosistu 1 lordu un 2 elfus , gl ... Sekundes iet un liikjis zuud un taa arii tas viss daraas ...


Izmanto vienkāršākus kačāšanās veidus un viss būs kārtībā. Ne obligāti tev ir jāiet sist tos lordus, elfus, necro, barbarus...

#9 calibra

calibra

    Player

  • Members
  • 200 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija-Bauska

Posted 02 June 2008 - 20:06

Prof acc , oldp dungeonaa , peec idejas vaidzeetu buut visideeaalaakajam savienojumam un ja pat taa var ietekmeet tavu speeles gaitu cits cilveeks , tad nu man nav ko teikt , un gudriniekiem par padomaashanu ar galvu , ko var nopirkt pa 1kk taa lai nosistu 1 lordu un 2 elfus , gl ... Sekundes iet un liikjis zuud un taa arii tas viss daraas ...

Duzik pasaki skype niku man te paris jautajumi
Posted Image

#10 Ponijs

Ponijs

    Novice Player

  • Members
  • 121 posts

Posted 02 June 2008 - 20:13

Vaitad oldp dungeonaa nebij ta, ka tikai monstri tevi var iznest?

#11 Kas-notiek-uo?

Kas-notiek-uo?

    Player

  • Members
  • 221 posts

Posted 02 June 2008 - 20:16

Vaitad oldp dungeonaa nebij ta, ka tikai monstri tevi var iznest?



Tā ir! Vnk elfi ar arCh magijam !

#12 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 02 June 2008 - 20:18

Vaitad oldp dungeonaa nebij ta, ka tikai monstri tevi var iznest?

Vinju jau monstri ar arch magijam ari nosita

#13 Duziks

Duziks

    Master

  • Members
  • 605 posts

Posted 02 June 2008 - 20:22

Jau negribaas nevienu veidu , uz elfiem vismaz interese kaada no dropa , a taa chuli ne var gaidiit algu un uzreiz pirkt 5lvl ... Kko vairs nestaav :(
Murr ^^

#14 Ponijs

Ponijs

    Novice Player

  • Members
  • 121 posts

Posted 02 June 2008 - 20:27

Vnk neej pie tiem , kurus veel pagaidaam nespeej izrubiit. :) Saac ar kko mieriigaaku.

#15 Artemy Shan

Artemy Shan

    Founder

  • Administrators
  • 21257 posts
  • Gender:Male

Posted 02 June 2008 - 20:29

a esli tebe devushka vecherom skazet chto u nee golova bolit, toze shanahan vinovat budet?
Наш канал в discord

In God We Trust!

#16 Duziks

Duziks

    Master

  • Members
  • 605 posts

Posted 02 June 2008 - 20:30

Pff tu smejies ? :D 308 str 230 dex 195 archery norm rubii tici man ...
Murr ^^

#17 Duziks

Duziks

    Master

  • Members
  • 605 posts

Posted 02 June 2008 - 20:32

Shanahan vinovat k tomu shto nesbalansirovano non pvp ili sootvetstvenno mass , nu nedolzhni monstri kotorie napadajut na drugogo napadatj i na menja , shtozh eto za buida , ili hotjab shtob v oldp dungone mozhnobilo trup svoi podnjatj nastupaja na nego kak bilo ranshe , vot i vse problemi , no vsjo vedj otmenili , teper vot muchaisja kak hochesh ...
Murr ^^

#18 Artemy Shan

Artemy Shan

    Founder

  • Administrators
  • 21257 posts
  • Gender:Male

Posted 02 June 2008 - 20:35

Shanahan vinovat k tomu shto nesbalansirovano non pvp ili sootvetstvenno mass , nu nedolzhni monstri kotorie napadajut na drugogo napadatj i na menja , shtozh eto za buida , ili hotjab shtob v oldp dungone mozhnobilo trup svoi podnjatj nastupaja na nego kak bilo ranshe , vot i vse problemi , no vsjo vedj otmenili , teper vot muchaisja kak hochesh ...


ne nravitsa oldp dungeon. ubivaj mobov v ljubom drugom meste - sovershenno besplatno.
Наш канал в discord

In God We Trust!

#19 Duziks

Duziks

    Master

  • Members
  • 605 posts

Posted 02 June 2008 - 21:45

Budu shanchik milij budu , tobish nebudu voshe ... Chestno skazhu , nenravitsa. Kak govoritsa esli atvratitelnimi kazhetsa VIP uslugi shto toda uzh ozhidaetsa ot ostalnogo ... logichno ? ;)
Murr ^^

#20 calibra

calibra

    Player

  • Members
  • 200 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija-Bauska

Posted 02 June 2008 - 23:03

Budu shanchik milij budu , tobish nebudu voshe ... Chestno skazhu , nenravitsa. Kak govoritsa esli atvratitelnimi kazhetsa VIP uslugi shto toda uzh ozhidaetsa ot ostalnogo ... logichno ? ;)

Vēlviens aiziet :-D :-D
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users