Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Sudziba Uz Apaceru(edited By Wap)


  • This topic is locked This topic is locked
28 replies to this topic

#1 Dukuu

Dukuu

    Novice

  • Members
  • 36 posts

Posted 11 November 2007 - 03:43

piegriezies jau tas ir bl.. pienak viens krutais un saka eu ti labatij gans umej igrat es vinjam saku lai pietaisa muti urla taada un mani jail par tautu apvainoshanu a vinju ne a wo kas tas ir par suu...? vispar admini kaa apacers izmanto savas priekwrociibas ljaunpratiigi piemeram ctf tiko kaa es kko pasaku vinjam ( sliktu) vins mani srazu jail a tad kad vins man saka ( lohs ) (man pat ir screeni) tad nekaa nav un par citiem nemaz nerunajot... Es iesaku nomainit adminus uz jauniem un godigiem nevis atstaat shitos...

#2 Enrique

Enrique

    Novice

  • Members
  • 28 posts
  • Gender:Male
  • Location:IN THE VIRTUALITY

Posted 11 November 2007 - 03:47

hehe biiju blakuss..KAA MEGATRONS APDIRSA Dukuu...MOON.. :E :E

#3 Dukuu

Dukuu

    Novice

  • Members
  • 36 posts

Posted 11 November 2007 - 03:52

nu wot un tas ir godiigi? tak nonjemat tiem kraapniekiem admina statusu!

#4 Lauvens

Lauvens

    Novice Player

  • Members
  • 106 posts

Posted 11 November 2007 - 11:06

Jaa!! Par shito es jums piekritu!! Man tas pats ctf!! zaudeju 2:0 voni nenes flagu mani jeila.... a parejie neko vesi afk tikai mani jo es vienigasi kko saku... nu ja!!! Un varbut uzreiz visus ieliekma jeila par lamashanos? Cik cilveku ir lamajushies un taa kartigi? :( ljoti ljoti daudz!!!!! Manuprat vakar konsoleram uznaaca garigais un meta visus pec kartas kurs nepatika.... kaut vins ta stradatu katru dienu, ka par mazako sikuminju met jeila!!!! ;)

#5 wap

wap

    Guru

  • Members
  • 2609 posts
  • Gender:Male
  • Location:Необитаемый остров

Posted 11 November 2007 - 11:47

Kurs jaila ievietoja, Apacer?
Temas nosaukumam jabut nedaudz informativakam...
For flood and honour. Хорошо флудить - это тоже искусство. Forum - moderator. Ultima online - seer. UO XL server - player. WapVendor - в центральном здании рынка британии на сервере XL.

#6 Dukuu

Dukuu

    Novice

  • Members
  • 36 posts

Posted 11 November 2007 - 11:47

Da vins ar savu archeru spelee un ja tu vinjam kkaa nepatiic tad vins atradiis iemeslu lai iemestu tevi jaila!

#7 wap

wap

    Guru

  • Members
  • 2609 posts
  • Gender:Male
  • Location:Необитаемый остров

Posted 11 November 2007 - 11:51

Da vins ar savu archeru spelee un ja tu vinjam kkaa nepatiic tad vins atradiis iemeslu lai iemestu tevi jaila!

Pagajusa dienakti uz vinu apmeram 4 sudzibas bija...
For flood and honour. Хорошо флудить - это тоже искусство. Forum - moderator. Ultima online - seer. UO XL server - player. WapVendor - в центральном здании рынка британии на сервере XL.

#8 Kaff

Kaff

    Player

  • Members
  • 246 posts
  • Gender:Male
  • Location:Riga

Posted 11 November 2007 - 11:55

Tad jau vinjs ir vainigs pie ta kkas leitas laba ir ajdara!!
Posted Image
Posted Image

#9 ...Sermulis...

...Sermulis...

    Master

  • Members
  • 602 posts
  • Gender:Male

Posted 11 November 2007 - 11:58

Es pat varetu piekrist ka šis serveris ir The Best Ultima Online (UO) Free Shard, bet ar administraciju nau nekadas kartibas :(

#10 wap

wap

    Guru

  • Members
  • 2609 posts
  • Gender:Male
  • Location:Необитаемый остров

Posted 11 November 2007 - 12:08

Es pat varetu piekrist ka šis serveris ir The Best Ultima Online (UO) Free Shard, bet ar administraciju nau nekadas kartibas :(

Ja nonemt kanslerus, kuri ir sodien, jus vispar bez turniriem spelesiet... Kansleriem neviens neko nemaksa, tapec viniem atri apnik normali stradat(es nerunaju par visiem, var but kadi ir godigi) un vini sak stradat savu draugu un sevis laba... Var but kaut kas izmainisies, ja kansleriem maksas rp, kansleriem bus kads stimuls tureties pie sava amata...
For flood and honour. Хорошо флудить - это тоже искусство. Forum - moderator. Ultima online - seer. UO XL server - player. WapVendor - в центральном здании рынка британии на сервере XL.

#11 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 11 November 2007 - 12:49

piegriezies jau tas ir bl.. pienak viens krutais un saka eu ti labatij gans umej igrat es vinjam saku lai pietaisa muti urla taada un mani jail par tautu apvainoshanu a vinju ne a wo kas tas ir par suu...? vispar admini kaa apacers izmanto savas priekwrociibas ljaunpratiigi piemeram ctf tiko kaa es kko pasaku vinjam ( sliktu) vins mani srazu jail a tad kad vins man saka ( lohs ) (man pat ir screeni) tad nekaa nav un par citiem nemaz nerunajot... Es iesaku nomainit adminus uz jauniem un godigiem nevis atstaat shitos...


Dukuu, par tevi vispār nerunāsim, kā tu lamājies turnīros... Priecājies, ka es tev neliku jail, bet gan 6 h mute...

#12 Hepo

Hepo

    Novice

  • Members
  • 33 posts

Posted 11 November 2007 - 12:49

забей, такого не было и не будет.
сам знаешь почему.

#13 Lauvens

Lauvens

    Novice Player

  • Members
  • 106 posts

Posted 11 November 2007 - 13:03

Nu tur jau tā lieta ka VIŅŠ stradā DRAUGU un savā labā!!! Nēsi viņam pazīstams vai nepatiici-jeila!! Esi viņam draugs- dari ko gribi!!! :( zhel ka taa!!! Bet ja tu piesakies taadam amatam, tad ari pildi to nevis pavirshi izraadi savas privilēgijas!! :unsure:

#14 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 11 November 2007 - 13:25

o_O

Attached Thumbnails

  • abuse.JPG


#15 Dukuu

Dukuu

    Novice

  • Members
  • 36 posts

Posted 11 November 2007 - 13:40

ja macetu ielikt screnu vaaretu ieliekt to kur apacers ar savu kruto archeru apdirsh visus.. kapec vinjam nav jails?

#16 Hepo

Hepo

    Novice

  • Members
  • 33 posts

Posted 11 November 2007 - 13:44

между прочим, видно, что спецом откатили журнал на нужное место.
скрины всегда делаются ПОЛНОСТЬЮ.

#17 Enrique

Enrique

    Novice

  • Members
  • 28 posts
  • Gender:Male
  • Location:IN THE VIRTUALITY

Posted 11 November 2007 - 14:42

Bandic arii nav godiigs,shitaadus kaa APACER UN BANDIC SIST VAJAG :ph34r: :E

Sist tevi vajag par necienu pret administraciju. Jau teicu, nebus Bandic un Apacer, nebus jums nekadu ne turniru, ne cinu pret resendu, lamasanos u.c. Nakamaja reize par tadiem vardiem dabusi 10%. wap

#18 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 11 November 2007 - 15:07

karoce beidzot liek jail tos visus kas lamajas utt. beiudzot kads admins pamodas ! Ordenis Apacer !
Warior Tribiani

#19 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 11 November 2007 - 15:29

ja macetu ielikt screnu vaaretu ieliekt to kur apacers ar savu kruto archeru apdirsh visus.. kapec vinjam nav jails?


Apacers nespēlē ar savu personāžu, tāpēc, tu iekriti čalīt...

#20 santafee

santafee

    Newbie

  • Members
  • 22 posts

Posted 11 November 2007 - 15:36

ko jus chikstat, ka jus met jail? tas ir pilnigi normali, ka tu atbildi par saviem vardiem.. te ir tik daudz mazgadigo, kas runa ko grib.. pat nesaprot isto varda nozimi, bet jutas ka karalji!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users