Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  Senseless : (06 May 2024 - 08:39) opatj dedosi idut :(
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj

Photo

Tauta Clasikaa


  • Please log in to reply
99 replies to this topic

#41 Spartian

Spartian

    Novice

  • Members
  • 28 posts
  • Gender:Male
  • Location:Danmark

Posted 29 October 2008 - 23:22

Da isteniba laikam ka esmu 1 no 10 mosh 20 cilvekiem kam pohuj kaads ir serveris un kas ar vinju notiek... RP uz vinju neteereeju un neteereeshu man vnk ir kur speeleet un man pohuj... Vieniigais kas besii tas ir atmetieni kkadu lunaatu deelj bet arii pohuj var paciest... :)

#42 mGh`

mGh`

    Player

  • Members
  • 156 posts
  • Gender:Male
  • Location:LATVIJA

Posted 30 October 2008 - 00:33

Da isteniba laikam ka esmu 1 no 10 mosh 20 cilvekiem kam pohuj kaads ir serveris un kas ar vinju notiek... RP uz vinju neteereeju un neteereeshu man vnk ir kur speeleet un man pohuj... Vieniigais kas besii tas ir atmetieni kkadu lunaatu deelj bet arii pohuj var paciest... :)

Nu tad tu to visu parak zemu noverte..! lieki laiks izterets.. laikam jau tu katru dienu seedi majas ja jau tev po uz to visu... galvenais ka ieslegta sfeera :D es tev ieslegshu savejo un varesi spelet :D

#43 BuDuLiS

BuDuLiS
  • Members
  • 3 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 30 October 2008 - 10:24

:unsure:

#44 Spartian

Spartian

    Novice

  • Members
  • 28 posts
  • Gender:Male
  • Location:Danmark

Posted 30 October 2008 - 17:58

Nu tad tu to visu parak zemu noverte..! lieki laiks izterets.. laikam jau tu katru dienu seedi majas ja jau tev po uz to visu... galvenais ka ieslegta sfeera :D es tev ieslegshu savejo un varesi spelet :D

Nee es straadaaju un vakaraa kad ir briivs paspeeleeju... bet savu sferu tu vari iesleegt un skraidiit tur viens pats!!!

#45 mGh`

mGh`

    Player

  • Members
  • 156 posts
  • Gender:Male
  • Location:LATVIJA

Posted 30 October 2008 - 20:21

Nee es straadaaju un vakaraa kad ir briivs paspeeleeju... bet savu sferu tu vari iesleegt un skraidiit tur viens pats!!!

Liels pofigists :D

#46 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 01 November 2008 - 15:55

Piekrītu Tev Spartian! Tie te kaut ko perās ar savu plati veco. Kad ir vēlme ieej un paspēlē - nepatīk? aizej boulingu uzspēlē vai alu bārā pasutini. Tiem tas uo laikam visa dzīve - sēž mājās un raud skatoties uz TravelStoune. Idiotisms kaut kāds. Ja Jums tik ļoti sāp tad uztaisiet savu serveri un varēsiet pēc katra sīka pediņa jaunās iedvesmas kodēt stundu, lai viņš būtu priecīgs - varu garantēt būs daudz klientu i vēl nopelnēsiet labi.

#47 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 02 November 2008 - 21:43

Piekrītu Tev Spartian! Tie te kaut ko perās ar savu plati veco. Kad ir vēlme ieej un paspēlē - nepatīk? aizej boulingu uzspēlē vai alu bārā pasutini. Tiem tas uo laikam visa dzīve - sēž mājās un raud skatoties uz TravelStoune. Idiotisms kaut kāds. Ja Jums tik ļoti sāp tad uztaisiet savu serveri un varēsiet pēc katra sīka pediņa jaunās iedvesmas kodēt stundu, lai viņš būtu priecīgs - varu garantēt būs daudz klientu i vēl nopelnēsiet labi.


zelta vārdi :wub:

#48 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 02 November 2008 - 23:12

Piekrītu Tev Spartian! Tie te kaut ko perās ar savu plati veco. Kad ir vēlme ieej un paspēlē - nepatīk? aizej boulingu uzspēlē vai alu bārā pasutini. Tiem tas uo laikam visa dzīve - sēž mājās un raud skatoties uz TravelStoune. Idiotisms kaut kāds. Ja Jums tik ļoti sāp tad uztaisiet savu serveri un varēsiet pēc katra sīka pediņa jaunās iedvesmas kodēt stundu, lai viņš būtu priecīgs - varu garantēt būs daudz klientu i vēl nopelnēsiet labi.




Cilveki izsaka savu viedokli. Tas nav aizliegts. Manaa skatijuma tas pat ir pareizi. Kam tad ir domats forums. Ja Visi klusetu, nekas netiktu mainits, un nejau visi doma ka Shans.


Daudzas lietas ir mainitas, tikai tapec ka speletaji stasta ko vini velas. Nejau kaa Atmari to tik mak ka ieiet un iziet no UO.

P.S. Neaizmirsiisim ari to ka itka tas sauktais Klasiks atveras tikai tapec ka daudzi cilveki, neatlaidigi nemainija plati (kas pec jusu domam ir nosodams) un prasiija serveri. kautvai Bandic`am bija tikai 1 atbilde. ''Servera nebus'' Bet tomer rec ko var panakt ar neatlaidibu. Zel gan ka staff`s neieklausijas, tiesak, kadu serveri player`i velas.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#49 mGh`

mGh`

    Player

  • Members
  • 156 posts
  • Gender:Male
  • Location:LATVIJA

Posted 03 November 2008 - 10:17

zelta vārdi :wub:

Pec tavam domam tie ir zelta vardi ? Kursh bija tas kas kadu s 7 meneshus atpakalj klaigaja lai iet foruma raxtit savas domas ? Ko tu te uzskati par zelta vardiem ? Interesanti ko tu teiktu ja neviens nesedetu taja foruma un neko neraxtitu... tad jums gan butu interesanti kaut ko taisit! Tur neviena zelta varda nav ko vinsh pateica chalit.... ja ta butu tad jums nekas te nebutu taja Xl`a!

Cilveki censhas jums ieskaidrot kadam vajadzetu buut serverim... a tu te pasaki ka tie ir zelta vardi... :D smiekligii... butu labak klusejis... jo ja katrs darit ta ka tur raxtits.. ai man nepatik un aizietu no servera hmzz.. butu gan interesanti paskatities uz jusu reakciju... neviens prom neiet jo ir ceriba uz to ka kaut ko izmainis un paliks labaka speleshana.. par to tu neesi nekadigi iedomajies...

Tapec pirms saki doma ar galvu nevis pakalju ;)

#50 Spartian

Spartian

    Novice

  • Members
  • 28 posts
  • Gender:Male
  • Location:Danmark

Posted 03 November 2008 - 22:28

Pec tavam domam tie ir zelta vardi ? Kursh bija tas kas kadu s 7 meneshus atpakalj klaigaja lai iet foruma raxtit savas domas ? Ko tu te uzskati par zelta vardiem ? Interesanti ko tu teiktu ja neviens nesedetu taja foruma un neko neraxtitu... tad jums gan butu interesanti kaut ko taisit! Tur neviena zelta varda nav ko vinsh pateica chalit.... ja ta butu tad jums nekas te nebutu taja Xl`a!

Cilveki censhas jums ieskaidrot kadam vajadzetu buut serverim... a tu te pasaki ka tie ir zelta vardi... :D smiekligii... butu labak klusejis... jo ja katrs darit ta ka tur raxtits.. ai man nepatik un aizietu no servera hmzz.. butu gan interesanti paskatities uz jusu reakciju... neviens prom neiet jo ir ceriba uz to ka kaut ko izmainis un paliks labaka speleshana.. par to tu neesi nekadigi iedomajies...

Tapec pirms saki doma ar galvu nevis pakalju ;)


Tu reiz nomierinaasies un iesi savaa shardaa skraidiit noobiem pakalj?!

#51 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 03 November 2008 - 22:35

Tu reiz nomierinaasies un iesi savaa shardaa skraidiit noobiem pakalj?!




A tu ej un spele uz sava ''Klasika'' Ja nepatiik kas notiek foruma, tad ko tu te dari? Mums nepatik klasiks, mes ari vinu nespelejam.

Ja vel nesi sapratis, tam ir domats Forums, un un jau jo vairak ir pat sadala ''Piedāvājumi'' Taaka paturi savas replikas pie sevis.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#52 Spartian

Spartian

    Novice

  • Members
  • 28 posts
  • Gender:Male
  • Location:Danmark

Posted 04 November 2008 - 21:55

A tu ej un spele uz sava ''Klasika'' Ja nepatiik kas notiek foruma, tad ko tu te dari? Mums nepatik klasiks, mes ari vinu nespelejam.

Ja vel nesi sapratis, tam ir domats Forums, un un jau jo vairak ir pat sadala ''Piedāvājumi'' Taaka paturi savas replikas pie sevis.

Noteikti ka man warn bet nu EJ DIRST!

#53 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 04 November 2008 - 21:57

Noteikti ka man warn bet nu EJ DIRST!



Pavisam noteikti aiziesu. Neuztraucies...



Bet lainu ka, siet ir Forums un izteikt savu viedokli nav aizliegts, un pasreizejais ''Classic'' Nav nekads klasiskais serveris, bet speletaaji gaidija klasiku, nejau Kartejo kopiju. To pierada ari ''lielais'' online client`u skaits

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#54 ChesterField

ChesterField

    Advanced Player

  • Members
  • 360 posts
  • Gender:Male
  • Location:Zabej Na Zhizn Igraj UO

Posted 05 November 2008 - 15:37

Nepatik classic tad nespele vinu,neviens tev to neliek..

p.s. ja tu nespele classic tad ko tu te foruma raudi ?
tapat tavs teiktais ir vienaldzigs un neko nemainis sakara ar sho lietu..
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#55 Ingars

Ingars

    Master

  • Members
  • 829 posts
  • Location:Jelgava
  • Interests:Kriogeenika

Posted 05 November 2008 - 16:01

tapēc, ka krāns grib normālu klasiku, tā pat kā es un noteikti vēl ļoti daudzi cilvēki.

ja tevi apmierina lēts classica pakaļdarinājums, tad spēlē laimīgs, līdz paliksi pēdējais tajā serverī.
если вам ненравитса мои ошибки в тексте, to mogu pisatj i tak.
ну мне почему то кажетса што первий вариант лутше

#56 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 06 November 2008 - 22:40

Online skaitam krītoties es Shana vietā tiešām pievērstos vairāk spēlētāju viedokļiem... bet... kā paši redzat. Rezultāta vienkārši nav.

#57 mGh`

mGh`

    Player

  • Members
  • 156 posts
  • Gender:Male
  • Location:LATVIJA

Posted 07 November 2008 - 09:48

Noteikti ka man warn bet nu EJ DIRST!

Ja Tu nesaproti par ko iet runa tad ej un seedi sava Classica un nebaz degunu te ... jo tu te pavisam lieki tagad runa ...

#58 mGh`

mGh`

    Player

  • Members
  • 156 posts
  • Gender:Male
  • Location:LATVIJA

Posted 07 November 2008 - 09:51

Nepatik classic tad nespele vinu,neviens tev to neliek..

p.s. ja tu nespele classic tad ko tu te foruma raudi ?
tapat tavs teiktais ir vienaldzigs un neko nemainis sakara ar sho lietu..

Ja Tu neseko liidzi FORUMAM tad nesedi te! Tev neviens nespiezh!
Tu laikam kaut ko neieveroji... ar visu shitada veida runashu.. mes man ta liekas ka panacam to ka shanahans iedeva atlaidi un vnk bez maksas parmeta no oldp2 uz Xl charus... tapec labak turi muti.. prieksh tam ir forums lai izteiktu domas..

#59 ChesterField

ChesterField

    Advanced Player

  • Members
  • 360 posts
  • Gender:Male
  • Location:Zabej Na Zhizn Igraj UO

Posted 07 November 2008 - 14:17

prieksh tam ir forums lai izteiktu domas..

Tad ko tu man piepisies ? Es tak izsaku savas domas..
Tapat 99.9% lietas labaa nekas nebus :)
Spelejiet Classic jeb XL - jeb meklejie citu..
Kamer jus te raudat foruma un gaidiet kamer shans kko dariis lietas laba,tikmer uz cita servera jau varat sasniegt kko..
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#60 chumiits

chumiits

    Novice

  • Members
  • 34 posts

Posted 07 November 2008 - 14:40

Online skaitam krītoties es Shana vietā tiešām pievērstos vairāk spēlētāju viedokļiem... bet... kā paši redzat. Rezultāta vienkārši nav.


Bandit sledz topiku lai beidz dirst ja negrib nespele zaibal tie atkarigie .. !! UO nau dzive UO ir spele ...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users