Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  MousT : (Today, 19:17) SHAN TI BUDESH ZA SERVEROM SMOTRET ILI TOGDA ZAKROJ EGO VOOBSHE. CTF COLOR LOST MUTJAT FAME GP A TEBE POFIG.
@  Senseless : (06 May 2024 - 08:39) opatj dedosi idut :(
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on

Photo

Neprotu


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 zinītis

zinītis

    Newbie

  • Members
  • 17 posts
  • Gender:Male

Posted 04 June 2008 - 18:42

ES gribētu zināt kā uz pogām salikt dazādas komandas!:
1) Kā var uz pogas uzlikt restoratonpotion?
2)Kā var izmanantot ivisibility,blood bless scrolls uz pogam?
3)Ka var uzvilk ieroci un vairogu?Un es esmu redzejis ka citam karotajam ir vairaki ieroci un vairogi un vins vnk to katru uzvelk ar savam komanda!!
4)ja es trapedus esmu ielicis regu maisina tad es varu uzspiest .usetraped? lai tiknu vala no paralizes?
5)vai uz pogam var salikt komantas lai iedzertu stone skill vai dendroid streng pudelites, arch dispel,arch detect? Ja var tad ka jaraksta?
6)vai ir komanda ar kuru atver rune book?
7)ja es salieku visadas pudeles kaste,vai tad es varu vinas izmantot ar komandu palidzibu? :unsure:

Ja un vel es gribeju prasit vai nevaretu izdarit ta lai kad cilveks rok ores alas tad lai vinu nevaretu nosist!jo es esmu 2lvl wariors es tapat neka daudz neka nevaru izrakt bet visu laiku atskrien citi un mani nosit!ka tad lai es kautko sasniedzu sini spele?piemeram viena diena biju saracis jau normalas dazas ores atskrien 2 no oder un pec kada laika atskrien ka murderi un mani nosit!!karot ari biju nopirku par pedejo naudu brunas,aizgaju uz moon tur murderi mani nosita!!cita diena gaju karot ,satiku vienu cleriku tas saka go karot nu es gaju!!mani nosita ne vinas mani atdzivinaja ne ka un sarkanie 2 vel vinam raksta privet un manas brunas nomet zeme un cleriks tas savaca!!es tagat pat saku domat laikam jamekle jauna spele jo skatos kad kads no order nokrit parejie nemaz neatdzivina! kapec ta? :(

#2 Inquisitorr !

Inquisitorr !

    Player

  • Members
  • 221 posts
  • Gender:Male
  • Location:LA
  • Interests:UO. girls !

Posted 04 June 2008 - 19:04

ES gribētu zināt kā uz pogām salikt dazādas komandas!:
1) Kā var uz pogas uzlikt restoratonpotion?
2)Kā var izmanantot ivisibility,blood bless scrolls uz pogam?
3)Ka var uzvilk ieroci un vairogu?Un es esmu redzejis ka citam karotajam ir vairaki ieroci un vairogi un vins vnk to katru uzvelk ar savam komanda!!
4)ja es trapedus esmu ielicis regu maisina tad es varu uzspiest .usetraped? lai tiknu vala no paralizes?
5)vai uz pogam var salikt komantas lai iedzertu stone skill vai dendroid streng pudelites, arch dispel,arch detect? Ja var tad ka jaraksta?
6)vai ir komanda ar kuru atver rune book?
7)ja es salieku visadas pudeles kaste,vai tad es varu vinas izmantot ar komandu palidzibu? :unsure:

Ja un vel es gribeju prasit vai nevaretu izdarit ta lai kad cilveks rok ores alas tad lai vinu nevaretu nosist!jo es esmu 2lvl wariors es tapat neka daudz neka nevaru izrakt bet visu laiku atskrien citi un mani nosit!ka tad lai es kautko sasniedzu sini spele?piemeram viena diena biju saracis jau normalas dazas ores atskrien 2 no oder un pec kada laika atskrien ka murderi un mani nosit!!karot ari biju nopirku par pedejo naudu brunas,aizgaju uz moon tur murderi mani nosita!!cita diena gaju karot ,satiku vienu cleriku tas saka go karot nu es gaju!!mani nosita ne vinas mani atdzivinaja ne ka un sarkanie 2 vel vinam raksta privet un manas brunas nomet zeme un cleriks tas savaca!!es tagat pat saku domat laikam jamekle jauna spele jo skatos kad kads no order nokrit parejie nemaz neatdzivina! kapec ta? :(


1) ir komanda tada
2) ir komanda tada
3) uzrakstiju ieprieksh, vairs nerakstishu
4) Jaa
5) spied ar peli
6) Nee
7) izmanto .massmove 1 :/ un nebuus ja4akarejas likt visas pudeles 1 somaa.. X_X


Kaa tas saprotams nevaretu nosist? gribi lai tev uzliek .Invul?? X_X, taa ir oldp xl dziive, samierinies...

vai dari taa, kaa dara sapratigie cilveki, Beidz spelet oldpxl un dzer Koolu !

Karotaajs atradies :D :D :D :D
Posted Image

Posted Image

Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#3 EnFlame

EnFlame

    Thief of Horses

  • Members
  • 2041 posts
  • Gender:Male
  • Location:Беломорканал
  • Interests:A bit of this & a bit of that.

Posted 04 June 2008 - 19:04

1) .userestoration
2) .drink invis un .scrollregen
3) servera komanda ir .arm , bet shie citi speeleetaaji izmanto skriptus uz citaam paliigprogrammaam
4) jaa
5) nevar, ir jaalieto paliigprogrammas kaa Injection, EasyUO. Es tev ieteiktu izmantot EasyUO, jo Injectu veel ir pareizi jaauzstaada.
6) nav. bet EasyUO var uzstaadiit, bet Injectaa pat var aizlidot, neatverot runebooku
7) daudzas var. meeginaashu nosaukt, kuras nevareeja - arch dispel , detect, lava bomb, visi scrolli, parlyze, reflect

Ja un vel es gribeju prasit vai nevaretu izdarit ta lai kad cilveks rok ores alas tad lai vinu nevaretu nosist!jo es esmu 2lvl wariors es tapat neka daudz neka nevaru izrakt bet visu laiku atskrien citi un mani nosit!ka tad lai es kautko sasniedzu sini spele?piemeram viena diena biju saracis jau normalas dazas ores atskrien 2 no oder un pec kada laika atskrien ka murderi un mani nosit!!karot ari biju nopirku par pedejo naudu brunas,aizgaju uz moon tur murderi mani nosita!!cita diena gaju karot ,satiku vienu cleriku tas saka go karot nu es gaju!!mani nosita ne vinas mani atdzivinaja ne ka un sarkanie 2 vel vinam raksta privet un manas brunas nomet zeme un cleriks tas savaca!!es tagat pat saku domat laikam jamekle jauna spele jo skatos kad kads no order nokrit parejie nemaz neatdzivina! kapec ta? :(

par shito man tevis palika zheel, bet smiekli arii naaca.. nu tas taa nenjem ljaunaa, jo shitajaa sfeeraa miningot normaali var tikai pieredzeejushi speeleetaaji un te bez reaalaas naudas iesaaceejam ir gruuti :)

#4 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 04 June 2008 - 20:49

ES gribētu zināt kā uz pogām salikt dazādas komandas!:
1) Kā var uz pogas uzlikt restoratonpotion?
2)Kā var izmanantot ivisibility,blood bless scrolls uz pogam?
3)Ka var uzvilk ieroci un vairogu?Un es esmu redzejis ka citam karotajam ir vairaki ieroci un vairogi un vins vnk to katru uzvelk ar savam komanda!!
4)ja es trapedus esmu ielicis regu maisina tad es varu uzspiest .usetraped? lai tiknu vala no paralizes?
5)vai uz pogam var salikt komantas lai iedzertu stone skill vai dendroid streng pudelites, arch dispel,arch detect? Ja var tad ka jaraksta?
6)vai ir komanda ar kuru atver rune book?
7)ja es salieku visadas pudeles kaste,vai tad es varu vinas izmantot ar komandu palidzibu? :unsure:

Ja un vel es gribeju prasit vai nevaretu izdarit ta lai kad cilveks rok ores alas tad lai vinu nevaretu nosist!jo es esmu 2lvl wariors es tapat neka daudz neka nevaru izrakt bet visu laiku atskrien citi un mani nosit!ka tad lai es kautko sasniedzu sini spele?piemeram viena diena biju saracis jau normalas dazas ores atskrien 2 no oder un pec kada laika atskrien ka murderi un mani nosit!!karot ari biju nopirku par pedejo naudu brunas,aizgaju uz moon tur murderi mani nosita!!cita diena gaju karot ,satiku vienu cleriku tas saka go karot nu es gaju!!mani nosita ne vinas mani atdzivinaja ne ka un sarkanie 2 vel vinam raksta privet un manas brunas nomet zeme un cleriks tas savaca!!es tagat pat saku domat laikam jamekle jauna spele jo skatos kad kads no order nokrit parejie nemaz neatdzivina! kapec ta? :(




1,2.paskaties weba sadalā ir visas komandas. Tad ieej uo Options, sen nespeleju uo, bet vajadziga sadala laikam bija kreisa pedeja. laucina Key uzspied pogu, talak kur jaizvelas darbiiba, atrodi ''say'' atversies velviens lodzins kur raksti vajadzigo komandu.
3. Lai abus uzvilktu izmanto pogu .arm, ja gribi skraidit ar 2, vai vairakiem iero4iem izmanto assist, injesct, easyuo vai kadu citu palig programmu. Tev ka iesacejam iesaku ''Aizmirsti, iemacies sakuma skriet ar vienu ieroci''
4. Isti nezinu, parbaudi.
5. Ar palig programmam var, bet ta nesmu parliecinats, paskaties webaa sadala ''komandas'' Ja atradis tad var, ja ne. tad ne.
6. Vienigias veids - Paligprogrammas.
7. Pameigini.

Par parejo tekstu, aizmirsti. Ultima ir Cietsirdiiga spele. Ja nevari pardzivot. Labak pateisam mekle citu speeli.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#5 zinītis

zinītis

    Newbie

  • Members
  • 17 posts
  • Gender:Male

Posted 04 June 2008 - 21:09

paldies par informaciju!!!

#6 Jogijs

Jogijs

    Player

  • Members
  • 228 posts
  • Gender:Male

Posted 04 June 2008 - 21:44

peim man ja trapedi ir soma nenemas

#7 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 04 June 2008 - 21:49

peim man ja trapedi ir soma nenemas


Tu pats saproti, ko tu uzrakstiiji...?

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#8 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 04 June 2008 - 22:21

Tu pats saproti, ko tu uzrakstiiji...?

Vinsh laikam tipa domaja ja vinsh trapedi stav kada cita sominja kas atrodas backpacka tad vinjus ta pat var izmantot :)

#9 ...Sermulis...

...Sermulis...

    Master

  • Members
  • 602 posts
  • Gender:Male

Posted 04 June 2008 - 22:23

Ziniti ! Pasaki savu niku, no viena killera atbrivosies :cool2:

#10 Taldors

Taldors

    Novice

  • Members
  • 45 posts

Posted 04 June 2008 - 23:05

kautko tik stulbu nebiju vel dzirdejis ! kas tu ar galvu draudzejies ?? tad moska daram ta ka vispar nevienu lidz 5lv nevares nosist tikai 6 lvl kas tu mulkis ka doma parejiem kacaties vieglak ?? visi kacajas un visi vienlidzigi tad jau nebutu sakars spelet padoma pats tur jau tas akis macet pacelties un klut par normalu speletaju ta tu uo nekad splet neiemacisies !

#11 calibra

calibra

    Player

  • Members
  • 200 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija-Bauska

Posted 04 June 2008 - 23:24

kautko tik stulbu nebiju vel dzirdejis ! kas tu ar galvu draudzejies ?? tad moska daram ta ka vispar nevienu lidz 5lv nevares nosist tikai 6 lvl kas tu mulkis ka doma parejiem kacaties vieglak ?? visi kacajas un visi vienlidzigi tad jau nebutu sakars spelet padoma pats tur jau tas akis macet pacelties un klut par normalu speletaju ta tu uo nekad splet neiemacisies !

Tu baigais spēlētājs esi ?
Posted Image

#12 pecha

pecha

    Newbie

  • Members
  • 21 posts

Posted 05 June 2008 - 00:12

taldors tetis margarence un ar dageri margarence :D iet pret cargo :D vnk turi muti ja pats esi noobas

#13 pecha

pecha

    Newbie

  • Members
  • 21 posts

Posted 05 June 2008 - 00:13

ziniti pasaky savu nick varesi rakt pie manas majas-ieraxtishu tewi un uzraxtishu sckriptu miningam

#14 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 05 June 2008 - 06:43

Kāpēc neskaties bibliotēkā? Tur ir diezgan daudz informācijas.

http://www.oldp.net/...d=40&show_id=72




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users