Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Nekaa Personiiga!!!


  • This topic is locked This topic is locked
13 replies to this topic

#1 Timoty23

Timoty23

    Journeyman

  • Members
  • 78 posts

Posted 12 January 2011 - 13:53

Nu ko lai es saku! es varu pateikt tikai to ka guild nekaa personiiga vismaz viens cilveks nezinu pa citiem! (AXEL-ROCK)
ir miiiiiiiiikstie! vinjus paarmeta par orderiem! a axel-rock jau izgaajis no guild un atkal ir chaos nu vnk miiiiiiksti! AXEL Miiksti!
bet tas ir + Latshiem! :D
Latishi juus tagad varat droshi pateikt ka Varenais AXEL-ROCK no jums baidaaas! ;)

#2 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 12 January 2011 - 14:15

Ļoti svarīgs paziņojums.

#3 funkyman

funkyman

    Journeyman

  • Members
  • 67 posts

Posted 12 January 2011 - 15:17

nu jau jau pargaja tad jau mikstais stabili , vins nekad nav bijis varens Vnk zadrots :D kacajas ar ozy 24/7 uz mainam pa 2-3h :DDD visu nakti dienu :D , vins vnk bots totals vins mak spelet ar itemiem ta pat ka vizbulite ,bez itemiem BOTIII
Un mak tikai tekt aizver muti loot !! viniem laikam liekas ka tas ir baigi stiligi but zadrota loma :DDDDDD

Man LOTI GRIBAS VECO XL

#4 Lotusss

Lotusss
  • Members
  • 3 posts

Posted 12 January 2011 - 17:07

Tas jau sen ir zināms, ka axels ir baidījies un baidīsies, visu ko viņš var, tas ir, nosist kādu monstru.

#5 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 12 January 2011 - 17:10

Kāda jēga iet pa orderu ja pa orderu tā jau nav ko darīt tagad vel nekā personīga pārmetīs tad war of point laikā būs 10 chaosi vs 30 orderi coll

#6 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 12 January 2011 - 17:21

Katrs izvēlas to, kas viņam šķiet labāk. Ja es pāriešu par Chaos, tad arī skaitīšos kā mīkstais? Tāda sajūta, ka te uz servera tikai viens Axels spēlētu.

#7 ExTjUtY

ExTjUtY

    *Riebīgais

  • Members
  • 3928 posts
  • Gender:Male
  • Location:Miami

Posted 12 January 2011 - 18:04

Nu ko lai es saku! es varu pateikt tikai to ka guild nekaa personiiga vismaz viens cilveks nezinu pa citiem! (AXEL-ROCK)
ir miiiiiiiiikstie! vinjus paarmeta par orderiem! a axel-rock jau izgaajis no guild un atkal ir chaos nu vnk miiiiiiksti! AXEL Miiksti!
bet tas ir + Latshiem! :D
Latishi juus tagad varat droshi pateikt ka Varenais AXEL-ROCK no jums baidaaas! ;)

Pričom te mīkstie un vēl kautkas?Tipa mēs baigi baidamies no Latishi!
Pie orderiem negribam jo tur nav ko darīt!
Orderu jau tā ilns moonglow visādu acidu terahanu!
Posted Image
Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного к слабому...
Казалось, что нам пипец. Оказалось, что не казалось.

#8 dzincha6

dzincha6

    Newbie

  • Members
  • 17 posts

Posted 12 January 2011 - 19:27

Tieši par to iet runa, vai Jums nedalec? Jūs paši pasakat, ka retu reizi ejat varkās un to ne visi - tapēc arī Jūs tiekat pārmesti, lai nebūtu disbalans, kā tas notiktu, ja mēs būtu pie orderiem. Orderi, ir ļoti lielā vairākumā, taču visi, atvainojos, ir bomži.
Ja nekā personīga būs pie orderiem, ir kādu reizi cerība redzēt kādu necro :)


Aigars.

#9 Triii

Triii

    Newbie

  • Members
  • 6 posts

Posted 12 January 2011 - 21:09

Nu cilveki ir vnk debili skauz ka cits ir labaks par vinu!!

#10 Timoty23

Timoty23

    Journeyman

  • Members
  • 78 posts

Posted 12 January 2011 - 22:11

es nesaku ka kads veel ir miikstais! (bandiit) piemeeram tu bet vnk klans nekaa personiiga visus BR acidu kaa baigie karali sit nost! pa trijiem vai pa 4riem! :D:D:D
kape lai vinji nevareetu nosist kaadu norm speeleetaaju goods vai crash piem kaa vizbuliite vai veel kads no saa klana! lai vinji pieraada ka var palidzet ciiniities orderiem br,acid u.t.t. ar latishu guild!
es jau nesaku ka axels slikti spele vai kaa! vnk butu interesantaak ja katraa no frakcijaam buutu pa vienam nopietnam guild! :)

#11 ExTjUtY

ExTjUtY

    *Riebīgais

  • Members
  • 3928 posts
  • Gender:Male
  • Location:Miami

Posted 12 January 2011 - 22:30

es nesaku ka kads veel ir miikstais! (bandiit) piemeeram tu bet vnk klans nekaa personiiga visus BR acidu kaa baigie karali sit nost! pa trijiem vai pa 4riem! :D:D:D
kape lai vinji nevareetu nosist kaadu norm speeleetaaju goods vai crash piem kaa vizbuliite vai veel kads no saa klana! lai vinji pieraada ka var palidzet ciiniities orderiem br,acid u.t.t. ar latishu guild!
es jau nesaku ka axels slikti spele vai kaa! vnk butu interesantaak ja katraa no frakcijaam buutu pa vienam nopietnam guild! :)

A ko tu iesaki ar tiem acidiem darīt?(Lai skraida i maisa sist norm playeru kādu?)Es viņus tieši vinmēr pirmos situ nost jo viņi vnm traucē,mētā in por ylem,stenkas un tādā garā!
Posted Image
Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного к слабому...
Казалось, что нам пипец. Оказалось, что не казалось.

#12 MeLKaJa*

MeLKaJa*

    Player

  • Members
  • 221 posts
  • Gender:Female
  • Location:London

Posted 13 January 2011 - 15:34

es nesaku ka kads veel ir miikstais! (bandiit) piemeeram tu bet vnk klans nekaa personiiga visus BR acidu kaa baigie karali sit nost! pa trijiem vai pa 4riem! :D:D:D
kape lai vinji nevareetu nosist kaadu norm speeleetaaju goods vai crash piem kaa vizbuliite vai veel kads no saa klana! lai vinji pieraada ka var palidzet ciiniities orderiem br,acid u.t.t. ar latishu guild!
es jau nesaku ka axels slikti spele vai kaa! vnk butu interesantaak ja katraa no frakcijaam buutu pa vienam nopietnam guild! :)

vai tu redzi kaadu gods/crash par orderiem?
acidus mees sitam pirmkaart jo vinji ljoti maisa, ylemus meta.
mes jau taa vinjiem norm sadevam serpa ) tak chto nesaki kad mes tikai br varam un acidus nosist :)

#13 hanana

hanana

    Newbie

  • Members
  • 9 posts

Posted 13 January 2011 - 15:40

vai tu redzi kaadu gods/crash par orderiem?
acidus mees sitam pirmkaart jo vinji ljoti maisa, ylemus meta.
mes jau taa vinjiem norm sadevam serpa ) tak chto nesaki kad mes tikai br varam un acidus nosist :)

eu mazā ūsainā Tev laikam nedalec ka jūs bijāt vismaz par pieciem cilvēkiem vairāk nekā mēs , un uz pusi labākos armoros nekā mēs & kurš galu galā paņēma serpu ? :excl: :blush: :-D
Born to listen & love House Music.

#14 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 13 January 2011 - 15:56

eu mazā ūsainā Tev laikam nedalec ka jūs bijāt vismaz par pieciem cilvēkiem vairāk nekā mēs , un uz pusi labākos armoros nekā mēs & kurš galu galā paņēma serpu ? :excl: :blush: :-D


Pietiks tev ar pip...mērīties.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users