Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  Senseless : (06 May 2024 - 08:39) opatj dedosi idut :(
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj

Photo

Apzaga Acc...


  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 Lucifers

Lucifers

    Journeyman

  • Members
  • 55 posts

Posted 15 November 2011 - 01:27

Serveris high
14.11.2011 17:00 Pārsūtīšana uz kontu: 200333 - 210 (bon)

Man (Lucifer acc (dodlez2)) DuremaR pēc bana atdeva savu referāļa N1cko acc ar 15 resiem...

VIņu cītīgi 2atā kačājām resetam tas ir Es (Lucifer) un NeverLose lidz 50 resiem lai dabutu 200 bon. Kad bijām uzka4ājuši res, tad mūs vnk kautkādā veidā apzaga DL XuLiGan ( agrāk spēlēja ar BK Nesquik un ar SM - MAECTPO) Iepriekš viņš no manis izkrāpa vēl 150 bon, 20 bon - iedevu itemu uz parādu un 130 bon, kad krāju viņam fruits un bija solījums fruit pārdot un bon sadalīt uz pusēm, bet beigās bon pazuda un viņš mani pasūtija dziļi tālu...

Šoreiz, lai būtu pierādījumi uztaisīju arī screen, jo bišku šis cilvēks jau ir apnicis ar zagšānu... Tiešām nevaru pateikt kur viņš dabuja acc un pw no šī acc, bet DuremaR viņam viņu devis nav, jo sarakstījos ar pašu DuremaR skype.. Cik zinu viņš vēl ir vairākus acc līzīgi apzadzis un tagad mēģinu visus brīdināt. bet nez cik acc viņš tagad zin...

1. Vai ir iespēja dabūt bon atpakaļ, un ja ir tad kā, kas būtu jāizdara un
2. Vai Jūs varat veikt pret šo cilvēku kādas represijas?


P.S. Šeit arī screen par to kā viņš ņirgājās par mani par to ka nospēris bon!!!

http://failiem.lv/vi...&n=XuJluGaH.jpg

Attached Thumbnails

  • XuJluGaH.jpg


#2 akec

akec

    Novice Player

  • Members
  • 108 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 23 November 2011 - 22:27

Pirms es atbildu uz Taviem 2 jautājumiem!

Kādu laiku atpakaļ serverī viens cilvēks piedāvāja 10k bonusus, pasakot savu skype niku uz, kuru atsūtīja programmu..
Saki godīgi - vai, šo viņa sūtīto programmu izmantoji?

#3 Lucifers

Lucifers

    Journeyman

  • Members
  • 55 posts

Posted 23 November 2011 - 23:48

Pirms es atbildu uz Taviem 2 jautājumiem!

Kādu laiku atpakaļ serverī viens cilvēks piedāvāja 10k bonusus, pasakot savu skype niku uz, kuru atsūtīja programmu..
Saki godīgi - vai, šo viņa sūtīto programmu izmantoji?



Nē, jo zināju šito joku, jo ar viņu apstrādāja man 1 acc pirms vaipa... Par laimi ne manu galveno acc... Nēesmu izmantojis to programmu!

#4 akec

akec

    Novice Player

  • Members
  • 108 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 24 November 2011 - 00:04

Iepriekš viņš no manis izkrāpa vēl 150 bon, 20 bon - iedevu itemu uz parādu un 130 bon, kad krāju viņam fruits un bija solījums fruit pārdot un bon sadalīt uz pusēm, bet beigās bon pazuda un viņš mani pasūtija dziļi tālu...

Tur nu gan administrācija nekādi nevar palīdzēt, jo katrs spēlētājs nes pats par sevi atbildību, ja pats paļāvies uz kādu, cerot, ka atdos bonusus, kurus esi aizdevis/sarunājuši, tad pašam jārēķinas ar to, ka tas cilvēks var būt nekaunīgs un arī neatdot.

Ievietotais skrīns, kas skaitas kā pierādījums - nav gluži nekāds pierādījums, jo tur nav pamatota fakta, ka tieši viņš Tevi būtu apzadzis, tik vien, kā paņirgājies, ka bonusi pazuduši, bet to nevar uzskatīt kā reālu pierādījumu.

Atbildot uz jautājumiem:
1. Vai ir iespēja dabūt bon atpakaļ un, ja ir tad kā, kas būtu jāizdara? Balstoties uz manu iepriekšminēto, ka nav reāla pamata uzskatīt, ka tieši XuLiGan ir Tevi apzadzis, tad neviens no mums nevar zināt, vai tos bonusus pats reibumā neesi iztērējis (piemērs) or something like that. Tāpēc, ļoti šaubos, ka noklīdušie bonusi tiks atgriezti.
2. Vai Jūs varat veikt pret šo cilvēku kādas represijas?Te nu atkal tas pats stāts - varētu, ja būtu reāls pierādījums tam, ka viņš ir uzlauzis citus acc un tos apzadzis.
[/list]

#5 Lucifers

Lucifers

    Journeyman

  • Members
  • 55 posts

Posted 24 November 2011 - 00:09

Tur nu gan administrācija nekādi nevar palīdzēt, jo katrs spēlētājs nes pats par sevi atbildību, ja pats paļāvies uz kādu, cerot, ka atdos bonusus, kurus esi aizdevis/sarunājuši, tad pašam jārēķinas ar to, ka tas cilvēks var būt nekaunīgs un arī neatdot.

Ievietotais skrīns, kas skaitas kā pierādījums - nav gluži nekāds pierādījums, jo tur nav pamatota fakta, ka tieši viņš Tevi būtu apzadzis, tik vien, kā paņirgājies, ka bonusi pazuduši, bet to nevar uzskatīt kā reālu pierādījumu.

Atbildot uz jautājumiem:
1. Vai ir iespēja dabūt bon atpakaļ un, ja ir tad kā, kas būtu jāizdara? Balstoties uz manu iepriekšminēto, ka nav reāla pamata uzskatīt, ka tieši XuLiGan ir Tevi apzadzis, tad neviens no mums nevar zināt, vai tos bonusus pats reibumā neesi iztērējis (piemērs) or something like that. Tāpēc, ļoti šaubos, ka noklīdušie bonusi tiks atgriezti.
2. Vai Jūs varat veikt pret šo cilvēku kādas represijas?Te nu atkal tas pats stāts - varētu, ja būtu reāls pierādījums tam, ka viņš ir uzlauzis citus acc un tos apzadzis.
[/list]


Tādā gadījumā ir jautājums, vai nevar pārbaudīt bonusu plūsmu uz šo acc.. Ja ir bijis tāds gadījums, tur tomēr pat dzēstie acc parādās ar cipariem un ja cipari sakrīt ar pārsūtītajiem tad domāju ka ir pamats arī vērst represijas... Varu iekopēt 1. daļu no n1cko --> kuru acc pārskaitīja, bet tālāk gan nevaru, jo tie nav mani acc...

#6 vovann

vovann

    Raysen

  • Members
  • 6142 posts
  • Gender:Male
  • Location:Planet Earth.
  • Interests:Люблю большие сиськи ^_^

Posted 25 November 2011 - 00:14

Jūsu bonusi tika pārskaitīti uz http://mu.egames.lv/...m...i&serv=high acc wacko.gif
Tas ir maksimums ko mēs varam izdarīt Jūsu situācijā, Jums vajadzēja uzreiz nomainīt paroli un pieprasīt e-mail uz tā acc. Jo skatoties skrīnu, 99% Jūsu naivums tika izmantots.
Posted Image

Реферальная ссылка Ultima Online: клац сюда.

#7 Lucifers

Lucifers

    Journeyman

  • Members
  • 55 posts

Posted 25 November 2011 - 17:03

Jūsu bonusi tika pārskaitīti uz http://mu.egames.lv/...m...i&serv=high acc wacko.gif
Tas ir maksimums ko mēs varam izdarīt Jūsu situācijā, Jums vajadzēja uzreiz nomainīt paroli un pieprasīt e-mail uz tā acc. Jo skatoties skrīnu, 99% Jūsu naivums tika izmantots.



Ļoti patīkami, ka beidzot administrācija ir sākusi arī darboties spēlētāju labā un risināt jautājumus sakarā ar zādzībām, tikai ļoti vēlētos zināt uz kuru acc tad īsti tika bon atsūtīti, jo links ir bojāts... Diemžēl jā es cilvēkiem uzticos :( bet laikam vairāk neuzticēšos, paldies par Jūsu sapratni, ja varat lūdzu pārsūtat bon uz n1cko acc atpakaļ...

#8 F*ck Ya*?

F*ck Ya*?

    Novice

  • Members
  • 30 posts

Posted 27 November 2011 - 14:09

Nezinu,vaj drīkstu šeit izteikties,taču ir tak iespējā pārbaudīt,ar kādām citām IP ir iet viņa ACC neskaitot viņa paša,un tad arī var redzēt,kāds ACC tiek vēl izmantots ar to pašu IP adresi! Un tur arī būs redzams,ja tas XuLiGan ir bijis iekš viņa ACC. Bet nu,tas laikam tomēr nemaina Faktu,ka Lucifers varērja pats viņam iedot Savus konta datus,kautgan tas ir maz ticams! Katrā ziņā,ne taustāmu,ne skatāmu pierādījumu nav!
Iespējams ir risinājums! Noteikumos punktu,ka ACC,nedrīks izmantot cits cilvēks - Respektīvi,nedrīkt dot savu ACC citiem cilvēkiem,ne kaimiņiem ne draugiem utt - pretējā gadījumā ACC Block's uz visiem tiem ACC,kas ir uz tām IP adresēm. Tādejādi,šadas ACC atdošanas,un pēctam iespējams īpašnieka ,jeb kāda viņa drauga,vaj velsazin kāda ,nepaņem savu ACC,jeb mantas no tā,jeb bonusus,izmanotjot paroles atgūšanu!

#9 akec

akec

    Novice Player

  • Members
  • 108 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 27 November 2011 - 16:17

Lieta tika izskatīta, tika pieņemts lēmums un rezultāts paziņots Luciferam privāti! Šeit vairs nav daudz, ko sprediķot.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users