Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Xl Labie Laiki


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#21 ms14

ms14

    Player

  • Members
  • 211 posts

Posted 31 January 2010 - 00:02

Vispār vaig noņemt Battle island uzlikt atpakaļ cove, un lai moona var likt mājas! Labāk lai ir zoo a ne battle island, jeegas no tā "sūda" nav, tur tāpat neviens nekaro, visi ir BD! Bet video ir labs ;)

#22 fuck-the-pipars

fuck-the-pipars

    Player

  • Members
  • 154 posts

Posted 31 January 2010 - 14:29

Tikko kkāds wars mani izsmērēja - neatceros kāds sets, bet vāle, laikam, frozen jo paralīze uzmetās. - Viņš man uzmet paralīzes potionu, trapedu lietoju, -33hp, laikam kaut kur 120hp palika. Viņš paņem, pieksrien -129 un es miris. :) armors ~70... vecā situācija, gandrīz, vai atpakaļ. :D


negribu iedomāties kas noyiks tad kad lielākajai dalai variem buus dragon svordi, jau xl varēju ar fs+10 imbuli un charm+10, gods magam 180 kurināt.

#23 mc.

mc.

    Novice Player

  • Members
  • 126 posts

Posted 31 January 2010 - 14:32

es uz Main spēlēju neilgi... atceros, ka Air bikses izkrita no boxa. :D Bija wars 0lvl ar 2k exp ;d Pēc tam arčeru sataisīju, pakačājos, tad draugs pateica par XL un aizgāju uz to... Žēl, ka tagad tādu varku nav :/

negribu iedomāties kas noyiks tad kad lielākajai dalai variem buus dragon svordi, jau xl varēju ar fs+10 imbuli un charm+10, gods magam 180 kurināt.


būs jautrība, warioru overpowers. Tā jau viss ir ok, dabūs magi labākus armus nekā tad kad man bija - silvers - un viss notiksies, vai arī:
Sāksies lielā labošana un visu atkal naturāli sapisīs. :)

#24 Necroman

Necroman

    Player

  • Members
  • 194 posts

Posted 31 January 2010 - 14:55

To pašu agrāk visi teica par magiem :D
Tagad noteikti katram no jums ir mags un ļaunais warioriņš jums tika klāt, jo drošvien maģijas lietot nemākat un ļaunais warioriņš jums izdarīja sāpīti un jūs nomirāt :D
Ja šoreiz pie kritiena nav vainīgs serveris, tad jāmeklē cita vaina, jo visi tak ir super spēlētāji un bez kautkādām kļūdām comba tak nevarat jūs nomirt :D..

PS. ja nopietni ņemot katram ir šeit kartigs gaziens, ja mak to zimantot..Warioram protams labs ierocis+chrms bis jau zbis..Mags ar vas ort grav+explosion pudeles metot baru vien var nonest..Tatad magam arī ir super powers :D Ar4ers vispār kautkāds pārspēks ar labu bowu un kārtīgu imbue gāž nost... Šausmas visas klases ir pārspīlētas :D :D ;D

Veriet te ciet tak, savādāk sāk smiekl nākt par to, par ko var raudāt nepartraukti, kopš uo pastāv :D

#25 Lielolis

Lielolis

    Journeyman

  • Members
  • 82 posts

Posted 31 January 2010 - 19:49

To pašu agrāk visi teica par magiem :D
Tagad noteikti katram no jums ir mags un ļaunais warioriņš jums tika klāt, jo drošvien maģijas lietot nemākat un ļaunais warioriņš jums izdarīja sāpīti un jūs nomirāt :D
Ja šoreiz pie kritiena nav vainīgs serveris, tad jāmeklē cita vaina, jo visi tak ir super spēlētāji un bez kautkādām kļūdām comba tak nevarat jūs nomirt :D..

PS. ja nopietni ņemot katram ir šeit kartigs gaziens, ja mak to zimantot..Warioram protams labs ierocis+chrms bis jau zbis..Mags ar vas ort grav+explosion pudeles metot baru vien var nonest..Tatad magam arī ir super powers :D Ar4ers vispār kautkāds pārspēks ar labu bowu un kārtīgu imbue gāž nost... Šausmas visas klases ir pārspīlētas :D :D ;D

Veriet te ciet tak, savādāk sāk smiekl nākt par to, par ko var raudāt nepartraukti, kopš uo pastāv :D

+1

#26 mc.

mc.

    Novice Player

  • Members
  • 126 posts

Posted 31 January 2010 - 21:42

To pašu agrāk visi teica par magiem :D
Tagad noteikti katram no jums ir mags un ļaunais warioriņš jums tika klāt, jo drošvien maģijas lietot nemākat un ļaunais warioriņš jums izdarīja sāpīti un jūs nomirāt :D
Ja šoreiz pie kritiena nav vainīgs serveris, tad jāmeklē cita vaina, jo visi tak ir super spēlētāji un bez kautkādām kļūdām comba tak nevarat jūs nomirt :D..

PS. ja nopietni ņemot katram ir šeit kartigs gaziens, ja mak to zimantot..Warioram protams labs ierocis+chrms bis jau zbis..Mags ar vas ort grav+explosion pudeles metot baru vien var nonest..Tatad magam arī ir super powers :D Ar4ers vispār kautkāds pārspēks ar labu bowu un kārtīgu imbue gāž nost... Šausmas visas klases ir pārspīlētas :D :D ;D

Veriet te ciet tak, savādāk sāk smiekl nākt par to, par ko var raudāt nepartraukti, kopš uo pastāv :D

Es jau neteicu, ka esmu baigākais pro. Protams, man vēl nesās virsū 5 čalīši vai vairāk, bet nosita tieši wariors pirms kāds cits paspēja pieskriet klāt. Spēlēju ar magu un warioru.
Arčeram mīnuss ir tāds, ka viņš nevar sist skrienot, vai arī viņam ir grūti kādu nosist, ja vien tas KĀDS neskrien viņam virsū... Protams, uz XL arčers 1x1 ar kaut mermaidu, elfian bowu Fs+10, čarmu fs+10, 5lvl un vēl pričendāļiem bija gandrīz, vai negāžams...

#27 dolce

dolce

    Novice

  • Members
  • 46 posts

Posted 31 January 2010 - 22:27

nja uz xl vareeja mieriigi izdzīvot 1 vs 10 bet uz sitaa servera es kaa bots speeleeju besii ara :unsure:
krītu kā muša nav pierasts laikam nemāku izdzīvot 1 vs 2

#28 Necroman

Necroman

    Player

  • Members
  • 194 posts

Posted 31 January 2010 - 22:37

nja uz xl vareeja mieriigi izdzīvot 1 vs 10 bet uz sitaa servera es kaa bots speeleeju besii ara :unsure:
krītu kā muša nav pierasts laikam nemāku izdzīvot 1 vs 2

Teikšu tā (nevienu neapsaukāju, jo tas nav tendēts uz tiem tikai, kas skrēja ar goodiem). šit ir tas, ka armoros nav owerpoers, bet kas darijās uz XL bija bardaks..Vot tur biaj reizes, kad čalim goodā nesās 10 purni paķaļ(daži pat bija goodos) un nevarēja 1 čali nosist un tas jau vien par kautko liecināja... Tātad kopš berezka ir smagi apsijāta un arī armoru skaits uz servera, viss ir palicis daudz normālāks un katram armoram ir sava nozime, nevis ALL in one... Tātad katram reāli jaatrod ar ko labāk spēlēt un ar ko var labi izdzīvot..
Tie,kas nebija izlepuši ar depthu un uz augšu pratīs ļoti labi šeit izdzīvot..
Kautvai es par gooda izņemšanu neskumstu, jo uz XL man ar plazmu un BD pilnīgi pietika, lai stātos goodam preti, šeit ar BD, vai plazmu varēšu stāties preti vēlaizvien... :)

#29 ms14

ms14

    Player

  • Members
  • 211 posts

Posted 01 February 2010 - 00:18

Teikšu tā (nevienu neapsaukāju, jo tas nav tendēts uz tiem tikai, kas skrēja ar goodiem). šit ir tas, ka armoros nav owerpoers, bet kas darijās uz XL bija bardaks..Vot tur biaj reizes, kad čalim goodā nesās 10 purni paķaļ(daži pat bija goodos) un nevarēja 1 čali nosist un tas jau vien par kautko liecināja... Tātad kopš berezka ir smagi apsijāta un arī armoru skaits uz servera, viss ir palicis daudz normālāks un katram armoram ir sava nozime, nevis ALL in one... Tātad katram reāli jaatrod ar ko labāk spēlēt un ar ko var labi izdzīvot..
Tie,kas nebija izlepuši ar depthu un uz augšu pratīs ļoti labi šeit izdzīvot..
Kautvai es par gooda izņemšanu neskumstu, jo uz XL man ar plazmu un BD pilnīgi pietika, lai stātos goodam preti, šeit ar BD, vai plazmu varēšu stāties preti vēlaizvien... :)

Tā tas ir ar tiem armoriem, kam tur bija godi, daži, šeit vispār spēlēt nemāk! Man, piemēram, labākais armors uz XL'a kad biju uzvilcis, kad deva rp neskaitas, bija Air, Earth, Old Paradise! Varbūt kādreiz bija arī kāds mazliet labāks, apmēram 1 uz augšu, bet tas bija ļoti reti! Un tāpēc man uz ši servera spēlēt problēmu nav!

#30 dolce

dolce

    Novice

  • Members
  • 46 posts

Posted 01 February 2010 - 00:33

nevis nemāk spēlēt bet vel nav pieraduši

#31 oDe

oDe

    Journeyman

  • Members
  • 91 posts

Posted 01 February 2010 - 09:07

Necroman, kuros sapnjos tu nosapnjoji ka tu Plazmaa vai BD stajies preti Good`s ? 1 sitiens tu esi beigts! kur nu vel preti kkam stavet! :D

#32 fuck-the-pipars

fuck-the-pipars

    Player

  • Members
  • 154 posts

Posted 01 February 2010 - 16:54

Teikšu tā (nevienu neapsaukāju, jo tas nav tendēts uz tiem tikai, kas skrēja ar goodiem). šit ir tas, ka armoros nav owerpoers, bet kas darijās uz XL bija bardaks..Vot tur biaj reizes, kad čalim goodā nesās 10 purni paķaļ(daži pat bija goodos) un nevarēja 1 čali nosist un tas jau vien par kautko liecināja... Tātad kopš berezka ir smagi apsijāta un arī armoru skaits uz servera, viss ir palicis daudz normālāks un katram armoram ir sava nozime, nevis ALL in one... Tātad katram reāli jaatrod ar ko labāk spēlēt un ar ko var labi izdzīvot..
Tie,kas nebija izlepuši ar depthu un uz augšu pratīs ļoti labi šeit izdzīvot..
Kautvai es par gooda izņemšanu neskumstu, jo uz XL man ar plazmu un BD pilnīgi pietika, lai stātos goodam preti, šeit ar BD, vai plazmu varēšu stāties preti vēlaizvien... :)


x
es xl spēlēju tikai acidos/terahanos/ br un kados vell tur sūdos ( tikai 2x bija full dragons un dm), bet tagad es juutos pat vājāks kā tad- dad skreeju ar visām butilkām, bija kautkads skill-no 2 necroo vareju patiit vagau no knossa lidz muunam bet tagad jau gandriiz nu 2 magiem silveraa jākrīt.
tas laikam tāpēc ka nav str un normālas butikas.

Karoce suudi tadi kad nav loots- gost/silver gold/titan/terahamn tas nav nekas-neko normalu nevar uzcelt.visu laiku minusos-tik spēles prieks naak :roll:
neviens normali neslanās kad liela masa tad tik kaa salagas staav un chainlitening uun sienas mētā ceredami kad kaads kautkadaa sudainaa silverītīi nokritīs.

iesaku palielināt nedaudz dropu normālākajām rūdām- un ieviest jaunus ārmorus-kaulu vai rūdu klāstā bet kurin nedod nekadus drausmigos bonusus- lidz+75 str un varbūt vēl kasta un sitiena atrumi+10-15%, bet laivini nav no augstā gala (200-260)bet kautkur no 120/160% craft skila, vienigie armri piem magam ir acid silver varbuut vēl br , itkā ir izvēle bet itkā nav :/

karoce runājot pa slanīsanos vajag

#ieviest to lai buutu pieejamākas archdispel pudeles- laik kriit no katra krutā monstra vai arii krīt no pandorām.
# samazinat artu puskām dmg vai vimaz tos +1-15 nonemt( 50%< kritu no pirmaa sitiena)
# lai buutu maximaali gruuta paralizes pudelu ieguusana
#lai buutu pieejama lielaaka armoru izvēle-
#lai maximali gruuti buutu savakt artu setu- noteikti visvairāk no dargā gala -necro elfian barbarian

varbuut kautkas veel bet uz sitiena netceros

#33 Creative^^

Creative^^

    Uo Support

  • Members
  • 406 posts

Posted 01 February 2010 - 17:01

Armori izvēle arī šobrīd ir pietiekami liela, tikai nav nekādas motivācijas viņu vilkt.
No BS var dabūt visu izņemot OLDP.
no ādām visu izņemot BD (kaut gan tagad laikam arī BD ir)
daudziem ir full art seti.
Bet jēga ar viņiem iet pvp? Pats biju saģērbies uz 5kk. (crystal dragon studded, death shroud, spell cloak, long bows ar labu imbue un charmu) Nu jā, māgus praktiski ar 1 šāvienu gāzu, līdz uzmetās virsū kādi 5 māgi silveros ar FS un warriors ar artefakta ieroci -120. Tā nu mani ~290 str saruka pāris sekundēs.
Only god can judge me

#34 ms14

ms14

    Player

  • Members
  • 211 posts

Posted 01 February 2010 - 17:09

Bet jēga ar viņiem iet pvp? Pats biju saģērbies uz 5kk. (crystal dragon studded, death shroud, spell cloak, long bows ar labu imbue un charmu) Nu jā, māgus praktiski ar 1 šāvienu gāzu, līdz uzmetās virsū kādi 5 māgi silveros ar FS un warriors ar artefakta ieroci -120. Tā nu mani ~290 str saruka pāris sekundēs.

Tā tas ir :(

#35 fuck-the-pipars

fuck-the-pipars

    Player

  • Members
  • 154 posts

Posted 01 February 2010 - 17:28

creative tew niks omg?? sory- bet neesi nekads labais pleyers

ir gan jeega un vell kada ar tadu str man tur visi pimp! s#kātu.

vell man riebjas ka ctf seez 30 purni bet pie bd kadi :blush: 3, tolks no taa ctf dienaa labi ja 50tm points var uzsist(visu dienu jau nesedesu lai 1tm uzsistu) labak pallanu monstrus un 3h uzvaru videji ap 700k-1kk jo viener kads arts izkriit. vismaz divreiz uzvariju :D

ir jabuut vell armooriem, jus pasi labi zinat ka kautkad jums naksies vinus palaist.

#36 Necroman

Necroman

    Player

  • Members
  • 194 posts

Posted 01 February 2010 - 18:55

Necroman, kuros sapnjos tu nosapnjoji ka tu Plazmaa vai BD stajies preti Good`s ? 1 sitiens tu esi beigts! kur nu vel preti kkam stavet! :D

Kautkā nereizi mani ar 1 sitienu neviens nenonesa... reali pats par sevi 150 str+putele+BD+ vēl visādas lietiņas+uus mani, sakrajas krietni liels STR, lai ar 1 sitienu mani nevarētu nonest..+lab ierocis, lai kautkādu pretastību varētu izdarīt un aida :)

#37 Signe

Signe

    Novice Player

  • Members
  • 118 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 03 February 2010 - 01:23

creative tew niks omg?? sory- bet neesi nekads labais pleyers

ir gan jeega un vell kada ar tadu str man tur visi pimp! s#kātu.

vell man riebjas ka ctf seez 30 purni bet pie bd kadi :blush: 3, tolks no taa ctf dienaa labi ja 50tm points var uzsist(visu dienu jau nesedesu lai 1tm uzsistu) labak pallanu monstrus un 3h uzvaru videji ap 700k-1kk jo viener kads arts izkriit. vismaz divreiz uzvariju :D

ir jabuut vell armooriem, jus pasi labi zinat ka kautkad jums naksies vinus palaist.


es xl spēlēju tikai acidos/terahanos/ br un kados vell tur sūdos ( tikai 2x bija full dragons un dm), bet tagad es juutos pat vājāks kā tad- dad skreeju ar visām butilkām, bija kautkads skill-no 2 necroo vareju patiit vagau no knossa lidz muunam bet tagad jau gandriiz nu 2 magiem silveraa jākrīt.

Tev jau jāiet uz oskom spēlet

#38 ms14

ms14

    Player

  • Members
  • 211 posts

Posted 03 February 2010 - 11:54

Vispār par dend strenght pudelēm, tas nav godīgi, kad visas pārējās klases var dzert tās pudeles izņemot magus! Magiem ar vaidzētu uzlikt, lai viņi var dzert tās pudeles, jo nav reāli ar tik mazu strenght! Tas Uus Mani nemaz tik daudz hp nedod, ja jau magiem nav, tad clerikiem ar nevaig būt!

#39 Signe

Signe

    Novice Player

  • Members
  • 118 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 03 February 2010 - 15:03

Vispār par dend strenght pudelēm, tas nav godīgi, kad visas pārējās klases var dzert tās pudeles izņemot magus! Magiem ar vaidzētu uzlikt, lai viņi var dzert tās pudeles, jo nav reāli ar tik mazu strenght! Tas Uus Mani nemaz tik daudz hp nedod, ja jau magiem nav, tad clerikiem ar nevaig būt!


Man liekas ka tieši tā arī ir jāpaliek! Nepiekrītu tev!
Cik cilvēku tik viedokļu.

#40 ms14

ms14

    Player

  • Members
  • 211 posts

Posted 03 February 2010 - 15:47

Signe, kas Tu esi pēc klases?




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users