Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Kraansu


  • Please log in to reply
68 replies to this topic

#41 Slessers

Slessers

    Novice Player

  • Members
  • 137 posts

Posted 09 August 2009 - 01:12

acīmredzams , ka tu piepisīsies visur un vienmēŗ , pat neņemot vērā reālos apstākļus. paspēlē vēl ultimu , līdz trīsdesmit , iegūsi dzīves piepildījumu.
es ļoti atvainojos , bet ir nācies tavus čarus sastapt lidojot kristāla pūķa armorā pa elfiem,barbariem,nekro. pat trijatā , četratā, tikai žēl , kad kāds atlido , jūs uzreiz pišat prom ;(
šajā egames projektā nav vērts par taisnību cīnīties , jo te ir anarhija , rēāli mani kā klientu , tu pazemo un apspied - bendē šanahana biznesu.
tāds žurcīgs un šakālisks stiliņš , bet ko tur , veiksmi dzīvē.

p.s. mister intelektuāli , parādi man kurā vietā vārds "bomzis" tiek kvalificēts kā lamāšanās(manuprāt , tas ir statuss sabiedrībā)? un parādi man kurā vietā ir rakstīts , ka par provocēšanu liek read-only.

QUOTE (ExTjUtY @ Aug 7 2009, 18:15) *
Ppc prieksh laukie..kaadi lauki???tipa pats no rigas uzradies viwibala juties baigi lielais??es ta nedomaju ganjau pats esi kautkads mazs piizdriks un ar vardiem tikai vari kautko...


vispirms iemācies rakstīt teicamniek , skolā tāpat raksti ? E$ TVE VIWIBALO6IX NO BLIAAATC LAU4IEM, ar VIWIBALU te nav nekāda sakara , tas , pirmkārt , otrkārt , vari mani iztēloties kādu vēlies, man pilnīgi vienalga. wink.gif
rižam , 60 kilogramīgam ākstam bez izglītības un citām prasmēm vispār būtu jāsēž mierā , stūrī un jāklusē.


nekas lieks nav uzrakstīts... pilnīgi visam piekrītu...
un "see" vispār ir unikums !!!
Лучше быть умным и иногда тупить, чем быть тупым и постоянно умничать!

#42 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 09 August 2009 - 09:26

un ko tu pats dari Krān? mēģini pārādīt cik itkā pieaudzis esi , bet atbildi uz katra maza zaļknābja jēlu repliku? ja tev būtu vienalga , tad tu būtu pie sava monitora pasmējies un nelicies ne zinis , bet kā redzams - TEVI GRAUŽ.
priekš laukiem , normāls apģērbs , manuprāt.

uzrīkojāt ultimistu tusiņu un tagad plūcaties , kurš vissmukākais?

p.s. uz see es gan gribētu paskatīties , unikāls cilvēks.
p.s.s. see , par ko tu man pēdējo vārnu uzliki? par to , ka saskatīji arī sevi manā teiktajā? attīsties.



Ko es daru? Starp mums ir loti liela starpiiba. Es pasmejos par idiotiem kas stridas par lietam ko nesaprot. Bet vins sataisiija jaunu topiku Speeles foruma, tikai tapec ka gribeja mani nomelnot.


uultimistu tusinu? Piedot, bet tu laikam vairs nefiltree realitaati no ultimas.
http://i8.ifrype.com...16295788902.jpg


Pasaki godiigi, Cik tev ir gadinu?

Tev deretu iziet ara, svaigu gaisu ieelpot ja tu sadus Festus uzskati par Ultimistu tusiniem.... Nejau es esmu vainigs ka pat festa uz manis skatas tikai tapec ka diskuteeju foruma.

nekas lieks nav uzrakstīts... pilnīgi visam piekrītu...
un "see" vispār ir unikums !!!



see ir cilveks kas rupejas par kartibu foruma, lai taadi kaa jus reizem zinatu kur pakluset un kur runat. lai ari rikojas stingri, toties foruma daudz maz ir kartiiba. Tad kad foruma saktos haoss, kad visi saka ko grib, un kaa grib, jus see darbu saktu novertet.
Pat negribu iedomaties, kaa te izskatiitos

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#43 ghetto superstar.

ghetto superstar.

    Player

  • Members
  • 188 posts

Posted 09 August 2009 - 13:58

Ko es daru? Starp mums ir loti liela starpiiba. Es pasmejos par idiotiem kas stridas par lietam ko nesaprot. Bet vins sataisiija jaunu topiku Speeles foruma, tikai tapec ka gribeja mani nomelnot.


uultimistu tusinu? Piedot, bet tu laikam vairs nefiltree realitaati no ultimas.
http://i8.ifrype.com...16295788902.jpg


Pasaki godiigi, Cik tev ir gadinu?

Tev deretu iziet ara, svaigu gaisu ieelpot ja tu sadus Festus uzskati par Ultimistu tusiniem.... Nejau es esmu vainigs ka pat festa uz manis skatas tikai tapec ka diskuteeju foruma.




see ir cilveks kas rupejas par kartibu foruma, lai taadi kaa jus reizem zinatu kur pakluset un kur runat. lai ari rikojas stingri, toties foruma daudz maz ir kartiiba. Tad kad foruma saktos haoss, kad visi saka ko grib, un kaa grib, jus see darbu saktu novertet.
Pat negribu iedomaties, kaa te izskatiitos


neuztraucies , esmu 15 gadīgs , mazs , čirkains , resns , rižš bērns. - palika labāk?
acīmredzot cilvēks , kas šo topiku veidoja ir sekls un debīls , ja atļaujas ko tādu darīt. pats arī , iekriti uz pilnīgi elementāru pirmklasnieka psiholoģiju.
agrāk es tevi uzskatīju par daudz maz sakarīgu cilvēku , teikšu droši , tagad vairs nē.
par see runājot , ja viņš ir šī foruma moderators , tad , lai dara savu darbu ar kvalitāti nevis dala warn'us pa labi un pa kriesi tikai tāpēc , ka pie ruļļiem ir šanahans un viņš to var atļauties.
man tiešām ir žēl cilvēka , kas tādā vecumā atrod laimi monitorā.

p.s. tu nu gan esi spriedelētājs.

#44 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 09 August 2009 - 14:15

neuztraucies , esmu 15 gadīgs , mazs , čirkains , resns , rižš bērns. - palika labāk?
acīmredzot cilvēks , kas šo topiku veidoja ir sekls un debīls , ja atļaujas ko tādu darīt. pats arī , iekriti uz pilnīgi elementāru pirmklasnieka psiholoģiju.
agrāk es tevi uzskatīju par daudz maz sakarīgu cilvēku , teikšu droši , tagad vairs nē.
par see runājot , ja viņš ir šī foruma moderators , tad , lai dara savu darbu ar kvalitāti nevis dala warn'us pa labi un pa kriesi tikai tāpēc , ka pie ruļļiem ir šanahans un viņš to var atļauties.
man tiešām ir žēl cilvēka , kas tādā vecumā atrod laimi monitorā.

p.s. tu nu gan esi spriedelētājs.



Nevienam neinterese par ko tu mani uzskati... Ja es spriestu pec visiem komentariem es foruma reti kuru cieniitu. Sis ir tikai speles forums, spriest par cilveku pec vina iisti pareizi nav... (kgan ari pats laikam esmu ta darijis)

Runajot par see darba kvalitati - Ir likumi, kurus vins ievero. Godiigi sakot es nesmu redzejis nevienu warn`u kas ir bez iemesla. Visi ir par servera nenoradisanu, mat`u vai kkas kas ir pret likumu. Vins ir bargs, bet ar visiem siem viegli nopelnitajiem warniem, nesanak ieaudzinat kartibu foruma. Ko lai dara? Pasi jus likumus neieverojat, pasi ari ciesat.

Kapec man nav neviena warn`a kops es esmu sacis domat ka es uzvedos foruma?
pedejais warns man bija 2008. gada sep. kad es mass offtopika lamajos ar Calibru laikam... Warn`s bija pelnits, meginiet ari jus saprast Moderatorus. Neviens negribes uztureties foruma kura valdiss haoss...

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#45 Dolja

Dolja

    Master

  • Members
  • 700 posts
  • Location:Latvia

Posted 09 August 2009 - 17:33

Tak izkaujaties :D

Posted Image

#46 POMAGICE

POMAGICE

    Newbie

  • Members
  • 5 posts

Posted 09 August 2009 - 17:46

.

#47 ghetto superstar.

ghetto superstar.

    Player

  • Members
  • 188 posts

Posted 09 August 2009 - 23:58

spēle , gribi to vai nē , arī parāda cilvēka dabu savā mērā , takšto vari neatrunāties. mani vecāki man ir audzinājuši labi , bet ņemot vērā kādā apkārtnē ir nācies augt , starp semku grauzējiem un pārējiem rajona intelektuāļiem , tas atstāj savdabīgu iespaidu uz izturēšanos. esmu tiešs un nekaunos , esmu nikns uz tādiem bezpalīdzīgiem ākstiem , kā apovitēns , kas to vien māk ka sasist runkas un sist makroserus caurām dienām. tam ir domāts mūns , nāc un pakaujies pret mani.
nesalīdzini šo vidi ar īsto. es arī māku interpretēt , ja šans uzrakstītu ka moderātoram ir jāslauka dibens ar labo roku , tu to arī tā darītu , un ja nē , tad dalītu sev forumā warnu katru reizi?
tev privilēģijas ir dotas , nevis , lai akli sekotu noteikumiem , bet lai pats spētu (vadoties pēc vadlīnijām) pieņemt pareizo lēmumu katrā individuālā situācijā.

ar cieņu , Jānis123166000

#48 ghetto superstar.

ghetto superstar.

    Player

  • Members
  • 188 posts

Posted 10 August 2009 - 10:01

un tagad izbano sevi uz nedēļu par to , ka aizskāri mani un manus vecākus (ģimeni). ĀTRI.

p.s. izrādās , ka tu arī esi sekls un dziļākā diskusijā vairs nespēj argumentēt tālāk.

#49 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 10 August 2009 - 10:35

un tagad izbano sevi uz nedēļu par to , ka aizskāri mani un manus vecākus (ģimeni). ĀTRI.

p.s. izrādās , ka tu arī esi sekls un dziļākā diskusijā vairs nespēj argumentēt tālāk.



Ko te vel var argumenteet? Viss jau taapat ir skaidrs...
Megini saprast - ir vajadziigi stingi moderatori lai foruma buutu kartiiba.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#50 ghetto superstar.

ghetto superstar.

    Player

  • Members
  • 188 posts

Posted 10 August 2009 - 13:52

nevienam nerausta , ka esi dabūjis no vecākiem 1istabas dzīvokli , pumpainu draudzeni un vecu,sagrabējušu audi. nauda? nauda ir relatīvs jēdziens mūsdienās.
pamērījies? malacīts. varam iet uzspēlēt jebkuru no šīm spēlēm , Cs, Unreal Tournament , Half-Life, Wc31x1, Wc3Dota1x1 , Starcraft. Paņirgāšos par tevīm ;) !

tu ar saviem warniem kompensē kaut ko , kas tev trūkst dzīvē , vai arī to vairumu , kas trūkst , jo tas ir acīmredzami , ka tu savu moderatora statusu izmanto , lai visiem parādītu , ka beidzot tu esi varens un augstāk par citiem - vismaz vienu reizi dzīvē.

#51 ghetto superstar.

ghetto superstar.

    Player

  • Members
  • 188 posts

Posted 10 August 2009 - 13:59

un ja es tev pateikšu? ko tas tev mainīs? tas ir stulbs jautājums , jo tas pat idiotam ir skaidrs , ka ir divi izrietoši secinājumi no atbildes , 1.) vainu jauns un stulbs , 2.) vainu vecs un degradējies.
es lasu grāmatas un smeļos viņās dažādas jaunas atziņas , ja to tu vēlējies uzzināt.
neesmu varonis , tikai neciešu apdauzītus cilvēkus. ;(

#52 Dolja

Dolja

    Master

  • Members
  • 700 posts
  • Location:Latvia

Posted 10 August 2009 - 16:46

nu ghetto , no malas izskatās , ka labāk māk argumentēt.. Tādi tekstiņi kā '' ej palasi grāmatas'' ir sen izgājuši no modes :( , bet tā nesaprotu , ko jūs te plēšaties .. See jau no laika gala ir mētājis vārnas par neko , faktiski , un nav ko iedziļināties vnk.

#53 ghetto superstar.

ghetto superstar.

    Player

  • Members
  • 188 posts

Posted 10 August 2009 - 16:47

žēl , jo man pret tevi tāds nekad nav eksistējis. tātad , neesmu pazaudējis pilnīgi neko. tu mani vairs nespēsi ietekmēt , jo vairs ar ultimu nenodarbojos , tikai šad tad iemetu aci forumā. ;)

p.s. neaizsvilsties moderator , par daudz lamuvārdu pēdējos postos.

#54 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 10 August 2009 - 16:55

Dolja, parādi, kaut vai vienu postu kurā es esmu uzlicis kādam warn bez vajadzības?

#55 ghetto superstar.

ghetto superstar.

    Player

  • Members
  • 188 posts

Posted 10 August 2009 - 16:57

tev parādīt cik reālus warn'us tu neesi ielicis un cik daudz pilnīgi bezjēdzīgus esi licis? tādu ir daudz un ir lieki viņus uzskaitīt , jo tu tāpat atradīsi argumentāciju , stulbu un absurdu , bet atradīsi.

#56 Dolja

Dolja

    Master

  • Members
  • 700 posts
  • Location:Latvia

Posted 10 August 2009 - 16:58

Oj , slinkums meklēt tagad :) , bet nu , fakts kā tāds , ka tu par katru sīkumu kādreiz biji licis. Tagad nezinu , tākā reti iegriežos forumā..

#57 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 10 August 2009 - 17:01

Ja esi pārkāpis kādu punktu, tad tu saņem warn. Jūs vispār citos forumos iegriežaties, paskatieties kā tur ir?
Ja Jūs paši būtu normāli un nepārkāptu, tad šāda saruna vispār nerastos.

#58 Dolja

Dolja

    Master

  • Members
  • 700 posts
  • Location:Latvia

Posted 10 August 2009 - 17:03

nu zini , Rus forumā nebija tāda kontrole/sistēma , ka par katru sīkumu vārna lidoja.. Bet nu lab , es jau neiešu strīdēties , adminiem vienmēr ir taisnība :)

#59 EnFlame

EnFlame

    Thief of Horses

  • Members
  • 2041 posts
  • Gender:Male
  • Location:Беломорканал
  • Interests:A bit of this & a bit of that.

Posted 10 August 2009 - 17:12

ā, es atceros, ka sadaļā Tirgus par servera nenorādīšanu lika warn, tas tā šķita interesanti =)
lab, es tik tā, bez abid

#60 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 10 August 2009 - 17:31

nevienam nerausta , ka esi dabūjis no vecākiem 1istabas dzīvokli , pumpainu draudzeni un vecu,sagrabējušu audi. nauda? nauda ir relatīvs jēdziens mūsdienās.
pamērījies? malacīts. varam iet uzspēlēt jebkuru no šīm spēlēm , Cs, Unreal Tournament , Half-Life, Wc31x1, Wc3Dota1x1 , Starcraft. Paņirgāšos par tevīm ;) !

tu ar saviem warniem kompensē kaut ko , kas tev trūkst dzīvē , vai arī to vairumu , kas trūkst , jo tas ir acīmredzami , ka tu savu moderatora statusu izmanto , lai visiem parādītu , ka beidzot tu esi varens un augstāk par citiem - vismaz vienu reizi dzīvē.



Tev gadijuma taada maicite nav ar uzrakstu ''Uber gammer'' :D

ā, es atceros, ka sadaļā Tirgus par servera nenorādīšanu lika warn, tas tā šķita interesanti =)
lab, es tik tā, bez abid


Kas tur interesants, ja ir 2 serveri?

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users