Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.
@  Artemy Shan : (13 February 2024 - 02:44) Сменился айпи для входа в игру. Теперь заходим через: loginserver=login.oldp.net,2593 или loginserver=91.121.232.151,2593

Photo

Čau, Lancelot!


  • This topic is locked This topic is locked
16 replies to this topic

#1 Ganjakur

Ganjakur

    Guru

  • Members
  • 2551 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pakistan

Posted 04 November 2021 - 08:01



Ip stresser / Ddos



#2 beatiful

beatiful

    BuPTyo3

  • Members
  • 833 posts
  • Gender:Male

Posted 04 November 2021 - 08:51

ODAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


Man wird nur schlauer, wenn man gegen schlauere Gegner spielt.

 

GMbig.gif


#3 beatiful

beatiful

    BuPTyo3

  • Members
  • 833 posts
  • Gender:Male

Posted 04 November 2021 - 09:06

 Vse shto nuzhno znatj ob Aigare. 

 

 

 

https://ru.files.fm/f/9jqpa6mhy

 

 

 

FDFDS.png


Man wird nur schlauer, wenn man gegen schlauere Gegner spielt.

 

GMbig.gif


#4 Ganjakur

Ganjakur

    Guru

  • Members
  • 2551 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pakistan

Posted 04 November 2021 - 09:20

Kādam izskatās, ka saraustījās čuriņa. Emocijas sit augstu vilni

#5 beatiful

beatiful

    BuPTyo3

  • Members
  • 833 posts
  • Gender:Male

Posted 04 November 2021 - 09:34

:not_bad: 

 

 

https://ru.files.fm/f/9jqpa6mhy


Man wird nur schlauer, wenn man gegen schlauere Gegner spielt.

 

GMbig.gif


#6 Boksjorchik

Boksjorchik

    Advanced Player

  • Members
  • 416 posts
  • Gender:Male
  • Location:UK

Posted 04 November 2021 - 09:47

Интересно, как вы свои Ай-пи светите то? Может проблема в вас самих? )))
  • NIL likes this

Konfeta   ;)


#7 beatiful

beatiful

    BuPTyo3

  • Members
  • 833 posts
  • Gender:Male

Posted 04 November 2021 - 09:57

Интересно, как вы свои Ай-пи светите то? Может проблема в вас самих? )))

Aigar zaxodit na charov, na kotorie znajut parolj pol servera, v tom 4isle maloj , svetit tam svoi ip :D v igre zhe mozhno napisatj .IP 


Man wird nur schlauer, wenn man gegen schlauere Gegner spielt.

 

GMbig.gif


#8 Ganjakur

Ganjakur

    Guru

  • Members
  • 2551 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pakistan

Posted 04 November 2021 - 09:57

lancelotu ja svoj IP prosta tupo dal. - mi sideli v konfe, ja - Lancelot - Rockafella. = on pri vseh tupo dokazal, sto mozzet menya zaddosit'. Ya neveril etomu.
Maloj dostol moj ip cherez account Aurelio - ya ego daval Janke. Vot i desvitelno menya kakojta vremya ddosili na postajnke poka igral Maloj i Janka. - ja v eto vremya nezhodil vobwe v igru.


A shas Lancelot typo zloj stal - tipo ja s Dogonom begaju., ya specialno dazhe video izza nego snimal - emu kidal, no  on neveril.


Vot perepiska snim(obratite vnimanie na vremya) i voskolka ya vilozil video na youtube, gde menya zadossili.



V 22:26 on mne pishet v skype - xuj poigrae6 tut itd. (obratite vnimanie na vremya v skype i na video - skolka mne pokazivaet vremya)
Cherez 5min menya ddosit v GZ i ubivaet.

POETOMU JA SCHITAJU STO ETO DELAET LANCELOT!

screenshoti ot perepiski:
https://failiem.lv/u/88eqmzecd


 



#9 NIL

NIL

    the oldest.

  • Members
  • 2338 posts
  • Gender:Male

Posted 04 November 2021 - 10:14

Скандалы,интриги,расследования!

 

Показать всё, что скрыто! :D


.

#10 beatiful

beatiful

    BuPTyo3

  • Members
  • 833 posts
  • Gender:Male

Posted 04 November 2021 - 10:15

lancelotu ja svoj IP prosta tupo dal. - mi sideli v konfe, ja - Lancelot - Rockafella. = on pri vseh tupo dokazal, sto mozzet menya zaddosit'. Ya neveril etomu.
Maloj dostol moj ip cherez account Aurelio - ya ego daval Janke. Vot i desvitelno menya kakojta vremya ddosili na postajnke poka igral Maloj i Janka. - ja v eto vremya nezhodil vobwe v igru. :yao:  :yao:  :yao:  :yao:  :yao:  :yao:  :yao: 


A shas Lancelot typo zloj stal - tipo ja s Dogonom begaju., ya specialno dazhe video izza nego snimal - emu kidal, no  on neveril.


Vot perepiska snim(obratite vnimanie na vremya) i voskolka ya vilozil video na youtube, gde menya zadossili.



V 22:26 on mne pishet v skype - xuj poigrae6 tut itd. (obratite vnimanie na vremya v skype i na video - skolka mne pokazivaet vremya)
Cherez 5min menya ddosit v GZ i ubivaet.

POETOMU JA SCHITAJU STO ETO DELAET LANCELOT!

screenshoti ot perepiski:
https://failiem.lv/u/88eqmzecd


 


Man wird nur schlauer, wenn man gegen schlauere Gegner spielt.

 

GMbig.gif


#11 beatiful

beatiful

    BuPTyo3

  • Members
  • 833 posts
  • Gender:Male

Posted 04 November 2021 - 10:19

Чувак сам всех досит еще знают его ип малой  и янка   , выкенул с гся за то что на дагоне играл )))))) сразу ДОС ЛАНЦЕЛОТ  норм подставу лепит лунь 


Man wird nur schlauer, wenn man gegen schlauere Gegner spielt.

 

GMbig.gif


#12 Boksjorchik

Boksjorchik

    Advanced Player

  • Members
  • 416 posts
  • Gender:Male
  • Location:UK

Posted 04 November 2021 - 10:22

Айгар сорян но тут ты сам виноват что дал свой Ай-пи. Думаю решение проблемы будет если ты поменяешь свой ай-пи и не будешь заходить на левые акк от которых много кто знает пароль. Я не защищаю Ланца возможно это был он, или ещё кто либо. Но решение проблемы очевидно - поменяй ай-пи и всё наладиться...

Konfeta   ;)


#13 Ganjakur

Ganjakur

    Guru

  • Members
  • 2551 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pakistan

Posted 04 November 2021 - 10:31

Šīs tēmas vienīgais un patiesais mērķis ir , lai mani vairāk neddoso.
Stāsts ir par to, ka dēļ šādām darbībām (esmu jau nomiris vismaz x4 dēļ tā) - man vispār pazūd vēlme turpināt šeit spēlēt.



Es apzinos, ka pats esmu vainīgs, ka mani var ddosot. Daru visu, lai tas uz priekšu nevarētu notikt. Diemžēl mans operators atsakās veikt IP maiņu.


Ļoti ceru, ka šis topiks liks vismaz aizdomāties citiem cilvēkiem, ka ddosošana var beigties slikti - ar ban, block, utml.

Nekas cits man vairs nav aktuāli.


Veiksmi! - varat slēgt topiku:
Bez Lancelota servers tāpat nomirs - kaut kas pielīdzināms Jankam viņš ir.



 



#14 beatiful

beatiful

    BuPTyo3

  • Members
  • 833 posts
  • Gender:Male

Posted 04 November 2021 - 10:58

нормальную подставу придумал Айгар , главное что видос еще в тот момент записывал , м сам дозерам этим пользуеться  


Man wird nur schlauer, wenn man gegen schlauere Gegner spielt.

 

GMbig.gif


#15 Ludacris

Ludacris

    Newbie

  • Members
  • 7 posts

Posted 04 November 2021 - 11:02

tak aigar ze sam zadosil eugenio  i stardruga i polutal  poka oni na scpt bili :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ahahhahahaha



#16 Ganjakur

Ganjakur

    Guru

  • Members
  • 2551 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pakistan

Posted 04 November 2021 - 11:05

Drošvien pēdējā atbilde šajā topikā

1) Lancelota ievietotie screenshoti + balss ieraksts tikai parāda, ka es pats ddos nemāku uzmest. Tieši to arī sarunās viņam saku.
Kā arī jautājums tiek adresēts tieši Lancelotam, jo zinu, ka viņš to māk darīt. (savulaik, no viņa pirku šo info par 15kk).
2) Kapēc prasīju sevi ddosot? Es gribēju pārliecināties vai ddosojot IP adresi, kas atrodas rūtera 1.portā ietekmēs mana interneta darbību, ja vads atrodas 4.portā (uzrādās citāda IP adrese).
3) Jā, ddos es tiešām biju meiģinājis mest Maloj, jo redzēju, ka manā ACC iet iekšā sveša IP adrese. (caur .ip). Es pieņēmu, ka  tas ip arī bija pats ddosotājs un gribēju parādīt, ka nevajag šādi ar mani jokoties. Vai tas bija sekmīgi - nezinu. NEVIENAM NEKĀDUS ZAUDĒJUMUS KATRĀ ZIŅĀ AR ŠO NENODARĪJU.
iekrāsoju boldā, lai Lancelotam prieks - esmu godīgs visos savos komentāros.
4) Ludacris - fake info, bez jebkāda pamatojuma, pierādījumiem.


Es pametu šo topiku (pēdējā atbilde) un vairāk neatbildēšu - laikam tik vienalga man ir jau uz šo spēli un citu, slimu cilvēku viedokļiem.

 

Lai veicas!



#17 beatiful

beatiful

    BuPTyo3

  • Members
  • 833 posts
  • Gender:Male

Posted 04 November 2021 - 11:22

Drošvien pēdējā atbilde šajā topikā

1) Lancelota ievietotie screenshoti + balss ieraksts tikai parāda, ka es pats ddos nemāku uzmest. Tieši to arī sarunās viņam saku.
Kā arī jautājums tiek adresēts tieši Lancelotam, jo zinu, ka viņš to māk darīt. (savulaik, no viņa pirku šo info par 15kk).
2) Kapēc prasīju sevi ddosot? Es gribēju pārliecināties vai ddosojot IP adresi, kas atrodas rūtera 1.portā ietekmēs mana interneta darbību, ja vads atrodas 4.portā (uzrādās citāda IP adrese).
3) Jā, ddos es tiešām biju meiģinājis mest Maloj, jo redzēju, ka manā ACC iet iekšā sveša IP adrese. (caur .ip). Es pieņēmu, ka  tas ip arī bija pats ddosotājs un gribēju parādīt, ka nevajag šādi ar mani jokoties. Vai tas bija sekmīgi - nezinu. NEVIENAM NEKĀDUS ZAUDĒJUMUS KATRĀ ZIŅĀ AR ŠO NENODARĪJU.
iekrāsoju boldā, lai Lancelotam prieks - esmu godīgs visos savos komentāros.
4) Ludacris - fake info, bez jebkāda pamatojuma, pierādījumiem.


Es pametu šo topiku (pēdējā atbilde) un vairāk neatbildēšu - laikam tik vienalga man ir jau uz šo spēli un citu, slimu cilvēku viedokļiem.

 

Lai veicas!

ak kungs ... kads tu esi mulkitis. pac centies dosot un raudi kad tevi malojs doso ? 


Man wird nur schlauer, wenn man gegen schlauere Gegner spielt.

 

GMbig.gif





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users