Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (18 September 2024 - 09:04) ura go go go varki
@  Artemy Shan : (17 September 2024 - 22:00) Сайт что-то лагует, попрошу техника проверить в чем дело. Пока ребутнул веб.
@  Artemy Shan : (17 September 2024 - 22:00) На днях начнём осенний сезон. Всем приготовиться :)
@  fr33 : (02 September 2024 - 13:07) nu vse uze skola nacalasj, gm davai proff
@  beatiful : (01 September 2024 - 20:50) davai v peredi uze novij osinj , uze sezon
@  fr33 : (27 August 2024 - 16:07) v ponedelnik uze osenj, novii sezon i gm dast proff
@  До свидания : (15 August 2024 - 22:27) login.oldp.net,2593
@  fr33 : (15 August 2024 - 16:45) i mne toze ne idet, gm delaj serv
@  jurasiks : (14 August 2024 - 17:45) Ilji u menja odnogo serv ne edet?
@  jurasiks : (14 August 2024 - 17:41) ALJOO
@  jurasiks : (12 August 2024 - 17:58) server ne robotaet
@  Restless : (11 August 2024 - 15:41) @Artemy Shan по hu ю
@  Artemy Shan : (09 August 2024 - 12:46) Сервер работает
@  fr33 : (07 August 2024 - 00:41) Old Paradise XL - 0
@  GM SOLAR : (06 August 2024 - 12:45) Давно сервак лёг?
@  jurasiks : (04 August 2024 - 15:15) Server ne idet
@  fr33 : (25 July 2024 - 09:05) TAFANA ABAKRALI
@  Artemy Shan : (08 July 2024 - 17:24) Работа сервера восстановлена, работа сайта аналогично
@  fr33 : (26 June 2024 - 16:54) mu parkur
@  Restless : (14 June 2024 - 17:16) @FroZee ПРойти квесты или на притчале есть NPC, который вернёт тебя с острова

Photo

Oldp Vs Xl


  • This topic is locked This topic is locked
18 replies to this topic

#1 dolce

dolce

    Novice

  • Members
  • 46 posts

Posted 03 January 2010 - 18:58

uz oldp sāk jau parādīties teikumi ka grib atpakal xl es tam pilnīgi piekrītu
man liekas ka šis servs būs garlaicīgs es to secināju pec dienas kad iedeva visiem tos rp.
Pēc mēnēšiem diviem viss būss tāpāt kā ar tiem rp visi
wariori staigās oldp un glory armora
Clēriki un archeri gold dragoon arm un black dragoon armoora
māgi acid armori tas būs 100% magam tas ir ideāls armors

varbūt parādīsies arta armori bet tas būs loti reti
un sitie arm turpinaasiem vesu muuziigu kapeer neparaadiisie jauni armoori

būtu forsi ja parādīties jauns xl serveri

tikai ar labojumiem kas iepriekšējo sacakarēja
1.parādījās paralyze aprons ar 100% resist un 100 chargiem šo mantu varēu samazināt uz 50% un 50 chargiem tad tas būtu norm nemtu arii citu apronus, jo uz xl piem visi brother guilde staigāja ar aproniem un mūžigi baros vinus bija ļoti grūti novākt principā tikai māgi varēja.
2. pēc wipe palielināja vel lielāku gods ieguvi ar pvp 1x 8gods rudas (1 wariors panem pvp uz nedēļu rokas 7/24h un vinam sanāk daži gods seti vairāki cargo seti un deapth seti un loti daudz oldp seti. un vins ar to ka rakās 7 dienas var dzīvot vairākus mēnešus
es domāju max būtu ar pvp 3 gods rudas pat 2
3. kad daži cuvaki uzināja ka var uztaisīt lielus lāgus ar zirgiem un vini to izdarīja admini netaisiija atkatu un vel pasaka ka tie bija interteta lāgi pec tam velak atkal uztaisa un 3 reizee kad uztaisīja latvietis lāgus uzreiz ielika jail visi accountus uz to ip un bija arī pierādijumi kas taisīja pirmajā reizē lāgus bet vinu jailā nelika jo bija krievu tautības
shan esi godīgs pret visām tautībām.
4. moon guardi loti atskiraaas ar knosa guardiem es nez kapeec bet taa bija knosa guardi bija loti taalu no porta un reizeem vel varēja knosa guardus iemurēt starp sienam un siena nepazuda kadas 20 sec un reizeem pat pie porta vareeja staveet liels bars un neviens guards nebija tuvumaa a moon pie porta gandriiz nebija iespeejams pastaveet un reizēm bija pat 4 guardie apkārt portam .

gaidīsu komentārus un moska kādam ari ir vel kāda kluda ko varētu izlabot.

būtu jauki ja otrs servers parādītos xl

#2 EnFlame

EnFlame

    Thief of Horses

  • Members
  • 2041 posts
  • Gender:Male
  • Location:Беломорканал
  • Interests:A bit of this & a bit of that.

Posted 03 January 2010 - 19:03

es tik pakomentēšu par 3. punktu - par to latvieša jail'ā likšanu, bet krievu nē - tās nu gan ir pilnīgākās muļķībās, iespējams, sakritība.

#3 dolce

dolce

    Novice

  • Members
  • 46 posts

Posted 03 January 2010 - 19:09

bet bija pierādijumi ka vien cuvkas pirmajaa reizii taisija laagu bija video kapeec vinu nelika jail?? logiski skilled guildei apnika ka vinus 2x nolaageroja un nevienu nelika jail un atkata nav a ka no skilled guildes uztaisiija laagus taa uzreiz visi chari no taa ip jaila pasaki kapeec?

#4 BackOnTrack

BackOnTrack

    Advanced Player

  • Members
  • 448 posts

Posted 03 January 2010 - 19:41

Nekādu xl'u atpakalj. Ļoti pareizi Shans izdarija, izveidojot sho serveri. Pēc diviem mēnešiem oldp - es tev varu garantēt, ka oldp nevienam vēl nebūs. Protams, ka sākumā ir grūti, protams ka nepatīkami mazgāt netīrās bintes, vākt regus no monstriem un līdzīgi bomžot, bet nu ir jādomā kur, ko un kā darīt, lai būtu veiksmīgs gameplay's. Takā, šī nav vieta, kur fiksi "uzraut" charu un skraidelēt.
eNKURs

#5 dolce

dolce

    Novice

  • Members
  • 46 posts

Posted 03 January 2010 - 19:47

=]] pēc 2 mēnešiem nebūs oldp =]]] jau peec viena mēneša ir 8 levels ar + 40 visu un warioriem daudzime ir + 40 mining un bs viniem vaig tikai 8 levelu padomaa pats peec 2 mēneša visiem buus.

#6 fuck-the-pipars

fuck-the-pipars

    Player

  • Members
  • 154 posts

Posted 03 January 2010 - 19:51

nestreso- tew visu vnk vajag uzreiz, pec kadiem 2iem menesiem stabili jau buss daudz 4lvl (janem vee vera vell tie kas sutīs rp un tie kas sedes ~10h diena pie komja un uzsitiis lielakus lvl) un tad jau vares sakt skraidiit ar normalaku str.Man arii nepatik ar ~100 str skaradit kad mags uzmet des mani paliek ~ 80 hp un viens sitien un tu gatavs.

tos lost apronus varetu atgriest(pbet lai tie turniri nav vakaros kad slanities jaiet)

pa tiem gods vispar vari aizmirst

ar gverdiem viss ir normali -tikai parak traki cert, jasamazina dmg

1.jailabo gluks ka knosaa nevar inviss ieiest pie porta
2. elfi un necro montri japadara bisku mikstaki-drausmigi gruti nosist jo vini vnk ahujet metajas ar arch magijam man viereiz 2 sec kadus 250 hp nenema, baigais cakars nosist-luxoru pat nav tik agresiisvs.

#7 BackOnTrack

BackOnTrack

    Advanced Player

  • Members
  • 448 posts

Posted 03 January 2010 - 19:55

=]] pēc 2 mēnešiem nebūs oldp =]]] jau peec viena mēneša ir 8 levels ar + 40 visu un warioriem daudzime ir + 40 mining un bs viniem vaig tikai 8 levelu padomaa pats peec 2 mēneša visiem buus.


Patīk tava frāze - "vajag tikai 8 levelu..." chali tu ieej pretrunas ar sevi. Tu pirmīt īdēji, ka viss ir grūti, tagad tev redz 8 levels ir "tikai". Ir divi varianti sakarā ar 8 levelu: Vai nu tev ir daudz naudas, vai nu nav dzīves ! Tu kaut 2 levelu uzsit u pasaki vēlreiz vārdu kopumu "tikai 8 levels..." :blush: :blush: :blush: No hard feelings, iedzer siltu tēju :blush:
eNKURs

#8 dolce

dolce

    Novice

  • Members
  • 46 posts

Posted 03 January 2010 - 20:07

lol kad esmu teicis ka viss ir gruuti?????? pipars nejau tas ja es gribu visu uzreiz bet tas nu labi peec 3 menesiem visiem buus oldp glory acid gD un BD arm un viis būs garlaicīiga spēlēt ka visiem ir labākais arm.
2 levelu var uzckajaat vienaa dienaa ja tev ir eclipt logi un tu sedeesi 15h pie compa

aa un vel kad iedeva tos rp es ataisiiju vaja kaadas 100 7 levela pandrooas un tikai 1 arts un neviens imbue nebija iznemot ms

#9 ExTjUtY

ExTjUtY

    *Riebīgais

  • Members
  • 3928 posts
  • Gender:Male
  • Location:Miami

Posted 03 January 2010 - 20:13

Da es ar par to lai XL atvertu,bet zinu ka Shans to nedaris.jo ja atvertu tagad XL es domaju OLDP atri nomirtu.
OLDP ir problema ar naudu t.k baigi mazais drops ir ja pat no 7lvl pandoras 800gp kriit.tapec ari daudziem ir EXP prieksh LVL bet nav naudas lai uzceltu.
Par tiem lvl to4na nedaudz parspilets ir.
Taakaa es paskatijos ka vajadzeja nedaudz papisties lai par RP uzliktu kur deva kur nu veel lai pasham uzka4at.
Ja taa ka4ajoties bez tur profiem itd es domaju 12 lvl to4na gadus 3-5 jacelj buus ka shanahans teica gameplay vinam uz 5 gadiem ir...
Posted Image
Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного к слабому...
Казалось, что нам пипец. Оказалось, что не казалось.

#10 dolce

dolce

    Novice

  • Members
  • 46 posts

Posted 03 January 2010 - 20:15

lol nav naudas probleema tas ir normali maz arta drops maz naudas. nu 12 levels jaa varbuut buuus pec 1 gada bet 8 leveli buus peec menesiem 3 un tad visiem buus oldp terium muilenium club
vajag vairaaku armoorus lai ir dažādība nevis tikai oldp glory acid GD BD un loti reti kad kaads arta armoors

#11 Necroman

Necroman

    Player

  • Members
  • 194 posts

Posted 03 January 2010 - 20:16

lol kad esmu teicis ka viss ir gruuti?????? pipars nejau tas ja es gribu visu uzreiz bet tas nu labi peec 3 menesiem visiem buus oldp glory acid gD un BD arm un viis būs garlaicīiga spēlēt ka visiem ir labākais arm.
2 levelu var uzckajaat vienaa dienaa ja tev ir eclipt logi un tu sedeesi 15h pie compa

aa un vel kad iedeva tos rp es ataisiiju vaja kaadas 100 7 levela pandrooas un tikai 1 arts un neviens imbue nebija iznemot ms

Visiem vienādi armoru būs, atkal nav labi..Pusei ir labi armori, puse pilnīgākie nabagi un nūbi(Xl variants) atkal nav labi :D Vajag serveri, kur marganice labakais armors..kr4 1 armors uz servera un lai to dabutu, vajag maximalo lvl, tad laikam jūs būsiet priecīgi.

#12 dolce

dolce

    Novice

  • Members
  • 46 posts

Posted 03 January 2010 - 20:19

Visiem vienādi armoru būs, atkal nav labi..Pusei ir labi armori, puse pilnīgākie nabagi un nūbi(Xl variants) atkal nav labi :D Vajag serveri, kur marganice labakais armors..kr4 1 armors uz servera un lai to dabutu, vajag maximalo lvl, tad laikam jūs būsiet priecīgi.



laikam taisniiba bet xl tomeer bija daudz interesantaaks kad deva rp sitais kad iedeva rp bija garlaiciigs

#13 LAIMDOTS

LAIMDOTS

    Master

  • Members
  • 700 posts

Posted 03 January 2010 - 20:20

šitas serveris nosprāgs pēc 2-3 mēnešiem, nu tas tā... vairs šeit nespēlēju, jo apnika visi šitie sūdi kas notiek ar serveri.

#14 sensation

sensation

    Всевышний

  • Members
  • 1069 posts
  • Gender:Male
  • Location:Germany

Posted 03 January 2010 - 20:23

šitas serveris nosprāgs pēc 2-3 mēnešiem, nu tas tā... vairs šeit nespēlēju, jo apnika visi šitie sūdi kas notiek ar serveri.

piekritu.. nubutu jau nekads lielais brinums
Posted Image

#15 ExTjUtY

ExTjUtY

    *Riebīgais

  • Members
  • 3928 posts
  • Gender:Male
  • Location:Miami

Posted 03 January 2010 - 20:25

šitas serveris nosprāgs pēc 2-3 mēnešiem, nu tas tā... vairs šeit nespēlēju, jo apnika visi šitie sūdi kas notiek ar serveri.

Te tev ari taisniba jo clients paliek mazak un amza XLa pat vairak turejas!nu bet to jau shanam lemt kas un kaa buus.
vinam vajadzeja vispar atstat to XLu uztaisit 12 lvl.aprgriezt gods vai vispar nonemt vinu nost.uztaisit full wipe un viss.
Posted Image
Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного к слабому...
Казалось, что нам пипец. Оказалось, что не казалось.

#16 BackOnTrack

BackOnTrack

    Advanced Player

  • Members
  • 448 posts

Posted 03 January 2010 - 20:25

laikam taisniiba bet xl tomeer bija daudz interesantaaks kad deva rp sitais kad iedeva rp bija garlaiciigs


Dabūsi kleram full earthu un nekad vairs nesūdzēsies par serveri...
eNKURs

#17 dolce

dolce

    Novice

  • Members
  • 46 posts

Posted 03 January 2010 - 20:33

=]] un tev novaask nav nekadaas p[araliz aiztures un peec tam vaac full earth 6 meenesus jo drops no pandooraam ir vnk p......
uz xl bija loti liels pluus tas ka bija armora dazaadiiba a te vien 3 varainti

#18 LAIMDOTS

LAIMDOTS

    Master

  • Members
  • 700 posts

Posted 03 January 2010 - 20:47

forši kad tev tas sūda full earth nepalīdzēs, jo trapeds ņem nost ~70hp ja ir 300+ str! :wub:

#19 dolce

dolce

    Novice

  • Members
  • 46 posts

Posted 03 January 2010 - 20:53

un peec tam vaac jaunu 6 menesus us sitaa servera buus loti maz varkas jo visi sitiis botus




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users