Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Uznemums


  • This topic is locked This topic is locked
21 replies to this topic

#1 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 18 January 2008 - 23:41

man ir priekslikums shahanam par uznemumu ultima ( teiksim uz oldp2 lai abi serveri ar ko atskirtos) teiksim ta ta butu taka laimes spele, es iegadajos maju uzstadu to laba vieta izdeviga bet tuvuma citi nekur nevar uzcelt, man ir iespeja pardot so maju tas butu teiksim `` sludinajumu'' akmens. tur pa noteiktu naudu cilveki ieliktu savu majas sludinajumu un ieliktu key kordinates, un runu ja kads noperk lai vinam ielido runa automatiski somina, kad iegadajas janais ipasnieks maju tam 2 ned. laika jasalabo maja! 2) priekslikums. varetu uztasit firmu ultima (kautko labaku pa vendor) teiksim es varetu ultima iegadaties zemi vai pilsetas vendorus un vini stradatu prieksmanis taka vergi (no pilsetu vendoriem butu lielaki ienakumi kas vinus noperk) lidzarto to vendoru cena butu 50kk varbut pat vairak! un playeriem vajadzetu pirkt ko tikai tas vendors var iegadaties un tas kas nopirka tas nevar regulet cenu bet atkal vinam ir regenti un citas hunas japerk bet tie maksa 1 gp teiksim piem. pa reg. vai vins visspar neko neperk bet auto. vini pec 10 min uzrodas atkal!
3) uznemums personigais ! teiksim majas nevar saromontet vai kugus vai ari armoru ierocus utt. un warik var labot no noteikta bs vai tinkeringa! meza man teiksim ir ipasums pa 2. attiecas un var ipasumus noteiktas vietas iegdaties un pa viniem jamaksa % ik dienu! un tur ir vendors (ipasuma nevar reg. vairak ka 4 personas un jabut atskirigam klasem) lidzarto viniem staw vendori tur un pa mezu teiksim tas ipasums jamekle un ja tur ir resursi ielikti nepieciesamies tad pie vendora pa notektu samaksu jauzraxta repair un ja vins nevar salbot pilnu dur vins salabo cik var.


tas laikam ir viss ko varu piedavat kas par un kas pret? :)


Cilvekiem ari Tu iemacisi taisit biznesu!
Posted Image
< uzpied :DD

#2 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 18 January 2008 - 23:47

man ir priekslikums shahanam par uznemumu ultima ( teiksim uz oldp2 lai abi serveri ar ko atskirtos) teiksim ta ta butu taka laimes spele, es iegadajos maju uzstadu to laba vieta izdeviga bet tuvuma citi nekur nevar uzcelt, man ir iespeja pardot so maju tas butu teiksim `` sludinajumu'' akmens. tur pa noteiktu naudu cilveki ieliktu savu majas sludinajumu un ieliktu key kordinates, un runu ja kads noperk lai vinam ielido runa automatiski somina, kad iegadajas janais ipasnieks maju tam 2 ned. laika jasalabo maja! 2) priekslikums. varetu uztasit firmu ultima (kautko labaku pa vendor) teiksim es varetu ultima iegadaties zemi vai pilsetas vendorus un vini stradatu prieksmanis taka vergi (no pilsetu vendoriem butu lielaki ienakumi kas vinus noperk) lidzarto to vendoru cena butu 50kk varbut pat vairak! un playeriem vajadzetu pirkt ko tikai tas vendors var iegadaties un tas kas nopirka tas nevar regulet cenu bet atkal vinam ir regenti un citas hunas japerk bet tie maksa 1 gp teiksim piem. pa reg. vai vins visspar neko neperk bet auto. vini pec 10 min uzrodas atkal!
3) uznemums personigais ! teiksim majas nevar saromontet vai kugus vai ari armoru ierocus utt. un warik var labot no noteikta bs vai tinkeringa! meza man teiksim ir ipasums pa 2. attiecas un var ipasumus noteiktas vietas iegdaties un pa viniem jamaksa % ik dienu! un tur ir vendors (ipasuma nevar reg. vairak ka 4 personas un jabut atskirigam klasem) lidzarto viniem staw vendori tur un pa mezu teiksim tas ipasums jamekle un ja tur ir resursi ielikti nepieciesamies tad pie vendora pa notektu samaksu jauzraxta repair un ja vins nevar salbot pilnu dur vins salabo cik var.
tas laikam ir viss ko varu piedavat kas par un kas pret? :)
Cilvekiem ari Tu iemacisi taisit biznesu!



1 un 2 punktu kaut maz sapratu bet 3 punkts galīga putra ! :blink: par pirmajiem diviem +0,5!

#3 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 18 January 2008 - 23:48

tur jaiedzilinas es ta nevaru izskaidrot ka lai to uzraksta! es izlasiju vienu gramatu un apskaidriba uznaca varbut to varetu realizet vissmaz ultima? :D
Posted Image
< uzpied :DD

#4 ...Sermulis...

...Sermulis...

    Master

  • Members
  • 602 posts
  • Gender:Male

Posted 19 January 2008 - 00:39

Ja tev gribas virtualu zemes gabalu , majas utt. tad vari paspelet Project Entropia, tacu tev tads prieks izmaksas 10000 dolaru
:(

#5 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 19 January 2008 - 00:44

bet Shahans tacu varetu kautko sadu uztasit manliekas ka daudzi but apmierinati jo vissa nauda gp uzceltos 2x vairak! un kad pirktu no tiem vendoriem! caur zemi varetu teiksim iziet ja esi ar mieru samaksat teiksim tu nopercs visas alas un tas izmaksatu teu 1000kk jo ala dargi maksatu un atskiriba ka kura un nevaretu nopirkt noteiktas vietas!
Posted Image
< uzpied :DD

#6 PerPeskY

PerPeskY

    Novice Player

  • Members
  • 132 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 19 January 2008 - 02:27

sludinajumu akmen laba ideja (+1), ja tur vel serach uzliktu, bet tas parejas nu taa
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#7 Kaff

Kaff

    Player

  • Members
  • 246 posts
  • Gender:Male
  • Location:Riga

Posted 19 January 2008 - 09:53

Prieskam tas vajadzigs ??? -
Posted Image
Posted Image

#8 ChesterField

ChesterField

    Advanced Player

  • Members
  • 360 posts
  • Gender:Male
  • Location:Zabej Na Zhizn Igraj UO

Posted 19 January 2008 - 10:03

Apgrutina Dziivi ! ( Pilniigi Nevajadziigi)..
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#9 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 19 January 2008 - 10:17

Gribat būt par biznesmeniem? :D

Ultimā tas nav vajadzīgs... Gribi mācīties biznesu, ej skolā, nevis spēlē Uo......

#10 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 19 January 2008 - 13:07

Labak uztasiet portalu kas vestu no viena servera uz otru :) nu tipa no XL uz Oldp II un otradak . :) nu mantas lidzi tur nenaktu vai nu ka pashi izdomatu . :) varetu spelet kur velas :)

#11 Remember_me?

Remember_me?

    Journeyman

  • Members
  • 54 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija

Posted 19 January 2008 - 13:10

Labak uztasiet portalu kas vestu no viena servera uz otru :) nu tipa no XL uz Oldp II un otradak . :) nu mantas lidzi tur nenaktu vai nu ka pashi izdomatu . :) varetu spelet kur velas :)




ūkli domā ar galvu :D tas tak nav iespējams :D :D :D

#12 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 19 January 2008 - 13:20

Tu labak padoma ar galvu . Tas ir iespejams !!! esmu jau redzejis ka tas darbojas :) tikai jabut nu labam skripterim !

#13 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 19 January 2008 - 15:44

POWERAM TAISNIBA TAS IR IESPEJAMS! jabut labam scirptam ! bandic nau jaiet uz skolu lai klutu par bizmesmeni ! jadoma ar galvu ja nedoma tad tu esi metams!
Posted Image
< uzpied :DD

#14 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 19 January 2008 - 16:51

POWERAM TAISNIBA TAS IR IESPEJAMS! jabut labam scirptam ! bandic nau jaiet uz skolu lai klutu par bizmesmeni ! jadoma ar galvu ja nedoma tad tu esi metams!


Kas tevi ņems bez skolas izglītības?

Par to portālu ir galīgi garām... Mēsls.

#15 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 19 January 2008 - 16:58

Kas tevi ņems bez skolas izglītības?

Par to portālu ir galīgi garām... Mēsls.



piekrītu nekad nēsmu dzirdējis par tādu portālu lol! Tas nav iespējams 2 sfēras...

#16 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 19 January 2008 - 17:05

Ir, un skolas izglitiba tu neimacies naudu dabut to IEMACIES TO TERET daudziem ir bailes palikt bez naudas kautkur ieguldit un lidzarto ir liels minus! portali ir dazos serveros paruna ar SHhahanu ja es protams nekludos bija viens uztasijis laikam caur mirc hz kur speleju bet bija!
Posted Image
< uzpied :DD

#17 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 19 January 2008 - 22:53

Nu galigi garam gan jau tadelj ka uz Oldp nav tik labu skripteri kas varetu to uztaisit ! un ir iespejam starp divam pilnigi dazhadam sferam .. netici ieej www.free.uoo.ru pieregistrejies ieej serveri un tur bus portals uz brit bankas jumta . bet tur vaig citu pach !!

#18 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 20 January 2008 - 04:29

man ta lapuse nevareas :D
Posted Image
< uzpied :DD

#19 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 20 January 2008 - 11:02

Man gan veras :) bet saku uzreizi tur jazin krievu valoda!

#20 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 20 January 2008 - 12:41

Dēļ kam mums tāds portāls?




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users