Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Mans Uo Stāsts


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 29 July 2008 - 10:32

Spēli Ultima Online es atklāju tad, kad daudzi no manas klases gāja uz datorzāli spēlēt šo spēli. Nu tad vienreiz aizgāju ar viņiem... No sākuma provēju 10 reizes rakstīt visādus loginus un passwordus, un neko nesapratu, bet tad pienāca klassesbiedrs un pateica kad ir jāreģistrējas mājaslapā. Labi piereģistrējos mājaslapā un pēc stundas Jau mēģināju rakstīt atkal passwordu un loginu, šoreiz iznāca. Skatos servera nosaukums "Fire Town" , nu labi uzspiežu divreiz uz tā skatos 5 brīvas vietas nu tad sāku taisīt savu pirmo cilvēku. Ilgi skatijos kādu ādas krāsu kādā krāsā bikses, kreklu un kādus matus un bārdu likt. Kad pabeidzu tad izdomāju niku - Ja nemaldos tad tas bija - Sulainis. Spiedu bultiņu tālāk un izvēlējos pilsētu Britain. Tad beidzot parādijos pasaulē un sāku skatīties, kas jādara. Klassesbiedri, jau skraidija ar visādām smukām bruņām. Es domāju iešu paprasīt kā nopirkt zirgu. Aizeju pie pirmā cilvēka. Nika uzraksts zilā krāsā. Ilgi mocījos prasīju kādas 10 minūtes, bet nekādas atbildes. Pēkšņi garām skrēja kāds laipns cilvēks un redzēja, kad es piekasos zirgu pārdevējam. Viņš pateica lai nopirktu zirgu tev jāraksta pie viņa komanda "buy". Es viņam pateicos un tā arī darīju. Uzrakstīju komandu "buy", skatos jā liela izvēle uz zirgiem lētākais 400gp. paņēmu to, palika pāri 100gp. Gāju ar visu zirgu pie rokas tālāk, jo nezināju kā uz tā uzskāpt. Satiku citu spēlētāju uz zirga, paprasīju tam kā uzkāpt uz zirga. Viņš man pateica "Divreiz uzklikšķini uz tā". Tā arī izdarīju, uzreiz ātrāk pārvietojos. Skrēju tālāk izskatīt pilsētu "Britain". Kā pienācu pie Britain bankas, tā man uz monitora parādijās uzraksts "Laiks Beidzies". Nu ko bēdīgs peicēlos un gāju prom.

Pēc kādām 3 dienām pasaucu draugu uz mājām lai parāda kā dabūt šo spēli. Nu tad ilgi meklējām kamēr atradām. Tad viņš man sataisīja visu un es atkal varēju iet iekšā. Kad iegāju redzēju jā mans cilvēks ar niku - Sulainis. Uzspiedu parādījos tieši turpat kurā vietā man beidzās laiks. Es ieraugu daudz spēlētāju apkārt vismaz 5. Visiem eju klāt un jautāju ko man darīt. Viens man saka ej pie Dummijiem un uztrenē status. Es paprasīju lai parāda kur ir tie dummiji un sāku trenēt status. Trenēju ilgi vismaz 3 stundas, pats ar rociņām spiedu (protams ar atstarpēm). Tad skatos raksta - "Your stats are full". Sapratu, kad nav vajadzības vairs trenēt, tad gāju atpakaļ uz britanijas banku un prasīju visiem ko man nākamo darīt. Tie teica lai ejot trennēt skillus, kad skillus var apskatīties uz sava paperdoll skill nodalījumā. Jā tiešām paskatījos uz bildītes un ieraudzīju uzrakstu "Skills". Nu tad uzspiedu to un ieraudzīju tādu lietu kā "Animal Taming". Prasīju kā es varu uztrennēt skillu "Animal Taming". Visi teica izmanto skillu uz dzīvnieka. Nu labi tad jāju ārā pār tiltu un sāku taimot. Pirmo ko ieraudzīju bija delfīns. Sāku teimot, 6 reizes nesanāca, bet ar katru reizi man pienāca skills. Es domāju pieiešu tuvāk varbūt sanāks. Piegāju tuvāk, bet iegrimu malā pie jūras un vairs netiku ārā. Par delfīnu jau aizmirsu pavisam es tikai bļāvu "palīdzat man, es netieku ārā!!", saucu tā kādu 1 stundu tad garām skrēja pleijers. Viņš teica sauc adminu caur paperdoll sadaļā "Help". Uzreiz skaidrs kļuva. Uzspiedu Help un izvēlējos nodalījumu "Ja esi iesprūdis" uzrakstīju un nepagāja ne 10 sekundes kā manā priekšā nozibsnoja uguns un parādijās Cilvēks ar uzrakstu - GM Incognito. Viņš mani ātri vien izteleportēja ārā pateica atā un pazuda. Paskatījos pulkstenī, pulkstens rādija jau 23:00. Gāju gulēt.

Nākošajā dienā es turpināju savus pavedienus. Animal Taming pa visu dienu jau biju uzcēlis līdz 50. Tad jau varēju teimot citus dzīvniekus. Gāju skatijos dzīvniekus un ieraudzīju māju. Uzreiz skrēju atpakaļ uz pilsētu un prasīju kā var dabūt māju. Man pirmais cilvēks pateica, kad var nopirkt pie "Architect" gatavu vai arī pats taisīt. Es pateicos un gāju pie "Architect", skatos cenas 20000 lētākā, paskatījos uz savu naudu 100 gp. Skaidrs jāiet teimot un pilsētā pārdot dzīvnieki. Tā arī darīju, tas pavilkās kādas 13 dienas un beidzot man bija 20000 gāju un nopirku sev māju. Izskrēju no pilsētas ārā un aizskrēju tālu tālu zaļā pleķītī un tur noliku māju. Māja bija smuka maza un provēju tajā ieiet, bet durvis nevarēju atvērt. Saucu atkal adminu. Parādijās GM Incognito jau atkal. Viņam prasīju kā lai tiekot savā māja. Viņš teica lai uzspiežot uz mājas menu tad iedošot atslēgu un aizlidoja. Ilgi mocijos kamēr atradu. Uzspiedu jā tiešām somā parādijās atslēga. Tad varēju gan iet iekšā mājā gan ārā.

Pēc meneša es jau biju atklājis raktuvi augšā virs mājas un jau zināju kā rakt. Mining jau sasniedzis bija 60 un blacksmithy 40. Skraidīju jau iron armorā, kuru pats taisīju. Pavisam man jau bija 2 mājas abas pie ālām. Tā es nospēlēju vēl vienu mēnesi un jau kļuvu ļoti stiprs. Skills "SwordsmanShip" jau bija sasniedzis 100. Blacksmithy un Mining 90 pāri. Es jau skraidīju smukās bruņās un mājām bija aplikta sēta. Bet tad strauji sāka palikt mazāk cilvēku serverī. Paprasīju kur visi palikuši, man pateica serveris beigs strādāt pēc 10 dienām. Nu tad es skumīgi beidzu arī spēlēt šajā serverī.

3 Gadus nebiju spēlējis ultimu, tad draugs pastāstija par tādu serveri "Old Paradise", man tad bija jau gandrīz 20 gadi, tagad man ir 22. Iegāju iekšā atkal sāku visu no jauna. Tikai atšķirība bija tāda, kad šoreiz bija jaizvēlas 4 klases - Warrior, Mage, Cleric vai Archer. Nu tad izvēlējos Archer. Pirmais ko darīju gāju teimot zirgus. Ilgi pagāja kamēr skills cēlās. Bet man laiks bija, skills uzcēlās līdz 100 un vairs necēlās, tad gāju cirst kokus. to es uzcēlu līdz 70 un tad beidzu spēlēt uo, jo vajadzēja stāties universitātē.

Kad iestājos universitātē atgriezos uo un ieraudzīju xl. Izbaudījo šo serveri ar to kad ātri cēlas skilli. Nu tad tā arī paliku šajā serverī iepazinu Old Paradise pasauli un mājaslapu, kā arī forumu, un nu jau esmu Foruma Moderators. Man šis serveris tik ļoti aizrāvis ir, kad vairāk nevienā citā serverī nevaru pat paspēlēt. Tā turēt "Old Paradise" staff, cerams kad šis serveris paliks Latvijā labākais.

© See

#2 Dolja

Dolja

    Master

  • Members
  • 700 posts
  • Location:Latvia

Posted 29 July 2008 - 10:38

22 gados spēlēt ultimu ? tev laikam tiešām nav dzīves..

P.S sāku apmēram tāpat kā tu , Klubos.

#3 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 29 July 2008 - 10:42

Ultimu jau sāku domāt atmest. Domāju 24 gados beigšu spēlēt. Bet tās ir tikai manas domas ko var zināt.

#4 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 29 July 2008 - 10:47

Cik aizkustinoss stasts :unsure: :D

Klubos ir sakusi spelet lielaka dala ultimistu... (mani ieskaitot)

Un ta patiesam ir spele uz visu muuzu.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#5 Inquis

Inquis

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts

Posted 29 July 2008 - 10:49

22 gados spēlēt ultimu ? tev laikam tiešām nav dzīves..

P.S sāku apmēram tāpat kā tu , Klubos.


Mans pirmais serveris bija oldp main :P par xl vel neko nezinaaju, ap 4 gadus speleju, draugs ieteica :P
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Posted Image

Vendor-Oldp 2, Nick Inquis(Full Inferno platemail)

Nav naudas? Spied sheit ! << ! LOL

#6 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 29 July 2008 - 10:49

Mans pirmais serveris bija oldp main :P par xl vel neko nezinaaju, ap 4 gadus speleju, draugs ieteica :P



mans 1. bija 13th dimension :P

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#7 ...Sermulis...

...Sermulis...

    Master

  • Members
  • 602 posts
  • Gender:Male

Posted 29 July 2008 - 11:26

Drikst jautat tavu speles niku ?

#8 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 29 July 2008 - 11:30

:DD man liekas ka teu nau 22 gadi :DD tu raxti paraak neticami!! teu ir kaadi 13-16 augstaakais! :D
Posted Image
< uzpied :DD

#9 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 29 July 2008 - 11:31

Mans ir redzams manā signature.

Unique: Netici. Kas tad man?

#10 Ponijs

Ponijs

    Novice Player

  • Members
  • 121 posts

Posted 29 July 2008 - 11:53

Sāku apmēram 4-5 mēnešus atpakaļ.Pirmais serveris XL. :D

#11 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 29 July 2008 - 12:01

Man ari pirmais serveris kur ta saku spelet bija Fire Town :D bet nu cik es acros tur bija mazliet savadak neka stastiji.. tas serveris labak patik neka oldp ja nu vienigi nebutu aizveries un butu daudz vairak playeri :)

#12 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 29 July 2008 - 12:03

Man ari pirmais serveris kur ta saku spelet bija Fire Town :D bet nu cik es acros tur bija mazliet savadak neka stastiji.. tas serveris labak patik neka oldp ja nu vienigi nebutu aizveries un butu daudz vairak playeri :)


Tas serveris bija vel pirms 13th? :roll:

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#13 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 29 July 2008 - 12:08

Tas serveris bija vel pirms 13th? :roll:

Hmm.. gruti pateikt kad speleju tadu serveri nezinaju ka 13th :D Kura gada atvras 13th?

#14 Ptolmay

Ptolmay

    Journeyman

  • Members
  • 65 posts
  • Gender:Male
  • Location:Livani

Posted 29 July 2008 - 12:41

Hmm.. gruti pateikt kad speleju tadu serveri nezinaju ka 13th :D Kura gada atvras 13th?

hmm.. es UO sāku spēlēt kautkur pirms 5 gadiem. Arī mans 1. serveris bija 13th.

13th atvēra 24.08.2001, tad to sauca DP:Lost Paradise

Posted Image
Esmu atpakaļ.. vismaz uz kādu laiku :)


#15 igazix

igazix

    Novice Player

  • Members
  • 113 posts
  • Gender:Male
  • Location:latvia

Posted 29 July 2008 - 22:38

Vot es uz Lost Paradise Speeeleeju Aceros Biju Batjka ! bet bija baigi sen! pirmais serveris! :D

#16 AnTioDe

AnTioDe

    Advanced Player

  • Members
  • 328 posts

Posted 29 July 2008 - 22:40

jaa mans pirmais servaks ari bija LP! daudz gadus atpakalj ! :)
Posted Image

#17 Whisper

Whisper

    Journeyman

  • Members
  • 78 posts

Posted 30 July 2008 - 07:54

to see ... tev neapnika rakstit ? man piemeram ir slinkums lasit pat 50% no tava rakstita

#18 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 30 July 2008 - 08:45

to see ... tev neapnika rakstit ? man piemeram ir slinkums lasit pat 50% no tava rakstita



Tad nelasi, tev neviens nespiez. Tam kam intereses ka citiem pagaja newby laiki, tie izlasiis. Un tadi teksti palielina aktivitaati Foruma.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#19 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 30 July 2008 - 11:27

Fire Town, atvēra 2000 gadā.

#20 firefox-lv

firefox-lv

    Player

  • Members
  • 235 posts
  • Gender:Male

Posted 01 April 2009 - 22:11

Pirmo reizi izlasiju tik garu stastu foruma baigi aizrava un vairs nevareju atureties lasit interesanta uo pagatne un visu shito uzrakstit noteikti prasija kadu 1h




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users