Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Nav Pa Traku ?


  • This topic is locked This topic is locked
45 replies to this topic

#21 Element

Element

    cream

  • Members
  • 1059 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ливаны

Posted 15 December 2008 - 15:53

Cik jus varat pardzivot par sito teemu? Moonglaw ir pvp pilseta, Ejot uz turieni reikinaties ka jus nesat 100% pasargata pilseta! Neeiet tur ja jus nevelaties nokrist. Galugalaa pvp nav pasedesana gz. Ja reiz tu uz turieni ej, tad attieciigi uzvedies.

Blja jei bogu stulbs esi, vinsh nokrita kovee nevis moonaa, seezhot gz, bet uzbruukot chaosiem, kovee un suudzas par to, ka nav godiigi ka orderiem guardi nav bliivi izvietojushies, bet chaosiem ir!

#22 ghettoSuperstar

ghettoSuperstar

    Player

  • Members
  • 213 posts
  • Location:FA

Posted 15 December 2008 - 16:25

vispār mr.See vajadzētu nodarboties nevis ar vārnu dalīšanu , bet vienkārši šos individuālās raudāšanas topikus dzēst ārā.
nepatīk , nespēlē.
Posted Image

#23 ChesterField

ChesterField

    Advanced Player

  • Members
  • 360 posts
  • Gender:Male
  • Location:Zabej Na Zhizn Igraj UO

Posted 15 December 2008 - 16:29

Kursh tev te raud ? nepatiik topiks nelasi - nevis tukshi posto meergli..

Mistery - ibalu ?
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#24 ghettoSuperstar

ghettoSuperstar

    Player

  • Members
  • 213 posts
  • Location:FA

Posted 15 December 2008 - 16:40

nedelaj server pod sebja , ceru , kaut ko izsaka tev. tas , ka tev ir individuaalas probleemas , nav to jaapasniedz kaa visa servera probleemu , taapeec padomaa , kursh raud. visi shie , kas komentee, vai tu ? da atvaino , man liekas , ka par tevi debiilaaku cilveeku nav daudz uz shii shaarda.
Posted Image

#25 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 15 December 2008 - 16:42

Atbilde - Moon ir daudz lielāka pilsēta nekā cove.
chester - redzi cik daud tagad ir pret tevīm tikai dēļ tā ka tu nokriti savā crash armorā un uzreiz visus sāc apdirst par bomzhiem kas staigā marganece u.t.t.

#26 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 15 December 2008 - 18:33

Blja jei bogu stulbs esi, vinsh nokrita kovee nevis moonaa, seezhot gz, bet uzbruukot chaosiem, kovee un suudzas par to, ka nav godiigi ka orderiem guardi nav bliivi izvietojushies, bet chaosiem ir!



Ja tu Panemtu savas greizas acis rokas, tad redzetu ka runa iet ne tikai par Cove bet ari par Moon.
Tiesak par to ka Moona deretu vairak Guardu u.t.t.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#27 Element

Element

    cream

  • Members
  • 1059 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ливаны

Posted 15 December 2008 - 18:37

Ja tu Panemtu savas greizas acis rokas, tad redzetu ka runa iet ne tikai par Cove bet ari par Moon.
Tiesak par to ka Moona deretu vairak Guardu u.t.t.


parādi man, kur Chester's saka, par to ka moona GZ nosit viņu, viņš sūdzējās, ka Cove ir par daudz guardu pie porta, grūti kādu nosist, ja nesaproti vispār neposto neko, citreiz izskatās, ka tavi posti ir tikai rakstīšanas pēc, tur nekas nav par to kā ir īstenība, kautkas sarakstīts, lai gudrs izskatītos...

#28 ChesterField

ChesterField

    Advanced Player

  • Members
  • 360 posts
  • Gender:Male
  • Location:Zabej Na Zhizn Igraj UO

Posted 15 December 2008 - 18:38

chester - redzi cik daud tagad ir pret tevīm tikai dēļ tā ka tu nokriti savā crash armorā un uzreiz visus sāc apdirst par bomzhiem kas staigā marganece u.t.t.

see - aizver paaksti BR karali ! cik tu vari piepisties ar kkadiem SU**** ?

cilvekiem skauzh ka es nokriitu crasha? WTF ?

es nodirshu visus acid,br,utt - jo vinji tikai bojaa manu speeles prieku un SMAGI LAUZH armouru ar saviem IM POR YLEM = SILA BLED !
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#29 ChesterField

ChesterField

    Advanced Player

  • Members
  • 360 posts
  • Gender:Male
  • Location:Zabej Na Zhizn Igraj UO

Posted 15 December 2008 - 18:39

parādi man, kur Chester's saka, par to ka moona GZ nosit viņu, viņš sūdzējās, ka Cove ir par daudz guardu pie porta, grūti kādu nosist, ja nesaproti vispār neposto neko, citreiz izskatās, ka tavi posti ir tikai rakstīšanas pēc, tur nekas nav par to kā ir īstenība, kautkas sarakstīts, lai gudrs izskatītos...

Emm,lieta taada - es rakstu par sho jo gribeju noskaidrot kapec ir taa - ka cove visur ir guardi un nevar parvietoties tur briivi,bet moon guardi ir izmeetaati un vinji tur var drochiit kraanu ? tas ka juus man te atbildiet - moon ir liela pilseeta tas ir smags bullshits !
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#30 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 15 December 2008 - 18:40

parādi man, kur Chester's saka, par to ka moona GZ nosit viņu, viņš sūdzējās, ka Cove ir par daudz guardu pie porta, grūti kādu nosist, ja nesaproti vispār neposto neko, citreiz izskatās, ka tavi posti ir tikai rakstīšanas pēc, tur nekas nav par to kā ir īstenība, kautkas sarakstīts, lai gudrs izskatītos...


Deretu ari palaisīt citu Postus netikai Chestera.

man liekas ka moongolow vaidzeetu piebaazt ar guardiem jo tb tur chaos un crimi krutie briivi skaraida looto mantas un taa taalaak :blink:



jeega vispār no tiem sargiem??!!! tad kad moonglovs pilns ar sarkanajiem tad reti kurš no viņiem krīt :S + vienīgā iespeeja kaa nokrist ir cl vai kaads errors :blush:



P.S. butu vecie labie laiki bez frakcijaam un vienu pilsētu :happy: :wub:



Un siii nav vienigie tada veida posti. Cik tad var. Un savas stulbas replikas paturi pie sevis. (Element)

Emm,lieta taada - es rakstu par sho jo gribeju noskaidrot kapec ir taa - ka cove visur ir guardi un nevar parvietoties tur briivi,bet moon guardi ir izmeetaati un vinji tur var drochiit kraanu ? tas ka juus man te atbildiet - moon ir liela pilseeta tas ir smags bullshits !



Nejau tikai tur ir probleema, ka liela pilseta. Moona ir vairakas ieejas un izejas (visas malas). Viegli var izskriet cauri. Ja Cove pa otru galu varetu izskriet, tad ari tur tapat vazatos.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#31 Element

Element

    cream

  • Members
  • 1059 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ливаны

Posted 15 December 2008 - 18:44

Deretu ari palaisīt citu Postus netikai Chestera.







Un siii nav vienigie tada veida posti. Cik tad var. Un savas stulbas replikas paturi pie sevis.




Nejau tikai tur ir probleema, ka liela pilseta. Moona ir vairakas ieejas un izejas (visas malas). Viegli var izskriet cauri. Ja Cove pa otru galu varetu izskriet, tad ari tur tapat vazatos.


es tev saku par Chesteru, nevis kautkādiem blekrokistiem un terathanistiem, kuru viedoklis nevienam īpaši neintresē

#32 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 15 December 2008 - 18:49

es tev saku par Chesteru, nevis kautkādiem blekrokistiem un terathanistiem, kuru viedoklis nevienam īpaši neintresē



Tagad 5 reizes parlasi muusu stridu, un padoma kurs kuram 1. saka braukt auguma, nesaprotot par ko vins vispar raksta. Nemeigini kadu nodirst, tikai tapec ka tev vins nepatiik. Doma ko dari!

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#33 Element

Element

    cream

  • Members
  • 1059 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ливаны

Posted 15 December 2008 - 18:59

vispār ja tu aizietu kādreiz paskatītos, kas notiek pvp, Cove nenoskrietu ne 10 soļus, kā būtu miris, un mūnu visu pārskraidītu un nenomirtu, tad citu dziesmu tu dziedātu...

#34 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 15 December 2008 - 19:08

vispār ja tu aizietu kādreiz paskatītos, kas notiek pvp, Cove nenoskrietu ne 10 soļus, kā būtu miris, un mūnu visu pārskraidītu un nenomirtu, tad citu dziesmu tu dziedātu...



Esmu izskraidijis gan Moonu Gan Cove krustu skersu. Esmu arii kavies Covee. Nenoliedzu ka Cove ir smagi grutak, un tas ir tapec ka vinam nevar izskriet cauri. Visas ieejas ir vienaa puse. Sanak skriet lidz bankai un atpakal. Bet nejau par to es rakstiju savu 1. Postu. Tapec neparmet man par to, ko nesmu teicis.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#35 AnTioDe

AnTioDe

    Advanced Player

  • Members
  • 328 posts

Posted 15 December 2008 - 19:54

Moona ir diezgan daudz guardi (ja kas) es tur esmu kritis kkadas 10x nedelja no teim guardiem :D un nejau BR vai Acida. pirms kaada laika visi chiiksteeja ka nav cove guardi, bet tagad salikti taa pavairaak lai neseezh 10 orderi pie porta un negaida chaosus, jo tas jau vairs nebija interesanti! tagad vismaz var izdziivot/aizbegt pa cove taapat kaa pa moon! domaaju ka guardi ir vienliidziigi sakaartoti!
Posted Image

#36 Ak shausmas!!!

Ak shausmas!!!

    Novice Player

  • Members
  • 113 posts
  • Gender:Male
  • Location:Home Sweet Home! :)

Posted 15 December 2008 - 20:23

Jā, protams!!! pa Moon pat noobi *tarakānā* un tajā *čuguna* setā vēsi skrien.... vienīgais kas viņam kautko izdara: ESI TU PATS!!! Tie guardi vispār notēmē tad, ka viņš 10x paskrējis viņam garām.... a Covē nav vispār kur paskriet Orderam, tur tājau vietas nav, un guardi pilns visās malās.....


P.S Ta jau labāk uzlikt Moon guardus stiprākus, lai vismaz viņi neskrien *pusstundu* pa Moonglow....

#37 Dolja

Dolja

    Master

  • Members
  • 700 posts
  • Location:Latvia

Posted 16 December 2008 - 19:35

krans , element ! Izkaujaties par taisnību , kā nekā vienā skolā ejat ;)

Pa tēmu : Nevajag neko mainīt dēļ viena playera sūdzībām.

#38 Vlad-is-lav

Vlad-is-lav

    Menedzher ept

  • Members
  • 889 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pilsēta ar vakardienu

Posted 16 December 2008 - 19:49

chester nepatik armoru dazhadiba mekle serveri kur visiem armors ir vienlidzigs !
Vlad-Is-Lav (What - Is - Love) "Буфера улучшают всё" "Не отпускай руки пока ноги нераздвинутся"

#39 ChesterField

ChesterField

    Advanced Player

  • Members
  • 360 posts
  • Gender:Male
  • Location:Zabej Na Zhizn Igraj UO

Posted 16 December 2008 - 22:04

chester nepatik armoru dazhadiba mekle serveri kur visiem armors ir vienlidzigs !

ej lopus gani !
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#40 Logitech

Logitech

    Senior Player

  • Members
  • 561 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia, Jelgava
  • Interests:MC

Posted 16 December 2008 - 22:06

ej lopus gani !

oj oj oj, nervi netur? :D
Posted Image
Posted Image


Ieej te lūdzu http://bux.to/?r=gazelle2




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users