Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Cleric


  • This topic is locked This topic is locked
30 replies to this topic

#1 yeah

yeah

    Novice

  • Members
  • 25 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija

Posted 18 November 2007 - 09:24

Es vēlētos uzzināt staff viedokli un playeru kādēļ Cleric oldp ir kā kaujas rase? Iztūlkojot vardu cleric tildes vārdnīcā iegūstam tūlkojumu garīdznieks, taču oldp garīdznieks nemaz nelīdzinās garīdzniekam... Kādēļ tā? Kādēļ cleriki ir uztaisīti par supper rasi?
Es piemēram ieteiktu clerikus izveidot tādus kādi vini ir visās spēlēs... Tādus ka viņi tip palielina spēku, aizsardzību, sahēlo citus playerus un sevi protams... Craft skilus vēl lai viņi varētu izmantot, bet nejau ka apgērb cleru full earth uzvelc labu stafu kas reg hp un aidaa!
Ko jūs domājat?

#2 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 18 November 2007 - 09:42

Klēriķi, tie mūsu serverī ir kā kareivis un kā craft... Tev jau neviens neprasa obligāti skriet ar klēriķi cīnīties... Viņam ir daudz iespēju uzcelt craft skillus, kā piemēram, alchemy, tinkering, tailoring... ;)

#3 yeah

yeah

    Novice

  • Members
  • 25 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija

Posted 18 November 2007 - 10:21

Bet tieši tas liekas nepieņemami, ka viņi ir kā war klase, labi saprotu lai mētājas ar maģijām, bet tas jau ir pārspīlēti, ka warriors zaudē waporā stāvot ar kleriku vienādos setos, vaitad tas ir normāli? Man liekas šī lieta ir jāpārdomā...

#4 ultramons

ultramons

    Journeyman

  • Members
  • 96 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 18 November 2007 - 10:32

Yeah ira sava taisnība!5lvl clers ar labu weaponu vēsi var nolikt no kātiem kādu warioru nu piem.4lvl!Arī 5lvl var!Bet kleriki ir izdevīgi ka var sist gan ar magiju gan ar ieroci!Kau vai ar plikām rokām magam var skriet virsū!-15 toč atnjems!Vai tad tā nava ka lielākā daļa studet armoru domāti tieši klerikiem? a?Bandic aizmirsi pieminēt carpentry:/!

Man pašam ira kleriks un ar viņu forši spēlēt,bet vien jautājums!

Vai nebūs tizli ka es klerikam necro vilktu virsū?It kā saka ka ātrs cast priekš magiem domāts!

#5 yeah

yeah

    Novice

  • Members
  • 25 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija

Posted 18 November 2007 - 10:43

Es ar piekrītu ka daudz kas uz šī servera ir pakārtots tieši klerikiem, par to necro es neko nesaku, bet man vnk tracina ārā, ka kleri ar ieročiem ir spēcīgāki par warrioriem... Ja būtu warriors ar furry stafu un full earth un klers tads pats, tad klers protams uzvarēs... Protams tagad tie kas skrien ar kleriem teiks ka viss ir pārdomāts un viss ir reāli, bet domāju par šo tēmu vēl ir jāpadomā...

#6 krisa

krisa

    Novice Player

  • Members
  • 124 posts

Posted 18 November 2007 - 12:10

Kleriki ir uztaisiti stipri manupraat , jo ar vinju lai butu labs speletajas ir jamaak gan ar magu un gan ar warioru ...... un vini nemaz nav tii pardabuiski ir daudz un dazadi veidi ka vinjus var nogaazt bez problemaam ;)

#7 yeah

yeah

    Novice

  • Members
  • 25 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija

Posted 18 November 2007 - 12:30

krisa un ar kādu rasi tu skraidi?

#8 ultramons

ultramons

    Journeyman

  • Members
  • 96 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 18 November 2007 - 12:40

Vēl viens fakts kurš pierāda ka kleriki ir ļoti stipri!Healing!!! viņus nevar pārtraukt healingot vai ne? nu!5lvl klers200 healings,ar newbie mantam vismaz +220 anatomy! psc 1 sekunde arstē un pa 100 hp ,nu varbūt es bišku pārspīlēju,bet tā nu tas ir!

#9 Dolja

Dolja

    Master

  • Members
  • 700 posts
  • Location:Latvia

Posted 18 November 2007 - 12:52

Vienā sekundē helojas tikai tad , kad tev ir 240 anatomy . Pastāv 25% ka būs faileds un tev noies stamina 25 vai tml. Kleriki mace fightingu var kačāt tikai līdz 100.

#10 yeah

yeah

    Novice

  • Members
  • 25 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija

Posted 18 November 2007 - 13:01

Un Dolja gribi teikt ka kleri nav bišķīt pārspīlēti? Un tas lidz cik sw, fenc, mace tu vari uzkačāt te nav svarīgs... te ja tu neesi pamanījis galvenais ir kads tev ierocis nevis cik tev liels skills, kaut tie kleri līdz 30 varētu vienalga tas healing vai dex kkas kleriem ir jāmaina!

#11 krisa

krisa

    Novice Player

  • Members
  • 124 posts

Posted 18 November 2007 - 13:12

khm es espeleeju par kleriku
Un pie tam palasi kleriki ir driizak apgraiziti Viniem imbues dod uz 50% mazak dmg charmi u.t.t ....
Un doma pats tur ir jamaaak ar 2 rasem spelet un ja tu maki ar 2 rasem spelet vienlaicigi tu man liekas esi pelnijis nedaudz parsvaru ne? :huh:
un ne4iksti tas ka wariori full airaa helojas pa 0,9sek tas jau pox ne? un ka klerikiem .power dod tikai 25% ..
Takshto ja tev kads kleriks izdarijis kko ne pa pratam tagad neraudi te forumaa un ej macies speleet!

#12 yeah

yeah

    Novice

  • Members
  • 25 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija

Posted 18 November 2007 - 13:16

Kadas 2 rases, pārsvarā kad ir 1vs1 kleram ja ir labs ierocis tad tu skraidi kā warriors, kad kads muk prom tik vienu podziņu an ex por un viss... nu piekrītu ka labākie spēlētāji cast arī citas maģijas... bet pārsvarā aprobežojamies ar vienkāršu sišanu....

#13 krisa

krisa

    Novice Player

  • Members
  • 124 posts

Posted 18 November 2007 - 13:18

Es piemēram ieteiktu clerikus izveidot tādus kādi vini ir visās spēlēs... Tādus ka viņi tip palielina spēku, aizsardzību, sahēlo citus playerus un sevi protams...


LOL :-D Labi sataisi shanahan klerikus tadus kaa vins saka skraidishu metishu uus sanct in jux sanct uus mani rel sanct un ar bintemskraidishu pakalj kaa coha :D:D: :D :-D

#14 Dibendurklis

Dibendurklis

    Journeyman

  • Members
  • 66 posts
  • Gender:Male

Posted 18 November 2007 - 13:35

Kleriks nekad nevinees taa pat ekipeetam varioram, ja vien warrs nav pilniigs cirvis.
Kleriks ar necro setu ir briesmiigs pain in the ass, vinju nevar tik viegli nosist un vinsh joprojaam izdara diezgan labu dmg. Tu noteikti vari vilkt necro klerikam.
Sakariigaa ekipu liimenii ar kleriku viens pret vienu praktiski nav iespeejams nevienu nosist, ja vien pretinieks nav krietni sliktaak ekipeets vai viekaarshi cirvis.
Kleriks ne ar deapth, ne cargo, ne fury iero'ciem nevar izsist 220+ armoru.

Kadas 2 rases, pārsvarā kad ir 1vs1 kleram ja ir labs ierocis tad tu skraidi kā warriors, kad kads muk prom tik vienu podziņu an ex por un viss... nu piekrītu ka labākie spēlētāji cast arī citas maģijas... bet pārsvarā aprobežojamies ar vienkāršu sišanu....

Aciimredzot, Tu ne sekundi neesi skraidiijis ar kleriku.

#15 krisa

krisa

    Novice Player

  • Members
  • 124 posts

Posted 18 November 2007 - 13:36

PILNIGI PIEKRITU!

#16 yeah

yeah

    Novice

  • Members
  • 25 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija

Posted 18 November 2007 - 13:48

Logiski, ja es goņātu ar kleriku es ar aizstāvētu... bet es galīgi neatbalstu to ka klers sahēlijas PRAKTISKI visu laiku un to ka kleram 5lvl ir 170! Pat arčerma ir 150! Šitais jau jūs arī apmierina protams ka, ja man waram būtu 170 dex es ar priecātos!

#17 ultramons

ultramons

    Journeyman

  • Members
  • 96 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 18 November 2007 - 15:20

Kleriki rulle,neko pielikt ne atnjemt !

#18 Calibra..

Calibra..

    Newbie

  • Members
  • 10 posts
  • Gender:Male

Posted 18 November 2007 - 22:35

Kleriki ir normaljnikaa jo es pac ar vinju speleju un naw nekadas vainas vinjam (no sakuma bija bisku gruti pierast bet taga vi OK!) . :D

#19 yeah

yeah

    Novice

  • Members
  • 25 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija

Posted 18 November 2007 - 23:16

Nu ja tajau skaidrs ir ar šito topiku...

#20 ultramons

ultramons

    Journeyman

  • Members
  • 96 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 18 November 2007 - 23:19

Chau calibra es metatrons :D! :-D




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users