Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Tas Ir Normaali!?


  • This topic is locked This topic is locked
26 replies to this topic

#1 Abibas

Abibas

    Novice Player

  • Members
  • 109 posts

Posted 21 May 2009 - 01:49

Shanahan tu jau nesapratiisi mani, nu bet pox... SAPROTI KAD FULL GODS MAGS IR OWERPOWER, es geerbjos normaali bet taapat nav iespeejams izdziivot no maga, nu labi tur invis scrool, bet tas nepaliidz kad 2 taadi sit... vnk zaebisj ble ( vakar mani FULL GODS MAGS AR PUSOTRU FSU nosita, tas ir normaali?????????????????) Es testeeju arii
gods chainiku, full emeperror taapat nav izredzes izglaabties bez draugiem, kas paliidz tas ir vnk totaala naave...





TAS NAV NEKAADS VIJEBONS vnk raadu kaa esmu apgeerbies un nav iespeejams idziivot

Attached Files



#2 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 21 May 2009 - 06:10

Kačā magu...

#3 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 21 May 2009 - 06:38

Shanahan tu jau nesapratiisi mani, nu bet pox... SAPROTI KAD FULL GODS MAGS IR OWERPOWER, es geerbjos normaali bet taapat nav iespeejams izdziivot no maga, nu labi tur invis scrool, bet tas nepaliidz kad 2 taadi sit... vnk zaebisj ble ( vakar mani FULL GODS MAGS AR PUSOTRU FSU nosita, tas ir normaali?????????????????) Es testeeju arii
gods chainiku, full emeperror taapat nav izredzes izglaabties bez draugiem, kas paliidz tas ir vnk totaala naave...





TAS NAV NEKAADS VIJEBONS vnk raadu kaa esmu apgeerbies un nav iespeejams idziivot



Nepardziivo, Driiz paradiisies vel jauns armors... Tad protams kaaa vienmer -> Visi vecie armori tiks ''apgriezti'' Jaunais armors atkaal bus taads ka Visi kritiis no 1. In vas por. Tas viss ir normali. Nothing special, suudi peld pa virsu.

Bet ja nopietni es neredzu visiem sitiem jaunajiem armoriem jeegu. Tas grauj Ultimu.

P.S. Es nekritizeju, tikai izsaku savas domas.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#4 ghetto superstar.

ghetto superstar.

    Player

  • Members
  • 188 posts

Posted 21 May 2009 - 07:28

luudzu nevajag di*st , ok? es gargonu vareeju nonest ar diviem fsiem + blesseds (1fs ar force), eartham vajag vismaz triis , pietam tur jaabuut invaliidam, lai neizdzertu ne reflektus , ne healus neko , pietam ir jaabuut veel lielaakam invaliidam lai neaizbeegtu , bet , jaa , ko var gribeet no cilveekiem :P

p.s. vareji tak man blessedu pardot , nevis earthaa skraidiit :D :D

p.s.s. pirmo reizi tavu waru ieraudziju augstaak par br => earthaa.

#5 axel

axel

    Player

  • Members
  • 185 posts
  • Gender:Male
  • Location:Tukums

Posted 21 May 2009 - 09:25

velc crash no 2 nenokritisi :D no 3 gan pats parbaudiju :D

#6 AnTioDe

AnTioDe

    Advanced Player

  • Members
  • 328 posts

Posted 21 May 2009 - 10:00

ghetto Gargoonaa man ir vairak str neka vinjam earthaa! bet nu aizmukt jau var, nevajag jau skriet pa klaju lauku taisni.
Posted Image

#7 ghetto superstar.

ghetto superstar.

    Player

  • Members
  • 188 posts

Posted 21 May 2009 - 11:58

es tikai vienreiz dziivee esmu gargonu nonesis ar 2fsiem , mosh 2 kriti bija , pat nepamaniju , jo ja godiigi , tas viss bija kadu 4-5 sekunzhu jautajums , chalis pat noteikti nenoticeja ka ir melnbaltsekrans :D

pa teemu runaajot , tagad , manupraat, ir lielaakais balanss kaads ir bijis , pietam , neraudi puis. nav tik daudz magu , kas tevi maacees nonest , pietam apgeerbties ir daargi un mags vispaar peec buutiibas vienmeer iet uz galju...

#8 Logitech

Logitech

    Senior Player

  • Members
  • 561 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia, Jelgava
  • Interests:MC

Posted 21 May 2009 - 12:16

Shanahan tu jau nesapratiisi mani, nu bet pox... SAPROTI KAD FULL GODS MAGS IR OWERPOWER, es geerbjos normaali bet taapat nav iespeejams izdziivot no maga, nu labi tur invis scrool, bet tas nepaliidz kad 2 taadi sit... vnk zaebisj ble ( vakar mani FULL GODS MAGS AR PUSOTRU FSU nosita, tas ir normaali?????????????????) Es testeeju arii
gods chainiku, full emeperror taapat nav izredzes izglaabties bez draugiem, kas paliidz tas ir vnk totaala naave...





TAS NAV NEKAADS VIJEBONS vnk raadu kaa esmu apgeerbies un nav iespeejams idziivot


reflekti, skruļļi, mācies skriet pa mežu, izmantot apkārtni.. vēl - vnk sit viņu nevis mūc, ja ir droša nāve, tad vismaz kautko izdarīsi.. bet poisonu virsū, kautko tādu ;)


es tikai vienreiz dziivee esmu gargonu nonesis ar 2fsiem , mosh 2 kriti bija , pat nepamaniju , jo ja godiigi , tas viss bija kadu 4-5 sekunzhu jautajums , chalis pat noteikti nenoticeja ka ir melnbaltsekrans :D

pa teemu runaajot , tagad , manupraat, ir lielaakais balanss kaads ir bijis , pietam , neraudi puis. nav tik daudz magu , kas tevi maacees nonest , pietam apgeerbties ir daargi un mags vispaar peec buutiibas vienmeer iet uz galju...


ar magu ir visgrutāk kačāties, tātad visgrutāk vākt naudu. Ar magu visgrūtāk apģērbties, ja tas ir vienīgais čars, bet ja māki spēlēt, tas atmaksājās..

*PS - es ar waru prikolam aizgāju varkās - 2lvl, BR :D kopā 310str. mani nosita Anmekapb ar 3 sitieniem, tākā.. :?
Posted Image
Posted Image


Ieej te lūdzu http://bux.to/?r=gazelle2

#9 Artemy Shan

Artemy Shan

    Founder

  • Administrators
  • 21257 posts
  • Gender:Male

Posted 21 May 2009 - 12:18

luche gods armora ne budet.
Наш канал в discord

In God We Trust!

#10 Sm0kie

Sm0kie

    Player

  • Members
  • 179 posts

Posted 21 May 2009 - 14:13

Kačā magu...



un ko tas dos ?
Posted Image

#11 ghetto superstar.

ghetto superstar.

    Player

  • Members
  • 188 posts

Posted 21 May 2009 - 14:19

reflekti, skruļļi, mācies skriet pa mežu, izmantot apkārtni.. vēl - vnk sit viņu nevis mūc, ja ir droša nāve, tad vismaz kautko izdarīsi.. bet poisonu virsū, kautko tādu ;)




ar magu ir visgrutāk kačāties, tātad visgrutāk vākt naudu. Ar magu visgrūtāk apģērbties, ja tas ir vienīgais čars, bet ja māki spēlēt, tas atmaksājās..

*PS - es ar waru prikolam aizgāju varkās - 2lvl, BR :D kopā 310str. mani nosita Anmekapb ar 3 sitieniem, tākā.. :?


nezinu kaa citiem , man atmaksaajas , un kaa veel :P

3 sitieni , nununu... :P

#12 Abibas

Abibas

    Novice Player

  • Members
  • 109 posts

Posted 21 May 2009 - 16:13

blee, nu okok, es jau arii taa sapratu kad juus mani kritizesiet apdirsiisiet un taa taalak, man aizvakar Gondons uz 270 2x uzmeta fs, vnk tik aatri tas notika , kad reaali es ah...

#13 BlackMooN

BlackMooN

    Advanced Player

  • Members
  • 304 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 21 May 2009 - 16:58

luche gods armora ne budet.


Vairs nebūs God`s? :D Yēēē :D

#14 ExTjUtY

ExTjUtY

    *Riebīgais

  • Members
  • 3928 posts
  • Gender:Male
  • Location:Miami

Posted 21 May 2009 - 17:03

Vairs nebūs God`s? :D Yēēē :D

kur tev ir rakstits ka vairak nebus gods armora???tur ir rakstits ka labaaka par GODS nebus!
Posted Image
Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного к слабому...
Казалось, что нам пипец. Оказалось, что не казалось.

#15 Signe

Signe

    Novice Player

  • Members
  • 118 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 23 May 2009 - 19:34

Vairs nebūs God`s? :D Yēēē :D


viņs teica ka labāks ārmors par Gods nebūs :)
Redzēsim kā laiks rādīs man liekas ka tomēr būs

#16 Dolces

Dolces

    Newbie

  • Members
  • 23 posts

Posted 23 May 2009 - 21:04

Shanahan tu jau nesapratiisi mani, nu bet pox... SAPROTI KAD FULL GODS MAGS IR OWERPOWER, es geerbjos normaali bet taapat nav iespeejams izdziivot no maga, nu labi tur invis scrool, bet tas nepaliidz kad 2 taadi sit... vnk zaebisj ble ( vakar mani FULL GODS MAGS AR PUSOTRU FSU nosita, tas ir normaali?????????????????) Es testeeju arii
gods chainiku, full emeperror taapat nav izredzes izglaabties bez draugiem, kas paliidz tas ir vnk totaala naave...





TAS NAV NEKAADS VIJEBONS vnk raadu kaa esmu apgeerbies un nav iespeejams idziivot


PSC ja māk spēlet easy izdīvot ja esi vel mežā uzvelc milenium shieldu fire amulet un ja nav zēl uzvelc fire boots vai skirtus.tev fs metīs pa 120
Labi es esmu clēriks es varu mierīgi aizmukt no 1 gods maga un vel kadiem daziem magiem un liela bara wariora un archera.VNk jāmāk labi apgērbties.
Es vnk nesaprotu kas visiem ir ar to terium shieldu. Tagadējos laikos terium shields ir 2x sūdīgāks neka milenium.

#17 Dolces

Dolces

    Newbie

  • Members
  • 23 posts

Posted 23 May 2009 - 21:07

es tikai vienreiz dziivee esmu gargonu nonesis ar 2fsiem , mosh 2 kriti bija , pat nepamaniju , jo ja godiigi , tas viss bija kadu 4-5 sekunzhu jautajums , chalis pat noteikti nenoticeja ka ir melnbaltsekrans :D

pa teemu runaajot , tagad , manupraat, ir lielaakais balanss kaads ir bijis , pietam , neraudi puis. nav tik daudz magu , kas tevi maacees nonest , pietam apgeerbties ir daargi un mags vispaar peec buutiibas vienmeer iet uz galju...


Apgērbties nav dārgi elementāri pa 3kk uzvelc un dzīvo vairākas dienas un mūc no daudziem māgiem.

#18 ghetto superstar.

ghetto superstar.

    Player

  • Members
  • 188 posts

Posted 23 May 2009 - 21:09

ko tu lej dolce , pie gz visiem viegli aizmukt. :P

zinashu ko tev kastot. ;(

#19 Dolces

Dolces

    Newbie

  • Members
  • 23 posts

Posted 23 May 2009 - 21:20

NU ja zināmē mērā tev taisnība no chaosu pretējām guildēm pa order gz ir 2x viegklāk aizmukt jo vini miiiz kā nūgi.
Bet vispār pa ordera guardiem gan varētu izvirzīt sūdzības vini ir 2x aktīvāki man pat guards ekrāna neparādas ka jau targets parāda un vel pie porta moona nevar nohidoties bet pie knosa porta var nohidoties.

#20 Ingars

Ingars

    Master

  • Members
  • 829 posts
  • Location:Jelgava
  • Interests:Kriogeenika

Posted 24 May 2009 - 09:40

NU ja zināmē mērā tev taisnība no chaosu pretējām guildēm pa order gz ir 2x viegklāk aizmukt jo vini miiiz kā nūgi.
Bet vispār pa ordera guardiem gan varētu izvirzīt sūdzības vini ir 2x aktīvāki man pat guards ekrāna neparādas ka jau targets parāda un vel pie porta moona nevar nohidoties bet pie knosa porta var nohidoties.


da labi, vakar stāvam pie knoss gz 4 order purni, iekšā knossā kādi 7 choais, visi norm apģērbti. kapēc viņi neskrēja mums virsū, ja viņi bija pie sava gz un gandrīz 2x vairāk? tapēc, ka chaosi ir "mīž kā nūģi"!
un guardi abās pilsētās aptuveni ir vienādi. ja tev griba paraudāt, aizej padari to mammai uz pleca.
если вам ненравитса мои ошибки в тексте, to mogu pisatj i tak.
ну мне почему то кажетса што первий вариант лутше




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users