Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Turnirs


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#21 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 28 July 2008 - 11:03

Kur tu mūsdienās normālus cilvēkus vari atrast? Cik redzu jūs tikai mākat forumā rakstīties, bet praktiski izdarīt nevarat ne***a. Jau sāk pieriebties.



Kas man buutu jadara? :roll:

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#22 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 28 July 2008 - 11:10

Krān: Pierādīt, kad varat dot kko pretī nevis tikai apdirst. Ja nesapratāt ko domāju ar to "dot kko pretī" , tad mazliet paskaidrošu -

Daudzi no Jums tikai māk kritizēt, apvainot, nomelnot. Nu tad lūk, ja gribat lai kkas labs notiek tad nevis visulaiku nomelnojat, apvainojat un kritizējat, bet arī liekat klāt idejas ko vajadzētu izdarīt, nevis kkadas stulbības uzrakstat. Piemēram "Tu nemāki vadīt turnīru, jo holywood izvilka kryssu ar poison ārā.". Ak dievs ko nu darīt???? Iedomājaties paši sevi cilvēciņa vietā... Tā cilvēka vietā kurš vada turnīrus 2 serveros, domājat viņam ir nenormāli viegli... Da jums piedr***t jūs vienkārši spēlejat un kad izcīnaties aizejat padirst, pamīzt un nākat atpakaļ spēlēt. Būtu vismaz kautcik respektējuši to cilvēku nevis visulaiku nomelnojuši.

#23 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 28 July 2008 - 12:32

Krān: Pierādīt, kad varat dot kko pretī nevis tikai apdirst. Ja nesapratāt ko domāju ar to "dot kko pretī" , tad mazliet paskaidrošu -

Daudzi no Jums tikai māk kritizēt, apvainot, nomelnot. Nu tad lūk, ja gribat lai kkas labs notiek tad nevis visulaiku nomelnojat, apvainojat un kritizējat, bet arī liekat klāt idejas ko vajadzētu izdarīt, nevis kkadas stulbības uzrakstat. Piemēram "Tu nemāki vadīt turnīru, jo holywood izvilka kryssu ar poison ārā.". Ak dievs ko nu darīt???? Iedomājaties paši sevi cilvēciņa vietā... Tā cilvēka vietā kurš vada turnīrus 2 serveros, domājat viņam ir nenormāli viegli... Da jums piedr***t jūs vienkārši spēlejat un kad izcīnaties aizejat padirst, pamīzt un nākat atpakaļ spēlēt. Būtu vismaz kautcik respektējuši to cilvēku nevis visulaiku nomelnojuši.



Cik atceros turniros bija aizliegts kautko dot, un parmest... Nezinu kas vins par klase, bet ja raksta foruma tatad vins kautko ir parmetis, un tas tomer ir noteikumu parkapums, vai Bugs. Nedomaju ka tas ir slikti, ka foruma par to zino...
Hmm ietiekt? Ir meiginats, visas idejas pagaidam nomelno. :) Protams ja kas ienak galva uzrakstiisu.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#24 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 28 July 2008 - 13:05

Idejas nomelno tapēc kad tās ir debīlas.

#25 Kas-notiek-uo?

Kas-notiek-uo?

    Player

  • Members
  • 221 posts

Posted 28 July 2008 - 13:07

Idejas nomelno tapēc kad tās ir debīlas.




Bet nejau vienmeer!
Un tas nav Bug tas ir vnk Noteikumu pārkapums!
Un par to ir jaliek jail 50 vai 200h nezinu isti ........!

#26 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 28 July 2008 - 15:33

Idejas nomelno tapēc kad tās ir debīlas.



Debiili ir tas ka ir 2 vienaadi serveri. No kuriem viena nekas nenotiek. Un vel debilak ir tas ka neviens vinus netaisas apvienot. Kautgan ja apvienotu, butu vismaz viens kartiigs serveris.


Un viens jautajums par ar4eru kontrastiem, Tur ar4eriem joprojam dot tikai bow`u? (no iero4iem)

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#27 beLLick

beLLick

    Senior Player

  • Members
  • 479 posts
  • Gender:Male
  • Location:v

Posted 28 July 2008 - 17:35

Debiili ir tas ka ir 2 vienaadi serveri. No kuriem viena nekas nenotiek.


Es domāju tieši to pašu kāda no tam jēga?

#28 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 28 July 2008 - 20:12

Gribi lai es kautko iesaki: Nu ja tu so manu ideju uzskatiisi par Debiilu, nu tad piedot atvaino... Probleema ir CTF`aa Precizaak sakot ar4eram dot tikai bow`u. Warrioram ir mf, sw, un fenc attieciigi vinam ir liela iero4u izveele. Magam dot tikai Book (no pareja vinam tolks mass) Klerikam - (kleriks = Wars + mags) Skill`i mg, un mf, attieciigi ari iedot waraxe un Spell Book. BET KAADA VELNA PEC AR4ERAM kuram ir Archery + Fencing Dot tikai bowu!?!? Ko vispar ar4ers var izdarit tikai ar bowu?! Ctf`a vins ir pielidzinams 0 (tikai ar bowu) Man Godiigi sakot jau apnika warrioriem prasit lai iedot tos krysus! Pietam archeram ir ari parryng, tapec tikai godiigi butu ar4eram ctf`a dot Bow, Kryss, spear, un kite shild. Pienemu ka Arcerhy kontrastos varetu but tas pats. Tur es biju tikai vienu reizi, un vel pat i prata nenak iet. Kas tas vispar par dueli ar4ers vs ar4ers (tikai ar bowiem)? Vismaz mana cina izversaas taa: Pretinieks palika bez heliem un bintem un maz hp, interesanti ko vins dariija? bega un staveja aiz sienas. man protams apnika ka dib*lam sedet gaidit, un padevos. Par to deretu padomat. iespejams kontrastos ta vairs nav, bet CTF`u gan deretu uzlabot!

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#29 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 28 July 2008 - 21:44

see tu paaraak dauz pielien piedo ka apvainoju bet taa ir! un kraanam taisniiba no vienas puses bet no otras nau! jo 2magi 2 arceri ctf mags uzvarees un tas ir wiss magam navaijg neko tikai magijas un full spell book! taspats klerikam saakumaa bija vinam nek ocitu nevajadzeeja!
Posted Image
< uzpied :DD

#30 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 28 July 2008 - 21:49

see tu paaraak dauz pielien piedo ka apvainoju bet taa ir! un kraanam taisniiba no vienas puses bet no otras nau! jo 2magi 2 arceri ctf mags uzvarees un tas ir wiss magam navaijg neko tikai magijas un full spell book! taspats klerikam saakumaa bija vinam nek ocitu nevajadzeeja!



Es isti nesaprotu ko tu ar to gribeji patiekt. :blush: Runa neiet par to kas vines kas zaudes. Runa iet par to ka visam klasem vis tiek dots, bet archeriem tikai bows! Tiesi ta Klerikam SAKUMA bija. Pievers uzmanibu SAKUMA, tiko ka saprata kludu, vini to izlaboja. Un tad kad nedeva vinam ieroci, gudrakie prasija warrioriem lai iedot. Tapatka tagad ar4eri kas mak vienlaiciigi spelet ar bowu un ieroci, prasa warrioriem krysu vai spearu.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#31 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 28 July 2008 - 22:08

unique es nepielienu, es vienkārši saku taisnību.

#32 ...Sermulis...

...Sermulis...

    Master

  • Members
  • 602 posts
  • Gender:Male

Posted 28 July 2008 - 22:49

100% tu kļūdies. Es ar tādām lietām nenodarbojos.

Shans parādīsies, šis tiks izlabots.


Cik maksa tavi pakalpojumi? Cik wmz menesii ?

#33 Truseniite..

Truseniite..

    Novice

  • Members
  • 32 posts

Posted 28 July 2008 - 22:53

Cik maksa tavi pakalpojumi? Cik wmz menesii ?

:D
Face.lv -----> Tominjs5 (Rp Karalis..)

#34 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 29 July 2008 - 10:08

unique es nepielienu, es vienkārši saku taisnību.


Pasaki Shans lai uzliek krysu ar4eriem ctf`a!!!!!!!!!!

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#35 Inquis

Inquis

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts

Posted 29 July 2008 - 13:49

Debiili ir tas ka ir 2 vienaadi serveri. No kuriem viena nekas nenotiek. Un vel debilak ir tas ka neviens vinus netaisas apvienot. Kautgan ja apvienotu, butu vismaz viens kartiigs serveris.
Un viens jautajums par ar4eru kontrastiem, Tur ar4eriem joprojam dot tikai bow`u? (no iero4iem)


+1, sakumaa bija normaali kad atveraas, bet tagad visi mantas ir ievarijushi, un vispar nav jegas tagad no 2 VIENADIEM serveriem !!
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Posted Image

Vendor-Oldp 2, Nick Inquis(Full Inferno platemail)

Nav naudas? Spied sheit ! << ! LOL

#36 Inquis

Inquis

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts

Posted 29 July 2008 - 13:53

Kas man buutu jadara? :roll:


Ja tu buutu Staff, tad tapat ka cilvecinjam, jaslinko ! :D
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Posted Image

Vendor-Oldp 2, Nick Inquis(Full Inferno platemail)

Nav naudas? Spied sheit ! << ! LOL

#37 deejaybobo

deejaybobo

    Novice Player

  • Members
  • 121 posts

Posted 29 July 2008 - 17:43

vnk taisiet menesa turniru Xl serverii agraak un Main serverii veelaak
ja nevar tad ir piz*ec vaig veel staffu

#38 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 30 July 2008 - 07:44

vnk taisiet menesa turniru Xl serverii agraak un Main serverii veelaak
ja nevar tad ir piz*ec vaig veel staffu



+1

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#39 Whisper

Whisper

    Journeyman

  • Members
  • 78 posts

Posted 30 July 2008 - 07:46

par teeemu "zhadnost pogibnet"
par turniriem nevajag dirst ka tas ir viegli ! ...

#40 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 31 July 2008 - 08:27

Cik atceros turniros bija aizliegts kautko dot, un parmest... Nezinu kas vins par klase, bet ja raksta foruma tatad vins kautko ir parmetis, un tas tomer ir noteikumu parkapums, vai Bugs.


Ja tu nezini kādas bijas sekas pēc tā kā viņš to ieroci uzvilka finālā, tad lūdzu neraksti savas fantāzijas.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users