Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Fishing


  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#1 King Of Death

King Of Death

    Player

  • Members
  • 232 posts
  • Gender:Male
  • Location:Riga

Posted 08 July 2008 - 23:37

es fishoju 2 dienas no vietas un pa div dienaam izfishojas tikai 39 pandoras ... domaju tas taakaa mazliet par maz varbut varetu uzlikt mazliet vairak jo ko var izdarit ar 40 pandoram , ja butu x2 tad vismaz varetu kaads tolks a savadak nekaa no tam pandoram nav (think)
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#2 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 09 July 2008 - 00:20

es fishoju 2 dienas no vietas un pa div dienaam izfishojas tikai 39 pandoras ... domaju tas taakaa mazliet par maz varbut varetu uzlikt mazliet vairak jo ko var izdarit ar 40 pandoram , ja butu x2 tad vismaz varetu kaads tolks a savadak nekaa no tam pandoram nav (think)



To saka visi, Shans neklausas. Nem Profu bus vairak kastes.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#3 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 09 July 2008 - 11:16

es fishoju 2 dienas no vietas un pa div dienaam izfishojas tikai 39 pandoras ... domaju tas taakaa mazliet par maz varbut varetu uzlikt mazliet vairak jo ko var izdarit ar 40 pandoram , ja butu x2 tad vismaz varetu kaads tolks a savadak nekaa no tam pandoram nav (think)


tikai 39 pandoras :D

Neko nedarot vienkārši atstājot savu acc uz skripta tas tev ir par maz? Ņem prof acc.

#4 AnTioDe

AnTioDe

    Advanced Player

  • Members
  • 328 posts

Posted 09 July 2008 - 17:59

intereses peec! A cik ingi izmakshkjereejas? oldp=? glory=? jo domaju pats ar njemt nuwbie fishus, jaaskatas vai maz tolks ir!
Posted Image

#5 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 09 July 2008 - 18:01

intereses peec! A cik ingi izmakshkjereejas? oldp=? glory=? jo domaju pats ar njemt nuwbie fishus, jaaskatas vai maz tolks ir!



Nem labak ko citu... Agrak loti vareja uzvarities ar fishingu 240, tagad vairs netikloti...

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#6 EnFlame

EnFlame

    Thief of Horses

  • Members
  • 2041 posts
  • Gender:Male
  • Location:Беломорканал
  • Interests:A bit of this & a bit of that.

Posted 09 July 2008 - 18:06

Nem labak ko citu... Agrak loti vareja uzvarities ar fishingu 240, tagad vairs netikloti...

bļ*d mēģināji jau?

#7 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 09 July 2008 - 18:10

bļ*d mēģināji jau?



gribi teikt ka vel izdevigak neka agrak!? :roll:

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#8 Moderators

Moderators

    Novice

  • Members
  • 40 posts

Posted 09 July 2008 - 18:49

gribi teikt ka vel izdevigak neka agrak!? :roll:

Tu esi gailis !

pasakiet ka vel nau !

#9 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 09 July 2008 - 19:07

Tu esi gailis !

pasakiet ka vel nau !



1. Foruma noteikumu parkapsana pec punkta 2.1
2.nemot vera ka topika autors fishoja pandoras, tatad vinam ir 240 fisginga ne? (vai prof) un pa 2 dienam nepilnas 40 kastiites :o nu baigi baigi daudz. Nemot vera ka es agrak ar 180 fishinga vairak pandoru sazvejoju. un agrak ar 240 fishinga vareja zvejot cargo, depth, unikornus un kastites piecas reizes vairak... Man rodas preiksstads ka tu nesi zvejojis top laikos, tapec doma ko runa.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#10 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 09 July 2008 - 19:08

1. Foruma noteikumu parkapsana pec punkta 2.1
2.nemot vera ka topika autors fishoja pandoras, tatad vinam ir 240 fisginga ne? (vai prof) un pa 2 dienam nepilnas 40 kastiites :o nu baigi baigi daudz. Nemot vera ka es agrak ar 180 fishinga vairak pandoru sazvejoju. un agrak ar 240 fishinga vareja zvejot cargo, depth, unikornus un kastites piecas reizes vairak... Man rodas preiksstads ka tu nesi zvejojis top laikos, tapec doma ko runa.


Man rodas doma, ka tu neko nejēdz no šodienas Old Paradise...

#11 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 09 July 2008 - 19:15

Man rodas doma, ka tu neko nejēdz no šodienas Old Paradise...



Lidzigi ka man par tevi, ja reiz pat budams stafa nezini artefaktu bonusus.

Vieniigais kas tagad nacis klat laikam ir bone armori, nemot vera ka agrak pa vienu nakti vareja nopelniit ~10kk, bet tagad par temas autors saka ka pa 2 naktiim dabujua 40 kastiites.

ja ari es klduos, to var pateikt maigak, nejau ka to izdariija moderators. Noteikumi tomer paliek noteikumi.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#12 Moderators

Moderators

    Novice

  • Members
  • 40 posts

Posted 09 July 2008 - 21:28

Lidzigi ka man par tevi, ja reiz pat budams stafa nezini artefaktu bonusus.

Vieniigais kas tagad nacis klat laikam ir bone armori, nemot vera ka agrak pa vienu nakti vareja nopelniit ~10kk, bet tagad par temas autors saka ka pa 2 naktiim dabujua 40 kastiites.

ja ari es klduos, to var pateikt maigak, nejau ka to izdariija moderators. Noteikumi tomer paliek noteikumi.

kas ir a? stienis ?

gribeji lai man liek warn vai offhujvinzinkastastads

hujtev


tagad ganjau uzliks bet man pohuj uz to jo uo nespeleju :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep:

#13 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 09 July 2008 - 21:50

kas ir a? stienis ?

gribeji lai man liek warn vai offhujvinzinkastastads

hujtev
tagad ganjau uzliks bet man pohuj uz to jo uo nespeleju :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep: :sleep:



Ne, man nav nekads stienis, godiigi sakto man reaali pie kajas, kam ir kam nav warns, bet ir noteikumi kurus jaievero. un ja pec sitaada komentara Cilvecins neko nedaris, nu tad piedot atvaino, tad kam tie noteikumi ir domati. Ja reiz tadi ir publiceti, tad vinus ir ari jaievero. Bet no otras puses, mani nemaz neizbrina ka tev neuzlika warn, jo manuprat mani Bandiic naturaali neieredz un to tik gaida ka vares man uzlikt atlikusos 50% warn :roll:

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#14 Moderators

Moderators

    Novice

  • Members
  • 40 posts

Posted 09 July 2008 - 22:09

Ne, man nav nekads stienis, godiigi sakto man reaali pie kajas, kam ir kam nav warns, bet ir noteikumi kurus jaievero. un ja pec sitaada komentara Cilvecins neko nedaris, nu tad piedot atvaino, tad kam tie noteikumi ir domati. Ja reiz tadi ir publiceti, tad vinus ir ari jaievero. Bet no otras puses, mani nemaz neizbrina ka tev neuzlika warn, jo manuprat mani Bandiic naturaali neieredz un to tik gaida ka vares man uzlikt atlikusos 50% warn :roll:

Tu muļķi kādi tev vēl noteikumi ???

tu esi darbā vai skolā ? lai tev būtu jāpilda kautkadus noteikumus ?

tu toč esi āmurs!
šeit nau jāpilda noteikumus jo tas ir kautkāds smirdigs saits un vis
uzlieck bolck uztaisi jaunu acc...

#15 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 09 July 2008 - 22:48

Tu muļķi kādi tev vēl noteikumi ???

tu esi darbā vai skolā ? lai tev būtu jāpilda kautkadus noteikumus ?

tu toč esi āmurs!
šeit nau jāpilda noteikumus jo tas ir kautkāds smirdigs saits un vis
uzlieck bolck uztaisi jaunu acc...


Kas tads ir sis!? :

http://forum.egames....mp;hl=noteikumi


Jaa ir patikami diskutttet ar tadiem ka tevi... Un ja visi te tadi buutu, tu apzinies kas buutu ja nebuutu noteikumu, un visi buutu taadi klouni ka tu, kas mak izradities, tik nobanots un taisit jaunu acc... Nebutu neka vairak par Haosu. Un ja godiigi ar sadien tekstiem tu tikai pieraadi to, cik Latvija medz but stulbi jauniesi, Varbut uzreiz godiigi pateiks cik tev gadu? vai nu <13 vai goda vards tu esi riktiigs aaksts.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#16 Ancient.Dreamer

Ancient.Dreamer

    Newbie

  • Members
  • 19 posts

Posted 09 July 2008 - 23:01

runajot par agraaku fishingu - pa nakti reizeem man izkjeeraas pat 4 unicorni, bet nu cargo taas aadas kas tur bij... tas bij vienkaarshji smeikliigi :) kopaa nofishoju kkaadus 2 meen un no taam aadaam nesanaaca pat pusei no gorgeta, taka tas bij smiekliigi, laigan pandoras kjeraas labi jaa, pa nakti kaadas 30 vismaz bija. nezinu kaa ir tagad.

Tomeer tas ir pats droshaakais navars uz servera (?), tadeelj manuprat viss ir ok. Par cik 5 lvl waru uzkachaat ir viegli, tad tev neviens neliedz to darit ar 4 warioriem uzreiz.

#17 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 09 July 2008 - 23:06

runajot par agraaku fishingu - pa nakti reizeem man izkjeeraas pat 4 unicorni, bet nu cargo taas aadas kas tur bij... tas bij vienkaarshji smeikliigi :) kopaa nofishoju kkaadus 2 meen un no taam aadaam nesanaaca pat pusei no gorgeta, taka tas bij smiekliigi, laigan pandoras kjeraas labi jaa, pa nakti kaadas 30 vismaz bija. nezinu kaa ir tagad.

Tomeer tas ir pats droshaakais navars uz servera (?), tadeelj manuprat viss ir ok. Par cik 5 lvl waru uzkachaat ir viegli, tad tev neviens neliedz to darit ar 4 warioriem uzreiz.



Ir bijusi labaki laiki, Pietam cik vel keras Oldp, un glory detelas. + kartes, Ar Fishingu vareja Loti nopelnit.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#18 Ancient.Dreamer

Ancient.Dreamer

    Newbie

  • Members
  • 19 posts

Posted 09 July 2008 - 23:16

oldp iipashji nekjeeras, glory veel kcik ok. nee nu ok es atziistu jaa- bija labs.. vairs taa nav

#19 Kas-notiek-uo?

Kas-notiek-uo?

    Player

  • Members
  • 221 posts

Posted 09 July 2008 - 23:50

oldp iipashji nekjeeras, glory veel kcik ok. nee nu ok es atziistu jaa- bija labs.. vairs taa nav



LoL tu kad fisho neseedi pie kompja priecajies kad vsp taa vari :)

#20 Ancient.Dreamer

Ancient.Dreamer

    Newbie

  • Members
  • 19 posts

Posted 09 July 2008 - 23:51

LoL tu kad fisho neseedi pie kompja priecajies kad vsp taa vari :)


That`s the point!! nav jaamiizh, ka tevi sitiis nabagi




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users