Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Ctf


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 eho20

eho20

    Newbie

  • Members
  • 15 posts

Posted 18 March 2008 - 23:50

Ierosinu atcelt iespēju pārvilkt shroudus bez aiztures. Varētu uzlikt kādas 10 sek. Uzvelk speed, casto un pārvelk uz dmg.

#2 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 19 March 2008 - 08:24

Ierosinu atcelt iespēju pārvilkt shroudus bez aiztures. Varētu uzlikt kādas 10 sek. Uzvelk speed, casto un pārvelk uz dmg.


Kas tur slikts?

#3 RIALPACAN

RIALPACAN

    Newbie

  • Members
  • 7 posts

Posted 19 March 2008 - 13:02

nu tu chista esi aptraureets.. :blink: iemaacies taksh vienu reizi speelet, un neraudi deelj robeem. :roll:

#4 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 19 March 2008 - 14:07

Ierosinu atcelt iespēju pārvilkt shroudus bez aiztures. Varētu uzlikt kādas 10 sek. Uzvelk speed, casto un pārvelk uz dmg.


Kas tev liedz ar ta darit!? Tie kas ta dara tikai pierada ka mak spelet radosi, nejau tikai skriet un sist =/

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#5 eho20

eho20

    Newbie

  • Members
  • 15 posts

Posted 19 March 2008 - 23:04

Es tikai ierosināju, nevajag jau uzreiz lēkt virsū. :blush:

#6 Topic-reader

Topic-reader

    Journeyman

  • Members
  • 58 posts

Posted 19 March 2008 - 23:12

Labāk uz Oldp II CTF izlabot lagu, ka zilajai kommandai pie trepeem nekas nespawnojas injemot regus...

#7 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 20 March 2008 - 00:34

psc nahuj nodirsat vinam no vienas puses ir taisniba! nahuj magam2 robas? un tas 10 sek tiesi laika butu jo dazreiz besi aara ir FIRE LORD book + speed un +Dmg shrouda!

10% + 3 days rid only. wap.
Posted Image
< uzpied :DD

#8 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 20 March 2008 - 18:04

psc nahuj nodirsat vinam no vienas puses ir taisniba! nahuj magam2 robas? un tas 10 sek tiesi laika butu jo dazreiz besi aara ir FIRE LORD book + speed un +Dmg shrouda!



Nu tak pareiz ir! A ko labak lai vins dot 2. shrodu kadam lameram, kurs vinu pakasis 2min laika? Es kad agrak speleju reti kaadam devu shrodus. Devu tikai tad ja zinaju ka ir verts. Domaju Tie kas uo mak spelet, mani sapratiis. Protams ar tiem lameriem ir ka ir...

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#9 Fusion

Fusion

    Player

  • Members
  • 214 posts
  • Gender:Male
  • Location:Jelgava

Posted 20 March 2008 - 20:27

Tulit bus pretenzijas,bet man liekas,ka vispar magiem ir parak liels dmg + no visam gramatam un wandiem

#10 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 21 March 2008 - 18:24

Warriors ar smadzenēm, ar protect shroud var vēsajā aizskriet līdz pretinieku bāzei un paņemt karogu... Magi ar savu speed un dmg neko izdarīt nevar ... fs -30 un? :blink:

#11 JNNBT

JNNBT

    Novice

  • Members
  • 40 posts

Posted 21 March 2008 - 21:14

Magus var ''fiizlot'' ja jūs spēlējat komandas spēli,tad magus var neitralizēt un paņemt flagu.

#12 eho20

eho20

    Newbie

  • Members
  • 15 posts

Posted 21 March 2008 - 23:41

Warriors ar smadzenēm, ar protect shroud var vēsajā aizskriet līdz pretinieku bāzei un paņemt karogu... Magi ar savu speed un dmg neko izdarīt nevar ... fs -30 un? :blink:


An Ex Por.

#13 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 22 March 2008 - 00:23

An Ex Por.


Kāmēr tev to paralyze met, tikmēr cits idiots(pretinieks) iesit un tu vēsajā turpini skriet tālāk ... Bintes + GH + restori + poisoni viss kā vajag un tik skrien :)

#14 eho20

eho20

    Newbie

  • Members
  • 15 posts

Posted 22 March 2008 - 12:42

Tas gan, taču ne vienu vien reizi tādi vēsie warriori ir ar visu protect shroudu krituši! :D

#15 JNNBT

JNNBT

    Novice

  • Members
  • 40 posts

Posted 22 March 2008 - 14:53

Tas gan, taču ne vienu vien reizi tādi vēsie warriori ir ar visu protect shroudu krituši! :D

Ipriekš neviens vel nebija sūdzējies! :blink:

#16 Inquisitorr !

Inquisitorr !

    Player

  • Members
  • 221 posts
  • Gender:Male
  • Location:LA
  • Interests:UO. girls !

Posted 22 March 2008 - 15:34

Warriors ar smadzenēm, ar protect shroud var vēsajā aizskriet līdz pretinieku bāzei un paņemt karogu... Magi ar savu speed un dmg neko izdarīt nevar ... fs -30 un? :blink:


Ja tev apkart ir 5 magi(kuri tevi paralyze Visu laiku, un dazhi FS kasto ar dmg shroud), 3 wariori(kuri tevi blokjee vislaik un sit)

Gribeetu es redzeet kaa tu aizskrietu lidz karogam... X_X
Var redzeet ka Ctf, 15 gadus neesi bijis ne?
Posted Image

Posted Image

Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image

#17 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 22 March 2008 - 15:43

Ja tev apkart ir 5 magi(kuri tevi paralyze Visu laiku, un dazhi FS kasto ar dmg shroud), 3 wariori(kuri tevi blokjee vislaik un sit)

Gribeetu es redzeet kaa tu aizskrietu lidz karogam... X_X
Var redzeet ka Ctf, 15 gadus neesi bijis ne?



ROFL


A kam ir domata komanda?! tu ctf`a ej 1x8 ? Ctf`s ir tirakais Team Play quests, ja tu viens skrien pec flaga tavas problemas. Tiesi tadel loti biezi komanda zaude. Jo viens panemis protect shroudu skrien viens pret 8 purniem, protams ja atnes vis kartiba, bet ja nesi parliecinats ka tu to vari, Nedari! Agrak kad speleju Maina ar kleriku, loti vesa var nosist warioru, vai vismaz aizkaveet ar An ex por. Reizi pat atceros skreja viens wars ar protect shroudu pec flaga, Es uzmetu An ex Por vins vel nirgajas ''i?'' ''i?'' Saka raut trapedus es tik metu an ex por`us beigas palika 1hp un ar in por ylem vinu nositu.
Domaju ctf`a ir vis kartiiba. Tik deretu kas jauns, piemeram jauni shroudi, vai kas tam lidziigs...

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#18 Topic-reader

Topic-reader

    Journeyman

  • Members
  • 58 posts

Posted 24 March 2008 - 14:44

ROFL
A kam ir domata komanda?! tu ctf`a ej 1x8 ? Ctf`s ir tirakais Team Play quests, ja tu viens skrien pec flaga tavas problemas. Tiesi tadel loti biezi komanda zaude. Jo viens panemis protect shroudu skrien viens pret 8 purniem, protams ja atnes vis kartiba, bet ja nesi parliecinats ka tu to vari, Nedari! Agrak kad speleju Maina ar kleriku, loti vesa var nosist warioru, vai vismaz aizkaveet ar An ex por. Reizi pat atceros skreja viens wars ar protect shroudu pec flaga, Es uzmetu An ex Por vins vel nirgajas ''i?'' ''i?'' Saka raut trapedus es tik metu an ex por`us beigas palika 1hp un ar in por ylem vinu nositu.
Domaju ctf`a ir vis kartiiba. Tik deretu kas jauns, piemeram jauni shroudi, vai kas tam lidziigs...



Lai CTF paliek klasika.. :happy: ~Pirms gada tik iztaisija, ka pa flagiem var nopirkt viskko un padarija ctf daudz interesantaaku.. Nezinu vai veel kko vajag :roll:

#19 Tra

Tra

    Player

  • Members
  • 176 posts
  • Gender:Male

Posted 24 March 2008 - 16:51

Varbūt vajadzētu sākt ar to ka uzliek sodus bargākus par lamāšanos piemēram 50h, CTF tas notiek ļoti bieži, nav nekādas kārtības, un cieņas pret citiem, atliek vienu reizi izdarīt ne tā, kā otram patīk, iet vaļā vis ko tik māk pateikt. :dry:

#20 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 24 March 2008 - 20:57

Varbūt vajadzētu sākt ar to ka uzliek sodus bargākus par lamāšanos piemēram 50h, CTF tas notiek ļoti bieži, nav nekādas kārtības, un cieņas pret citiem, atliek vienu reizi izdarīt ne tā, kā otram patīk, iet vaļā vis ko tik māk pateikt.


Par lamasanos var likt sodus kaut 1000h! Musdienu jaunatne diemzel savadak nemak izteikties... Drizak palielinat sodus par Nacismu/Rasismu

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users