Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Bērziņš


  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#1 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 31 January 2008 - 21:15

Ieteiktu shanahanam no bērziņa izņemt pilnīgi visas mantas.

Atstāt:

NEWBIE MANTAS

Prof acc

Iemesli kapēc tā vajadzētu darīt

1.Dungeoni kā jau mēs visi zinām pēdējā laikā ir pilnīgi tukši!

2.Ja nebūs mantas būs daudzāki playeri kas ies uz dungeoniem un atkal mantām palielināsies cenas.

3.Gan tiem kas sēdēs dungeonos gan tiem kas staigās pa dungeoniem būs lielāki looti.

4.Nebūs tik ātri stipri cilvēki.

5.Tad jau tāds AIR armors būs tagadējā depth krutuma vietā jo savākt to būs grūti. Grūti ar lieliem burtiem...

Un Tā turpināt var vēl ilgi.

Kapēc man iešāvās prātā tāda ideja?

Jo kā jau mēs zinām bija uz oldp tāds serveris Cherry, lead, corundum and (neatceros kāds pēdējais bija) world...

Nu vot tajā serverī bērziņā bija maz mantas. Bet tas man nepatika jo tur bija naudiņa un nebija exp vai kautkas tāds tāpēc es iedomājos šitādu gadījumu.

Ja jūs sacīsiet...

Ja jūs sacīsiet nē nu tāpat būs cargo jau pirmajā nedēļā - jūs kļūdāties cargo tik ātri tad tiešām nebūs

1.Magi atnāks nositīs ar in vas por tos kas rokas uz scriptiem jo nebūs naudiņa par ko iegādāties normālu armoru.

2.Pa newbie cave skraidīs Daudz un Vēlreiz DAUDZ plejeri kuri atkal kā vecajos laikos sitīs botiņus kuri raksies (kautvai ar to pašu Ophidian armoru).

Tālāk jau daudz ko nav vairs pieminēt...

Es ceru kad vismaz mani Kāds cilvēks paklausīs jo tas būtu ļoti intresanti. Ceru uz atsaucību.


PALDIES KAD LASĪJĀT MANU GARO STĀSTIŅU!

#2 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 31 January 2008 - 23:02

jaa... Ir ka ir... Es jau buutu preiciigs ja to berezku vispar nonemtu un par naudu neko nevar dabuut, Bet skarba realitaate ir taada-> ''Shanahanam neinterese nekas, galvenais lai vairak vins naudu nopelniitu!" Tapec uz sadam izmainam vari necereet. pat nav verts sadas Topkos diskuteet, nekas ta vaita netiks mainiits! Ja ari ko mainis mainis ar domu lai cilveki vairak savu naudu izteree ultimaa.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#3 Lauvens

Lauvens

    Novice Player

  • Members
  • 106 posts

Posted 31 January 2008 - 23:17

jaa deretu veos labos dp laikus... chery titanium lead un curudum... tie tik bija laiki ... bet par berzinu hz var jau ari kaut ko atstat nav jau vis uzreiz janjem ara.. :)

#4 SyDo-

SyDo-

    Journeyman

  • Members
  • 62 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvian

Posted 01 February 2008 - 00:10

+1
Vnk No Comments ;)

#5 Spartian

Spartian

    Novice

  • Members
  • 28 posts
  • Gender:Male
  • Location:Danmark

Posted 01 February 2008 - 04:07

+1 Baigi lab doma!!! :happy:

#6 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 01 February 2008 - 08:08

4.Nebūs tik ātri stipri cilvēki.

Jo kā jau mēs zinām bija uz oldp tāds serveris Cherry, lead, corundum and (neatceros kāds pēdējais bija) world...

Ja jūs sacīsiet nē nu tāpat būs cargo jau pirmajā nedēļā - jūs kļūdāties cargo tik ātri tad tiešām nebūs

1.Magi atnāks nositīs ar in vas por tos kas rokas uz scriptiem jo nebūs naudiņa par ko iegādāties normālu armoru.


1. Kurā vietā ātri stipri cilvēki parādīsies?

2. Šie serveri ir pagātne, tādu ir tikai mazums... visādi "ļevie" serveri.

3. Kurš gribēs, tas pirks... Tev jau arī neviens neaizliedz pirkt to Cargo un būt tēvam.

4. Nu un? Mags atnāks Full Cargo, uzmetīs in vas por un ko viņš lootos? Tourmaline ? Aizmirsti tak... Kausies tikai labākie savā starpā.

#7 Molder

Molder

    Journeyman

  • Members
  • 55 posts

Posted 01 February 2008 - 10:13

-1 stulbaakaa ideja ever.. vareetu domaat ka kaads beerzinjaa pasuuta Full airus vai full DM.. taa pat pasuuta 15 rp un peerk no speeleetaajiem.. serverii ir tik daudz full setu, ka ja no beerzinja pazustu visas mantas, tas nevienu neraustiitu, jo ir izveidojies veseliigs Rp-Gp tirgus. Cilveeki nemaksaatu beerzam 4x daargaak, kaa playeriem, so uzskatu ka shis nekad ne ar ko nepaliidzees.. un BTW es negribu staigaat lead armouraa, tad es beigtu speeleet.. :)

#8 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 01 February 2008 - 14:24

1. Kurā vietā ātri stipri cilvēki parādīsies?

2. Šie serveri ir pagātne, tādu ir tikai mazums... visādi "ļevie" serveri.

3. Kurš gribēs, tas pirks... Tev jau arī neviens neaizliedz pirkt to Cargo un būt tēvam.

4. Nu un? Mags atnāks Full Cargo, uzmetīs in vas por un ko viņš lootos? Tourmaline ? Aizmirsti tak... Kausies tikai labākie savā starpā.


Saprotu tavu domu jo shanahanam vajag naudu! Tapēc tu arī esi pret!

#9 Organs

Organs

    Journeyman

  • Members
  • 71 posts

Posted 01 February 2008 - 15:03

pilnigs breds,tu neko no uznemejdarbibas nejedz puika,ja tu butu shana vieta es varu saderet uz 1000% tu rikotos ta pat!

#10 calibra

calibra

    Player

  • Members
  • 200 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija-Bauska

Posted 01 February 2008 - 15:09

Jūs visi esat zadroti !

tas nav uzdirsiens vnk pasaku kā ir !
Posted Image

#11 powers

powers

    Advanced Player

  • Members
  • 318 posts

Posted 01 February 2008 - 15:13

Drizak vaig cenas palielinat visam mantam berezka :D tad mazak pirks. bet varbut ari ne ..

#12 sliPer^

sliPer^

    Journeyman

  • Members
  • 81 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija

Posted 01 February 2008 - 17:34

galiigi stuulba ideja... tu laikam domaa tikai pa stiprajiem caljiem ka tu kam jau noteikti ka ir cargho seti u.t.t. bet padomaa tax arii par noobiem vinjiem baigi jautri tiko sagrabina peedeejo naudinju setam un aiziet pat ar kaajaam uz dungeonu jo nepietiek naudas lat aizteleporteetos un bankaa nekaa nav sis aiziet kaadas 10 min vazaajies lai atrastu dungeon un tur pretii kkads 5 lvl cargo setaa un atnjem visas mantas...super...ko tad lai tas nuubs dara kaa vieniig vainu jaunu acc taisiit vai beigt speeleet jo muusdienaas 90% ir taadi skopulji ka par kkaadu chery bow vai tourmaline ieroci nedos labaak paardos tax sell stone pa 456gp lai papildinaatu savu taa jau piebaasto maisinju ar naudu... nu katraa zinjaa es esmu PRET,PRET,PRET sitaadu stuulbumu!!!

#13 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 01 February 2008 - 18:35

galiigi stuulba ideja... tu laikam domaa tikai pa stiprajiem caljiem ka tu kam jau noteikti ka ir cargho seti u.t.t. bet padomaa tax arii par noobiem vinjiem baigi jautri tiko sagrabina peedeejo naudinju setam un aiziet pat ar kaajaam uz dungeonu jo nepietiek naudas lat aizteleporteetos un bankaa nekaa nav sis aiziet kaadas 10 min vazaajies lai atrastu dungeon un tur pretii kkads 5 lvl cargo setaa un atnjem visas mantas...super...ko tad lai tas nuubs dara kaa vieniig vainu jaunu acc taisiit vai beigt speeleet jo muusdienaas 90% ir taadi skopulji ka par kkaadu chery bow vai tourmaline ieroci nedos labaak paardos tax sell stone pa 456gp lai papildinaatu savu taa jau piebaasto maisinju ar naudu... nu katraa zinjaa es esmu PRET,PRET,PRET sitaadu stuulbumu!!!



tu vienkārši nekad to sajūtu nēsi izbaudījis un tagat tikai domā savas stulbās domas! Kurs idiots ar cargo ietu pa dung? Pasaki man lūdzu! Ja tu esi tik sutlbs un ietu tad lūdzu ej!

#14 Katrina

Katrina

    Novice

  • Members
  • 48 posts

Posted 01 February 2008 - 18:58

Bet taa ari ir ka kautkads cubriks savac pedejo kapieku lai buy SET un mekle vietu kur uzkacat LVL a tur vinu kill kautkads 5 lvl Grandlord :( Un vel loot visu kas invertori atrodas , citreiz pat bintes un traped loot.

#15 sliPer^

sliPer^

    Journeyman

  • Members
  • 81 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija

Posted 01 February 2008 - 19:11

see tu vi9enkaarsi esi daunis tu domaa tikai par sevi tu nespeej objektiivi spriest tas UO ir tev praatu aizmiglojis saderam tu naakot maajaas no skolas vaio darba domaa par uo tu gribi tikai lai tie nuubi tev netraucee bet tu nekad neesi iedomaajies kad ja kaadam nuubam atdos kautvaio gold setu vinjs buus riktiigi laimiigs? jebkura lieta kas tev liekas totaals siikums nuubam ir veertiiga tu varbuut met laukaa kkaadus ms +16 vai 14 bet nuubi tos lasa ar prieku katrs items kas ir veerts vairaak par 20k nuubam ir "sveets" :D

#16 Katrina

Katrina

    Novice

  • Members
  • 48 posts

Posted 01 February 2008 - 19:15

Es vismaz dodu tos 20k vai MS ja man prasa kads pliks vecis, bet ja tu to provetu to darit kautkadam Grand lord 5 lvl vins telotu ka neredz tewi :blink:

#17 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 01 February 2008 - 19:23

Tada Herna pirmo reizi tadu stulbumu esu izlasijis
Posted Image
< uzpied :DD

#18 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 01 February 2008 - 21:36

see tu vi9enkaarsi esi daunis tu domaa tikai par sevi tu nespeej objektiivi spriest tas UO ir tev praatu aizmiglojis saderam tu naakot maajaas no skolas vaio darba domaa par uo tu gribi tikai lai tie nuubi tev netraucee bet tu nekad neesi iedomaajies kad ja kaadam nuubam atdos kautvaio gold setu vinjs buus riktiigi laimiigs? jebkura lieta kas tev liekas totaals siikums nuubam ir veertiiga tu varbuut met laukaa kkaadus ms +16 vai 14 bet nuubi tos lasa ar prieku katrs items kas ir veerts vairaak par 20k nuubam ir "sveets" :D



klausies vecīt... Tu vienkārši tagat tēlo baigo pielīdēju to var saprast pēc tavas izturēšanas, jo Bandic uzrakstija pirmais cilvēks kas uzrakstija pret!!!!! Tu vienkārši pielabinājies bandicam to var saprast! Tākā vecīt nepūt te bumbiņas ja?

Un vēl kas labi man pie pakaļas rupji sakot! Tiešām pie pakaļas es vienkārši gribēju lai serverī būtu intresantāk.

Tikai piemini manus vārdus es šitos tavus tekstus esmu jau nokopējis un ja tu kādā topikā rakstīsi lai kko noņem no bērziņa nu vot tad saņemsi savus vārdus pats sev pretī sapratu muļķi? Un tad visi zviegs pa tevīm kā pa idiotu! Tas bija viss ko es tev gribēju teikt!

#19 sliPer^

sliPer^

    Journeyman

  • Members
  • 81 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvija

Posted 03 February 2008 - 14:41

klausies vecīt... Tu vienkārši tagat tēlo baigo pielīdēju to var saprast pēc tavas izturēšanas, jo Bandic uzrakstija pirmais cilvēks kas uzrakstija pret!!!!! Tu vienkārši pielabinājies bandicam to var saprast! Tākā vecīt nepūt te bumbiņas ja?

Un vēl kas labi man pie pakaļas rupji sakot! Tiešām pie pakaļas es vienkārši gribēju lai serverī būtu intresantāk.

Tikai piemini manus vārdus es šitos tavus tekstus esmu jau nokopējis un ja tu kādā topikā rakstīsi lai kko noņem no bērziņa nu vot tad saņemsi savus vārdus pats sev pretī sapratu muļķi? Un tad visi zviegs pa tevīm kā pa idiotu! Tas bija viss ko es tev gribēju teikt!


1. es banditam nepielienu!!! palasi manus citus postus
2. manupraat berezkaa vajadzeetu nevis njemt nost bet uzlikt kko jaunu citaadi saak apnikt
3. tu esi totaals idiotrs!!!!!

#20 vieshaa

vieshaa

    Novice

  • Members
  • 30 posts

Posted 03 February 2008 - 15:33

:D :D :D galiigi off topic




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users