Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Pvp 10.11.2021


  • This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

#1 Ganjakur

Ganjakur

    Guru

  • Members
  • 2552 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pakistan

Posted 10 November 2021 - 21:47

-Boroda:



-El Diablo:






-Djukalina:
https://www.youtube.com/watch?v=JS5DuFcRm7Q



#2 Ganjakur

Ganjakur

    Guru

  • Members
  • 2552 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pakistan

Posted 10 November 2021 - 21:49

-Bigbrazers



#3 Ganjakur

Ganjakur

    Guru

  • Members
  • 2552 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pakistan

Posted 10 November 2021 - 22:17

Rockafella particle,
-Boroda



#4 Ganjakur

Ganjakur

    Guru

  • Members
  • 2552 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pakistan

Posted 10 November 2021 - 22:35

-El diablo



#5 Ganjakur

Ganjakur

    Guru

  • Members
  • 2552 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pakistan

Posted 10 November 2021 - 22:37

-Djukalina2x:



#6 beatiful

beatiful

    BuPTyo3

  • Members
  • 835 posts
  • Gender:Male

Posted 11 November 2021 - 00:30

tipiskie latviesu zeni, tik mak bara un sist vajakos. kad ir vienadi,uzreiz curinja pa gaisu. Ar 16 online ieet visiem 10 viena GS lai sist Djukalinu un Big-brother katru dienu. SO LATVIAN ...  pec tam tads epic shit wouuu kapec neviena nav serveri ? aa nu tak te vnk puse  24/7 Sez uz scpt , lai pec tam  iziet 21 00 panemt 600k pa wop  un pasist Djukalinu jeeebal . xz kura paligskola gaja sie jaunie cilveki..   mama kaut zin ka datoru nesledz cauram dienam off del pandoram ? 


Man wird nur schlauer, wenn man gegen schlauere Gegner spielt.

 

GMbig.gif


#7 Salagaa

Salagaa

    Player

  • Members
  • 192 posts

Posted 11 November 2021 - 12:26

Es tev ieteiktu Lanc iziet vienreiz ārā no mājas un izvēdināt galvu. Saprotu, ka esi nopircis labu acc un āķis lūpā ir, bet nu c'mon vecīt :D Par pvp runājot - katram savs mērķis nākot uz WOP, tu savāci gs un saprotu, ka paņēmi visu, kas kustās pa mp savā gs kā piemēram Jamacasi, kurš nezina, kur serps notiek un pēc tam tu sūdzies, ka jūs maz esat. Jūs neesat maz, tev ir normāls sastāvs, saprotu, ka tavā gs ir cilvēki kam ir darbs, dzīve, bet es saprotu, ka tu to nesapratīsi. Tev nekad nav labi - tad tas par daudz, tad tie par maz, tad tie par stipru, tad tie par vāju, beidz vienreiz bimbot un saņem sevi rokās. Ceru, ka tavi kolēģi arī beigs bimbot un beigu beigās nepārdos savus acc dēļ tā, ka nevar izdzīvot savā gz.



#8 beatiful

beatiful

    BuPTyo3

  • Members
  • 835 posts
  • Gender:Male

Posted 11 November 2021 - 14:40

Es esmu saprotoš cilvēks,un varu secinat vienu ka jus paaķi tur visi no kajam ldiz galvai, pasauc uz loot no 10 cilvekiem 9 , visi met bultas uz Aigaru, sauc 2x2 nenak,3x3 nenak,5x5 nenak, 10 x4 10x3 ok tad nak, ja pat ir vienadi 4x4  sities pie moona uzreiz muk GZ , es saprotu var spelet ka Zanis,tad ja tu ta spele ko tu te komente kaut ko,tada gadijuma tu neraksti komentarus nekadus.. Cilveki Sandris visadi marisi briedisi , spele te jau ne pirmo dienu,menesi,gadu ..... spele ir 1996 serveri spele 20 klienti, nu bet cuvaks raksta oi es sito nemaku,tur es neeju,bet spele nak katru dienu,katru suka dienu vins ir spele,kaut ko tur skraida pa mp , nemas ar skriptiem,liek itemus vendora. :D:D:D  tu man saki ka man jaiziet no UO chuvak,bet es pat uz skriptiem nekadiem nelieku,botus nesitu,uz mininga nestavu  , tu katru dienu skaties ekrana ,es zinu ka tu codus neievadi uz stavi uz antimacros, ta pat picks stav uz antimacros, tapec jus ari stavat uz skriptiem tas ir logiski., bet prieks kam tev tas viss vajadzigs? tev tacu jau vietas banka pat nav.. 

 

es biju master 2 gsam,es speciali izjaucu guildu lai te kaut kas notiek.. jo jus flegmati neko servera laba negribiet darit,pats no jums neviens pirkstu pret pirkstu neiesitis lai kut kas notiek tas ir ta LATVIESHU mentalitate, jo no sieniem laikiem vieniem saka ka jadzivo saja PASAULE un pasiem nav galvas kad atnak moments vini pat nezin ka ko izdarit ka tik patiekt sito es nemaku to es nemaku ,  to var redzet tas pats notiek tagad valsti , kamer ar sudaino koku neiepisis nekas nenotiks  ,  man saja spele neiterese botus sist,vai pandoras sudigas,un kokus cirt cauram dienam. Es naku te tikaj del PVP,tas ir sepeles galvenais iemesls, nevis vakt cauram dienam uz antimacerosa pandoras,un skriet prom kad uz tevi targetu panem. 

 

Bet es zinu noteikti kad sito kritinj bandu vienu reizi atpizdisi vini saks raudat,un parstas spelet. 


Man wird nur schlauer, wenn man gegen schlauere Gegner spielt.

 

GMbig.gif


#9 Salagaa

Salagaa

    Player

  • Members
  • 192 posts

Posted 11 November 2021 - 14:54

"Bet es zinu noteikti kad sito kritinj bandu vienu reizi atpizdisi vini saks raudat,un parstas spelet"

 

Tesak, 9:18 AM
Hry

Hry

Hey

Sprosi u svoih clerik i mag nenado?

Diablo i tesak

350 evro za 2

 

Masters atradies :D Izmeta no viena gs ārā, jo džekam postus ņēma nost un pats teici, lai taisa savu gs - uztaisījām un tagad atkal ir slikti. Vecīt, tu katru dienu,principā, sēdi pie pc 24/7, sit visus postus, kas ir boti (ar roku) un pārmet citiem, kas BEZ antimakrosiem kaut ko dara, lai resursi priekš pvp būtu. Katrs spēlē kā viņš māk un kā viņš grib, nevienam nav jāatskaitās tev vai kādam citam kāpēc liek uz mining utt. Nevajag celt brēku pret tautībām, jo pats saprotu, ka esi latvietis, tikai sēdi Nīderlandē, jo ar savu retarda prātu šeit bruģi tikai slaucītu. Kopumā sakot ir īsti vienalga ko tu domā par mani vai pārējiem spēlētājiem, galvenais noslauki asaras, atrodi darbu vienreiz un viss tad jau ies uz augšu.


 



#10 beatiful

beatiful

    BuPTyo3

  • Members
  • 835 posts
  • Gender:Male

Posted 11 November 2021 - 15:01

"Bet es zinu noteikti kad sito kritinj bandu vienu reizi atpizdisi vini saks raudat,un parstas spelet"
 
Tesak, 9:18 AM
Hry

Hry

Hey

Sprosi u svoih clerik i mag nenado?

Diablo i tesak

350 evro za 2


 

nu pa 350 es ar nenemtu , un pa katru atbildet nevaru..  7 purni uzbrukt uz 1 , logiski ka cilveki negribes spelet vairak. Visi sie video ko tas daunis Aigars te lejupieladeja ir ka uzbrukat 10 purni uz 1 , nax visapr tadus video likt ieksa? normals cilveks ja redzes tadu sudu  nekad  te neienaks,stulbais Aigars ar savam atsaldetam smadzenem, stulbais bites darbinieks..  tads pats sudigs ka ta kompanija kura vins strada. 
 
 
 

Man wird nur schlauer, wenn man gegen schlauere Gegner spielt.

 

GMbig.gif


#11 beatiful

beatiful

    BuPTyo3

  • Members
  • 835 posts
  • Gender:Male

Posted 11 November 2021 - 15:18

"Bet es zinu noteikti kad sito kritinj bandu vienu reizi atpizdisi vini saks raudat,un parstas spelet"

 

Tesak, 9:18 AM
Hry

Hry

Hey

Sprosi u svoih clerik i mag nenado?

Diablo i tesak

350 evro za 2

 

Masters atradies :D Izmeta no viena gs ārā, jo džekam postus ņēma nost un pats teici, lai taisa savu gs - uztaisījām un tagad atkal ir slikti. Vecīt, tu katru dienu,principā, sēdi pie pc 24/7, sit visus postus, kas ir boti (ar roku) un pārmet citiem, kas BEZ antimakrosiem kaut ko dara, lai resursi priekš pvp būtu. Katrs spēlē kā viņš māk un kā viņš grib, nevienam nav jāatskaitās tev vai kādam citam kāpēc liek uz mining utt. Nevajag celt brēku pret tautībām, jo pats saprotu, ka esi latvietis, tikai sēdi Nīderlandē, jo ar savu retarda prātu šeit bruģi tikai slaucītu. Kopumā sakot ir īsti vienalga ko tu domā par mani vai pārējiem spēlētājiem, galvenais noslauki asaras, atrodi darbu vienreiz un viss tad jau ies uz augšu.


 

Paldies tiešam,patīkami lasit kaut ko tādu,  tas bija sirsnigi un bez lamuvardiem. Es neko par jums sliktu nedomaju,mani tikaj uzvelk jusu spelešanas princips ! Un postus es situ ar savu paligstradnieku Bardu,es izmetu lai kaut kas izveidotos nevis del postiem,tas bija kas pagadijas zem rokas uz to momentu,kas ari beigas sanāca GUILD LATISHI ar 10 cilvekiem..  Labi kas man atliek,savakt cilvekus un sašķaidīt jums bietes !!  laiks visu saliks savas vietas. 


Man wird nur schlauer, wenn man gegen schlauere Gegner spielt.

 

GMbig.gif


#12 Ganjakur

Ganjakur

    Guru

  • Members
  • 2552 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pakistan

Posted 11 November 2021 - 16:47

nu pa 350 es ar nenemtu , un pa katru atbildet nevaru..  7 purni uzbrukt uz 1 , logiski ka cilveki negribes spelet vairak. Visi sie video ko tas daunis Aigars te lejupieladeja ir ka uzbrukat 10 purni uz 1 , nax visapr tadus video likt ieksa? normals cilveks ja redzes tadu sudu  nekad  te neienaks,stulbais Aigars ar savam atsaldetam smadzenem, stulbais bites darbinieks..  tads pats sudigs ka ta kompanija kura vins strada. 
 
 
 

Šo video mērķis ir veicināt servera aktivitāti, starpcitu, tas taču ir tas par ko tik ļoti cīnies? 
Es varbūt kļūdos, bet pēc sajūtām liekas, ka šie video tomēr palīdz. 

Lancelot, neuztver visu tik personīgi.


Tiekamies šodien 21:00 knosā!


Fun fact:
Šiem UO video jau ir ~30k skatījumi. 






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users