Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Pvp Skripteļi


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 18 December 2010 - 17:42

Būšu pateicīgs, ja kāds padalīsies ar PvP skriptiņiem.

Interesē mukšanas skriptelis ar inviz skrulli un portēšanos, varbūt ir kas advancētāks uz poizenu (netīk katram ierocim tipu norādīt, tad vienkāršāk ar roku saindēt), varbūt vēl kas hp, stamas kontrolei ir un vajadzētu kko targetu kontrolei - lielā barā target next var pusdienu spaidīt.
Varbūt vēl kāds lieto easyuo funkciju execute? Ja pareizi sapratu ar šo funkciju var iedarbināt arī citus makrosus. Kādam vajadzētu izskatīties makrosam "PvP", ar kuru es startēju visus man vajadzīgos skriptus? Īpaši noderētu pēc uzkāršanās, kad mērkaķa tempā vajag saslēgt pārāk daudz skriptus.

Pats lietoju:
primitīvu hīlu, trapedu, salmus. (lūts uz injecta)

hīls

=============================

start
if #hits < #str
{
repeat
msg $
msg .usebandage $
wait 2
event macro 23 0
wait 1s
until #hits => #str
goto start
}
return


Trapeds
=============================

set %delay 0
loop:
if frozen in #sysmsg && #scnt > %delay
{
set %delay #scnt + 2
msg $.usetraped$
}
goto loop


Salmi
=============================

set %kid KWF

loop:
onhotkey t
gosub kid
wait 1
goto loop

sub kid
finditem %kid C_ , #backpackid
exevent drag #findid
wait 1
exevent dropg #charposx #charposy
return

#2 RukisMage

RukisMage

    Novice

  • Members
  • 39 posts
  • Location:Chouse Minoc. Order S*ck My Pe*is

Posted 18 December 2010 - 18:41

Piekritu. bet enviens jau nedalisies visi skopi, es gan vnm. uz halavu meiginu notrapit ar parastu target :D

#3 KasNotiek?

KasNotiek?
  • Members
  • 4 posts

Posted 18 December 2010 - 20:51

Reti kurš pvp skritus liek uz easy uo. Tam daudz ērtāks ir Injekts. Takā es Tev te neko nevaru palīdzēt :sleep:

#4 ankooo

ankooo

    Journeyman

  • Members
  • 91 posts

Posted 18 December 2010 - 21:30

neesi jau gluzhi berns iztabo kaut vai spelu kaut kadu un ietargeto ko velies tas nav gruti!

#5 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 18 December 2010 - 22:36

Paprasi godmani viņš mums tas ir ar ūber kruto scriptu kuram autotraped,heal,target drosvien arii hp ja paliek cik tur tad dzer ārā
Viņam ir pilnīgi viss kas nūbiem vajadzīgs kas nemāk bez scripta vispār neko

#6 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 19 December 2010 - 13:37

Piekritu. bet enviens jau nedalisies visi skopi, es gan vnm. uz halavu meiginu notrapit ar parastu target :D

negribētu piekrist, par to ka visi tik skopi


Reti kurš pvp skritus liek uz easy uo. Tam daudz ērtāks ir Injekts. Takā es Tev te neko nevaru palīdzēt :sleep:

ehh, pie injecta studēšanas neesmu ķēries, easy šķiet primitīvāks kā programmēšanas valoda, turklāt varbūt tikai man tā šķiet, bet ar iešprici nenormāli bieži karas


neesi jau gluzhi berns iztabo kaut vai spelu kaut kadu un ietargeto ko velies tas nav gruti!

parasti visi bērni grāvi rok ar lāpstu nevis pienācīgai tehnikai pie vadības paneļa vai ne? Ar to es gribēju pateikt, ka uzbrauciens nevietā. Izaugsme ir automatizācijā nevis visu pogu spaidīšanā ar roku.


Paprasi godmani viņš mums tas ir ar ūber kruto scriptu kuram autotraped,heal,target drosvien arii hp ja paliek cik tur tad dzer ārā
Viņam ir pilnīgi viss kas nūbiem vajadzīgs kas nemāk bez scripta vispār neko

Tad jau īsti vīri visu nakti ar cirvi kokus cērt, nevis kā pārējie nūbi ar skriptiem?
Vēl atklāšu, ka īsti vīri pa stundām 10 dienā sēž un dračī ultimu, lai iemācītos reizē redzēt stamu, manu, hp, ceļu kur skriet, targetus paņemt, poizenus, paralīzes izmest, salmus nolikt, skruļļus, reflektus sadzert...

Piedodiet, ja kādu aizskāru - tēmu netaisīju, lai apspriestu to vai šādus skriptus lieto īsti vīri vai nemākuļi.

Godmani? padalies... :wub:

#7 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 19 December 2010 - 13:46

Tad jau īsti vīri visu nakti ar cirvi kokus cērt, nevis kā pārējie nūbi ar skriptiem?
Vēl atklāšu, ka īsti vīri pa stundām 10 dienā sēž un dračī ultimu, lai iemācītos reizē redzēt stamu, manu, hp, ceļu kur skriet, targetus paņemt, poizenus, paralīzes izmest, salmus nolikt, skruļļus, reflektus sadzert...

Piedodiet, ja kādu aizskāru - tēmu netaisīju, lai apspriestu to vai šādus skriptus lieto īsti vīri vai nemākuļi.

Godmani? padalies... :wub:


KAdā sakarā te ar koku ciršanu.
KOCIŅ baigi interesantias pvp ir ar wairoru spēlēt ja tikai ar BR arm skiren līdzi un viss, stamu pats,izdzers zirgaa pats uzkaaps healingosises pats gh pats dzers visu darīs scriptu un vel doganu unt ad jau vispār uzspiežam tārgetu un mierīgi dzeram tēju scripts pats visu loot gh un viss
Nice PVP

Es nesēzu 10H pie ultimas un tāpat stama nav jāskatās visu laiku ja tev ir stama regen un mana arī ne HP Skaties uz ekrāna cik tev nonem un skaiti klāt galvā.

Sapņo vien ka godmanis iedosa savu scriptu tad jau būs velviens tāds pats nuubs kurs bez scripta neko nevarēs izdarīt

Šitie scripti visu UO sacakarēja

#8 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 19 December 2010 - 14:24

es jau minēju, ka ne Tavas ne citu filozofijas par skriptu lietošanu PvP mani neinteresē, ko var muldēt: ir skripti - liec, nav - neliec.
un kādos es armoros skrienu, tā lai paliek mana izvēle - staigā uz tavernu un taisi topikus "Koks - BR pavēlnieks" mani tas stipri neinteresē.

#9 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 19 December 2010 - 14:50

savu scriptu tad jau būs velviens tāds pats nuubs kurs bez scripta neko nevarēs izdarīt

Šitie scripti visu UO sacakarēja
[/quote]
tas jau sen skaidrs... tapec uo ir garlaicigs....
nu bet ja nebutu skriptu daudzi te nespeletu visi pieradusi pie haljavas.... :)
Warior Tribiani

#10 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 19 December 2010 - 15:04

es jau minēju, ka ne Tavas ne citu filozofijas par skriptu lietošanu PvP mani neinteresē, ko var muldēt: ir skripti - liec, nav - neliec.
un kādos es armoros skrienu, tā lai paliek mana izvēle - staigā uz tavernu un taisi topikus "Koks - BR pavēlnieks" mani tas stipri neinteresē.



NU tad nebrīnies ka nav normalas varkas varēsi ar savu BR sist citus BR

#11 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 19 December 2010 - 15:51

uzmini kapēc LV forums tā mirst? Vesela strīpa gudrinieku nevis sniedz sakarīgas atbildes, bet pļūtīšanas pēc piedirš visu diseni ar savām pārgudrībām. Paskaties gendalf cik Tu tālu no virsraksta jau esi aizdziedājies!

Skripti sabendējuši UO, varkas galīgi nav, ļoti zems onlains, makroseri sabendējuši ekonomiku, admini nepievērš uzmanību manai problēmai, latviešus diskriminē, krieviski var lamāties - latviski nē, viss serveris pastāv uz RP, Koks skraida BR, Latishi nīkuļi, mans krāniņš ir garāks par tavējo, utt.
Lūdzu Tev aktuālo problēmu saraksts - taisi tēmas un pļuti cik vēlies.

=======================================

Varbūt tomēr kāds lieto fn execute un var padalīties kā tā darbojas?




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users