Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Ar Ko Tu Nodarbojies Ultimā?


  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#21 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 30 May 2010 - 16:40

kas tiko forumam notika?? kapēc viss ir izdzēs kas ir rakstīts 30. maijā?

#22 fuck-the-pipars

fuck-the-pipars

    Player

  • Members
  • 154 posts

Posted 30 May 2010 - 18:57

7gadīgais cuvāks ierunājās zini labāk strādāt pa 800ls menesī nekā visu mūžu no senčiem prasīt


ko tu vispar vari te tupiit man virsuu pa maniem gadiem - man noteikti nakotnes plaani un vecums ir krietni sakarigaks par tavejiem

#23 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 30 May 2010 - 19:11

pēc tavas runas to tok var saprast un ja tavi plāni ir krietni sakarīgāki ko tad tu meklē šini mājas lapā un uo??

#24 Barada

Barada

    Journeyman

  • Members
  • 68 posts
  • Gender:Male
  • Interests:baran

Posted 30 May 2010 - 19:45

pipars dzīvo Iecavā, tā ir tāda pilsētiņa kur nav iespējams nedabūt meiteni, bet piparam man liekas ka vēl tādas nav :D
Baran

#25 fuck-the-pipars

fuck-the-pipars

    Player

  • Members
  • 154 posts

Posted 30 May 2010 - 19:54

pipars dzīvo Iecavā, tā ir tāda pilsētiņa kur nav iespējams nedabūt meiteni, bet piparam man liekas ka vēl tādas nav :D


nav paslaik :cool2: :blush:

#26 QuaTr0

QuaTr0

    Journeyman

  • Members
  • 81 posts

Posted 31 May 2010 - 03:47

ja nosit PvM, uzlieku mining skriptu. (ap diviem naktī atlido pedofīls nekro setā caur iemarķētu rūnu uz manām raktuvēm un pārlaimē nolūto 2 inferno ores un gold setu)

:D :cool2: hmzz pedofils gan neesmu bet nekro setaa lidonos gan ap 2 nakti pa visam alam kas vein ir uz kartes ! jo kadu tachu pirms gulet ieshana ir janosit ! :)
p.s esmu savacis jau gandriz 100 gold plate setus ! :) No scripteriem mining !
If i' am plaYing FroM UK it means i' am a f... CheaTer ?? ((

#27 Point

Point

    Player

  • Members
  • 239 posts
  • Gender:Male

Posted 31 May 2010 - 05:57

Piparam vel Nestāv kur nu vel uz meitenem vinam skatities,prosto nolifers ierunajas....
Posted Image

I Love My Country!!!

#28 Barada

Barada

    Journeyman

  • Members
  • 68 posts
  • Gender:Male
  • Interests:baran

Posted 31 May 2010 - 07:26

nav paslaik :cool2: :blush:

Bet vismaz ir tāda doma ka vajadzētu ne ? :D zb jau pumpainam staigat :D
Baran

#29 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 02 June 2010 - 16:17

ja nosit PvM, uzlieku mining skriptu. (ap diviem naktī atlido pedofīls nekro setā caur iemarķētu rūnu uz manām raktuvēm un pārlaimē nolūto 2 inferno ores un gold setu)

:D :cool2: hmzz pedofils gan neesmu bet nekro setaa lidonos gan ap 2 nakti pa visam alam kas vein ir uz kartes ! jo kadu tachu pirms gulet ieshana ir janosit ! :)
p.s esmu savacis jau gandriz 100 gold plate setus ! :) No scripteriem mining !


Njaa interesanti ko tu ar viņiem darīsi, jo katrs no tiem racējiem var vēl pāris 100tus uztaisīt no jau saraktajiem goldiem, t.i. vērtība viņiem nav nekāda.
Ar savu lidināšanos vienīgais ko Tu panāc ir lēnāka servera attīstība. Starp citu smieklīgi bija skatīties cik tu neprasmīgi un ilgi mani uz tā skripta sit. Varbūt ej mežā uz sliekām patrennējies?

#30 fuck-the-pipars

fuck-the-pipars

    Player

  • Members
  • 154 posts

Posted 02 June 2010 - 16:22

kads tew quatro ir niks in game

#31 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 02 June 2010 - 17:10

Palasot pipara komentarus shkjiet vinjsh tik no planiem vien par mums visiem vairak sasniegs :D
Warior Tribiani

#32 fuck-the-pipars

fuck-the-pipars

    Player

  • Members
  • 154 posts

Posted 02 June 2010 - 19:47

taa arii buss ja normali pabeigsu skolu vnk jadabun matematikaa tas D limenis,nu C gan nespid laikam ,

latviesu valodaa jau izgaazos - cerju uz C bet laikam jau buus D , ej ble galigakaa zopa :( :(

#33 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 02 June 2010 - 20:46

taa arii buss ja normali pabeigsu skolu vnk jadabun matematikaa tas D limenis,nu C gan nespid laikam ,

latviesu valodaa jau izgaazos - cerju uz C bet laikam jau buus D , ej ble galigakaa zopa :( :(

nu es pabeidzu skolu ar lielakiem limenjiem , bet taka nav darba pieredzes darba nenjem nekur , kur maksatu kaut virs 400ls , talak , lai lai ietu augstskola ir vajadzigs pikjis , ja ir pikjis , tad pikjis vel negarante spozhu nakotni :)
un pabeigta augstskola tapatas :)
Warior Tribiani

#34 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 02 June 2010 - 21:09

taa arii buss ja normali pabeigsu skolu vnk jadabun matematikaa tas D limenis,nu C gan nespid laikam ,

latviesu valodaa jau izgaazos - cerju uz C bet laikam jau buus D , ej ble galigakaa zopa :( :(


12.kl ?? tu jau zini līmeni??
Kāds tad angļu valodā?

#35 electric1993

electric1993

    Novice Player

  • Members
  • 128 posts

Posted 02 June 2010 - 23:15

12.kl ?? tu jau zini līmeni??
Kāds tad angļu valodā?

Augstak par Ž nav ;DDD...

#36 Caureja

Caureja

    Player

  • Members
  • 172 posts

Posted 02 June 2010 - 23:32

1) Atsēžu stundas cietumā.

#37 keidzhii

keidzhii

    Player

  • Members
  • 207 posts

Posted 02 June 2010 - 23:47

:D:DD

#38 QuaTr0

QuaTr0

    Journeyman

  • Members
  • 81 posts

Posted 03 June 2010 - 00:09

kocinj !! :) smejies vai ne bet es smejos kopa ar tevi ! :)
es ar magu nemaku spelet macos tikai un tavs vai tavi puishi kas rok tev ores ir jauks veids ka petrenneeties tapat ka citi raceeeji macos skatos kadas magijas pilietot ko kas dod utt ;) kamert tu taisi ka aizbegt es macos ka nokert !
vinji vismaz nepretojas ! :)

pipar
esmu spelee inquisitor ;) ieperku brunjas un exp par rp seezu kachaju onlinetime ! un gaidu kad bushu 10 ! ;)

blackbeard pamegini ka citi maciities vajag parvacies uz uk vai kur citur sapelni naudu un atgrizies skola un pabeidz to bet taka lv tapatas neko nesasniegsi tad vismaz ar savam zinashanam spesi pacelties kada cita valsti bet tikai tad ja busi macijies nevis atsedejis ! :) cita valsti par savam zinashanam tiksi ari atalgots atiecigi + izaugsmes iespejas ;)
If i' am plaYing FroM UK it means i' am a f... CheaTer ?? ((

#39 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 03 June 2010 - 09:11

kocinj !! :) smejies vai ne bet es smejos kopa ar tevi ! :)
es ar magu nemaku spelet macos tikai un tavs vai tavi puishi kas rok tev ores ir jauks veids ka petrenneeties tapat ka citi raceeeji macos skatos kadas magijas pilietot ko kas dod utt ;) kamert tu taisi ka aizbegt es macos ka nokert !
vinji vismaz nepretojas ! :)

pipar
esmu spelee inquisitor ;) ieperku brunjas un exp par rp seezu kachaju onlinetime ! un gaidu kad bushu 10 ! ;)

blackbeard pamegini ka citi maciities vajag parvacies uz uk vai kur citur sapelni naudu un atgrizies skola un pabeidz to bet taka lv tapatas neko nesasniegsi tad vismaz ar savam zinashanam spesi pacelties kada cita valsti bet tikai tad ja busi macijies nevis atsedejis ! :) cita valsti par savam zinashanam tiksi ari atalgots atiecigi + izaugsmes iespejas ;)

100 pipeles (%) dodu ka neesi vidusskolu pabeidzis :D
Warior Tribiani

#40 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 03 June 2010 - 10:36

kocinj !! :) smejies vai ne bet es smejos kopa ar tevi ! :)
es ar magu nemaku spelet macos tikai un tavs vai tavi puishi kas rok tev ores ir jauks veids ka petrenneeties tapat ka citi raceeeji macos skatos kadas magijas pilietot ko kas dod utt ;) kamert tu taisi ka aizbegt es macos ka nokert !
vinji vismaz nepretojas ! :)


Tikpat labi iegāji ar 2 acc un dari to pašu, kur problēma?




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users