Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Ar Ko Tu Nodarbojies Ultimā?


  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#1 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 29 May 2010 - 17:35

Mans algoritms:
- paskatos vai nav PvP. (ja ir palieku, bet pārsvarā nav!)
- ja nav PvP eju mobus sist. (pāris minūšu laikā parādās kāds stulbenis, visbiežāk, Izsitējs vai Laucinieks un nežēlīgā laimē savāc manu kristāla setu)
- ja nosit PvM, uzlieku mining skriptu. (ap diviem naktī atlido pedofīls nekro setā caur iemarķētu rūnu uz manām raktuvēm un pārlaimē nolūto 2 inferno ores un gold setu)
- ja to pamanu, uzlieku uz buckleru skripta pie mājas. (pēc pusstundas izrādās kādam esmu traucējis un plikais čars pie mājas ar 100 iron bukleriem kabatā bijis jānogalē)

100 cilvēki onlainā un tai vietā, lai organizētu cilvēkus uz PvP vesela strīpa ar atsaldētiem primātiem to tik vien dara kā siro pa dungeniem un raktuvēm - pederasti nolādētie.
Tieši deļ Jums arī nav onlaina un PvP, kaut Jums Unikorns somu piedirstu un Kargo Kings aiz pautiem pie Destarda griestiem piekarinātu par apsmieklu citiem!
Paldies par uzmanību!

#2 Alumiinijs#1

Alumiinijs#1

    Novice Player

  • Members
  • 131 posts
  • Location:Rīga
  • Interests:Makškerēšana , Futbols , Florbōls.

Posted 29 May 2010 - 17:59

Mans !
Aizlidoju uz Mūūnu "zapaļīl" caur tracking vai tur ir kāds , tad uz BD un pa dungiem - atrodu nositu ,neatrodu aizeju mp. Palieku apakšā uo un uzrauju kādu citu game ! Tad ieejot atpakaļ jau kāds muļķis bļauj (goo loot) un es atbildu - Piedod , nē! Viņš sāk man teikt ka esmu nišita u.t.t es saku ejam kauties uz moon viņš pārmet ka esmu bomzis nu labi .... Varu aiziet uz kādu ctf un viss . Tagad ir pvp un jākačā lielais lvlels :)
Posted Image

#3 fuck-the-pipars

fuck-the-pipars

    Player

  • Members
  • 154 posts

Posted 29 May 2010 - 18:19

sory diemžel esmu viens no tiem kas visus shos menesus kacajaas un tagad esmu praktiski beidzis, jo nu jau ir 8lvl

parasti iieju ieksaa paskatos vai kads nav bd, bet ja godigi tikai pa 2 menesiem 2 reiz esmu uzvilcis acidu un aizgajis pasisties jo vnk kacajos lvl vajadzeja un taa pat nekaa cita nebija ko dariit

tagad domaju savakt kadu setu un pasisties,

pa dengoniem nemekleju nevienu ko nosist man vnk tas riebjas jo pats zinu kaa tas ir. mani ja godiigi patiesam reti nosist , bijis pat taa ka uzvaru 50kexp un pat neviens nenosiet, bet man ta pat vienalga praktiski jo es jau mags.

vajadzetu sakties varkam jo kaa jau redzams 65 purniem 8lvl un vini dabuu savu tik karoto necromancy skilu lai vareetu normali sakt sisties, domaju ka galvenais viniem vnk uzsist piķi, un tad vares sakt varkot.

#4 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 29 May 2010 - 18:49

kamēr admini nepalielinās gold dropu un neapgriezīs BR warus varku nebūs

#5 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 29 May 2010 - 19:16

kamēr admini nepalielinās gold dropu un neapgriezīs BR warus varku nebūs

gold drops jau esot kā Xl salīdzinoši :D Iespējams ar laiku nostabilizēsies cenas, ja zelts krīt maz, tad arī cenām jābūt adekvātām.
BR vienmēr bijis ekonomiskākais un ērtākais waram. Visi velciet BR un būs jautri varkās! Varkas nav domātas tikai earth un fire setiem.

#6 office-girl

office-girl

    Novice Player

  • Members
  • 145 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia,Riga
  • Interests:Just having fun and do what stifler does best, be retarded.

Posted 29 May 2010 - 19:17

1)Macros uz bowcraft
2)Noteimoju Nightmear & Devastator
3)Macros uz bowcraft vai citreiz pasitu botus...

Neredzu jēgu šeit neko citu darīt.. Spēlēju šeit tikai lai pačatotu & nosistu laiku.

#7 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 29 May 2010 - 19:37

1)Macros uz bowcraft
2)Noteimoju Nightmear & Devastator
3)Macros uz bowcraft vai citreiz pasitu botus...

Neredzu jēgu šeit neko citu darīt.. Spēlēju šeit tikai lai pačatotu & nosistu laiku.

Tev vēl jautrāk :D Starp citu cik ātri exp nāk uz kraftu arčeram? Ar waru kādus 15-20k sutkā var pacelt, bet nu tak loki krietni ātrāk taisās...

#8 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 29 May 2010 - 19:39

Kādu laiku bija tā:

- Ieeju iekšā, eju sist mobus, lai būtu exp aiziet uz ctf.
- Zaudējot, izeju ārā, pēc kādas nedēļas atkal ieeju, savācu exp aizeju ctf, spēlēju līdz tam, kamēr atkal zaudēju.
- Atkal ieeju, savācu exp un tas pats.
- Tagad vienkārši esmu dabūjis terathan setu un dread bowu + 200k naudas un pamazām aiz garlaicības situ mobus...btw, palika 10k exp līdz 6 lvl :)
- Šobrīd, stāvu jau kā 2h mp, sēžu drau*iem.lv on*.lv, rakstos ar draugiem pa skype un paralēli skatos video youtube + vēl skan Eiropas hītu radio :)

#9 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 29 May 2010 - 19:49

Atcerējos, ka no 6LVL var iet pūķu salas kvestu, kāds negrib ar rūnu padalīties? Kas jāvelk mugurā, lai izdzīvotu pret viņiem ar waru un nebūtu jāraud, kad kāds pederasts atkal nožurko?

#10 Alumiinijs#1

Alumiinijs#1

    Novice Player

  • Members
  • 131 posts
  • Location:Rīga
  • Interests:Makškerēšana , Futbols , Florbōls.

Posted 29 May 2010 - 21:13

Mp satiksi mani , iedošu Grāmatu lai tiktu !
Posted Image

#11 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 29 May 2010 - 21:19

Kādu laiku bija tā:

- Ieeju iekšā, eju sist mobus, lai būtu exp aiziet uz ctf.
- Zaudējot, izeju ārā, pēc kādas nedēļas atkal ieeju, savācu exp aizeju ctf, spēlēju līdz tam, kamēr atkal zaudēju.
- Atkal ieeju, savācu exp un tas pats.
- Tagad vienkārši esmu dabūjis terathan setu un dread bowu + 200k naudas un pamazām aiz garlaicības situ mobus...btw, palika 10k exp līdz 6 lvl :)
- Šobrīd, stāvu jau kā 2h mp, sēžu drau*iem.lv on*.lv, rakstos ar draugiem pa skype un paralēli skatos video youtube + vēl skan Eiropas hītu radio :)


nebiju domājis ka admina palīgs tāds nabadziņš =]

#12 fuck-the-pipars

fuck-the-pipars

    Player

  • Members
  • 154 posts

Posted 29 May 2010 - 21:41

Kādu laiku bija tā:

- Ieeju iekšā, eju sist mobus, lai būtu exp aiziet uz ctf.
- Zaudējot, izeju ārā, pēc kādas nedēļas atkal ieeju, savācu exp aizeju ctf, spēlēju līdz tam, kamēr atkal zaudēju.
- Atkal ieeju, savācu exp un tas pats.
- Tagad vienkārši esmu dabūjis terathan setu un dread bowu + 200k naudas un pamazām aiz garlaicības situ mobus...btw, palika 10k exp līdz 6 lvl :)
- Šobrīd, stāvu jau kā 2h mp, sēžu drau*iem.lv on*.lv, rakstos ar draugiem pa skype un paralēli skatos video youtube + vēl skan Eiropas hītu radio :)


tu esi noželojams sežot kautkados drau*iem.lv , tas ir pats tiz lakais un pretigakais web saits pasaulee psc tadaa sudaa list, nu lab varbut vecenes atrak var sazimeet.
tu esi kartejais vidus mera bezdarbnieks, vai arii dikdienis kuram kadi 20-25 gadi pamatskolas vai viduskolas izglitiba un kurs kipa doma ka krize baigsies un vis bbus labi bet tomer nebuss jo tadi visiu savu atlikuso dzivi labakajaa gadijumaa stradas pa 800ls menesii algu un mierinas sevi ar domu ka vinu dzive nav konkrets suds ar to ka vins ir izpildijis cilveku kaa sugas pamatintinktu un vispar dzives bioloģisko jegu -radiit pecnacejus- vismaz izlaso so tekstu taa sak likties bet nu hz

#13 fuck-the-pipars

fuck-the-pipars

    Player

  • Members
  • 154 posts

Posted 29 May 2010 - 21:43

tu esi noželojams sežot kautkados drau*iem.lv , tas ir pats tiz lakais un pretigakais web saits pasaulee psc tadaa sudaa list, nu lab varbut vecenes atrak var sazimeet.
tu esi kartejais vidus mera bezdarbnieks, vai arii dikdienis kuram kadi 20-25 gadi pamatskolas vai viduskolas izglitiba un kurs kipa doma ka krize baigsies un vis bbus labi bet tomer nebuss jo tadi visiu savu atlikuso dzivi labakajaa gadijumaa stradas pa 800ls menesii algu un mierinas sevi ar domu ka vinu dzive nav konkrets suds ar to ka vins ir izpildijis cilveku kaa sugas pamatintinktu un vispar dzives bioloģisko jegu -radiit pecnacejus- vismaz izlaso so tekstu taa sak likties bet nu hz


bandit tik neker krenki vis tak ir bumbaas(karoca neliec varn)

#14 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 29 May 2010 - 21:48

tu esi noželojams sežot kautkados drau*iem.lv , tas ir pats tiz lakais un pretigakais web saits pasaulee psc tadaa sudaa list, nu lab varbut vecenes atrak var sazimeet.
tu esi kartejais vidus mera bezdarbnieks, vai arii dikdienis kuram kadi 20-25 gadi pamatskolas vai viduskolas izglitiba un kurs kipa doma ka krize baigsies un vis bbus labi bet tomer nebuss jo tadi visiu savu atlikuso dzivi labakajaa gadijumaa stradas pa 800ls menesii algu un mierinas sevi ar domu ka vinu dzive nav konkrets suds ar to ka vins ir izpildijis cilveku kaa sugas pamatintinktu un vispar dzives bioloģisko jegu -radiit pecnacejus- vismaz izlaso so tekstu taa sak likties bet nu hz


7gadīgais cuvāks ierunājās zini labāk strādāt pa 800ls menesī nekā visu mūžu no senčiem prasīt

#15 Alumiinijs#1

Alumiinijs#1

    Novice Player

  • Members
  • 131 posts
  • Location:Rīga
  • Interests:Makškerēšana , Futbols , Florbōls.

Posted 29 May 2010 - 21:59

Pipar kas noticis ? Viņš tev atņēma Acidu ? Teratenu ? Kādēļ tā pēkšņi jālec virsū!
Posted Image

#16 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 29 May 2010 - 22:39

tu esi noželojams sežot kautkados drau*iem.lv , tas ir pats tiz lakais un pretigakais web saits pasaulee psc tadaa sudaa list, nu lab varbut vecenes atrak var sazimeet.
tu esi kartejais vidus mera bezdarbnieks, vai arii dikdienis kuram kadi 20-25 gadi pamatskolas vai viduskolas izglitiba un kurs kipa doma ka krize baigsies un vis bbus labi bet tomer nebuss jo tadi visiu savu atlikuso dzivi labakajaa gadijumaa stradas pa 800ls menesii algu un mierinas sevi ar domu ka vinu dzive nav konkrets suds ar to ka vins ir izpildijis cilveku kaa sugas pamatintinktu un vispar dzives bioloģisko jegu -radiit pecnacejus- vismaz izlaso so tekstu taa sak likties bet nu hz


Lika uzsmaidīt :-D

nebiju domājis ka admina palīgs tāds nabadziņš =]


Es jau staffā neesmu diezgan ilgu laiciņu. Pa retam ieeju spēlē, kad reāli ir tas brīvais laiks.

#17 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 29 May 2010 - 22:43

Bandīc a kādi vispār shanahanam plāni ir turpmāk viņš kautko domā darīt palēnām uz veco XL paaries??

#18 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 29 May 2010 - 22:45

Bandīc a kādi vispār shanahanam plāni ir turpmāk viņš kautko domā darīt palēnām uz veco XL paaries??


Es nekontaktējos ar tagadējo uo staffu, tāpēc neko pateikt nevaru.

#19 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 29 May 2010 - 22:50

hmm ar tagadējo uo staffu liek domāt ka ir nomainījies nu pēc spēles kvalitātes arī tā var likties

#20 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 29 May 2010 - 22:52

hmm ar tagadējo uo staffu liek domāt ka ir nomainījies nu pēc spēles kvalitātes arī tā var likties


Cik zinu tagad ir it kā 3 policeman'i (ja kaut kas nav mainījies) un Darks ar Shanu :)




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users