Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Laucienks 1 X 1


  • This topic is locked This topic is locked
39 replies to this topic

#21 Alumiinijs#1

Alumiinijs#1

    Novice Player

  • Members
  • 131 posts
  • Location:Rīga
  • Interests:Makškerēšana , Futbols , Florbōls.

Posted 23 May 2010 - 13:29

Te ir vienkārši Fails abi rakstiski raksta kā 13gadīgi jaunekļi , un mēģina citu priekšā "noblatot" vienkārši trūkst vārdu ! :D
Posted Image

#22 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 23 May 2010 - 13:31

Uz tavernu + autoram warn.

#23 Misteryy

Misteryy

    Journeyman

  • Members
  • 57 posts

Posted 23 May 2010 - 13:52

ahahahahahahhahahha :-D BERNUDARZS :-D :-D
Čau, kā iet ?

#24 kacokmen

kacokmen

    Journeyman

  • Members
  • 87 posts

Posted 23 May 2010 - 13:53

nu hz hz ! jus tew blatojat pa 15 gadiegiem :D bet tie 15 gadiigie arii diezgan daudzko var izdariit reaalajaa dziivee un dazi ir pat speciigaagi par jums un tiem 20 un 30 gadiigajiem :D ! ;) taksto gadiem nav noziimes! visu izsaka tas ko katrs dziivee dara!

#25 office-girl

office-girl

    Novice Player

  • Members
  • 145 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia,Riga
  • Interests:Just having fun and do what stifler does best, be retarded.

Posted 23 May 2010 - 14:39

nu hz hz ! jus tew blatojat pa 15 gadiegiem :D bet tie 15 gadiigie arii diezgan daudzko var izdariit reaalajaa dziivee un dazi ir pat speciigaagi par jums un tiem 20 un 30 gadiigajiem :D ! ;) taksto gadiem nav noziimes! visu izsaka tas ko katrs dziivee dara!


Dzīvē visādi gadās... maybe tev tas 30 gadīgais pēctam lodi pierē ielaidīs ar tavu blatošanu un viss , cilvēki ir dažādi (Un "Dauņu') šajā pasaulē netrūkst.

#26 kacokmen

kacokmen

    Journeyman

  • Members
  • 87 posts

Posted 23 May 2010 - 15:08

Dzīvē visādi gadās... maybe tev tas 30 gadīgais pēctam lodi pierē ielaidīs ar tavu blatošanu un viss , cilvēki ir dažādi (Un "Dauņu') šajā pasaulē netrūkst.

+

bet tam cik juus esat "stipri" nav nu galiig no gadiem atkariigs!

#27 fuck-the-pipars

fuck-the-pipars

    Player

  • Members
  • 154 posts

Posted 23 May 2010 - 18:12

lauciniek iemet savu bildi bez krejla- redzesim, vai arii vnjk iemet savu bilddi, tadi varoni,

jaa laucinieks baigi diršas- bet spelee bvins labi vai nu trapec ka tocna daudz spelee uo un vinam toc ir labs skils, vai nu arii tapec ka es 3 menesi normali neeesu sities viss skils pazudis, galigs bots palicis esmu

#28 QuaTr0

QuaTr0

    Journeyman

  • Members
  • 81 posts

Posted 23 May 2010 - 18:17

hahaha ! :D ;)
Kad jus satiksieties panjemiet cam lai kads uzfilme tad iemet forumaa !! :D :D
bernudazrs psc..
If i' am plaYing FroM UK it means i' am a f... CheaTer ?? ((

#29 Alumiinijs#1

Alumiinijs#1

    Novice Player

  • Members
  • 131 posts
  • Location:Rīga
  • Interests:Makškerēšana , Futbols , Florbōls.

Posted 24 May 2010 - 12:15

Nenormāli , un tas čallīts nesaprata ka ar Laucinieku nespēlē viens spēlētājs , laikam viņam būs jācīnās pret "bariņu" , bet pats vainīgs!
Posted Image

#30 ms14

ms14

    Player

  • Members
  • 211 posts

Posted 24 May 2010 - 13:35

Nenormāli , un tas čallīts nesaprata ka ar Laucinieku nespēlē viens spēlētājs , laikam viņam būs jācīnās pret "bariņu" , bet pats vainīgs!

Vienīgi, kas ar manu magu vēl spēlē, tas ir, Spridiitis un es, vairāk neviens paroli nezin.

#31 Giton

Giton

    Journeyman

  • Members
  • 75 posts
  • Gender:Male
  • Location:Kazantip

Posted 24 May 2010 - 18:34

Dukuu es personīgi esmu gatavs tikties ar tevi Laucinieka vietā ,lai abiem nav nekur tālu jābrauc atbraucam abi uz Rīgu :roll:

Man sāk besīt ,tādi kā tu dzīvē =0 ultima tik galva doma tu man FS uzmetīsi stiprāk nekā es tev iesitīšu ? :happy:

Nu kā ,tad būs pats esi ar mieru tikties rīgā ? es atbildešu par laucinieka vārdiem :P
Mage- Giton (CTF,PVP) Warrior- Twister (PVP,CTF) Clerik- Civic (CTF) Archer- Sifon (CTF)

#32 Ganjakur

Ganjakur

    Guru

  • Members
  • 2552 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pakistan

Posted 26 May 2010 - 00:18

Vienmer esu redzejis ka laucinieks nodirs visus lai gan vell mazs puika ,vins vienmer ir teicis ka vinjam visu teeti sukaa utt. tad nu pienacis laiks cik isti puikam ieksa visiem redzot aicinu laucinieku 1x1 tukuma lai vins atbild pa vardiem Kads piekrit? :D :D ;D



Njaaa , abi juus vel esat beerni , starpcitu laucinieks vareetu versties ar sho topiku policijaa par shantaazu/draudzēšanu un tu vareetu savu vasaras briivlaiku raveet zaali :D

P.S. Bet protams man roka nevarēja nepacelties , un abiem vinjiem uztaisiju ''fake'' zvanus :D
1. zvaniju lauciniek , ar tekstu ... Eu ! Te dukuu davaj kur tiekamies , laucinieks atbildeeja peec 10 min autoostaa , okey zvanam lauciniekam peec 10 min , un ko mees redzam lauciniekam telefons neatbild okey ... , izdomaajaam , kad arii muusu varoni dukuu vajag nedaudz pabiedeet , tieshi tas pats teksts , Eu ! Te laucinieks nu kur tiekamies , vinsh arii atbild ka pie auto ostas , okey , vieniigi pec cik ilga laika nenoskaidrojaam zvanam peec ~5 min prasam nu kas tur notiek , tad vinsh sadzirt pazistamu manu (Osiisha) balsi un saak mekleet rokaa baru ( ARMIJU ) <bet arii ar to nebuutu pieticis :D , okey vinsh saka ka vel pagaidi , nu mees okey , zvanam lauciniekam , protams kad neviens neatbild , nosmeejamies ka lauciniekam bikses pilnas neko netraucejaam vinju vairaak , atgriezaamies pie dukuu , un jaa dukuu atpazina , arii Ganjakura balsi , tad vinsh saprata kad japiesaista arii blakus pagasti :D , bet nu jaa takaa ganjakuram taa humor izjuuta ir reekt pilnaa riiklee , tad vinsh visu izstaastija , kas un kaa ... , neko tagad atnaakot majaas prasu lauciniekam nu kapec neceli telefonu , vinsh man atbild , es jau biju aizgajis liidz autoostai , bet telefonu esot atstaajis majaas

#33 Ganjakur

Ganjakur

    Guru

  • Members
  • 2552 posts
  • Gender:Male
  • Location:Pakistan

Posted 26 May 2010 - 00:20

+

bet tam cik juus esat "stipri" nav nu galiig no gadiem atkariigs!


+1 :D , galvenais ir dabuut gar zemi ar pirmo :D , tad vispar nekadas problemas nau :D

#34 Vizbuliite

Vizbuliite

    Senior Player

  • Members
  • 465 posts

Posted 26 May 2010 - 08:12

Osiit :D :D :D tas laikam tikaj jums tur var ar Ganjakuru ienaakt praata :D

P.S. butu kadam citam draugam devushi runaat, kuri nav kkadas ultimas konfaas sedejushi! :)

#35 Giton

Giton

    Journeyman

  • Members
  • 75 posts
  • Gender:Male
  • Location:Kazantip

Posted 26 May 2010 - 09:21

+1 :D , galvenais ir dabuut gar zemi ar pirmo :D , tad vispar nekadas problemas nau :D



Man liekas jauztraucās par to ,ka ar pirmo nenosit :ph34r:
Mage- Giton (CTF,PVP) Warrior- Twister (PVP,CTF) Clerik- Civic (CTF) Archer- Sifon (CTF)

#36 Alumiinijs#1

Alumiinijs#1

    Novice Player

  • Members
  • 131 posts
  • Location:Rīga
  • Interests:Makškerēšana , Futbols , Florbōls.

Posted 26 May 2010 - 11:27

Vienkārši nereāli lasīt šito topiku un klausīties kā jūs diršaties , smieklīgi - padomājot ka tā ir Ultima :D
Posted Image

#37 kacokmen

kacokmen

    Journeyman

  • Members
  • 87 posts

Posted 26 May 2010 - 14:17

Vienkārši nereāli lasīt šito topiku un klausīties kā jūs diršaties , smieklīgi - padomājot ka tā ir Ultima :D

vo vo ! :D

lai savu stridu vienreiz nokarto duel arena 1x1 ar vienadiem setiem un bankaam un vsjo! redzeek urs labaaks un kurs sliktaaks! sitaa ir ultima nevis paraleela pasaule :P

#38 Giton

Giton

    Journeyman

  • Members
  • 75 posts
  • Gender:Male
  • Location:Kazantip

Posted 26 May 2010 - 15:54

Vienkārši nereāli lasīt šito topiku un klausīties kā jūs diršaties , smieklīgi - padomājot ka tā ir Ultima :D



vo vo ! :D

lai savu stridu vienreiz nokarto duel arena 1x1 ar vienadiem setiem un bankaam un vsjo! redzeek urs labaaks un kurs sliktaaks! sitaa ir ultima nevis paraleela pasaule :P



Jums ir smieklīgi ,jo jūs dzīvē esat 0 :happy:
Mage- Giton (CTF,PVP) Warrior- Twister (PVP,CTF) Clerik- Civic (CTF) Archer- Sifon (CTF)

#39 Alumiinijs#1

Alumiinijs#1

    Novice Player

  • Members
  • 131 posts
  • Location:Rīga
  • Interests:Makškerēšana , Futbols , Florbōls.

Posted 26 May 2010 - 16:48

Mums dzīvē nav 0 , neviena cilvēka dzīve tāda nav , bet mana dzīve mani pilnībā apmierinā , pat ir ļoti laba ! Tākā nesēžu kā tu uo 24/7 un nemēģinu kasīties , Uo tik daudziem cilvēkiem ir sačakarējis nervus ka katrs otrais kaut ko "uzmet" tev virsū !
Posted Image

#40 Caureja

Caureja

    Player

  • Members
  • 172 posts

Posted 26 May 2010 - 17:19

Giton, forša bilde.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users