Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Karš.


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#21 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 08 February 2009 - 08:53

Varbut ir kada filma par to Kalendaru? Varetu but interesanti paskatiities...


Ir dokumentālā. Man uz pc viņa ar tādu nosaukumu - 2012. Сбудутся ли пророчества майя

#22 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 08 February 2009 - 11:30

Ir dokumentālā. Man uz pc viņa ar tādu nosaukumu - 2012. Сбудутся ли пророчества майя



Paļdis, atradu.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#23 BlackMooN

BlackMooN

    Advanced Player

  • Members
  • 304 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 08 February 2009 - 11:47

šito tekstu lasīju kkur ap vasaru, cilvēki grib ķlūt populāri tas arī viss, cik tādi pareģi ir pareģojuši pasaules galus + 08 gadā tak vajadzēja meteorītam izārdīt visu pasauli! tas viss fufels, Dievs neradītu pasauli lai to nobrucinātu!


Protams dievs to nedariitu, bet cilveeks ar savu "pilno sapraatu" visu maina!!

#24 Ingars

Ingars

    Master

  • Members
  • 829 posts
  • Location:Jelgava
  • Interests:Kriogeenika

Posted 08 February 2009 - 15:11

BlackMoon, bet vai tad cilvēks uz zemes nepilda Dieva gribu?
если вам ненравитса мои ошибки в тексте, to mogu pisatj i tak.
ну мне почему то кажетса што первий вариант лутше

#25 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 08 February 2009 - 16:02

BlackMoon, bet vai tad cilvēks uz zemes nepilda Dieva gribu?



Dievu ir loti daudz, Visu vinu gribas Cilveki nespej pildit. Pat ja Runa iet par Kristietiibu, Cilveks greeko katru dienu. Un vel jau ir svarigs jautajums ''Vai Dievs maz pastav''

Bet, ja ta nopietni. Dievu te iejaukt nevajadzetu... Cilveki pasi planetu aizmeslo, un visu dabas lidzsvaru izboja. Gribat vai ne, bet sis planetas gals kadreiz pienaks. Jaacer vien ka lidz tam bridim, tiks atrasta jauna planeta, kur ir dzivot labveligi apstakli...
Filmaa skaneja laba fraaze: ''Nav jautajums vai tas notiks, vai nee. Bet gan KAD tas notiks.''

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#26 Tominjs5

Tominjs5

    Journeyman

  • Members
  • 80 posts

Posted 08 February 2009 - 17:18

bet ja nopietni dieva nau jebt..
pasakat ka man nau taisniba?
vsp kautkads idiots izdomajis vinu un visi tic vinam ja vins ir paradiet man..
Posted Image

#27 pipars

pipars

    Novice Player

  • Members
  • 140 posts
  • Gender:Male
  • Location:iecava,bauskas rajons

Posted 08 February 2009 - 17:21

nu nezinu vinai laikam pa daudz romānus salasiijusies, bet nu lai tā būtu :) :) :) :) :) :)

#28 Ingars

Ingars

    Master

  • Members
  • 829 posts
  • Location:Jelgava
  • Interests:Kriogeenika

Posted 09 February 2009 - 18:40

Dievu ir loti daudz, Visu vinu gribas Cilveki nespej pildit. Pat ja Runa iet par Kristietiibu, Cilveks greeko katru dienu. Un vel jau ir svarigs jautajums ''Vai Dievs maz pastav''

Bet, ja ta nopietni. Dievu te iejaukt nevajadzetu... Cilveki pasi planetu aizmeslo, un visu dabas lidzsvaru izboja. Gribat vai ne, bet sis planetas gals kadreiz pienaks. Jaacer vien ka lidz tam bridim, tiks atrasta jauna planeta, kur ir dzivot labveligi apstakli...
Filmaa skaneja laba fraaze: ''Nav jautajums vai tas notiks, vai nee. Bet gan KAD tas notiks.''


Dievu par Dievu sauc tikai kristietībā.
Ar to teikumu es gribēju uzzināt, cik daudz BlackMooN pats saprot no sevis teiktā. Pēc tā teikuma varēja saprast, ka viņš ir kristietis un, ka viņš uzskata, ka cilvēks rīkojas pretēji Dieva gribai, bet Akvīnas Toms, kura atziņas ir vēljoprojām atzītas kristīgajā sabiedrībā, ir teicis, ka cilvēks uz zemes pilda Dieva gribu. Tātad ja viņš ir kristietis, viņš ir nonācis pretrunā pats ar savu reliģiju.
если вам ненравитса мои ошибки в тексте, to mogu pisatj i tak.
ну мне почему то кажетса што первий вариант лутше

#29 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 10 February 2009 - 16:49

Dievu par Dievu sauc tikai kristietībā.
Ar to teikumu es gribēju uzzināt, cik daudz BlackMooN pats saprot no sevis teiktā. Pēc tā teikuma varēja saprast, ka viņš ir kristietis un, ka viņš uzskata, ka cilvēks rīkojas pretēji Dieva gribai, bet Akvīnas Toms, kura atziņas ir vēljoprojām atzītas kristīgajā sabiedrībā, ir teicis, ka cilvēks uz zemes pilda Dieva gribu. Tātad ja viņš ir kristietis, viņš ir nonācis pretrunā pats ar savu reliģiju.



Bet Latviesu valoda, ar vardu "Dievs'' saprot, visus Cilveces Dievus. :)

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#30 Ingars

Ingars

    Master

  • Members
  • 829 posts
  • Location:Jelgava
  • Interests:Kriogeenika

Posted 10 February 2009 - 17:39

ja domā Pērkonu, tad saka Pērkons, ja domā Allahu, tad saka Allahs.
если вам ненравитса мои ошибки в тексте, to mogu pisatj i tak.
ну мне почему то кажетса што первий вариант лутше

#31 Duziks

Duziks

    Master

  • Members
  • 605 posts

Posted 10 February 2009 - 18:27

Es uzskatu ka nav ne mazaakaas vajadziibas vai pat iemesla , satraukties vai jeb kaa reageet , ja pat taa ir patiesiiba atliek tik sekot liidzi vai tas taa patieshaam ir un izbaudiit notiekosho :) Tas 99.5% ir vienkaarshi kaada cilveeka veids kljuut populaaram un ieguut vismaz kaadu savu daljuno naudinjas piedaloties raidijumos un tamliidziigaa shtellee , cilveeki ir slinki un negrib dariit neko ar savaam rokaam , tapeec vini izdomaa kko tamliidziigu , lai viegli tiktu pie naudas ...

Prechom te vispaar dievs ? Kam gan dievam buutu vaidziiga shii meeslu pilnaa pasaule , kuraa 80% jau savaa buutiibaa ir greecinieki , to apzinaas , bet turpina tieshi taapat , neko nemainot ... Cilveeki kuri ir "ticiigi" greeko daudz vairaak nekaa ateisti , peectam noseezhas uz celiem un vuala visi greeki ir dzeesti , pretiigi metaas cik viegli cilveeks var sev atrast atrunu , lai tikai justos labaak un noceltu no sevis smago vainas apzinjas nastu ... Lielaakaa dalja cilveeku ir liekuli kuri izliekas , patiesiibaa , galva ir pilna ar meesliem ... Tapeec nevaig te par kristieshiem un nekristieshiem , visi ir vienaadas pakaapes , atshkiras tikai tas cik labi mees protam sevi maaniit un cik daudz argumentu mees protam atrazt sevis attaisnoshanaa , vieniigi priekshtam ir domaats dievs shodien , un bazniicas lieliski uz to pelna , ja juus vel liidz tam neesat aizdomaajushies tad padomaajiet , vai vispaar taads dievs ir un kam buutu izdeviigi taadu ieviest ...

PS. Ja ir dievs , mees visi mirsim vismaz 95% tochna , jo tiirs praataa un sirdii ir loti rets ...
Murr ^^

#32 New-yorker

New-yorker

    Newbie

  • Members
  • 13 posts

Posted 10 February 2009 - 20:29

Nenoliegšu, ka šermuļi noskrēja pār kauliem, lasot šos pareģojumus. iedomājoties, ka viss, kas tagad man ir dots, varētu jau tikt atņemts 2010. gadā nu galīgi nepatīk. Pārāk ļoti mīlu sajūtas, izklaidējoties kopā ar draugiem, pavadot laiku kopā ar meiteni, trenējoties, atpūšoties, pasēdēt pie kompja un nomierināt nervus, ķerot asas izjūtas (vienā vārdā dzīvi)... Nu galīgi negribētos to visu zaudēt dēļ neapzinīgiem, stūrgalvīgiem cilvēkiem. + man viss vēl ir tikai priekšā. Es šiem pareģojumiem no visas sirds neticēšu, lai tie nepiepildītos ;)

#33 Ingars

Ingars

    Master

  • Members
  • 829 posts
  • Location:Jelgava
  • Interests:Kriogeenika

Posted 10 February 2009 - 23:38

PS. Ja ir dievs , mees visi mirsim vismaz 95% tochna , jo tiirs praataa un sirdii ir loti rets ...



ā, bet tagad mēs visi esam nemirstīgi un nemirsim vai ne?
если вам ненравитса мои ошибки в тексте, to mogu pisatj i tak.
ну мне почему то кажетса што первий вариант лутше

#34 Duziks

Duziks

    Master

  • Members
  • 605 posts

Posted 11 February 2009 - 02:58

ā, bet tagad mēs visi esam nemirstīgi un nemirsim vai ne?

Peec biibeles jaa ... Jo tu vienmeer vari izpirkt savus greekus un tikt debesiis ... :D
Murr ^^

#35 Signe

Signe

    Novice Player

  • Members
  • 118 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 11 February 2009 - 14:50

:D :D Lieta Jau Tāda ka Daudzi Vareni cilvēki tic tādām lietām,burvestībām,lāstiem utt... Bet Tas jau ir iemesls Lai piemēram sāktu karu! Nava nekāds noslēpums kad tika arī paredzēts 2 pasaules Karš un Hitlers biji kā traks uz tādām lietām un ticēja visādiem māņticējumiem utt... nevajaga Satraukties Pasaule Jau iet pakaļā pāris gadus !! Dabūjām ES Dabūjām :) Būtu labāk sēdējuši klusu savādieva aizmirstajā nostūrī un viss būtu bijis labi :) Ko gribat Ja Pie Varas sēž Korumpēti un mantrausīgi cilvēki kas melo acīs skatīdamies :)? Tkšto ekas jauns nenotiks

#36 Ingars

Ingars

    Master

  • Members
  • 829 posts
  • Location:Jelgava
  • Interests:Kriogeenika

Posted 11 February 2009 - 15:57

Peec biibeles jaa ... Jo tu vienmeer vari izpirkt savus greekus un tikt debesiis ... :D


pēc bībeles nav arī abi Amerikas kontinenti un Austrālija.
если вам ненравитса мои ошибки в тексте, to mogu pisatj i tak.
ну мне почему то кажетса што первий вариант лутше

#37 firefox-lv

firefox-lv

    Player

  • Members
  • 235 posts
  • Gender:Male

Posted 12 February 2009 - 15:03

tikai lieta tada ka ari slavenako paregju paregojumi nav vienmer piepildijushies tapeec tam neticu. (amerikā 50% vai nezinu cik ir melnie tapec to nav gruti izdomat)

#38 seel

seel

    Novice

  • Members
  • 27 posts

Posted 12 February 2009 - 15:29

nu es neticu kkadai vecai kundzei ......

un es tiesham shaubos vai kkas tads notiks .... :sleep:

#39 Logitech

Logitech

    Senior Player

  • Members
  • 561 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia, Jelgava
  • Interests:MC

Posted 12 February 2009 - 15:38

ja arī notiks, tad ne tuvākajās 2-500 paaudzēs :D
Posted Image
Posted Image


Ieej te lūdzu http://bux.to/?r=gazelle2

#40 seel

seel

    Novice

  • Members
  • 27 posts

Posted 12 February 2009 - 19:08

ja arī notiks, tad ne tuvākajās 2-500 paaudzēs :D



jap... vot šim es ticu :D




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users