Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Oldparadise Xl Gada Nominācija...


  • Please log in to reply
110 replies to this topic

#21 AnTioDe

AnTioDe

    Advanced Player

  • Members
  • 328 posts

Posted 11 December 2008 - 21:58

gendalf- nujaa 1v3 ne paraak patiikam ka bomzhi lauzh armoru :D bet patiikami ir skraidiit ar Brigadieris vismaz nemuuk un paliidz ja biistama situaacija vai zem Partical esi!
Posted Image

#22 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 11 December 2008 - 21:59

tapat kaa dolcei viss pie vienas vietas

#23 Jamalasiks

Jamalasiks

    Newbie

  • Members
  • 14 posts

Posted 11 December 2008 - 23:01

Viennozīmīgi Jamalass viņš taču ir tētis :ph34r:

#24 Official

Official
  • Members
  • 3 posts
  • Gender:Male

Posted 12 December 2008 - 03:26

Jaa cik tgd esmu bijis tani pvp (neveiksmigi) :D tad varetu teikt ka Bo-ba ir good , vnk ka vins atskrien visi tik mak ka Gz sedet ;) tas uz sita serv biaig neforsi :D vai nu cove gz vai moon visi sez :D bet tas taa , jaa bo-ba mags kurs zin ko darit , un See ko tu teici par to Tm , ne katrs mak tm , tm no world pvp baigi atskiras :) es nominetu pec pasreizejam domam - Bo-BA !!!

#25 Brutal

Brutal
  • Members
  • 1 posts

Posted 12 December 2008 - 05:39

Nu nezinu ka uz sita servaka var noteikt labako lol es speleju jau kadu menesi , nesmu jauninais uo esmu spelejis uz 13Dimension vot tur vareja notiekt labako jo viss bij atkarigs no skill un pirkstu veiklibas a te pfff visu izkir armors mana uztvere uz sita servaka ....Nu ja serveris ir ta uztiasits un ta tam jabut bet vai jus nepiekritat ka pvp ir jabut bik interesantakam?

vienreiz skraidiju pa moon sava tizlaja prikida centos kkadas jaunas fishkas izdomat atklat un viss beidzas letali :)
tachu beidzas tapec ka man uzskreja virsu Full necro mags 5 lvl un saka mani spardit es centos cinities ka nu vareju talu nesacinijos jo Frakcija kura tauta tiek deveta par zilajiem staveja aiz setas un nenaca paliga savam nabaga cinju biedram noobikam kursh taja bridi tika noslepkavots vienk brutali :)

Nezinu kapec to raxtu pusi pats nesapratu bet ceru ka domu uzkerat.....nejau pec mantam vai pec ta kuram krutak apgerbti draugelishi uo var spriest pec vinja labuma jeb skilla come on....

Lab ja nepieleca pedeja situacija divi wari viens 5 lvl full kristla un nvm kada ieroci un 3 lvl wars Full Gods kursh vines? un vai tapec tas 5lvl wars sudigaka armora ir sliktaks?(neko neparmetu tachu katram ir tiesibas uz labam mantam tachu ka var noteikt labako?) NEKADIGI

#26 Ak shausmas!!!

Ak shausmas!!!

    Novice Player

  • Members
  • 113 posts
  • Gender:Male
  • Location:Home Sweet Home! :)

Posted 12 December 2008 - 09:48

Brutal, piekrītu tev....

#27 mczii

mczii

    Player

  • Members
  • 285 posts
  • Gender:Male
  • Location:My location is Britania Teritory.
  • Interests:My interests are artifact`s and Girl`s :)

Posted 12 December 2008 - 10:58

piektriitu, jaabuut taa ka tu ar margance vari nosist god`s 4ali :) (kad izlaiju gribeeju iet uz kkaadu org. serveri :DD)
Unique archers 1lvl ( zilais cilvecins) :)))

#28 ExTjUtY

ExTjUtY

    *Riebīgais

  • Members
  • 3928 posts
  • Gender:Male
  • Location:Miami

Posted 12 December 2008 - 14:02

bet patiikami ir skraidiit ar Brigadieris vismaz nemuuk un paliidz ja biistama situaacija vai zem Partical esi!




tapat kaa dolcei viss pie vienas vietas


Tas ir viens un tas pats players ja kas!
Posted Image
Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного к слабому...
Казалось, что нам пипец. Оказалось, что не казалось.

#29 aviator

aviator

    Journeyman

  • Members
  • 58 posts

Posted 12 December 2008 - 14:31

Bo-Ba noteikti ir gada labakais speletajs !

#30 Logitech

Logitech

    Senior Player

  • Members
  • 561 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia, Jelgava
  • Interests:MC

Posted 12 December 2008 - 16:15

wōō, pacani mani atbalsta :D
Posted Image
Posted Image


Ieej te lūdzu http://bux.to/?r=gazelle2

#31 aviator

aviator

    Journeyman

  • Members
  • 58 posts

Posted 12 December 2008 - 16:23

See a kaa teu liekas kas ir labakais speletajs ? :)

#32 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 12 December 2008 - 16:37

Ultimu neesu spēlejis jau kādu mēnesi aizvakar atsāku... Tapēc tagad īsti nezinu.

#33 Logitech

Logitech

    Senior Player

  • Members
  • 561 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia, Jelgava
  • Interests:MC

Posted 12 December 2008 - 17:44

niks - Satanists ? :D
tikai kā pieņēmums. Īstais?
Posted Image
Posted Image


Ieej te lūdzu http://bux.to/?r=gazelle2

#34 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 12 December 2008 - 17:50

niks - Satanists ? :D
tikai kā pieņēmums. Īstais?




#35 Ingars

Ingars

    Master

  • Members
  • 829 posts
  • Location:Jelgava
  • Interests:Kriogeenika

Posted 12 December 2008 - 17:56

Dukuu




es gar zemi :D Dukuu :D viņš pat pa dungeoniem viens neskraida :D džekam full necro un vēl 2 purni līdz, papa :D

atceros kā uz vecā maina džeks labāku armoru par marganece nezināja :D
если вам ненравитса мои ошибки в тексте, to mogu pisatj i tak.
ну мне почему то кажетса што первий вариант лутше

#36 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 12 December 2008 - 18:29

extazy nav gan viens un tas pats players vini abi ir brali es pazistu vinus =] vienigi atskiriiba ir taa ka brigadieris 3x biezaak kriit un viss abi skraida pa moon un gzz viniem pie vienas vietas vai pretjeaa frakcija ir vairaak vai neee tapec vini vispar abi biezi kriiit.

da juus boba draugi vart tekt ko gribat bet boba nekad nebuus labaakais speletaajs vins ir boots vienam pietiek ar 5 purniem lai vins kristu bet tik daudz cuvaki vinu rezi nedelaa sit. Un vis maak kaucik dzivot pateicoties visiem scrooliem un pudeleem visn 1h laikaa izteree apmeeram kaadus 5 invis scrool 10 regens scroolus dafiga invis pudeles un vins tikai dzivo uz scripta vian auto traped auto loot auto healing vins ir vnk uuber boots.
vinam vel nez kādā veida bet vinam nonemas un uzreiz uzliekas ierocsi kas dod +100 proc damage nu tas luxsor ierocis da vins ir lielakasi bots es labak gribeetu lai ieliek xenofex vai shogi tie nav taadi boooti

#37 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 12 December 2008 - 20:24

Es uzskatu, ka varētu būt Megatron vai KyPguK :)

#38 ghettoSuperstar

ghettoSuperstar

    Player

  • Members
  • 213 posts
  • Location:FA

Posted 12 December 2008 - 20:46

gada spēlētājs ? Bo-ba ? nē. Kurdiks? hmm , varbūt. es dotu pirmo vietu Donaldduck , tikai tāpēc , ka ar muti daudz nebraukā nosist vinju arī nav īpaši viegli un viņš māk savienot visus komponentus , kas vajadzīgi ultimā - bankas piepildīšana , apkārtējo respekts un drēbju ilglaicīga saglabāšana , kā arī māk skraidīt viens pats.

Gribu piebilst , ka pēc pārnesuma ir vajadzīgs laiks lai oldp2 spēlētāji aklimatizētos un , piemēram , crazyks aka antonidas pašlaik vēl ir pliks , bet ar laiku apģērbsies un sāks tautu drāzt. :)

Rēāli , tagad serverī skills ir zem nulles , jo visi vadošie spēlētāji , kas kādreiz piepildīja turnīrus un serpus jau sen nespēlē vai ieiet spēlē pa retam.

Krustēvam respekts par tm style panākumiem , bet nesimpatizē vinju bariņa pārlieku lielā žurkošana ar gsu palīdzību , kur vainīgais nav obligāti viņš.
Posted Image

#39 Kidlings

Kidlings

    Player

  • Members
  • 167 posts

Posted 12 December 2008 - 22:31

Es uzskatu, ka varētu būt Megatron vai KyPguK :)

itkaa jaa megatrons ir labs bet peedeejaa laika vins reti redzams taee es laikam liktu uz to pashu Bo-Bu & Co :)

#40 axel

axel

    Player

  • Members
  • 185 posts
  • Gender:Male
  • Location:Tukums

Posted 12 December 2008 - 22:57

Ir daudz labu speletaju... Drizak varetu vertet pec ta kada klasee vinjs ir... archers drosvien whiped, mags dukuu , boba vispar tur ir daudz diez gan manuprat! cleriki ari labakais varetu but xenofex... wariori tie kas nestaiga full blackrock parsvara visi ir normali :D




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users