Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Jautājums Viscienījamākajam Moderatoram


  • This topic is locked This topic is locked
57 replies to this topic

#41 Barada

Barada

    Journeyman

  • Members
  • 68 posts
  • Gender:Male
  • Interests:baran

Posted 07 December 2010 - 23:33

mūsu cienijamā administrācija ļoti, ļoti, ļoti atsaucīgi izturas pret cilvēkiem :D
Baran

#42 rizikss

rizikss

    Newbie

  • Members
  • 7 posts

Posted 08 December 2010 - 01:08

tak viniem poh uz mums :) var redzeet ka serv grimst pamatiigi

#43 OLDPARADISEXL

OLDPARADISEXL

    Master

  • Members
  • 704 posts

Posted 08 December 2010 - 01:28

grimst? +DDDDDDDDDDD paxodu jau nogrima.
haters gonna hate

#44 Vizbuliite

Vizbuliite

    Senior Player

  • Members
  • 465 posts

Posted 08 December 2010 - 08:31

see laikam gatavo piekto atbilžu sējumu. pareģojums - viss beigsies ar banu, jo zabjot uz rakstīšanu.


Vinsh vnk neveleesies lasiit visu, un izmantos savu statusu tevis nobanoshanai!

#45 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 08 December 2010 - 20:04

Tātad, ļoti cienījamā publika,

atvainojos, ka tik vēlu rakstu, bet tikai tagad parādījās laiks ieiet forumā.
Diam: Lūdzu aizej un pārlasi visu, ko tu rakstīji krievu forumā, tieši tajā tēmā, tad arī sapratīsi par ko ir suspends. Beidz tēlot te muļķi no sevis.

Vizbulīte: Noteikumi neattiecas uz tevis?

Visi, kur vēl nav pamanījuši, ka augšā ir sadaļa Foruma noteikumi, izlasiet - http://forum.egames....hp?act=SR&f=167

Te man vairāk nav, ko rakstīt. Nepatīk? Ej pastāsti vecākiem, ka tevi izdzina no foruma par nepieklājīgu uzvedību. Manuprāt šis ir vienīgais forums, kur ir vislielākā visatļautība, un kā moderatori kaut ko sāk darīt, tā uzreiz ir brēka.

P.S. Par katru nākamo rupjo vārdu likšu warn + 10% . Jau tagad brīdinu, te nav Jūsu mājas, kur Jūs variet bļaustīties ar rupjiem vārdiem.

ĀMEN,
See.

#46 Barada

Barada

    Journeyman

  • Members
  • 68 posts
  • Gender:Male
  • Interests:baran

Posted 08 December 2010 - 20:41

Es Jums visiem iesaku uz baznīcu aiziet un pieņemt Jēzu Kristu kā savu glābēju, līdz ar to jūsu grēki tiks piedoti :) Un jutīsieties vnk brīnišķīgi ;) es vnk pēc sevis spriežu un pats labākais ka es vairs tik daudz nelamajos, nedzeru tik daudz kā agrāk un pats galvenais ka mēnesi nesmēķēju :) un ja jūs vel tam ticēsiet, tad ar jums saks notik tadas lietas kas mainis jusu dzivi uz labo pusi un tas ir tā vērts :)
Izklausāās baigi slimi ko es te esmu sarakstījis bet ar mani tā notika :D
Baran

#47 diam

diam

    Player

  • Members
  • 176 posts

Posted 08 December 2010 - 22:59

Tātad, ļoti cienījamā publika,

atvainojos, ka tik vēlu rakstu, bet tikai tagad parādījās laiks ieiet forumā.
Diam: Lūdzu aizej un pārlasi visu, ko tu rakstīji krievu forumā, tieši tajā tēmā, tad arī sapratīsi par ko ir suspends. Beidz tēlot te muļķi no sevis.

Vizbulīte: Noteikumi neattiecas uz tevis?

Visi, kur vēl nav pamanījuši, ka augšā ir sadaļa Foruma noteikumi, izlasiet - http://forum.egames....hp?act=SR&f=167

Te man vairāk nav, ko rakstīt. Nepatīk? Ej pastāsti vecākiem, ka tevi izdzina no foruma par nepieklājīgu uzvedību. Manuprāt šis ir vienīgais forums, kur ir vislielākā visatļautība, un kā moderatori kaut ko sāk darīt, tā uzreiz ir brēka.

P.S. Par katru nākamo rupjo vārdu likšu warn + 10% . Jau tagad brīdinu, te nav Jūsu mājas, kur Jūs variet bļaustīties ar rupjiem vārdiem.

ĀMEN,
See.


Būtu labi, ja Tu spētu sniegt konkrētas atbildes nevis kārtējo "ļa-ļa", kad jautā tiešus jautājumus par tieši interesējošām tēmām.
Man nokopēt tēmas pirmajā postā rakstīto vai pats ielūkosies tajā?
Tas ir no sērijas, Tu brauc ar mašīnu, čalis piebrauc blakus, atver logu, uzspļauj tavai mašīnai, Tu prasi "kādēļ tā izdarīji?", čalis izkāpj, sadod Tev pa purnu, aizbrauc. Policija atbrauc un saka, "Nepatīk? Ej pastāsti vecākiem...".

man reāli negrauž tas bans, man ir vienalga. vienkārši gribu dzirdēt to pamatojumu, jo Tu taču tik godīgi seko līdzi norādnēm, seko kārtībai līdzi, tātad tam visam noteikti ir kāds loģisks izskaidrojums, ko mēs, parastie bez varas nu nekādīgi nevaram izprast. lūdzam tev ieviest skaidrību šajā sakarā.

p.s. Mēs visi zinam, ka tev ir dzīvoklis Ludzā, Audi 100 un smuka draudzene, lai Tu kārtējo reizi to nepieminētu. (pieredze no vecajiem laikiem)

#48 Barada

Barada

    Journeyman

  • Members
  • 68 posts
  • Gender:Male
  • Interests:baran

Posted 09 December 2010 - 00:09

Būtu labi, ja Tu spētu sniegt konkrētas atbildes nevis kārtējo "ļa-ļa", kad jautā tiešus jautājumus par tieši interesējošām tēmām.
Man nokopēt tēmas pirmajā postā rakstīto vai pats ielūkosies tajā?
Tas ir no sērijas, Tu brauc ar mašīnu, čalis piebrauc blakus, atver logu, uzspļauj tavai mašīnai, Tu prasi "kādēļ tā izdarīji?", čalis izkāpj, sadod Tev pa purnu, aizbrauc. Policija atbrauc un saka, "Nepatīk? Ej pastāsti vecākiem...".

man reāli negrauž tas bans, man ir vienalga. vienkārši gribu dzirdēt to pamatojumu, jo Tu taču tik godīgi seko līdzi norādnēm, seko kārtībai līdzi, tātad tam visam noteikti ir kāds loģisks izskaidrojums, ko mēs, parastie bez varas nu nekādīgi nevaram izprast. lūdzam tev ieviest skaidrību šajā sakarā.

p.s. Mēs visi zinam, ka tev ir dzīvoklis Ludzā, Audi 100 un smuka draudzene, lai Tu kārtējo reizi to nepieminētu. (pieredze no vecajiem laikiem)

viņam vajadzēja nevis --> see. bet --> DON'T SEE. :D:D:D:D
Baran

#49 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 09 December 2010 - 09:10

Diam: Redzu, ka tu zini ļoti daudz par mani. Bet dažās lietās tu kļūdies. Anyway, gribi dzirdēt konkrētu atbildi?
Ok uzskaitīsim -

Varu atgādināt vēlreiz, ja kādam ir liels spēles "ego", tad lūdzu, tika dots skaipa niks, griezities pie Vizbulītes, godīgi visu sarunāsim. Mēs šobrīd nākam pretī visiem tiem "apbižotajiem", varēsiet atriebties pa pilno.
Bezjēga diskutēt ar smadzeņu invalīdiem, kas aiz savas stūrgalvības turpinās malt un malt tukšus salmus.
Kačājiet savus e-peņus tālāk, gl.


p.s. es tev atvēršu ziedojumu fondu biļetei vilcienam uz tēvuzemi, ja tik neciešami ir lasīt/redzēt/uztvert latviešu valodu.

(Ja raksti krievu forumā, raksti krievu valodā, ja gribi rakstīt latviešu valodā, raksti latviešu forumā)

http://forum.egames....showtopic=40288

Es tavā vietā vēl būtu laimīgs,
See.

#50 diam

diam

    Player

  • Members
  • 176 posts

Posted 09 December 2010 - 12:58

Vai varbūt tās ir administrācijas nostādnes diskriminēt vienu pusi no klientiem?

Vai var palūgt dziļāku komentāru par situāciju, kad latviešu spēlētājus banoja/lika jailā par vienu skrīnu kurā ir redzams "krievs" vai "ur**", kaut gan par tādu pašu analogu situāciju, kur krievvalodīgais vairākkārtīgi izspļauj "labatros", "labatjnja", "gans", "labatij" nelika jailā/nebanoja?

Vai Tu ar saviem baniem uzskatāmi parādi kurā pusē esi nostājies un izrādi savu neizmērāmo nekompetenci?

Vēljovairāk, ja Tev par darbu nemaksā, tad kapēc kultivē absurdas parādības?


es tev palīdzēšu ar navigāciju ļoti sarežģītajās 3 topika lapās. lūk jautājumi, vari atbildēt?

goda vārds tā vien liekas, ka Tu te ieej un no savas roku trīcēšanas gribi pabanot tos, kurus reāli nebūtu jābano, bet dari to vienkārši tāpat, principa pēc.
Tu man tagad pasaki, kurus punktus es tieši pārkāpu? :D

Izskatās, ka Tu tiešām kompensē savas nepilnības reālajā dzīvē ar savu rīcību forumā.

#51 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 09 December 2010 - 13:07

Tu tēlo muļķi no sevis?

Sāksim -

§2. Kopīgā sazināšanās.

1) Nekādu personīgu aizvainojumu. Esiet pieklājīgi viens pret otru. Izturieties pret citiem mūsu foruma lietotājiem tā, kā jūs gribētu, lai izturētos pret jums. Administrācija prasa lietotājiem saglabāt draudzību un cieņu pret sevi un vienam pret otru.
2) Neizteikt vulgārus, necenzētus, nenormatīvus, rasistiska rakstura izteikumus.
3) Nekādus aizplīvurotus lamu vārdus.
5) Visi augstāk minētie pārkāpumi ved taisnā ceļā pie brīdinājuma un rezultātā izslēgšanu no foruma.

Kas vēl tev ir nesaprotams?

See.

#52 diam

diam

    Player

  • Members
  • 176 posts

Posted 09 December 2010 - 14:46

Vai varbūt tās ir administrācijas nostādnes diskriminēt vienu pusi no klientiem?
Vai var palūgt dziļāku komentāru par situāciju, kad latviešu spēlētājus banoja/lika jailā par vienu skrīnu kurā ir redzams "krievs" vai "ur**", kaut gan par tādu pašu analogu situāciju, kur krievvalodīgais vairākkārtīgi izspļauj "labatros", "labatjnja", "gans", "labatij" nelika jailā/nebanoja?

varu vēl pāris reizes nokopēt. iespējams, uzreiz vajadzētu griezties pie acu ārsta.

#53 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 09 December 2010 - 15:28

Ko tu uztraucies pa citiem? Kas saka, ka viņi nesaņēma sodu? Nākošreiz būsi gudrāks un paklusēsi.

See

#54 diam

diam

    Player

  • Members
  • 176 posts

Posted 09 December 2010 - 16:58

Vai varbūt tās ir administrācijas nostādnes diskriminēt vienu pusi no klientiem?
Vai var palūgt dziļāku komentāru par situāciju, kad latviešu spēlētājus banoja/lika jailā par vienu skrīnu kurā ir redzams "krievs" vai "ur**", kaut gan par tādu pašu analogu situāciju, kur krievvalodīgais vairākkārtīgi izspļauj "labatros", "labatjnja", "gans", "labatij" nelika jailā/nebanoja?


uztraucos gan. vienu nacionalitāti soda, otru par to pašu - nē.

tātad no tava teiktā principā var saprast, ka tu savas privilēģijas izmanto personisku motīvu vadīts nevis kā savādāk, ja?

#55 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 09 December 2010 - 17:36

Ko tu uztraucies pa citiem? Kas saka, ka viņi nesaņēma sodu? Nākošreiz būsi gudrāks un paklusēsi.


Iesaku apmeklēt acu ārstu :)!

Vairs te neko netaisos rakstīt.

See.

#56 gendalf

gendalf

    Player

  • Members
  • 284 posts

Posted 09 December 2010 - 18:47

Tu tēlo muļķi no sevis?

Sāksim -

§2. Kopīgā sazināšanās.

1) Nekādu personīgu aizvainojumu. Esiet pieklājīgi viens pret otru. Izturieties pret citiem mūsu foruma lietotājiem tā, kā jūs gribētu, lai izturētos pret jums. Administrācija prasa lietotājiem saglabāt draudzību un cieņu pret sevi un vienam pret otru.
2) Neizteikt vulgārus, necenzētus, nenormatīvus, rasistiska rakstura izteikumus.
3) Nekādus aizplīvurotus lamu vārdus.
5) Visi augstāk minētie pārkāpumi ved taisnā ceļā pie brīdinājuma un rezultātā izslēgšanu no foruma.

Kas vēl tev ir nesaprotams?

See.



1. (latvietis pasaki krievs stulbais jail 10h) krievs pasaka jobanitij latishi staigā brīvs
krievs ieliek 1 screenu ar to ka latvietis lamaajas ar to pietiek un jail
latvietim jāliek vairāki scrēni un ar tiešām rupjiem vārdiem lai ieliktu jail (varu sagādāt pierādījumus)
Tagad ar sermulis ielika 2 video kā eiss un polimorf lieto resendu un doganu, parādījās arī .RESENDS vinam virs galvas video var arī redzēt kā polimorf pielec no 3 solu atālumu uz vienu solu atālumu, bet takā krievs var staigāt brīvs. Latvietim sen jau būtu jails ir pārbaudīts.

Paņemam veco XL kad latviešus 2x nolāgeroja krievi, loģiski ka nekas nebija, pēc tam kad latvietim apnika ka viņu visu laiku nolagero speciāli gz arī uztaisa lāgus, uzreiz no tā IP visi chari jailā uz 400h. COOL

latvieši mēģinam saņemt atbildi par to kapēc izdzēsa guildi ārā viņu ignorē jau nedēļu
Pašlaik vienīgā atbilde ir tāda, laikam kāds admins vai admina draugs nokrita del lāgiem un izdzēsa guildi ārā, kurā laikam atkal latvietis bija vainīgs, tas jau nekas ka katru otro dienu ir tādi lagi. Ja nav tāda atbilde tad pasakiet citu atbildi.

Diam jautājums ir kapēc šādi notiek?

#57 kacokmen

kacokmen

    Journeyman

  • Members
  • 87 posts

Posted 09 December 2010 - 20:33

uztraucos gan. vienu nacionalitāti soda, otru par to pašu - nē.

tātad no tava teiktā principā var saprast, ka tu savas privilēģijas izmanto personisku motīvu vadīts nevis kā savādāk, ja?

diam! man skjiet ka tev dereetu veel paris menesu bez oldp.net padzivot!! tas tev tiesaam naaktu tikai pa labu.
Jo tagad tu uzvedies ka pilnīgs idiots!

#58 diam

diam

    Player

  • Members
  • 176 posts

Posted 09 December 2010 - 21:40

Iesaku apmeklēt acu ārstu :)!

Vairs te neko netaisos rakstīt.

See.


saprotams, ka nerakstīsi, jo tev nav ko rakstīt. sodu neviens nav saņēmis, re, pat manā topikā ir skrīns par ko labvēlim vajadzētu normāli cietumā pasēdēt, bet, ko tur, tur tak viens skrīns ar tekstu "Diam spasibo za tvoju mamu".
cerams tavs e-dzimumloceklis ir dikti paaudzies tagad.

diam! man skjiet ka tev dereetu veel paris menesu bez oldp.net padzivot!! tas tev tiesaam naaktu tikai pa labu.
Jo tagad tu uzvedies ka pilnīgs idiots!


interesanti, kas tieši man nāktu par labu? paspēlēju mēnesi, metu mieru. neesmu spēlējis kopš novembra sākuma, negribu.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users