Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Muusu Draugs Pipars!


  • Please log in to reply
85 replies to this topic

#41 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 31 March 2009 - 21:57

ak dievs , kaa shaadaa forumaa vispaar var runaat par kaut kaadu briedumu , nopietniibu utt...
ja tu te neatrodies un sho speeli nespeelee , tad tev ir briedums. pashiem nav skumji sheit rakstiit taadus tekstus?
pieaudzis cilveeks? te ir forums , taverna , es varu dariit ko es gribu , pietam , te ir speele , par speeles charu es varu njirgaaties kaa un par ko es gribu , tie nav nekaadi personiigi aizskaarieni. taa jau ir juusu atrofeeshanaas , uztvert visu to kas notiek juusu monitoraa par tieshu uzbraucienu jums.
pff. firefoxlv uzmineeshu , 15 ? :excl:

btw duzik , ja tev buutu attieciigaa izgliitiiba un veelme kaut ko izdariit , sen buutu darbu atradis. te jau visiem ir vienalga, vari ilgi sevi psihologjiski paeedinaat ar atmazkaam no seerijas , "es jau seezhu pie pc , jo man nav darba". atrodi. impossible is nothing.

chali par darbu runajot man draugi vairaki teikushi ka vinji slepj savu izglitbu lai tiktu kkur darba ! protams ir dazhi tadi darbi kur vajag to izglitibu bet jauninjos tik viegli nenjem ! vajag pieredzi vel a tagad tadu vietu kur iesakt to pieredzi dabut domats mazi uznjemumi un tamlidzigi krizes laika pamaz ! un cik dzirdu visiem algas apgriezh ! nu sedet pie datora ari nav tas labakais variants bet pashlaik situacija ir sudiga valsti !
Warior Tribiani

#42 ghetto superstar

ghetto superstar

    Journeyman

  • Members
  • 67 posts

Posted 31 March 2009 - 22:19

saaksim ar to ka taviem "draugiem" no liivaaniem vairaak par 7 klashu izgliitiibu un deju kursiem diez vai ir , labaakajaa gadiijumaa 12 klases un darba pieredze - 3 gadi stroikaas riigaa. sorry , seezhat un degradeejaties taalaak. ;)

#43 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 31 March 2009 - 22:26

saaksim ar to ka taviem "draugiem" no liivaaniem vairaak par 7 klashu izgliitiibu un deju kursiem diez vai ir , labaakajaa gadiijumaa 12 klases un darba pieredze - 3 gadi stroikaas riigaa. sorry , seezhat un degradeejaties taalaak. ;)

maldigs priekshstats tev par livaniem un maniem draugiem !
bet tev pasham shita runajot var sanakt bedigi !
Warior Tribiani

#44 Duziks

Duziks

    Master

  • Members
  • 605 posts

Posted 31 March 2009 - 22:27

Ja jus velaties vairaak par mani ... Lai notiek ... Zaudeeju darbu , noleemu pabeigt videejo izgliitiibu liidz galam , ko savlaik nebiju izdarijis ... Tagad maacos , briivajaa laikaa lai neteereetu lieki naudu un ko citu seezhu pie kompja , neteikshu ka man tas nepatiik , bet taa kaa es nedzeru , man nav piektdienas tusoni un visi paareejie prikoli , tukshu blandiishanos pa ielaam es arii neatdziistu ... Kaa jau es teicu man ir savi iemesli ... Kad straadaaju uo nespeeleeju , jo vienk bija ar ko nodarboties un laika pietruuka , tagad vina ir atliku likaam , pietam liidzeklju ar nav ...

Ghetto virtuaalaa dziive nav anoniima , iegaumee to ... Atceries pie monitora seezh cilveeks , tas nav NPC ... Ja tu esi tik iisa praata ka tu to nesaproti man tevis zheel ... Man pat bez taa tevis zheel. Par darbu tu daudz nemuldi , jo ir cilveeki ar patieshaam izcilaam zinaashanaam savaa sfeeraa , vini vienkaarshi nevar atrast darbu jo vissas vietas ir aizsistas un neviens tagad darbu zaudeet negrasaas ... Nemt nepaarbaudiitu , paarbaudiita cilveeka vietaa ar neviens nenems ... Tu neesi saskaaries ar reaalaas dziives probleemaam ja tu shitaa runaa ...

Piekriitu ka sheit nav ko iipashi izpluust shaadaas runaas , bet liidzjuutiiba taa nav atkariigs no gudriibas , vecuma vai brieduma , taa ir atkariiga no audzinaashanas. Nav audzinaashanas , nav principu , nav nekaa , cilveeki izaug ar izkropljotu psihi ... Taa ir naakamaa paaudze ... Cik es noprotu tajaa ietilpsti arii tu ...
Murr ^^

#45 Ingars

Ingars

    Master

  • Members
  • 829 posts
  • Location:Jelgava
  • Interests:Kriogeenika

Posted 31 March 2009 - 22:35

a ko darīt, ja cilvēks vnk ir smieklīgs, vismaz virtuālajā vidē? un šaubos vai dzīvē viņš ir stipri savādāks.
если вам ненравитса мои ошибки в тексте, to mogu pisatj i tak.
ну мне почему то кажетса што первий вариант лутше

#46 ExTjUtY

ExTjUtY

    *Riebīgais

  • Members
  • 3928 posts
  • Gender:Male
  • Location:Miami

Posted 31 March 2009 - 22:42

saaksim ar to ka taviem "draugiem" no liivaaniem vairaak par 7 klashu izgliitiibu un deju kursiem diez vai ir , labaakajaa gadiijumaa 12 klases un darba pieredze - 3 gadi stroikaas riigaa. sorry , seezhat un degradeejaties taalaak. ;)

un kapee taadaaas domaas?domaju ka pats veel seedi kaadaa 7 klase zem mammas brun4iem utt!un kadas strojkas ganjau atradies kaads idinw uj es no riigas es pasaales NABA.un kada sakara te deju kursi??? :? ganjau pats neka iipasha neesi sasniedzis dziive un tik bliez citiem virsu!
Posted Image
Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного к слабому...
Казалось, что нам пипец. Оказалось, что не казалось.

#47 ghetto superstar

ghetto superstar

    Journeyman

  • Members
  • 67 posts

Posted 31 March 2009 - 22:44

redzi duzik , es jau 2 gadus straadaaju no vietas , vidusskolu pabeigshu ar videejo 7.5 , shobriid esmu jau iestaajies Erasmus Universitaatee Roterdamaa , gribi veel kaut ko zinaat?
Mana psihe nav nedz sakropljota ne kaadaa citaa sliktaa veidaa iespaidota , es vienkaarshi pret sabiedriibas dalju kaa tu attiecos asi un skarbi , jo diemzheel no taadiem kaa tu arii sastaav shiis sabiedriibas peleekaa,neinteligentaa,bezmeerkjiigaa massa , kas iet uz veeleeshanaam un balso par tautas partijas pozitiivisma kampanjaam.
Vienaa es piekritiishu , Latvijaa profesionaalji nav cienjaa.
Redzi , duzik , te NAV pat videejaas izgliitiibas , tad par kaadu tavu darbu mees varam runaat? Kas tas par darbu , kur nevajag izgliitiibu un ieprieksheejas iemanjas? Kaut kaads zemzhoga darbadeveejs/firma , kaadas aciimredzami shajos laikos nespeej konkureet un bankrotee. Tas , ka tu te vari lielaakajai foruma daljai piespraust pilnus batonus , ar mani neies cauri. Tu man riebies.
Maacies programmeeshanas valodas , izgliitojies , ja tev ir smadzenes ir iespeejas kaa maajaas pelniit. Ja godiigi , es nozheeloju , ka liidz shim to nebiju izdariijis , jo tas buutu reaals veids kaa piepelniities studiju laikaa - eerti un viegli(saliidzinoshi).
Bet , nu , tev tachu buus citi argumenti arii uz sho. :wub:

p.s. ExTjUtY iemaacies rakstiit normaali , vismaz taa lai citi var saprast vismaz.
p.s.s. pats speeleeju , reti , bet speeleeju , ceru driiz tam mest ar roku pilniibaa. ;)

#48 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 31 March 2009 - 22:46

a ko darīt, ja cilvēks vnk ir smieklīgs, vismaz virtuālajā vidē? un šaubos vai dzīvē viņš ir stipri savādāks.

nu virtualo ar isto gruti salidzinat man pat realaja dzive cilveki likushies tadi i...ti bet kad velak sapazisties izradas sakarigi cilveki tomer :) nu bet ghetto iesaku labak nebarstities ar shitadiem textiem !
un pilniba piekritu Duzikam !
Warior Tribiani

#49 ghetto superstar

ghetto superstar

    Journeyman

  • Members
  • 67 posts

Posted 31 March 2009 - 22:52

Nositīsi mani ? Brauksi pie manis ? Tie ir tukši un naivi ultimistu vārdi. Par taviem "draugiem" nedaudz skarbi, bet daļa patiesības noteikti tajā bija , kaut gan nebija domāts kā uzbrauciens.

Ja runājam par cilvēkiem , tad bieži rodas maldīgs iespaids par tiem , tas tiešākajā veidā atsaucas arī šeit , latviešu-krievu , krievu-latviešu attiecībās. Ticiet vai nē , pat tie kurus jūs varbūt ienīstat visvairāk uz šī servera , iespējams ir reāli forši cilvēki.

#50 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 31 March 2009 - 22:56

Nositīsi mani ? Brauksi pie manis ? Tie ir tukši un naivi ultimistu vārdi. Par taviem "draugiem" nedaudz skarbi, bet daļa patiesības noteikti tajā bija , kaut gan nebija domāts kā uzbrauciens.

Ja runājam par cilvēkiem , tad bieži rodas maldīgs iespaids par tiem , tas tiešākajā veidā atsaucas arī šeit , latviešu-krievu , krievu-latviešu attiecībās. Ticiet vai nē , pat tie kurus jūs varbūt ienīstat visvairāk uz šī servera , iespējams ir reāli forši cilvēki.

jaa jau asinu naglu ! :D
es tev dzive uz priekshu iesaku ar tadiem vardiem nemetaties vnk !
par to ienishanu es tev piekritu !
Warior Tribiani

#51 Duziks

Duziks

    Master

  • Members
  • 605 posts

Posted 31 March 2009 - 22:56

redzi duzik , es jau 2 gadus straadaaju no vietas , vidusskolu pabeigshu ar videejo 7.5 , shobriid esmu jau iestaajies Erasmus Universitaatee Roterdamaa , gribi veel kaut ko zinaat?
Mana psihe nav nedz sakropljota ne kaadaa citaa sliktaa veidaa iespaidota , es vienkaarshi pret sabiedriibas dalju kaa tu attiecos asi un skarbi , jo diemzheel no taadiem kaa tu arii sastaav shiis sabiedriibas peleekaa,neinteligentaa,bezmeerkjiigaa massa , kas iet uz veeleeshanaam un balso par tautas partijas pozitiivisma kampanjaam.
Vienaa es piekritiishu , Latvijaa profesionaalji nav cienjaa.
Redzi , duzik , te NAV pat videejaas izgliitiibas , tad par kaadu tavu darbu mees varam runaat? Kas tas par darbu , kur nevajag izgliitiibu un ieprieksheejas iemanjas? Kaut kaads zemzhoga darbadeveejs/firma , kaadas aciimredzami shajos laikos nespeej konkureet un bankrotee. Tas , ka tu te vari lielaakajai foruma daljai piespraust pilnus batonus , ar mani neies cauri. Tu man riebies.
Maacies programmeeshanas valodas , izgliitojies , ja tev ir smadzenes ir iespeejas kaa maajaas pelniit. Ja godiigi , es nozheeloju , ka liidz shim to nebiju izdariijis , jo tas buutu reaals veids kaa piepelniities studiju laikaa - eerti un viegli(saliidzinoshi).
Bet , nu , tev tachu buus citi argumenti arii uz sho. :wub:

p.s. ExTjUtY iemaacies rakstiit normaali , vismaz taa lai citi var saprast vismaz.


Ja tu buutu tas par ko uzdodies.

1. Tu neteereetu savu laiku ultimai , jo :
1) Tev vinai nebuutu laika.
2) Tu ar savu gjenija apzinu vienk nepieljautu tik veltiigu laika teerinju kaa seedeet shajaa forumaa (tas taa kaa piemeers)

* To kaads tev ir diploms nav noziimes , noziime ir tam kaa tu vinu speej pasniegt ( bet tev vina nav jo tu vel neesi saskaaries ar dziives iisteniibu , tas nav pieneemums tas ir fakts)
* Tu pamaaci , nevis paskaidro , tas liecina tikai par augstaam domaam par sevi , atkal varu apgalvot , tava augstpraatiiba tev traucee labi melot , tu to dari labi , bet ne pietiekami ...
* Tavs teiktas viss ir teorija , praksee tas viss ir ljoti vaaji pielietojams ...


Ko es varu pateikt par tevi , tev labi izdodas runaat , iespeejams tu kko arii sasniegsi ... Par ko es straadaaju tev zinaat nav obligaati un firmas likteni kuraa es straadaaju ar tev principaa nav jaazin. Tavs spriedums par cilveekiem ir -20 gadiem , tas ir normaali ka cilveeks liidz 20 gadiem +- paaris gadu uzskata sevi par paaraaku un domaa ka vinsh ir iipashs , bet citi ir dumi un stulbi , peleeki un mazini utt , taa var turpinaat bezgaliigi , bet kad tev beigsies shis jauniibas stulbums , tu sapratiisi ka viss ir savaadaak kaa biji iedomaajies ...
Murr ^^

#52 ghetto superstar

ghetto superstar

    Journeyman

  • Members
  • 67 posts

Posted 31 March 2009 - 23:08

gribi teikt videejaa 7.5 neatstaaj nekaadu briivo laiku , pietam , kaa es mineeju , speeleeju reti , tas noziimee 1-2 reizes , labi ja , nedeeljaa. forumu apskatos , jo man patiik sekot liidzi notiekoshajam shaardaa. es teicu , ka esmu gjeenijs? kur? vienkaarshi esmu daudz vairaak jau shobriid sasniedzis kaa tu , tas arii viss. kapeec gan man sevi neuzskatiit augstaaku par tevi? tu buusi pateereetaajs , es deveejs , naakotnee , kuram no mums ir lielaaka loma sabiedriibaa?
neesmu saskaaries ar dziives iisteniibu? paskaidro kaada tad taa ir tavupraat?
es meloju? tas ir tavs bezceriigais meegjinaajums iziet no situaacijas , kur aciimredzami esmu paraadijis visiem faktus par tevi? diploms , prakse?

es uzmineeshu , tu arii esi viens no tiem kas uzskata , ka izgliitiiba ir suuds , galvenais ir kaads tu esi cilveeks? es ieguustu izgliitiibu sev , nevis papiiram , pietam , lai ieguutu to papiiru ar pliku zubriishanu nevienam nekas nesanaaks. pietam , kaa es ar tevi par shiim lietaam varu vispaar diskuteet , ja tev nav ne mazaakaas nojausmas , kas vareetu buut augstaakaa izgliitiiba, kur nu veel aarzemees ieguuta. tev var buut prakse , kaut vai 50 gadus , ja tev nebuus papiira , tu netiksi cauri pirmajai atlases kaartai un ar to arii viss beigsies. papiirs ir mans garants , pamati uz kaa es varu buuveet savu prakses un dziives pieredzes maaju. tev taadas nav , taatad tava maaja var jebkuraa briidii nobrukt.
izliekos ? ja tev vieglaak paliek ap sirdi , vari taa domaat :)

tas , ka tu maaki perfekti manipuleet ar cilveeka psiholigjiju , nenoziimee ka uz visiem tas straadaa , kaa arii dzejnieks un staastinju izdomaataajs tu esi lielisks.

pietam , beidzot atveersi acis un paskatiisies cik cilveekiem tu ikdienaa un kopumaa forumaa visu laiku spraud batonus ? nu jaa , probleema jau nav tevii , bet visos apkaaresoshajos , vaine ? :cool2:

#53 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 31 March 2009 - 23:16

shita var runat muzhigi !
P.S. ghetto tev vel nav augstakas izlitibas un uz taa ka tava videja vsk biaj 7,5 roterdama bus dzilji piedrazt ! :D
un doma palikt Niderlande vai braukt uz Lv atpakalj kur profesionalji nav cienja ?
Warior Tribiani

#54 Duziks

Duziks

    Master

  • Members
  • 605 posts

Posted 31 March 2009 - 23:22

Ehh ... :happy: Labi , priecaajies par virtuaalo dziive , bet atceries tas ir tas ko tu esi iedomaajies ... Sasniegums virtuaalajaa dziivee ir - sasniegums reaalajaa , lai tu kautko vispaar vareetu uz ultimaa , vispaar pat pashu siikumu tev ir jaapateeree milzuma laiks un nestaasti ka tu ienaac uz paaris mirkliem ... ;) Es zinu ka tu domaa ka visi ir muljki , bet velreiz atgaadinu tava iedomiiba tevi nodod ...
Tu esi tik nekompitents ... Es tev varu pateikt vienu lietu , tas ir viens no celjiem , kursh vareetu buut , bet tas ir akls skatijums neko nezinosha cilveeka ...

Labi lai taa buutu , tu esi gudrs , esmu stulbs , man nav izgliitiibas un visa paareejaa ... Izgliitiiba ir suuds tiem kas rok transhejas , viniem patieshaam vina nav vaidziiga ... Tu esi savu laiku smagi cieties , visticamaak no pastaaviigiem aizvainojumiem , vai ko taadu , kas tevi ir loti nomocijies , sameeraa ilgstoshi ... Tas nav pieneemums tas ir fakts !!! Tava domaashana nav normaala , vina ir loti shauri izveersta , tu nespeej domaat ar plashu spektru , tu esi ieciklots uz vienu ... Tas kas tev liekas svariigs ... Es nepielauju ka to ko tu staasti ir patiesiiba , tapeec varu vieniigi silti tev ieteikt. Get Real ...

Man vispaar psihologisku probleemu nav , es sevii esmu ticis galaa , kas es esmu , ko es gribu un kaa es gribu ... Paareejais ir tikai laika jautaajums ...


Atceries virtuaalais laiks ir - reaalajam laikam , to ko tu pavadi virtuaalaa tu zaudee no dziives , ja tu buutu pietiekami sapraatiigs(tb tik sapraatiigs kaa tu izliecies) tu neshkieztu veertiigaas stundas muldot ar kautkaadu idinju ... ;) Bet nu taas jau ir manas stulbaas iedomas , sheit jau visi to forumaa redz :)

Vienk Wake UP !!!


Piedoshanu , bet naaksies man juus pamest , man jaaiet uz skolu , jo esmu dumsh un man ir jaamacas , lai kljuutu gudraakam ... Ghetto turi chiekuru ;) Lai tev veicas ar augstaako (zin kas ir pats jaukaakais ka tu nenosauci savu profesiju) ko dara visi cilveeki kuri studee ;) Iesaku piestraadaat pie savas melu tehnikas :D
Murr ^^

#55 ghetto superstar

ghetto superstar

    Journeyman

  • Members
  • 67 posts

Posted 31 March 2009 - 23:22

a , kas saka , ka nebuus piedraazt? vispaar , taa videejaa un tas viss tikai kontrastam tika uzrakstiits , reaali man tas nebija jaamin , bet tas ir speeciigs arguments , lai dzejniekam muti aiztaisiitu.
man pasham buus piedraazt uz dziivi , kas palikusi Latvijaa , man tur buus studijas un karjeras iespeeju attistiishana.

smags jautaajums. diez vai es atstaashu iemiitu taku , lai atgrieztos izcirstaa mezhaa , kas pieaudzis pilns ar necaurstaigaajamiem kruumiem.

#56 ghetto superstar

ghetto superstar

    Journeyman

  • Members
  • 67 posts

Posted 31 March 2009 - 23:29

taapeec arii visi paartrauc argumentaaciju ar tevi , peec kaadiem 4-5 postiem , jo tad vinji pamana , ka tu esi tik stuurgalviigs un aprobezhots , ka par katru cenu meegjinaasi iestaastiit savu patiesiibu.
ja godiigi , tad nevajag daudz laika no reaalaas dziives , lai ultimaa daudz sasniegtu , ja ir chari ar ko vienkaarshi suukt naudu. ;) pataisiju pudeles 7 stundas , 8 reizes nekro nokritu , izdari secinaajumus.

par zaudeeshanu es piekritiishu , bet uz kopeejaa fona , es ikdienaa ieguustu tik daudz , ka shiis 3-4 stundas no agraakaas seedeeshanas mani neietekmeeja gandriiz nekaa.

labi :D , es palikshu visdeguniigs , aprobezhots , vai nezinkaads cilveeks , bet atceries vienu , vareesi visu dziivi straadaat melno darbu kaadam , kas buus ieguvis izgliitiibu un spljaus uz tevi no augsta plauktinja. tas arii viss. ;)

p.s. atvainojos par pie*irsto topiku.

#57 Duziks

Duziks

    Master

  • Members
  • 605 posts

Posted 01 April 2009 - 06:12

Tu esi zaabaks reaali ... :) Piedod , bet taa ir , nav iespeejams ar tevi striideeties ... Tu vari buut super gudrs , vai kas tu tur esi , nav pakljaaviibas un nejuuti kad pasmaidiit un kad buut nopietnam , viss tu savu diplomu vari sarulleet un iestumt sev dibenaa , nekad tev nebuut vadoshaa amataa ... Tu taapat kaa daudzi citi vari izmaaciities un seedeet ofisaa viduveejaa amataa ... Draudzin neceri uz to ko tev nav pa speekam sasniegt , pasham tev 100% nav pamatkapitaala , bet bez pamatkapitaala tev buus jaaizsitaas kaadaa jau esoshaa firmaa , vai shis pamatkapitaals jaanopelna ... Tu visu pasaki tikai teoretiski , tavs shaurais skata lenjkis un tava iedomiita atkal tevi pievilj ... Pietam lai pudeles sataisiitu ir vaidziigi resursi , GH diez ko nepeer :D


ps. Atkal tu pieraadi ka tu reaalajaa dziivee neesi nekas , pilniigs 0 , jo neviens nodarbinaats cilveeks nekad muuzhaa nepateiks ka vinam ir liekas 2-4 stundas , zinu peec svas pieredzes , vinju nav , kur nu vel laiks domaat par kkaadaam speeleem ... Vienkaarshi laiks nepietiek pat par vinjaam domaat ... A tu gudriniecin vari meegjinaat paarliecinaat , muus , peleeko masu , ka tu esi kaut kas , bet maanot muus tu maani sevi , kur ir teikts ka nauda tas ir svariigi(tas taa kaa piemeers) ... Tu esi vel zaljinsh pavisam ...
Murr ^^

#58 Logitech

Logitech

    Senior Player

  • Members
  • 561 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia, Jelgava
  • Interests:MC

Posted 01 April 2009 - 13:59

yeax, es esmu pelēkā masa un ghetto ir mans pavēlnieks, kas uz mani spļauj no augstā plauktiņa :D :D nu mlc., tā turpināt. par tiem -20 gadiem - no ghetto var ņemt piemēru, viņš domā, ka ir labāks par visiem. Tas ir lieliski, tādiem vajadzētu būt visiem, bet tādi parasti iekuļās sūdos ;DDD
Posted Image
Posted Image


Ieej te lūdzu http://bux.to/?r=gazelle2

#59 ghetto superstar

ghetto superstar

    Journeyman

  • Members
  • 67 posts

Posted 01 April 2009 - 14:58

no kuras vietas tu izziid savus uuberspriedeleejumus? par to , ka man nav nedz pamatkapitaala , nedz praktiskaas pieredzes , nedz dziives pieredzes , nekaa? esi monitoraa ziileet iemaacijies?

es tev izskatos peec viduveejaas massas? viduveejaa massa ir meitenes , kas skolaa zubraas , bet peec 2 gadiem neko nezin,taa tev ir vidveejaa massa , bet tevi pat nevar pieskaitiit pie viduveejaas massas. tu esi melnstraadnieks , nekas vairaak.

aizmet domas prom par padomju rezhiimu , blatu un citiem izsishanaas veidiem , palasi manus augstaakmineetos postus vienreiz un beidz tukshus salmus kult , lai vienkaarshi tu vienreiz aizveertu savu muti.

piekritiishu , ka shis viss izklausaas ne ljoti labi , bet tas tikai tamdeelj , ka tu , aaksta gabals , seedi un te visiem forumaa smadzenes skalo par katru cenu.

ja esmu 0 , kas esi tu ? :D :D :D
saproti , tu esi +1 vai -1 shajaa sabiedriibaa , tev pat noteikti nav ne draugu , ne pazinju , nekaa nav.
kaa tu vari mani tagad nosodiit , ja sho laiku , ko tu tagad "bezdarba" deelj pavadi pilniigaa tukshumaa , ja reaali to vareetu izmantot sevis izgliitoshanaa?

es tev no sirds noveelu izgliitoties un mainiit redzes punktu. sho bezjeedziigo striidu neturpinaashu , paliec pie sava , ka esmu 0 , melis , nekas , augstpraatiigs jaunietinjsh zaljknaabis utt...

p.s. es uz miitu gribu atbraukt uz tevi paskatiities :D :D :D , atvechaju gribu , tikai deelj taa vien to izdariishu. protams , ja speesi 40 santiimus sagrabinaat. ;(

#60 pipars

pipars

    Novice Player

  • Members
  • 140 posts
  • Gender:Male
  • Location:iecava,bauskas rajons

Posted 01 April 2009 - 15:00

ble es esmu labākais , ko tie neveiksminieki,bezdarbnieki, :D :D :P , tur raud kā mazas meitenes, vecās lauku sejas(tas dzudziks izkātās kā rembo :P ), bet nu pa temu
1. ultimā es esmu the best , un jus vel pipara niku pieminēsiet, jus dzirdēsiet kā setmalēs puišeļi viņu piemin,"jaa kau es butu tikpat izkatīgs ka vins un uo spēletu tā pat", ble vasaras beigas necro un faerā skraidisu. nabagi. (es pa nopietnam)
2. Pa to tēmu kurs ir neveiksminieks un kurs nav , piekrītu DUZIKAM, tagad tocna darbu grūti atrast, atceros kad pirms 2 gadiem kas macijos 9 klasee-stradaju stroikā uz jumta , sedēju ar cigreti zobos saulojos un nekā nedariju bet maksa 15-20ls dienā, norm,ir tam calim taisniba

P.s kas satiek mani uo dodiet visu ko var iedot , acidus terahan un uz ausu :blush: :excl: (protams gods ar nesmādēsu)
man tagad bankrot




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users