Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Seee


  • This topic is locked This topic is locked
61 replies to this topic

#21 barbar-slayer

barbar-slayer

    Novice Player

  • Members
  • 108 posts

Posted 21 November 2008 - 20:25

es psc ka sitaa vienm cilveekam borzii virsuu tad sitaadaa situacijaa man liekas see pat nedos iespeeju aizstaaveeties :blink:

#22 richinjs

richinjs

    Novice Player

  • Members
  • 135 posts
  • Gender:Male

Posted 21 November 2008 - 22:02

Nav vienkārši vārdu...



Izlasi noteikumus kur teikts, kad pārnest topikus vajag, ja ļoti grib lai pārnes es varētu pārnest, bet man jau neprasa... Uz manīm jau sāk dirsties. Ja grib lai pārnes var atsūtit takš PM ir tāda iespēja arī ne?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Varbūt vēl jauztaisa forumā topiks "NOST AR NOTEIKUMIEM"...

Varēsiet tad rakstīt cik grib dirsties u.t.t.

Nejailotu neviens jūsu apvainotājus spēlē uzreiz būtu kādas pretenzijas. Vnk nav vārdu. Kā pasaka kko ultimā tā uzreiz forumā un sūdzas, kā izdara kko forumā pats sliktu tā uzreiz pretenzijas. Takš vienreiz iemācaties kko nevis tikai diršat un diršat virsū...

-----------------------------------------------------

Un, ja es nedaru neko tad nerakstat man PM visulaiku ar stulbiem jautājumiem par inject u.t.t. Noriebies jau.

bet kadelj tu uz reiz close topiku uzraxti man pm ka ta lai nedara un es tve uzraxtitu vai tu nevaretu luudzu parnest nevis war jau briidini ka nedelju tikai read utt.Ja staffam japilda pienakumi kadelj tad uzreiz neiemeta megatronu jail?.....

#23 mGh`

mGh`

    Player

  • Members
  • 156 posts
  • Gender:Male
  • Location:LATVIJA

Posted 21 November 2008 - 22:59

Es jau nesaku, ka esmu baigais speciālists, bet kautko jau saprotu...

Neesi pamanijis ka esi parak lepns.. un dasns ar saviem warn .. Tu piekasies pie katra siikuma.. Tu vnk nedoma ar savu galvu,Tu neljauj citiem izteikt domas.. Es nezinu kada tev ir nakotne stuffa.. jo cilveki jau tiesham ir pret tevi.. vismaz dalja jo to var izlasit komentaros...

A ka mes visi zinam forums nav nekas ja cilveki neizsaka savas domas...
Tad kad Tu nebiji,tad nebija tik daudz lieku warnu un slegtu nozimigu topicu... pardomajies..


TAD LUDZU IEGAUME SHITO : PIRMS KAUT KO SLEGT CIET VAI LIKT WARN IZLASI UN PARDOMA AR GALVU KO DARI ! ! !

#24 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 22 November 2008 - 14:25

Noriebies jau - BLJED TAD IZLASAT KO ES RAKSTU APAKŠĀ AR SARKANIEM BURTIEM, IZLASAT!!!!!!!

TE BUS BARS AR IDIOTIEM KURI NEIZLASA -

1.
http://forum.egames....c...st&p=223785 topika autors - richinjs.

Vakarā eju skatīties - http://forum.egames....showtopic=22756 tas pats idiots tajā pašā sadaļā. (SĀKŠU ARĪ LAMĀTIES, LAI BEIDZOT SAPROTAT, KA JŪS ARĪ NEESAT NEKĀDI ZELTA GABALIŅI!!!!


2. Ir bijuši apmēram 20 tēmas kur norādīts nosaukums kautkāds debīls "aaa" "HELP" "SKATATIES". "SEEE" - ŠĪS TĒMAS AUTORS ARĪ. - mczii.


3.Lamāšanās tēmās neskaitāmi daudzas.


4.Tēmas kurās ir tikai smaidiņi vai nav nekas paskaidrots piemēram - iemetat vinju jail un skreen, kā lai zin, kas tur ir neviens jau speciāli neies un neskatīsies, kas tajā skrīnā. Tad tirgus sadaļā - Pārdodu full dragon ring. UN vairs nekas tēmā nav ierakstīts. PASAKAT KĀ LAI PA TĀDIEM IDIOTIEM NEBĀŽ WARN ?


Pār pārnešanu ja Jums nepatīk, tas ka es pārnesu pēc PM Atsūtīšanas tad varat negaidīt pārnesumu, krājat vēl warn! Man takš vienalga. Iemācieties noteikumus un nebūs warn.


Viss vairāk neko nerakstīšu, nebojāšu nervus ar "IDIOTIEM"

#25 Logitech

Logitech

    Senior Player

  • Members
  • 561 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia, Jelgava
  • Interests:MC

Posted 22 November 2008 - 14:57

Noriebies jau - BLJED TAD IZLASAT KO ES RAKSTU APAKŠĀ AR SARKANIEM BURTIEM, IZLASAT!!!!!!!

TE BUS BARS AR IDIOTIEM KURI NEIZLASA -








Pār pārnešanu ja Jums nepatīk, tas ka es pārnesu pēc PM Atsūtīšanas tad varat negaidīt pārnesumu, krājat vēl warn! Man takš vienalga. Iemācieties noteikumus un nebūs warn.


Viss vairāk neko nerakstīšu, nebojāšu nervus ar "IDIOTIEM"

Skarbi, Cikos šovakar būsi skaipā online, see? :) :D
Posted Image
Posted Image


Ieej te lūdzu http://bux.to/?r=gazelle2

#26 mczii

mczii

    Player

  • Members
  • 285 posts
  • Gender:Male
  • Location:My location is Britania Teritory.
  • Interests:My interests are artifact`s and Girl`s :)

Posted 22 November 2008 - 15:25

teikshu godiigi, neviens driiz forumaa nebuus ! deel See un visi baidiisies kautko raxtiit deel see!
P.S. See tu esi LOhs liec man warn vai nee bet tu esi un buusi !!! lohs pidars ibanucijs!
agraak stuff bija normaali cilveeki ke6a teiksim :DD vieniigais no staff ko cieniju :D vins man kautvai ctf varikam uzlika stone kjipa pa speed hacku :DD bet nebija :D bet tikunta es vinju cieniju! jo vins bija ahuenijs :DD bet teiksim See. peedejais latvieshu aox!

Warn +10 % Mat.
Unique archers 1lvl ( zilais cilvecins) :)))

#27 barbar-slayer

barbar-slayer

    Novice Player

  • Members
  • 108 posts

Posted 22 November 2008 - 16:33

njaa psc lasot!! sitaa vienam cilveekam braukt virsuu!! :cool2:

#28 Ak shausmas!!!

Ak shausmas!!!

    Novice Player

  • Members
  • 113 posts
  • Gender:Male
  • Location:Home Sweet Home! :)

Posted 22 November 2008 - 20:49

Nu bet besī tak ārā!!! Par katru vārdu likt warn psc. Liec tad ja atkārtoti lamājas ļot rupjiem vārdiem, nevis tādiem ko mūsdienās lieto ikdienā. Un es nezinu kas tev nepatīk par tām foruma sadaļām........

#29 mGh`

mGh`

    Player

  • Members
  • 156 posts
  • Gender:Male
  • Location:LATVIJA

Posted 23 November 2008 - 14:09

Noriebies jau - BLJED TAD IZLASAT KO ES RAKSTU APAKŠĀ AR SARKANIEM BURTIEM, IZLASAT!!!!!!!

TE BUS BARS AR IDIOTIEM KURI NEIZLASA -








Pār pārnešanu ja Jums nepatīk, tas ka es pārnesu pēc PM Atsūtīšanas tad varat negaidīt pārnesumu, krājat vēl warn! Man takš vienalga. Iemācieties noteikumus un nebūs warn.


Viss vairāk neko nerakstīšu, nebojāšu nervus ar "IDIOTIEM"


Shan un Bandit tagad pastastiet vai var staffa buut tads cilveks kursh nemak nomierinat tautu un paturet savu muti nelamajoties ? VINJAM TUR SEV TAGAD IR JAUZLIEK +20% WARN! Lai liek un izbano sevi no foruma...
Tu staffa See nederi.. tev ir 20+ gadi un tu nemaki pievaldit muti forumaa.. tad kraties prom.. pret tevi jau ta ir lielaka dalja cilveki.. TEV TE NAVA KO DARIT !!!
Veiksmi Tev! Tu neesi atstajis labu iespaidu nedz man,nedz kadam citam,es vismaz ta domaju...

#30 mczii

mczii

    Player

  • Members
  • 285 posts
  • Gender:Male
  • Location:My location is Britania Teritory.
  • Interests:My interests are artifact`s and Girl`s :)

Posted 23 November 2008 - 15:23

Da, es nesaprotu par ko vinju par ieceela :D ka vins pamaaciibu uzraxtiija? :D es vareetu to izstaastiit katram cilveekam kas man PM uzraxtiitu !
Unique archers 1lvl ( zilais cilvecins) :)))

#31 Timbaland

Timbaland

    Novice

  • Members
  • 36 posts

Posted 23 November 2008 - 15:51

See,See,See... A ko paši.. katram cilvēkam ir pacietības mērs.. un ja te pāris laivenieki paši nevar mutes turēt ciet,tad nebrīnos,ka See sāk lamāties...

Ps: Forumā jābūt kārtībai.. Ja jūsu redzes loks talāk par oldp forumu nesniedzas,tad pateikšu,ka ir vietas kur piesienas vēl vairāk.. Un tajās vietās ir kārtība forumā,tur nav topiki ar debīliem nosaukumiem un tur nav "umņiki",kuri mutes gudri plāta,jo tur ir foruma staffs.. Vienkārši tā,kā forumi nebija līdzšim uzraudzīti jūs esat pieraduši,ka varat teikt,ko gribat..Bet tagad,kad ir cilvēks,kas visu kontrolē jūs viņu noliekat....

#32 mczii

mczii

    Player

  • Members
  • 285 posts
  • Gender:Male
  • Location:My location is Britania Teritory.
  • Interests:My interests are artifact`s and Girl`s :)

Posted 23 November 2008 - 16:01

lol :DDD xDDD timbaland tu nesaproti pa ko runa iet! taa nau kaartiiba ta ir topic closed. prims briidinaajuma! vins var vinju paarnest vissmaz nevis closed. uzlikt un kaada starpiiba topic name galvenais ir probleema!!! lol ja prob. netiek atrisinaata deel kautkaada See. tad es nezinu vai oldp forumam ir naakotne es neesu redzeejis ka vins rus forumaa ko dara!
Unique archers 1lvl ( zilais cilvecins) :)))

#33 mGh`

mGh`

    Player

  • Members
  • 156 posts
  • Gender:Male
  • Location:LATVIJA

Posted 23 November 2008 - 17:07

See,See,See... A ko paši.. katram cilvēkam ir pacietības mērs.. un ja te pāris laivenieki paši nevar mutes turēt ciet,tad nebrīnos,ka See sāk lamāties...

Ps: Forumā jābūt kārtībai.. Ja jūsu redzes loks talāk par oldp forumu nesniedzas,tad pateikšu,ka ir vietas kur piesienas vēl vairāk.. Un tajās vietās ir kārtība forumā,tur nav topiki ar debīliem nosaukumiem un tur nav "umņiki",kuri mutes gudri plāta,jo tur ir foruma staffs.. Vienkārši tā,kā forumi nebija līdzšim uzraudzīti jūs esat pieraduši,ka varat teikt,ko gribat..Bet tagad,kad ir cilvēks,kas visu kontrolē jūs viņu noliekat....

Ar vai bez ziepeem ? :blink: ja tu nejedz par ko runa aizveries.!

#34 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 23 November 2008 - 17:21

te uzreiz pasaku ka man ari neparak patik kaa rikojas see,bet ir tada lieta ka tiesham sheit par daudz jau tiek atljauts shaja foruma ! un citos forumos pat neljauj aizradit ar tadiem kaa warn bet ir uzreiz bans ! tapec isteniba nevis vajadzetu aizradit see par warniem bet labak macities no tiem warniem ! jo stradat see foruma vai nee to ne mums izlemt ! :(
Warior Tribiani

#35 richinjs

richinjs

    Novice Player

  • Members
  • 135 posts
  • Gender:Male

Posted 23 November 2008 - 17:22

Noriebies jau - BLJED TAD IZLASAT KO ES RAKSTU APAKŠĀ AR SARKANIEM BURTIEM, IZLASAT!!!!!!!

TE BUS BARS AR IDIOTIEM KURI NEIZLASA -








Pār pārnešanu ja Jums nepatīk, tas ka es pārnesu pēc PM Atsūtīšanas tad varat negaidīt pārnesumu, krājat vēl warn! Man takš vienalga. Iemācieties noteikumus un nebūs warn.


Viss vairāk neko nerakstīšu, nebojāšu nervus ar "IDIOTIEM"

see blj tu esi idiots? staffs ir domats lai palidzetu nevis lai liktu warnus kuram katram mantaliekas tas jau te ka hobijs warnus likt vai close topic tu esi wnk idiots piekritu mgh ka tu wnk nepaliksi nekad nevienam atminja busu loxs!!!!

Warn +10% - Mat.

#36 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 23 November 2008 - 17:25

see blj tu esi idiots? staffs ir domats lai palidzetu nevis lai liktu warnus kuram katram mantaliekas tas jau te ka hobijs warnus likt vai close topic tu esi wnk idiots piekritu mgh ka tu wnk nepaliksi nekad nevienam atminja busu loxs!!!!

vot es stafa vieta shitadam vispar liktu bananu uz menesi !
Warior Tribiani

#37 Tominjs5

Tominjs5

    Journeyman

  • Members
  • 80 posts

Posted 23 November 2008 - 17:39

vnk see nekad nau dabujis pa seju jo atri skrien vai ari nekad nelien ara
Posted Image

#38 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 23 November 2008 - 17:41

vnk see nekad nau dabujis pa seju jo atri skrien vai ari nekad nelien ara

nu i kada sakara sitads posts !?
Warior Tribiani

#39 Tominjs5

Tominjs5

    Journeyman

  • Members
  • 80 posts

Posted 23 November 2008 - 17:55

nu i kada sakara sitads posts !?

ja jus zinatu ka jums mani tracinat tas ir vnk :@@@
Posted Image

#40 blackbeard

blackbeard

    Coco Jambo

  • Members
  • 972 posts
  • Gender:Male
  • Location:Šņabrakadabra

Posted 23 November 2008 - 18:02

ja jus zinatu ka jums mani tracinat tas ir vnk :@@@

puis ar tevi nav labi ! :(
Warior Tribiani




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users