Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  Senseless : (06 May 2024 - 08:39) opatj dedosi idut :(
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj

Photo

Clasik


  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#21 Signe

Signe

    Novice Player

  • Members
  • 118 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 19 October 2008 - 14:35

Old Paradise XL:
Алтарю необходимо для морфа:
1 Level 5.000 experience, 500.000gp
2 Level 20.000 experience , 1.000.000gp
3 Level 40.000 experience, 2.000.000gp
4 Level 80.000 experience, 5.000.000gp
5 Level 200.000 experience, 10.000.000gp
6 Level 2.000.000 experience, 100 tm points
Oldp Classic:
Altāram nepieciešams priekš morfa:
1 Level 20.000 experience, 500.000gp
2 Level 40.000 experience , 1.000.000gp
3 Level 80.000 experience, 2.000.000gp
4 Level 200.000 experience, 5.000.000gp
5 Level 500.000 experience, 10.000.000gp
6 Level 1.200.000 experience, 100 tm points

Nevaidzētu būt otrādāk :D ;) ?


Man liekas ka Nevajadzētu būt otrādāk :) Un man liekās ka vispār labāk būtu bez lvl sistēmas... :)

#22 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 19 October 2008 - 14:46

Un man liekās ka vispār labāk būtu bez lvl sistēmas...


Vienmer esmu teicis ka LVL sys ir lieka. Levelus nonemt, skill max 200 un Gruutu Skill ka4asanu. Visu virs 200 skila delete.

bet musos tavaita neviens neklausas...


Es isteniba neizportu Staff`a logiku. 1. Kapec serverim nosaukums ir Classic, ja serveri no klasikas ir tikai 1 lieta - Gruta ka4asanas. (kautgan tika solita klasika...)

2. Serveris itka esot veidots >20 gadigajiem. Tadiem cilvekiem ir macibas, darbs. Iespejams jau Gimenes dziive. Viniem nav tik daudz laika sedet pie grutas ka4asanas, + Rezultata bus tas pats kas xl`a tikai noildzinats process... Kads prikols viniem tur pissaties? Vieglak nav uzreiz uz xl`a iet? =/ Buutu vismaz ko janu izdomajusi...

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#23 Ponijs

Ponijs

    Novice Player

  • Members
  • 121 posts

Posted 19 October 2008 - 14:55

Man liekas, ka nav veerts strideties...shans neko nemainiis, un padomajiet ko jus daritu ja butu shana vieta?Arii domatu kaa tikai labak nopelniit...visi mes esam egoisti...

#24 Ponijs

Ponijs

    Novice Player

  • Members
  • 121 posts

Posted 19 October 2008 - 14:58

Vienmer esmu teicis ka LVL sys ir lieka. Levelus nonemt, skill max 200 un Gruutu Skill ka4asanu. Visu virs 200 skila delete.

bet musos tavaita neviens neklausas...
Es isteniba neizportu Staff`a logiku. 1. Kapec serverim nosaukums ir Classic, ja serveri no klasikas ir tikai 1 lieta - Gruta ka4asanas. (kautgan tika solita klasika...)

2. Serveris itka esot veidots >20 gadigajiem. Tadiem cilvekiem ir macibas, darbs. Iespejams jau Gimenes dziive. Viniem nav tik daudz laika sedet pie grutas ka4asanas, + Rezultata bus tas pats kas xl`a tikai noildzinats process... Kads prikols viniem tur pissaties? Vieglak nav uzreiz uz xl`a iet? =/ Buutu vismaz ko janu izdomajusi...


Grutais serveris tapec, ka vnk nebuutu jegas taisit serveri ar vieglu kachashanos...Tada visu dabut butu parak viegli un shanam LVL nenaaktu...Nekaada klasika tur nav, vnk shanam lvl vajag, bet piedomat pie iistas klasikas ir gruti.

#25 Timbaland

Timbaland

    Novice

  • Members
  • 36 posts

Posted 19 October 2008 - 15:00

Kraan zini ir tada lieta,ka musdienas neviens negrib sedet hvz cik stundas pie pc lai ka4atu skilus un exp.Tapec man nekas nebutu preti ja butu tikai viens xl serveris un miers,jo kamer Classic serverim blakus staves xl vinjsh ilgi neizdzivos

#26 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 19 October 2008 - 15:01

Man liekas, ka nav veerts strideties...shans neko nemainiis, un padomajiet ko jus daritu ja butu shana vieta?Arii domatu kaa tikai labak nopelniit...visi mes esam egoisti...


:D Neko nesakot serveris jau nu to4na labaks nepaliks. Neatceries ka bija ar acc parnesanu par Ls, Ja neviens neka neteiktu tas ta ari paliktu, un parnesti butu paris 4ari. Tikai ar Stridesanos tika panakts pretejais. ''Klasika'' Jau ir 80 klienti, neskatoties uz to ka sakuma bija stabiili 100. un Skaitlis bus vel zemaaks. Un ja nekas netiks darits lietas laba, serveris pazudiis pavisam.


Kraan zini ir tada lieta,ka musdienas neviens negrib sedet hvz cik stundas pie pc lai ka4atu skilus un exp.Tapec man nekas nebutu preti ja butu tikai viens xl serveris un miers,jo kamer Classic serverim blakus staves xl vinjsh ilgi neizdzivos



1. Nav vajadziba sedet hvz cik stundas.
2. Vienmer but tadi kas sedes tas hvz stunas, lai ari cik gruta ka4asanas buus.
3. Ja so serveri Shans uzskata par klasiku, tad es piekritu, ka labak lai ir tikai xl`s.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#27 Signe

Signe

    Novice Player

  • Members
  • 118 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 19 October 2008 - 15:06

Mans Draugs :)
Krān!!Es jau tieši par to Sapņoju :D Par grūtu skillu kačāšanu bez lvl bez frakcijām... ,bez tiem šausmīgi krutajiem armoriem Vot tas jau būtu Servs :)
Timbaland: Tapēc jau Berezka domāta ja nevēlies kačāt pats skillus
Padomājiet Tas tač būtu zvērīgi Uzskatu ka Ctf Var Atstāt Un par ewardiem ņemt Labus ārmorus piemēram tādus kā Gold :)
Ponij Un priekš ģimenes dzīves ir domāti scp

#28 Logitech

Logitech

    Senior Player

  • Members
  • 561 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia, Jelgava
  • Interests:MC

Posted 19 October 2008 - 15:30

Mans Draugs :)
Krān!!Es jau tieši par to Sapņoju :D Par grūtu skillu kačāšanu bez lvl bez frakcijām... ,bez tiem šausmīgi krutajiem armoriem Vot tas jau būtu Servs :)
Timbaland: Tapēc jau Berezka domāta ja nevēlies kačāt pats skillus
Padomājiet Tas tač būtu zvērīgi Uzskatu ka Ctf Var Atstāt Un par ewardiem ņemt Labus ārmorus piemēram tādus kā Gold :)
Ponij Un priekš ģimenes dzīves ir domāti scp

Lieta ''Ģimenes dzīve'' uz makro sēž... jautri :D :happy:
Posted Image
Posted Image


Ieej te lūdzu http://bux.to/?r=gazelle2

#29 Signe

Signe

    Novice Player

  • Members
  • 118 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 19 October 2008 - 15:36

Man jau pašam Laika vispārībā nava Visu nedēļu Strādāju 5-7 dienaij mājās,ja būs labs serveris Tad jau protams tiks spēlēts un atstāts draugiem lai kačā skilus bet pagaidām Uz Tagad esošo Clacssik neparaxtos :(

#30 Signe

Signe

    Novice Player

  • Members
  • 118 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 19 October 2008 - 16:20

Patiesībā mēs ten varam žēloties.raudāt.spārdīties uc. Tas neko nemainīs Varam uztaisīt vienu topicu (kārtējo) Ar Ieteikumiem utt. Kgan Ticība ka kkas tiks darīts..... Nava Tādas +Neviens no Staffa Neko nava šeit uzdrukājis,bet lasījis ir!

#31 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 19 October 2008 - 16:41

Patiesībā mēs ten varam žēloties.raudāt.spārdīties uc. Tas neko nemainīs Varam uztaisīt vienu topicu (kārtējo) Ar Ieteikumiem utt. Kgan Ticība ka kkas tiks darīts..... Nava Tādas +Neviens no Staffa Neko nava šeit uzdrukājis,bet lasījis ir!



Vel jau liela problema ir tada ka nevisiem speletajiem domas sakriit... =/ Tapec vienalga bus lieli striidi, bet jebkura gadijuma es uzskatu ka serveris tika verts vala liela steiga. Un tas nav labakais variants. Dialogi nav izlaboti, bet sataisiti pagraba varianta (TS un Berezka) vajadzeja veidot diskusijas, ko vajaga ko nee... Par svariigakajiem jautajumiem taisiit balsosanu (piemeram frakcijas, lvl sys, TS) Zinu cilvecins tagad teiks: ''Nejau visi pleyeri skatas forumu'' Tad uzreiz varu atbildet. Ierakstiitu zinas:'' Visi kas velas piedaliities jauna servera opciju balsosana, sekojiet lidzi forumam.'' Visu var noorganizet un sataisit. Vajaga tikai gribet. Shans paklausiija tautu un atvera serveri ar gruutu ka4asanos, visu cienu, bet tomer vajadzeja paklausities kadu tiesi vini vinu grib... :huh: (Vismaz LV foruma vairak ir neatbalstitaju, neka atbalstitaaju)

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#32 Signe

Signe

    Novice Player

  • Members
  • 118 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 19 October 2008 - 16:51

Nu jā... Tas ka Neviens No Staffa šeit neko neraxta zināmā mērā arī pierāda to ka mums ir taisnība

#33 mGh`

mGh`

    Player

  • Members
  • 156 posts
  • Gender:Male
  • Location:LATVIJA

Posted 19 October 2008 - 22:06

Vienmer esmu teicis ka LVL sys ir lieka. Levelus nonemt, skill max 200 un Gruutu Skill ka4asanu. Visu virs 200 skila delete.

bet musos tavaita neviens neklausas...
Es isteniba neizportu Staff`a logiku. 1. Kapec serverim nosaukums ir Classic, ja serveri no klasikas ir tikai 1 lieta - Gruta ka4asanas. (kautgan tika solita klasika...)

2. Serveris itka esot veidots >20 gadigajiem. Tadiem cilvekiem ir macibas, darbs. Iespejams jau Gimenes dziive. Viniem nav tik daudz laika sedet pie grutas ka4asanas, + Rezultata bus tas pats kas xl`a tikai noildzinats process... Kads prikols viniem tur pissaties? Vieglak nav uzreiz uz xl`a iet? =/ Buutu vismaz ko janu izdomajusi...


Aizmirsti! Ka tu doma par ko shanam sutis naudu ? :D

Tu doma tas ka tagad ir nonjemts tur pus berezka tas bus uz visu muuzhu ? psssssss....... muljkjiibas.. velak tad kad bus iespelejushies 100%% BUS uzlikts lai var pirkt EXP 100% !
Un par tiem gadiem es vinjiem teicu.. 20 gadi :D :D :D smiiidina tautu.. neviens normals cilveks tev nesedes majas un nespeles.. :D :P
HA HA HA ! :D

#34 ceeEr

ceeEr

    Player

  • Members
  • 256 posts
  • Gender:Male
  • Location:Aagenskalna Priedes

Posted 19 October 2008 - 22:21

Labi, ka vel neesmu spelejis tur, noteikti ari nespeleshu..
Just because you have more posts than me doesn't make you better..

#35 Signe

Signe

    Novice Player

  • Members
  • 118 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 19 October 2008 - 22:23

Protams ka tā būs bet vaij cilvēki spēlēs tur ???

#36 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 20 October 2008 - 06:57

Vel jau liela problema ir tada ka nevisiem speletajiem domas sakriit... =/ Tapec vienalga bus lieli striidi, bet jebkura gadijuma es uzskatu ka serveris tika verts vala liela steiga. Un tas nav labakais variants. Dialogi nav izlaboti, bet sataisiti pagraba varianta (TS un Berezka) vajadzeja veidot diskusijas, ko vajaga ko nee... Par svariigakajiem jautajumiem taisiit balsosanu (piemeram frakcijas, lvl sys, TS)


:D Neko nesakot serveris jau nu to4na labaks nepaliks. Neatceries ka bija ar acc parnesanu par Ls, Ja neviens neka neteiktu tas ta ari paliktu, un parnesti butu paris 4ari. Tikai ar Stridesanos tika panakts pretejais. ''Klasika'' Jau ir 80 klienti, neskatoties uz to ka sakuma bija stabiili 100. un Skaitlis bus vel zemaaks. Un ja nekas netiks darits lietas laba, serveris pazudiis pavisam.
1. Nav vajadziba sedet hvz cik stundas.
2. Vienmer but tadi kas sedes tas hvz stunas, lai ari cik gruta ka4asanas buus.
3. Ja so serveri Shans uzskata par klasiku, tad es piekritu, ka labak lai ir tikai xl`s.


Vienmer esmu teicis ka LVL sys ir lieka. Levelus nonemt, skill max 200 un Gruutu Skill ka4asanu. Visu virs 200 skila delete.

bet musos tavaita neviens neklausas...
Es isteniba neizportu Staff`a logiku. 1. Kapec serverim nosaukums ir Classic, ja serveri no klasikas ir tikai 1 lieta - Gruta ka4asanas. (kautgan tika solita klasika...)

2. Serveris itka esot veidots >20 gadigajiem. Tadiem cilvekiem ir macibas, darbs. Iespejams jau Gimenes dziive. Viniem nav tik daudz laika sedet pie grutas ka4asanas, + Rezultata bus tas pats kas xl`a tikai noildzinats process... Kads prikols viniem tur pissaties? Vieglak nav uzreiz uz xl`a iet? =/ Buutu vismaz ko janu izdomajusi...



Ilgi tev vēl tā plate dziedās?

#37 mGh`

mGh`

    Player

  • Members
  • 156 posts
  • Gender:Male
  • Location:LATVIJA

Posted 20 October 2008 - 11:58

Protams ka tā būs bet vaij cilvēki spēlēs tur ???

NESPELES! nu labi varbut speles cilveki 20 :D bet es nedomaju ka ar to vinjiem pietiksies.. :D
Un ja par speleshanu iet runa.. tad tur uz doto briidi vispar nav jeegas spelet.. kamer vinji neizdomas kaut ko sakariigu..
Vinji vnk bij tik gudri un uzlika kopiju Xl`a kura ir PILNIGA IZGASHANAS !

#38 chumiits

chumiits

    Novice

  • Members
  • 34 posts

Posted 20 October 2008 - 14:48

NESPELES! nu labi varbut speles cilveki 20 :D bet es nedomaju ka ar to vinjiem pietiksies.. :D
Un ja par speleshanu iet runa.. tad tur uz doto briidi vispar nav jeegas spelet.. kamer vinji neizdomas kaut ko sakariigu..
Vinji vnk bij tik gudri un uzlika kopiju Xl`a kura ir PILNIGA IZGASHANAS !


nu a tev nau pohuj cik cilveki speles... ?! ... spele tie kas grib... ja nepatik nespele un neraxti liekus komentus..

#39 Kidlings

Kidlings

    Player

  • Members
  • 167 posts

Posted 20 October 2008 - 15:19

Man liekas ka Nevajadzētu būt otrādāk :) Un man liekās ka vispār labāk būtu bez lvl sistēmas... :)

stabili newajadzeetu buut ortaadaak clasik viss ar lvl ie vnk ideaali :)
augsti lvl buus tikai tiem kas buus uzticai shim serv :)

#40 mGh`

mGh`

    Player

  • Members
  • 156 posts
  • Gender:Male
  • Location:LATVIJA

Posted 20 October 2008 - 20:30

nu a tev nau pohuj cik cilveki speles... ?! ... spele tie kas grib... ja nepatik nespele un neraxti liekus komentus..

Lieki komenti nava ja es tur speleju un man ruup kas bus talak siikais.. ja tu neko nerubi tad aizver savu paksti zaljknaabi..

Ja es tur uzkachaju levelu tik ilgi sezhot pie pc un izradas ka to velak vares nopirkt tad tas ir galigi garam.. tadas puules..
Doma ko runa.. un pirms raxti izdoma!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users