Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  FroZee : (05 June 2024 - 19:27) всем привет!) подскажите пару вопросов ?! если ли перенос чаров! и как уйти с ньюби острова))))!
@  fr33 : (05 June 2024 - 16:53) kto mozet vzjat v gildiju?
@  regi : (28 May 2024 - 09:51) вы че все еще играете)))
@  fr33 : (24 May 2024 - 12:37) nada kvest sdelat togda onlajn budget
@  beatiful : (24 May 2024 - 08:42) da poxuj uzhe zabuje dorogu sjuda
@  fr33 : (22 May 2024 - 09:02) gm loh psc
@  MousT : (17 May 2024 - 19:17) SHAN TI BUDESH ZA SERVEROM SMOTRET ILI TOGDA ZAKROJ EGO VOOBSHE. CTF COLOR LOST MUTJAT FAME GP A TEBE POFIG.
@  Senseless : (06 May 2024 - 08:39) opatj dedosi idut :(
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !

Photo

Wap


  • This topic is locked This topic is locked
21 replies to this topic

#1 santafee

santafee

    Newbie

  • Members
  • 22 posts

Posted 23 September 2007 - 19:52

wap, vai sis nav LV forums? ja Tu neproti atbildet, tad paprasi, lai tev kads partulko!!! Es nevienu reizi nenoliku stuff, bet gan pateicu ka ir! Un ja Tu nezini, ka cilvecins man ir pazistams, tad ta ir Tava problema... Ka vienmer, Tu aizslegsi ciet temu un nobanosi, kas atlaujas kko pateikt Tev preti! Un es loooti labi zinu ko parnesa vienam, jo vins ir counsler..

#2 CT^

CT^

    Uo Support

  • Members
  • 161 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 23 September 2007 - 20:49

Vot tomēr liekas, ka pilnīgi neko tu nezini! Vai arī klausies un tici cilvēkiem, kas neko nezin.
Tas ko cilvēkiem pārnesa nav atkarīgs no tā ir viņi Staff vai nē. :@

#3 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 23 September 2007 - 21:17

Es viņa postā neko pilnīgi nesapratu... Tēma saucas Wap, kaut kas arī par mani, vispār apjucis :blink:

#4 santafee

santafee

    Newbie

  • Members
  • 22 posts

Posted 23 September 2007 - 22:02

kesham parnesa 2 lietas un pacela lvl +2... vai ar to pietiks?

#5 Rafik

Rafik

    Player

  • Members
  • 169 posts

Posted 23 September 2007 - 22:05

kesham parnesa 2 lietas un pacela lvl +2... vai ar to pietiks?

Kesha ir labs. Vinsh to pelnejis.

#6 santafee

santafee

    Newbie

  • Members
  • 22 posts

Posted 23 September 2007 - 22:05

ok, nav verts! ka vienmer.. ka neka ta ir tikai spele! visiem viss vienalga! cilvecin, es esmu picasso, vairs neko neizsaka?

#7 santafee

santafee

    Newbie

  • Members
  • 22 posts

Posted 23 September 2007 - 22:06

ja ir pelnijis, par to es neko, bet vai citi nav pelnijusi? vai tad nav godigi jasadala? nemot vera, ka te iet runa par Ls nevis gp... un laiku, kuru iegulda!?

#8 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 23 September 2007 - 22:20

Kāpēc tu tagad liec vainu uz manīm? NEJAU ES pārnesu akkauntus no Main uz XL, raksti Shanahanam, jo viņš vienīgais kurš ar to nodarbojas...

#9 santafee

santafee

    Newbie

  • Members
  • 22 posts

Posted 24 September 2007 - 16:29

es tak Tevi nevainoju, bet Tu pats teici kam negadas :D.. diez cik patikami nav.. :(

#10 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 24 September 2007 - 16:45

Man piemēram acc nepārnesa, aizmirsu paroli :-D :roll:

#11 Allower

Allower

    Currently Banned

  • Members
  • 2253 posts
  • Gender:Male
  • Location:yBw

Posted 26 September 2007 - 21:02

Nuuu, ka es zinu , Shanam pofig vai tas ir staff cilveks , vai parasts players. Var but kesha ir laimigs.... Bet kaa zin kaa zin... Liaks iet.... cilveki mainas...
P.S Atvainojos par manu latvishu valodu, sparasts var , bet ar rakstishanu problemas. Ja nav skaidrs kaut ko varu atbildet krievu valoda. Paldies.
Если что-то хотите узнать - пишите ПМ. Причина бана - навсегда. ;) Так что не пишите глупых вопросов ;) Account banned.

#12 wap

wap

    Guru

  • Members
  • 2609 posts
  • Gender:Male
  • Location:Необитаемый остров

Posted 28 September 2007 - 18:02

Cilvecins, no Tevis jau nu toc tadus vardus negaidiju!!! :( Protams, ka visvairk dabuja tie, kas ir no stuff un tie kuri ir ielidusi shanahanam di... sorry!

По латышски писать парит, сорри. Только если в крайних случаях, а так переводите сами, кому надо или не читайте.
Вот твой пост. Я не думаю, что намёк на то, что стафф - жополизы, это комплимент администрации. Это раз.
Во-вторых, ты бред пишешь про это. Мне, например, перенесли столько же, как всем, шмота было дофига, а перенесли только саш +10... В третьих меня уже достали кадры, всё время пишущие гон на администрацию.

Так что 10% ты заработал, а бан я тебе не за что не поставлю, произволом не занимаюсь... Но если продолжить обсерать администрацию, то сам виноват...
For flood and honour. Хорошо флудить - это тоже искусство. Forum - moderator. Ultima online - seer. UO XL server - player. WapVendor - в центральном здании рынка британии на сервере XL.

#13 Xanth

Xanth

    Просто Великий

  • Members
  • 2439 posts
  • Gender:Male
  • Location:деньги ?

Posted 28 September 2007 - 22:03

Ну почему же бан не за что ставить ?

§1. Мгновенный бан.

1. За обсуждение администрации и её действий.
2. За обсуждение финансовых вопросов связанных с сервером и игроков, играющих на нём.
3. За "Нытьё" в темах.
4. И за все остальные нарушения вы так же можете получить мгновенно бан.


Я намерен жить вечно,
Пока всё идет нормально.


Ultima Online предоставляет куда больше возможностей, чем просто ходить и убивать монстров или других игроков. Единственная вещь, ограничивающая игру - ваше собственное воображение!

© Bazuzu


#14 Dibendurklis

Dibendurklis

    Journeyman

  • Members
  • 66 posts
  • Gender:Male

Posted 30 September 2007 - 14:04

wap, vai sis nav LV forums? ja Tu neproti atbildet, tad paprasi, lai tev kads partulko!!! Es nevienu reizi nenoliku stuff, bet gan pateicu ka ir! Un ja Tu nezini, ka cilvecins man ir pazistams, tad ta ir Tava problema... Ka vienmer, Tu aizslegsi ciet temu un nobanosi, kas atlaujas kko pateikt Tev preti! Un es loooti labi zinu ko parnesa vienam, jo vins ir counsler..


Tu esi pilnīgi atsaldēts. Latviešu forums nenormāli smird dēļ tādiem kā Tu, nav brīnums ka tur neviens nenāk. Būtu priecājies ka kāds no staffa ienāk un atbild. Manuprāt, vispār LV forumu vajadzētu likvidēt, lai dēļ pāris banāniem, kā šis, netaisītu pazoru. Visiem viens forums - katrs raksta savā valodā. Ja nepieciešams, tad staffs atbild angliski. Visi taču esam pietiekami izglītoti, lai atvērtu tildi un nesaprotamos vārdus pārtulkotu tur. Tizlenis.

P.S. Sorī par offtopic, bet man šitie rasisma veicinātāji tik nenormāli besī.

#15 Spaik

Spaik

    Player

  • Members
  • 203 posts
  • Location:LATVIA
  • Interests:netu takih

Posted 03 October 2007 - 03:02

1kart dibendurkli tu uzzini no sakuma ar ko tu runaa ! un nevajag uzreiz pret cilveku iztureties tik naidoshi ! katrs var izteikt savu viedokli...
2kart pec manam domam latvieshu forums ir pietiekami normals ja piedo atvaino nenaktu ieksha cilveki kas raksta krieviski un ja piem. es nesaprotu pa krieviski man nau vajadzigs vert Tilde valjaa lai partulkotu latvieshu valodaa prieksh tam arii ir LATVIESHU FORUMS nevis LATVIESHU (tulkojam) forums !

pa teemu es domaju kad latvieshu forumu vajadzetu kontrolet CT , Cilvecins , Apacer Krievu Turik , Wap , ... tas ir kontrolet ! nesaku neko pa augstaku administraciju kaa dark_storm xanth shanahan
Jā vai Nē [Lūk tāds ir dzīves jautājums]

#16 Artemy Shan

Artemy Shan

    Founder

  • Administrators
  • 21257 posts
  • Gender:Male

Posted 03 October 2007 - 05:31

http://forum.egames....showtopic=11069
Наш канал в discord

In God We Trust!

#17 santafee

santafee

    Newbie

  • Members
  • 22 posts

Posted 03 October 2007 - 12:45

To Dibendurklis

Ja seit piedava forumu latviesu valoda, tad ari jaatbild latvisu valoda! Tas, ka te izmanto reti latviesu forumu ir tapec, ka vai nu stuff neatbild vai ari atbild krieviski un tas jau vairs nemaina foruma butibu! Te pilnigi nav nekada sakara par rasismu.. Paskaties vel TV un palasi visadus laikrakstus, tad ne tikai blausi, ka viss veicina rasismu, bet ari terorismu! Ja Tu nezini ta varda nozimi, tad nelieto!

p.s. Tavs nick vien pierada Tavu intelektualo limeni.

#18 Dibendurklis

Dibendurklis

    Journeyman

  • Members
  • 66 posts
  • Gender:Male

Posted 03 October 2007 - 15:01

To Dibendurklis

Ja seit piedava forumu latviesu valoda, tad ari jaatbild latvisu valoda! Tas, ka te izmanto reti latviesu forumu ir tapec, ka vai nu stuff neatbild vai ari atbild krieviski un tas jau vairs nemaina foruma butibu! Te pilnigi nav nekada sakara par rasismu.. Paskaties vel TV un palasi visadus laikrakstus, tad ne tikai blausi, ka viss veicina rasismu, bet ari terorismu! Ja Tu nezini ta varda nozimi, tad nelieto!

p.s. Tavs nick vien pierada Tavu intelektualo limeni.



Vai nu džeks māk, ai nu viņš nemāk latviski. Labāk lai viņš uzrakstā kā māk, nevis neraksta nemaz. Protams, latviešu forums ir vajadzīgs, ja vien viņš spētu normāli funkcionēt. Šeit uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt normālus postus, tāpat kā uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt normālus userus!
Vot, Tu tagad izlasi pirmo postu. Man pat, kā latvietim, nav īsti skaidrs ko Tu tur mēģināji pateikt. Kā lai to saprastu cilvēki, kam latviešu valoda nav dzimtā valoda ... Šis nav forums, tā ir vieta kur informēt staffu par RP nepieskaitīšanu vai newbie transpota pazušanu.

#19 Dibendurklis

Dibendurklis

    Journeyman

  • Members
  • 66 posts
  • Gender:Male

Posted 03 October 2007 - 15:07

1kart dibendurkli tu uzzini no sakuma ar ko tu runaa ! un nevajag uzreiz pret cilveku iztureties tik naidoshi ! katrs var izteikt savu viedokli...
2kart pec manam domam latvieshu forums ir pietiekami normals ja piedo atvaino nenaktu ieksha cilveki kas raksta krieviski un ja piem. es nesaprotu pa krieviski man nau vajadzigs vert Tilde valjaa lai partulkotu latvieshu valodaa prieksh tam arii ir LATVIESHU FORUMS nevis LATVIESHU (tulkojam) forums !

pa teemu es domaju kad latvieshu forumu vajadzetu kontrolet CT , Cilvecins , Apacer Krievu Turik , Wap , ... tas ir kontrolet ! nesaku neko pa augstaku administraciju kaa dark_storm xanth shanahan



Kā jau teicu, tas nav forums. Tā ir vieta kur reportot nepilnības ar newbie itemiem. Te nevar izbīdīt sakarīgas fiškas, jo vienkārši nav sakarīgu replyotāju.
Lai kļūtu mazāk rupjš, turpmāk vārda "atsaldēts" vietā lietošu "ļoti zems intelekta līmenis". Tu zini ka man ir taisnība...

#20 santafee

santafee

    Newbie

  • Members
  • 22 posts

Posted 03 October 2007 - 18:49

Tad ko Tu te raksti, ja neko nesaproti?




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users