Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Ctf - Ceļš Uz Katorgu!


  • This topic is locked This topic is locked
20 replies to this topic

#1 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 17 October 2010 - 09:27

Bieži pēc CTF turnīriem, CTF tornī nākas klausīties citu spēlētāju komentārus:
jebanij resender
zb - ti vsjo vreme na dagone

Loģiski ir divi varianti: klusēt vai paskaidrot, ka šādas programmas Tu nelieto un vispār nekad neesi lietojis. Interesantākais ir tas, ka abos gadījumos izrādās Tu atdzīsti savu vainu. Vai nu "ņe čevo skazaķ", vai arī "čo atmazivaišse, noob"

Esmu neizpratnē - spēlētāji ir pilnīgi pārņemti paranoiķi un katru Tavu kustību uztver kā papildu programmas izraisītu. Tā pa lielam nosit apetīti iet uz šiem turnīriem, jo pietiek vienam klaunam uzņemt pilnmetrāžas 10 sekunžu treileri ar 10 soļiem, kurus Tev izdodas izsekot kādam citam spēlētājam un pastāv reāla iespēja pievienoties kokcirtēju kolonijai. Kāpēc? Tiesāšana tiek veikta subjektīvi vienā no staffa personām, kuras viedokli ērti var ietekmēt ar dažiem komentāriem: "Da, čistij dagon", "On uže zb svoim resendom", "Bez variantov džeil". Līdzīgi ir ar TM akmeni.

Varbūt ierosināt cietumsodu par nepatiesu apvainošanu?

#2 ankooo

ankooo

    Journeyman

  • Members
  • 91 posts

Posted 17 October 2010 - 09:58

Nja man loti biezi to saka pec ctfa es jau nesmu vainigs ka vins skriet nemak :D

#3 firefox-lv

firefox-lv

    Player

  • Members
  • 235 posts
  • Gender:Male

Posted 17 October 2010 - 10:18

Bieži pēc CTF turnīriem, CTF tornī nākas klausīties citu spēlētāju komentārus:
jebanij resender
zb - ti vsjo vreme na dagone

Loģiski ir divi varianti: klusēt vai paskaidrot, ka šādas programmas Tu nelieto un vispār nekad neesi lietojis. Interesantākais ir tas, ka abos gadījumos izrādās Tu atdzīsti savu vainu. Vai nu "ņe čevo skazaķ", vai arī "čo atmazivaišse, noob"

Esmu neizpratnē - spēlētāji ir pilnīgi pārņemti paranoiķi un katru Tavu kustību uztver kā papildu programmas izraisītu. Tā pa lielam nosit apetīti iet uz šiem turnīriem, jo pietiek vienam klaunam uzņemt pilnmetrāžas 10 sekunžu treileri ar 10 soļiem, kurus Tev izdodas izsekot kādam citam spēlētājam un pastāv reāla iespēja pievienoties kokcirtēju kolonijai. Kāpēc? Tiesāšana tiek veikta subjektīvi vienā no staffa personām, kuras viedokli ērti var ietekmēt ar dažiem komentāriem: "Da, čistij dagon", "On uže zb svoim resendom", "Bez variantov džeil". Līdzīgi ir ar TM akmeni.

Varbūt ierosināt cietumsodu par nepatiesu apvainošanu?


Kā redzi tavā tekstā figure krievu valoda secini pats... +atrisinajums neej uz ctf bet aizej nosist 2 lielos terahanus dabusi to pashu :D

#4 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 17 October 2010 - 10:37

Neesmu gan nekad gājis uz CTF, lai pieredzi izcīnītu. Manā skatījumā alternatīvs pasākums tad, ja nav varku un monstri noriebušies.

#5 pipars-

pipars-

    Newbie

  • Members
  • 19 posts

Posted 17 October 2010 - 11:58

aizej mamitei pasudzies-"memme mani apbižo, sadod viniem pa dibenu" tu bble tocna esi kautkads neaptests idiots laikam vispar no majas neizej

atceriet to ka vienmer tew dirsiis virsuu un naksies tew to pacies vai ariii ataisnot sewi- tada ir dzive

negribu dzirdet tekstus pa to ka cilvekiem nevajag dirs wirsuu kautkadu hu!nu- man pie dirsas ej pakaries idiot

#6 Chumitis

Chumitis

    Senior Player

  • Members
  • 518 posts

Posted 17 October 2010 - 12:05

aizej mamitei pasudzies-"memme mani apbižo, sadod viniem pa dibenu" tu bble tocna esi kautkads neaptests idiots laikam vispar no majas neizej

atceriet to ka vienmer tew dirsiis virsuu un naksies tew to pacies vai ariii ataisnot sewi- tada ir dzive

negribu dzirdet tekstus pa to ka cilvekiem nevajag dirs wirsuu kautkadu hu!nu- man pie dirsas ej pakaries idiot

Pipars back ar saviem nevisai cilvēcigajiem postiem..

P.S. Kok esmu redzējis tev ir bijis arī dagons brīžiem :)

Заебись вода!

More players more fun.

 


#7 Logitechh

Logitechh

    Journeyman

  • Members
  • 74 posts
  • Gender:Male
  • Location:Jelgava

Posted 17 October 2010 - 12:12

Pipars back ar saviem nevisai cilvēcigajiem postiem..

P.S. Kok esmu redzējis tev ir bijis arī dagons brīžiem :)

un man ir 3 kājas..
Skype - cibkins Xl - summary 8lvl mage

#8 firefox-lv

firefox-lv

    Player

  • Members
  • 235 posts
  • Gender:Male

Posted 17 October 2010 - 13:22

un man ir 3 kājas..


Un ta 3sha velkas pa zemi? Taa nav kaaja!

Bet pa tēmai: taa tas ir vienmer bus tadi, kas teiks ka spele ar resendu vai dagonu :)
P.S. Tā var buut ari skaudibas pazime :D vismaz uztver to taa...

#9 Vizbuliite

Vizbuliite

    Senior Player

  • Members
  • 465 posts

Posted 17 October 2010 - 13:40

Bieži pēc CTF turnīriem, CTF tornī nākas klausīties citu spēlētāju komentārus:
jebanij resender
zb - ti vsjo vreme na dagone

Loģiski ir divi varianti: klusēt vai paskaidrot, ka šādas programmas Tu nelieto un vispār nekad neesi lietojis. Interesantākais ir tas, ka abos gadījumos izrādās Tu atdzīsti savu vainu. Vai nu "ņe čevo skazaķ", vai arī "čo atmazivaišse, noob"

Esmu neizpratnē - spēlētāji ir pilnīgi pārņemti paranoiķi un katru Tavu kustību uztver kā papildu programmas izraisītu. Tā pa lielam nosit apetīti iet uz šiem turnīriem, jo pietiek vienam klaunam uzņemt pilnmetrāžas 10 sekunžu treileri ar 10 soļiem, kurus Tev izdodas izsekot kādam citam spēlētājam un pastāv reāla iespēja pievienoties kokcirtēju kolonijai. Kāpēc? Tiesāšana tiek veikta subjektīvi vienā no staffa personām, kuras viedokli ērti var ietekmēt ar dažiem komentāriem: "Da, čistij dagon", "On uže zb svoim resendom", "Bez variantov džeil". Līdzīgi ir ar TM akmeni.

Varbūt ierosināt cietumsodu par nepatiesu apvainošanu?


+11111
Fishka taada, uztaisi video kur tu skrien pakalj kaadam un vinsh sak rakstiit tur davai zhim zhim*resend*dagon*speed un tamliidzigus tekstus. Un pa to liek Jeilaa ar liidziigiem nosacijumiem kaa pa matu, 5h next time 5x2,5x3 u.t.t.

Ps pats persooniigi ar waru neeju uz ctf, jo vinsh ir nereaali garsh un to visu filmet ir apnicis...

#10 pipars-

pipars-

    Newbie

  • Members
  • 19 posts

Posted 17 October 2010 - 14:19

vizbulite tu laikam dzivo uz vientuļas salas- laikam ar cilvekiem vispar nekonktaktejies, sedi vell majas bez darba un senciem uz kakla- nelaimes putns

#11 Logitechh

Logitechh

    Journeyman

  • Members
  • 74 posts
  • Gender:Male
  • Location:Jelgava

Posted 17 October 2010 - 15:12

Un ta 3sha velkas pa zemi? Taa nav kaaja!

ja tu to uzskati par kāju, tad man ir 4.

Kokam nav dagons vai resends, vai sazin kas tur vēl. Drīzāk internets jums lēni staigā.
Un, jā, vienmēr būs tādi, kam kaut kas nepatīk spēlējot ar 2. pentiumiem černobiļas priekšpilsētā ar 16 bitu dial-up internetiem, un nofilmēs, un gribēs lai nojailo. +1 par to, ka nepatiesi grib jailā iesivest. Stundiņu teiksim, un katru reizi *2
Skype - cibkins Xl - summary 8lvl mage

#12 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 17 October 2010 - 16:57

Pipars back ar saviem nevisai cilvēcigajiem postiem..

P.S. Kok esmu redzējis tev ir bijis arī dagons brīžiem :)


Nu vecīt! Kā Tu esi varējis redzēt dagonu tur kur viņa nav?! Cik neaptēstam durakam jābūt (pipars kā piemērs), lai riskētu ar savu čaru? Kāda nozīme spēlēt, kačāt, ieguldīt līdzekļus, laiku spēlē un tajā pašā laikā pielietot programmas par kurām bano un met džeilā uz mūžību?

#13 Vizbuliite

Vizbuliite

    Senior Player

  • Members
  • 465 posts

Posted 17 October 2010 - 17:02

vizbulite tu laikam dzivo uz vientuļas salas- laikam ar cilvekiem vispar nekonktaktejies, sedi vell majas bez darba un senciem uz kakla- nelaimes putns


Tu mani laikam ljoti labi dziivee paziist, aizej smadzenes nopeerc cirvi, un ja nepaziisti mani dziivajaa tad ljeva nedirs siikais mergli

#14 Vizbuliite

Vizbuliite

    Senior Player

  • Members
  • 465 posts

Posted 17 October 2010 - 17:05

Nu vecīt! Kā Tu esi varējis redzēt dagonu tur kur viņa nav?! Cik neaptēstam durakam jābūt (pipars kā piemērs), lai riskētu ar savu čaru? Kāda nozīme spēlēt, kačāt, ieguldīt līdzekļus, laiku spēlē un tajā pašā laikā pielietot programmas par kurām bano un met džeilā uz mūžību?


Negluzhi uz muuzhiibu :) pats arii esmu nepatiesi iemests katorga pa dagonu (atseeedeeju)
Un vel dazhi programm lietotaaji kaa servera miilulis EDZHA arii atsedeja un skilled proo server teevs papus uuber chuvaks Ganjakur arii atsedeja.. Erpeshniks Liana protams pa rp izlida, un gan jau vel ir daudzi kadri kuri ir atsedeejushi katorgu :)

#15 firefox-lv

firefox-lv

    Player

  • Members
  • 235 posts
  • Gender:Male

Posted 17 October 2010 - 17:07

vizbulite tu laikam dzivo uz vientuļas salas- laikam ar cilvekiem vispar nekonktaktejies, sedi vell majas bez darba un senciem uz kakla- nelaimes putns


Pipar, izskatas ka tu pats sedi uz vientuljas salas, samacijies rupjus vardus un tagad telo ''pilngadigo'', kas neatkarigs no vecakiem, bet atkarigs no ultimas savā ''pilngadibā'' :D

#16 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 17 October 2010 - 23:08

Principā pilngadība neko neizsaka - ir visādi duraki visādos vecumos, saprotams, pretīgāk tādu mēslu ir dzirdēt no sīka kretīna

#17 Element

Element

    cream

  • Members
  • 1059 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ливаны

Posted 18 October 2010 - 08:44

principā es arī esmu saskatījis tevī ļoti līdzīgu skriešanu kā ar dagonu, it īpaši tevi nodeva tas, kā tu pēc cīņas TM arēnā vēl turpināji skriet pakaļ iekš mp teritorijas =D

#18 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 18 October 2010 - 13:15

principā es arī esmu saskatījis tevī ļoti līdzīgu skriešanu kā ar dagonu, it īpaši tevi nodeva tas, kā tu pēc cīņas TM arēnā vēl turpināji skriet pakaļ iekš mp teritorijas =D

Nu bet tas ir loģiski, ka turpinu skriet! Peles poga ir divreiz saklikšķināta, lai čars visu laiku skrien, nevaru tieši momentā, kad esmu izmests no arēnas pogu atlaist, kāds tur sakars ar dagonu?! Neapgāžams dagons ir tad, ja ilgāku laiku skrien pakaļ pa arēnu nekļūdoties ar trajektoriju ne reizi.
Paranoiķi nolāpītie, laikam tiešām labāk neiet uz nevienu turnīru!

#19 Vizbuliite

Vizbuliite

    Senior Player

  • Members
  • 465 posts

Posted 19 October 2010 - 09:55

Nu bet tas ir loģiski, ka turpinu skriet! Peles poga ir divreiz saklikšķināta, lai čars visu laiku skrien, nevaru tieši momentā, kad esmu izmests no arēnas pogu atlaist, kāds tur sakars ar dagonu?! Neapgāžams dagons ir tad, ja ilgāku laiku skrien pakaļ pa arēnu nekļūdoties ar trajektoriju ne reizi.
Paranoiķi nolāpītie, laikam tiešām labāk neiet uz nevienu turnīru!


Uz turniiriem var iet un savus dueeljus filmeet, bet taadus ka lostus vai ctf nav tolka filmeet..

#20 pipars-

pipars-

    Newbie

  • Members
  • 19 posts

Posted 19 October 2010 - 15:02

njaa nav tolka filmet tadu ambāļus kaa jūs :excl:




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users