Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Koka Ctf Dienasgrāmata


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 30 August 2010 - 14:02

Sveiks, dārgais lasītāj!
Pagājušas pāris nedēļas pēc projekta "Darbazirgs" noslēguma. Pāris vārdos pastāstīšu par notikumu attīstību pēc tam.
Projekta noslēgumu aplaistīju ar dažiem aliem (oficiālajā versijā , saprotams, bezalkaholiskajiem). Tad nu sākās ilgi kārotā rūdas ieguve uz makrosa ar 2 darbiniekiem. Protams, pilna OLDP pasaule aunu, servera attīstības bremzētāju, skauģu (nebūs reksītim, nebūs nevienam...) un citu deģenerātu, kuriem jāgalina mani darbinieki vismaz reizes 10 diennaktī. Lai dzīvo makrosu galinātāji! Tie, kuri vēl nezin, abus manus recējus var atrast skrienot gar sienu pa labi no ieejas Destard alā. Laipni lūgti tie, kuri vēl nav galinājuši. Neskatoties uz šiem piedzīvojumiem, rūdas ieguve bija ienesīga. Pārdevu galvenokārt glory, bija vairāki patstāvīgi iepircēji, kuri maksāja sakarīgas naudas (ne gluži tie ekonomikas speciālisti, kuri pa visu MP nav atraduši nevienu ingotu un 2 dienas kliedz, ka iepērk ingotus un ir gatavi maksāt ne kapeiku vairāk par 7k..). Bizness gāja no rokas, iegādājos X burtu. Rezultātā Koks tika paaugstināts uz 8 līmeni. Tiku pieņemts ģildē. Dabūju gan maksāt ievērojamu biedra naudu, kura nu ar visu ģildi ir pazudusi :D Gan jau arī šīs lietas nokārtosies. Tad nu uzlabojoties finansiālajai situācijai, sāku biežāk piedalīties varkās jeb tagad pareizi jādēvē par masu slaktiņiem. Piedalījos galvenokārt visu zākātajā melnās klints bruņojumā, kuru pats saraku, un par sapelnīto naudiņu iespēju robežās apbruņoju sevi ar artefakta ieroci. Lai iet bojā visi homoseksuāļi, kuri lamā šo setu un viņa nēsātājus. Tas ir visracionālākais apģērbs, ja neesi kārtīgi apguvis kaujas mākslas. Veterāns, piemēram, savā elf setā bauda 140 vienību lielu bojājumu, pilns Nekromāna sets ap 100, BR ir racionāla resursu izmantošana! Pietiks populisma, jo ne par to ir šis raksts.

Izskraidīju vakar masu slaktiņus, vairākkārt kritu bruņās no visaugstākajiem plauktiem... Patikās Dragon sets, kuru pēc pasākuma uzvilku. Nokritu 3 min laikā no Broņislava smagā cirvja, biju piemirsis zirgu iebindot... Gāju gulēt, neliekot pat racējus uz makrosa. No rīta pirms darba ap 8.00 uzliku makroserus, kad biju darbā ap 9.00, caur Team viewer konstatēju, ka abi divi nosisti. Kuram idiotam pirmdienā ienāk prātā skraidīt 8.00 pa raktuvēm un makroserus galināt? Tad nu ap 10.00 nolēmu monstrus pasist brīvā brīdī, pēc otrā monstra atlidoja Quatro un augsti paceltu galvu nozaga man kristāla setu ar inferno ieroci - lai Tev veicas tirgošanā primāt!

Nolēmu atgriezties pie CTF turnīru spēlēšanas. Ļoti jautra laika nosišana. Peļņu gūt nav iespējams, pieredze arīdzen vairāk nāk vairogus uz makrosa taisot. Var jau būt, ka namatēvs kādreiz ko mainīs šajā sakarā. Jau pirmajā turnīrā gāja superjautri, tādēļ nolēmu izveidot savu CTF dienasgrāmatu.

Koka CTF Nr.1

Saorganizējās 3x3 CTF - manuprāt, visinteresantākais skaits turnīram. Nav haosa, viegli komunicēties. Atmosfēra ir draudzīgāka. Nebija iespēja lietot skriptus, tad nu spēlēju kā "vecajā kalumā" uz tīra klienta, kā te ir modē teikt.
Tikām ieportēti arēnā. Ar mani komandā bija vēl viens cīnītājs - Toxic, kā arī turnīra cerība Jopa - kleriks vai māgs nepateikšu, taču visvisādi FLAM virs viņa rādījās pašā sākumā. Jopa ar skriptiņu pacēla pilnīgi visu sākuma arēnā un trapedu tunelī. Sabēdājos, jo varēja jau kaut ko no tā arī komandas biedriem atstāt. Jopa gaismas ātrumā ar visu pacelto aizjoņoja pēc tumšā - sitienu pastiprinošā mēteļa. Viss bija skaidrs - ar mani komandā ir egoistisks profesionālis, kurš vienā acumirklī "paņems" visu turnīru. Ar Toxic patusējām sākuma bāzē, līdz nākošajam mantu respawnam, turpināju resursu vākšanu trapedu tunelī, jo pretējā komandā identificēju divus burvjus. Man par pārsteigumu pretī nāca 2 pretējās komandas pārstāvji - Burvis ar mūsu melno mēteli, kā arī lokšāvējs ar ātruma mēteli. Kaut kas man lika domāt, ka turnīra liktenis ir izlemts.... Pāris reizes arī izdevās karogu ar visiem naidniekiem aiz muguras atnest līdz vidum, vienreiz pat līdz mūsu bāzei, bet tā arī komandas biedrus neredzēju... Atcerējos - vienu reizi redzēju, Toxic bija ieguvis no lokšāvēja ātruma apmetni, Jopa blakus stāvēja un slāvu mātes vārdiem mēģināja pierunāt, lai Toxic uztic arī šo mēteli viņam. Kā jau daudzi varētu nojaust, turnīrs beidzās ar zaudējumu.
Noderīgi secinājumi:
-ja viens nespēj uzvarēt pretiniekus, padalies ar resursiem;
-ja pretinieku komandā redzi spēlmani Jopa, mēģini to nogalēt kā pirmo, jo tam nevajadzētu būt sarežģīti.

#2 gard

gard

    Newbie

  • Members
  • 24 posts

Posted 30 August 2010 - 16:43

-ja pretinieku komandā redzi spēlmani Jopa, mēģini to nogalēt kā pirmo, jo tam nevajadzētu būt sarežģīti.

hahahahaha :DDD

#3 Vizbuliite

Vizbuliite

    Senior Player

  • Members
  • 465 posts

Posted 30 August 2010 - 17:43

peec tava lasiitaa aizgaju arii uz ctf, protams turp devies arii tu.. Tiezgan nesavaldiigs esi! Nesaprotu kapec nolamaaa Ultimas speleetaaju gjimenes locekljus? neceelaas roka lai uztaisiitu skriinu, zheel tevis..

#4 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 30 August 2010 - 18:17

peec tava lasiitaa aizgaju arii uz ctf, protams turp devies arii tu.. Tiezgan nesavaldiigs esi! Nesaprotu kapec nolamaaa Ultimas speleetaaju gjimenes locekljus? neceelaas roka lai uztaisiitu skriinu, zheel tevis..

Par to CTF vēl uzrakstīšu! Nebija gluži tā, ka es kāda ģimeni nolamāju. Jautāju vai māte šo čalīti tā ir saukājusi bērnībā, ka viņš citus vārdus nezin kā UROD. Jāizprot kādēl mani var atļauties saukt par dauni, urodu vai loxu, ja es nespēlēju pa viņa prātam.... Patisībā tur nav ko izsprast. Problēma ir audzināšanā.

#5 Aidago

Aidago

    Player

  • Members
  • 175 posts

Posted 30 August 2010 - 18:28

P Jautāju vai māte šo čalīti tā ir saukājusi bērnībā, ka viņš citus vārdus nezin kā UROD.


Te neredzu, ka kāds tiktu apvainots, kokam bija aizdomas un viņš vienkārši pajautāja :D :D :D

#6 Logitechh

Logitechh

    Journeyman

  • Members
  • 74 posts
  • Gender:Male
  • Location:Jelgava

Posted 30 August 2010 - 19:01

peec tava lasiitaa aizgaju arii uz ctf, protams turp devies arii tu.. Tiezgan nesavaldiigs esi! Nesaprotu kapec nolamaaa Ultimas speleetaaju gjimenes locekljus? neceelaas roka lai uztaisiitu skriinu, zheel tevis..

CTF visas robežas noņemtas, tur vari aiziet un visus nodirst no galvas līdz kāju nagiem, un beigās pamatot adminiem
- Ja očeņ emociaļnī čelovek :)
Vot, CTF lamāties atļauts, jo tur tās sauc par emocijām.
Skype - cibkins Xl - summary 8lvl mage

#7 ExTjUtY

ExTjUtY

    *Riebīgais

  • Members
  • 3928 posts
  • Gender:Male
  • Location:Miami

Posted 31 August 2010 - 09:26

CTF visas robežas noņemtas, tur vari aiziet un visus nodirst no galvas līdz kāju nagiem, un beigās pamatot adminiem
- Ja očeņ emociaļnī čelovek :)
Vot, CTF lamāties atļauts, jo tur tās sauc par emocijām.

CTFa jā ir atļauts tā nedaudz palamāties vairāk nekā citur,bet tāpat ar mēru ja jau sākas par daudz tad var taisīt screenu i ātri vien jailā ielidos!
Posted Image
Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного к слабому...
Казалось, что нам пипец. Оказалось, что не казалось.

#8 Vizbuliite

Vizbuliite

    Senior Player

  • Members
  • 465 posts

Posted 31 August 2010 - 10:46

To ka CTF`aa ar vaajiem nevriem nav ko mekleet, to es zinaaju! :D Katru reizi kaads umniijs atradiisies..

#9 Limo

Limo

    Newbie

  • Members
  • 21 posts
  • Gender:Male
  • Location:Riga

Posted 31 August 2010 - 23:04

No rīta pirms darba ap 8.00 uzliku makroserus, kad biju darbā ap 9.00, caur Team viewer konstatēju, ka abi divi nosisti. Kuram idiotam pirmdienā ienāk prātā skraidīt 8.00 pa raktuvēm un makroserus galināt?


Vizbuliite
Restlezz
Zakjitis
Pautainais

Tie ir tie keksi kas naktīs/no rītiem negulj un kalbasī tavus macrosnikus -no pieredzes zinu :D
Sarakstu noteikti var papildināt...bet kaut kā izkrituši no galvas vēl pāris keksi

Turpini izklāstīt savus piedzīvojumus forumā, un mammas gan nelamā

#10 Chumitis

Chumitis

    Senior Player

  • Members
  • 518 posts

Posted 31 August 2010 - 23:52

Vizbuliite
Restlezz
Zakjitis
Pautainais

Tie ir tie keksi kas naktīs/no rītiem negulj un kalbasī tavus macrosnikus -no pieredzes zinu :D
Sarakstu noteikti var papildināt...bet kaut kā izkrituši no galvas vēl pāris keksi

Turpini izklāstīt savus piedzīvojumus forumā, un mammas gan nelamā

Kārtējais tirgus repaks forumā posto ... Nu jā , ja dienas vidū tavs čars ar feimu mājā stāv un esmu crims , kāpēc gan atteikties no Feima ? Slims ar prātu jau nemāz nēsi repak :)

Заебись вода!

More players more fun.

 


#11 Logitechh

Logitechh

    Journeyman

  • Members
  • 74 posts
  • Gender:Male
  • Location:Jelgava

Posted 01 September 2010 - 07:57

Kārtējais tirgus repaks forumā posto ... Nu jā , ja dienas vidū tavs čars ar feimu mājā stāv un esmu crims , kāpēc gan atteikties no Feima ? Slims ar prātu jau nemāz nēsi repak :)

starp citu, es arī neatteiktos no feima. Tāpēc, saproti, kāpēc tevi novālēja. :D
Skype - cibkins Xl - summary 8lvl mage

#12 Limo

Limo

    Newbie

  • Members
  • 21 posts
  • Gender:Male
  • Location:Riga

Posted 01 September 2010 - 09:33

starp citu, es arī neatteiktos no feima. Tāpēc, saproti, kāpēc tevi novālēja. :D


Laikā kad mani aktīvi vālēja nost, es vēl tikai kačājos un feima man nebija - vispār :D
Dzhekiem vienkārši vajadzēja manu gold ringu un pāris logus :)

bet nu whatever

#13 kacokmen

kacokmen

    Journeyman

  • Members
  • 87 posts

Posted 01 September 2010 - 10:26

ko jus te cikstat! taa vienmer ir bijis un bus!!!!!

#14 Lielolis

Lielolis

    Journeyman

  • Members
  • 82 posts

Posted 02 September 2010 - 16:54

VNK prosta nice koks ar savu BR tik staigā līdzi un gaida kamēr būs cl un ir un dabū full cargo student nice un vinam vel dot kautkādai labdarībai pff

#15 keidzhii

keidzhii

    Player

  • Members
  • 207 posts

Posted 02 September 2010 - 18:28

kaads tur briinums. cilveeks pielaagojas videi.

#16 pipars-

pipars-

    Newbie

  • Members
  • 19 posts

Posted 02 September 2010 - 19:09

peec tava lasiitaa aizgaju arii uz ctf, protams turp devies arii tu.. Tiezgan nesavaldiigs esi! Nesaprotu kapec nolamaaa Ultimas speleetaaju gjimenes locekljus? neceelaas roka lai uztaisiitu skriinu, zheel tevis..

ja es vinus satiktu vot tad es butu nesavaldiigs,pretigais-man besij araa tali idioti kaa tu ar savu tizlo bazaru, man tosc liekas ja es tewi satiktu tad ble pa sitadu runasanu pa seju dabutu-nopietni tu pretekli-sapusti pie sava pc ko piekasies visiemm- nav vienalga ko nodirs , kas tew no taa leilakas olas paliek , var jau redzet ka tew galigi nav atistitas saskarsmes spejas ar ar citiem cilvekiem :excl: :excl: :E :(

pameginat tik veel kads warn uzlikt es wot ko gribeso to arii teiksu un runaju bez rupjiem vardiem man pie kajas pa tadu izdzimteni

#17 mczii

mczii

    Player

  • Members
  • 285 posts
  • Gender:Male
  • Location:My location is Britania Teritory.
  • Interests:My interests are artifact`s and Girl`s :)

Posted 03 September 2010 - 20:58

Es atceros pirms ilga laika kad vel oldp main pastaveja man bija kkads Wolf (vel nikam kkas klat bija bet 5 gadi atpakal tas bija) niks 0 lvl es ctf speleju ( bija vel chuvaks merry taja laika kurs atceras ctf 1ma vietaa man bija kada 5) es speleju ar merry bijam sancensi, lidzko man neilika cietuma :D pec ilgak ka 2 ned. tiku ara nakamais, speleju atkal ctf, nepagaja ne 2 h, man uzlika stone :D un izkusteties nevaretu chars tika banali blokets kuram jau bija 15k exp un loti loti daudz naudas mans otrs krutakais chars bija, es biju tik nelaimigs, man atradas uz krutam vietam runas utt. jo nebija tads travel stons, ko es gribu pateiktu ir tas ka ctf, jamak pa pogam sist, un ja wariks netiek ar burvi gala (tas jau visiem zinams) nem no arcera crossbow vissmaz kka 1 lodi var aizsaut :D un jamuk no magiem!!!!!! daudzi to vel nau sapratusi!!!!!!!!!!!! vo ta.
un Ja tevi latvietis nodirs un ja esi latvietis neliekat jail, jo maz jega no ta jo latvietim tagat latvieti jaizstav ultima sak izmirt ;((
Unique archers 1lvl ( zilais cilvecins) :)))

#18 kocinsh

kocinsh

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts
  • Gender:Male
  • Location:Rīga
  • Interests:Urbināt degumu

Posted 13 September 2010 - 08:14

Mans topic pārvērties par pilnīgu miskasti, laikam tā ir normāla situācija tavernā. Vairs par CTF rakstīt daudz negribu. Dažas atziņas: 6-8 playeru ctf ir visinteresantākie, ja pretiniekos ir tikai 1 kāsters, tad karogu ar str pudeli atnest ir elementāri arī vienam. Lai veicas CTF!

Īsi pakomentējot par PvP: Velku BR, jo neredzu labāku alternatīvu normālā budžetā, lai nebūtu nedēļas RG un PvM iegūtais vienā reizē jāuzvelk.

Makro killeri: Tulamoru pasludinu par lielāko kretīnu makroseru nogalēšanas vēsturē. Nepalikšu parādā, tam kurš iedos viņa mājas koordinātes vai vietas, kur viņš cērt logus, ja tāds izdzimtenis vispār kaut ko citu dara kā makroserus galina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users