Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (18 September 2024 - 09:04) ura go go go varki
@  Artemy Shan : (17 September 2024 - 22:00) Сайт что-то лагует, попрошу техника проверить в чем дело. Пока ребутнул веб.
@  Artemy Shan : (17 September 2024 - 22:00) На днях начнём осенний сезон. Всем приготовиться :)
@  fr33 : (02 September 2024 - 13:07) nu vse uze skola nacalasj, gm davai proff
@  beatiful : (01 September 2024 - 20:50) davai v peredi uze novij osinj , uze sezon
@  fr33 : (27 August 2024 - 16:07) v ponedelnik uze osenj, novii sezon i gm dast proff
@  До свидания : (15 August 2024 - 22:27) login.oldp.net,2593
@  fr33 : (15 August 2024 - 16:45) i mne toze ne idet, gm delaj serv
@  jurasiks : (14 August 2024 - 17:45) Ilji u menja odnogo serv ne edet?
@  jurasiks : (14 August 2024 - 17:41) ALJOO
@  jurasiks : (12 August 2024 - 17:58) server ne robotaet
@  Restless : (11 August 2024 - 15:41) @Artemy Shan по hu ю
@  Artemy Shan : (09 August 2024 - 12:46) Сервер работает
@  fr33 : (07 August 2024 - 00:41) Old Paradise XL - 0
@  GM SOLAR : (06 August 2024 - 12:45) Давно сервак лёг?
@  jurasiks : (04 August 2024 - 15:15) Server ne idet
@  fr33 : (25 July 2024 - 09:05) TAFANA ABAKRALI
@  Artemy Shan : (08 July 2024 - 17:24) Работа сервера восстановлена, работа сайта аналогично
@  fr33 : (26 June 2024 - 16:54) mu parkur
@  Restless : (14 June 2024 - 17:16) @FroZee ПРойти квесты или на притчале есть NPC, который вернёт тебя с острова

Photo

Archery Ctf`aa


  • This topic is locked This topic is locked
18 replies to this topic

#1 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 29 July 2008 - 23:46

Archera PVP Skili ir - Archery, Fencing un Parring, bet dot tikai Bowu ( un crosbowu, kurs vispar iesuka ka nav dmg vai speed robas)! Kas ta par lietu?!!? Visam rasem dot iero4us attiecigi rases pvp skiliem. Warrior - Sw, Fenc, Mf attieciigi ir liels iero4u klasts. Mags - MG un Parrings, un dot shildu, protams ari gramatu. Kleriks - Mf, Mg un parring un dot war axe gramatu un shild. Visiem normali? NORMALI! BET kaada velna pec archeriem dot tikai bowu!? Man godiigi sakot jau piegriezas prasit wariem krysu, labi ja iedot, ja nav jau paspejis izmest... Un vispar pedejaja laika wari maz iet uz ctf`u! Ko vispar archers tikai ar bowu var izdarit? Tas ir tads STULBUMS! Kam tad tas fencings ir dots ctf`a ja normalos apstaklos vinu nevar izmantot.

Un viens jautajums par Archeru Kontrastiem: Ari tur tads pats tizlums notiek?, Sen tur nesmu bijis, bet kad pedejo reizi biju tur nekadus krysus nedeva. Reizi es aizgaju, un vel es i netaisos iet! Archers vs Archers tikai ar bowu un crosbowu ir garlaiciigakais duelis ever. Mana cina izversas taa: Pretinieks palika bez heliem, bez bintem, un ar maz hp. Protams slepas aiz sienam, panemis uz manis targetu. Pec dabas esmu nepacietiigs un vinam padevos. Jo tas ir tads stulbums, ka stulbak nevar buut. :blink:

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#2 Whisper

Whisper

    Journeyman

  • Members
  • 78 posts

Posted 30 July 2008 - 07:51

par 1 pilnigi piekriotu ka vajadzetu kryss ... laigan pats speleju ar magu un zinu ka nozheloshu sho postu , bet.....

#3 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 30 July 2008 - 08:47

par 1 pilnigi piekriotu ka vajadzetu kryss ... laigan pats speleju ar magu un zinu ka nozheloshu sho postu , bet.....



...Bet tas buutu tikai godiigi. :blush:
Tavaita lielaka dala ar4eru pat nezin ka viniem ir tads skils fencing, vai vienkarsi nemak izmantot macrosu lai izmantotu tos abus. Tapec ja ari iedos krysus, nejau visi ar4eri tos izmantos.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#4 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 30 July 2008 - 11:31

Par pirmo daļēji piekrītu.

Par otro, ir jau arī rociņas, ar kurām sit pa 5 ;) !

#5 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 30 July 2008 - 11:39

Par pirmo daļēji piekrītu.

Par otro, ir jau arī rociņas, ar kurām sit pa 5 ;) !


OhO -5 :o Tikai problema ir taja ka ja es skrietu vinam virsu ar plikam rokam, vins nebegtu, bet sautu man ar loku, un es nepaspetu vinu nosaut, jo 1. ''razmahs'' vinam bija panemts. Tiko ka es paraditos man iesautu. Un uzreiz sak nemties 2. Jebkura gadijuma tas bus atraks neka mans 1.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#6 Destiny

Destiny

    Newbie

  • Members
  • 7 posts

Posted 30 July 2008 - 12:11

Archera PVP Skili ir - Archery, Fencing un Parring, bet dot tikai Bowu ( un crosbowu, kurs vispar iesuka ka nav dmg vai speed robas)! Kas ta par lietu?!!? Visam rasem dot iero4us attiecigi rases pvp skiliem. Warrior - Sw, Fenc, Mf attieciigi ir liels iero4u klasts. Mags - MG un Parrings, un dot shildu, protams ari gramatu. Kleriks - Mf, Mg un parring un dot war axe gramatu un shild. Visiem normali? NORMALI! BET kaada velna pec archeriem dot tikai bowu!? Man godiigi sakot jau piegriezas prasit wariem krysu, labi ja iedot, ja nav jau paspejis izmest... Un vispar pedejaja laika wari maz iet uz ctf`u! Ko vispar archers tikai ar bowu var izdarit? Tas ir tads STULBUMS! Kam tad tas fencings ir dots ctf`a ja normalos apstaklos vinu nevar izmantot.

Vaig archeram iedot krissu ,spearu un kite shildu.

#7 EnFlame

EnFlame

    Thief of Horses

  • Members
  • 2041 posts
  • Gender:Male
  • Location:Беломорканал
  • Interests:A bit of this & a bit of that.

Posted 30 July 2008 - 13:57

nu nez, ctf'aa jau archeri ma.tas magam daudz shauj :D

#8 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 30 July 2008 - 14:01

nu nez, ctf'aa jau archeri ma.tas magam daudz shauj :D



Un ja mags skrien prom? Ko tad vins var izdarit? :blink:

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#9 Inquis

Inquis

    Advanced Player

  • Members
  • 361 posts

Posted 30 July 2008 - 14:31

Archera PVP Skili ir - Archery, Fencing un Parring, bet dot tikai Bowu ( un crosbowu, kurs vispar iesuka ka nav dmg vai speed robas)! Kas ta par lietu?!!? Visam rasem dot iero4us attiecigi rases pvp skiliem. Warrior - Sw, Fenc, Mf attieciigi ir liels iero4u klasts. Mags - MG un Parrings, un dot shildu, protams ari gramatu. Kleriks - Mf, Mg un parring un dot war axe gramatu un shild. Visiem normali? NORMALI! BET kaada velna pec archeriem dot tikai bowu!? Man godiigi sakot jau piegriezas prasit wariem krysu, labi ja iedot, ja nav jau paspejis izmest... Un vispar pedejaja laika wari maz iet uz ctf`u! Ko vispar archers tikai ar bowu var izdarit? Tas ir tads STULBUMS! Kam tad tas fencings ir dots ctf`a ja normalos apstaklos vinu nevar izmantot.

Un viens jautajums par Archeru Kontrastiem: Ari tur tads pats tizlums notiek?, Sen tur nesmu bijis, bet kad pedejo reizi biju tur nekadus krysus nedeva. Reizi es aizgaju, un vel es i netaisos iet! Archers vs Archers tikai ar bowu un crosbowu ir garlaiciigakais duelis ever. Mana cina izversas taa: Pretinieks palika bez heliem, bez bintem, un ar maz hp. Protams slepas aiz sienam, panemis uz manis targetu. Pec dabas esmu nepacietiigs un vinam padevos. Jo tas ir tads stulbums, ka stulbak nevar buut. :blink:


Nu piemeraam Arpus Mp un Gz, archeris dzenajot pretinieku mezhaa, nekad to nenovaaks.. + archeri ir visnjuubiigaakaa klase.. ! :D no archera var aizbeegt viens un divi..
Posted Image
Posted Image
Posted Image

Posted Image

Vendor-Oldp 2, Nick Inquis(Full Inferno platemail)

Nav naudas? Spied sheit ! << ! LOL

#10 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 31 July 2008 - 08:13

Nu piemeraam Arpus Mp un Gz, archeris dzenajot pretinieku mezhaa, nekad to nenovaaks.. + archeri ir visnjuubiigaakaa klase.. ! :D no archera var aizbeegt viens un divi..


1. Tu vnk nesi redzejis reaali labu ar4eru
2. Ari archers no tevis aizbegs viens un divi. :)


Nu tad uzliksiet to krysu ctf`a?!

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#11 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 31 July 2008 - 08:32

CTF tā jau viss ir ok. Es neredzu iemeslu archeram kaut ko dot. Ja archers šauj magam pa -30 - -50 īsti neatceros, bet caur stoneskin ar maģiju... tad ja tiem vēl pievienot dagger, varbūt arī visādus jaunus bowus kā cargon un sirius, tad vispār čau. Man liekas tā jau viss ir savās vietās tur salikts.

#12 deejaybobo

deejaybobo

    Novice Player

  • Members
  • 121 posts

Posted 31 July 2008 - 09:18

no kurienes te uzradaas cargon un sirius?

#13 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 31 July 2008 - 10:30

CTF tā jau viss ir ok. Es neredzu iemeslu archeram kaut ko dot. Ja archers šauj magam pa -30 - -50 īsti neatceros, bet caur stoneskin ar maģiju... tad ja tiem vēl pievienot dagger, varbūt arī visādus jaunus bowus kā cargon un sirius, tad vispār čau. Man liekas tā jau viss ir savās vietās tur salikts.



mhm, a ja kads beg prom ko tad darit? neviens mags nestaves un neskatisies ka vinam saus. Ka mazak hp, ta prom. Un tikai ar bowu es vinam neka nevaru izdarit.

Pats kadreiz esi gajis ar ar4eru ctf`aa?

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#14 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 31 July 2008 - 14:33

lol ar bow magam neko nevar izdariit?? :DD veel neko stulbaaku neesu dzirdeejis :)) tik es uz main neesu ar ar4eru gaajis man liekas 1 gaudu tur tikai dziivoju ar savu arceru :)) magus tik saavu :DD un te kaads saka ka neko nevar izdariit ;)) kraan domaa ko raxti :DD
Posted Image
< uzpied :DD

#15 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 31 July 2008 - 14:34

un arcers vissvairaak fragus parasti dabuun! neko vinam nevaijg vnk. cilveecin closed. !!
Posted Image
< uzpied :DD

#16 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 31 July 2008 - 14:40

lol ar bow magam neko nevar izdariit?? :DD veel neko stulbaaku neesu dzirdeejis :)) tik es uz main neesu ar ar4eru gaajis man liekas 1 gaudu tur tikai dziivoju ar savu arceru :)) magus tik saavu :DD un te kaads saka ka neko nevar izdariit ;)) kraan domaa ko raxti :DD



Jaa lamerus magus, ar truliem pirkstiem protams bez problemam var nosaut. Bet ko tu dariitu ja tu komandaa butu ar 2 tizliem ar4eriem (Es ari ar4ers) Kuri vislaik to tik darija ka krita, pretiniekos 1 ar4ers un viens mags. abas komandas dabuuja flagus, un visas 30min dzenajamies. Magu kurs vislaik beeg, nosist nevar. Protams ja normals mags, nejau trulenis. Un beigas mes zaudejam pec fragiem. Buutu man Kryss atri vien vins apgultos.

Ja reiz ar4eram ir dots skills, vajaga ari ieroci ar ko vinu izmantot :E

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#17 unique

unique

    Player

  • Members
  • 295 posts

Posted 01 August 2008 - 10:40

nemaakat speelet juus!! :) vienam jaastaav talaak hide un kad naak paka!!! ;)
Posted Image
< uzpied :DD

#18 see

see

    Uo Support

  • Members
  • 1030 posts
  • Gender:Male
  • Location:Iecava, Rīga

Posted 01 August 2008 - 11:04

Izskatās, kad tēmas atbilde ir nē.

Closed.

#19 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 01 August 2008 - 11:42

nemaakat speelet juus!! :) vienam jaastaav talaak hide un kad naak paka!!! ;)



Nu i paskries garam, ko talak? :D :D :D


Izskatās, kad tēmas atbilde ir nē.



Shans vispar par sito ir dzirdejis? nejau tev par to ir lemt!
Lai pats atnak un pasaka ko par to doma.

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users