Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Old Paradise Xl 2010 - Atbilstošs Laikmeta Garam!


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 Artemy Shan

Artemy Shan

    Founder

  • Administrators
  • 21257 posts
  • Gender:Male

Posted 21 March 2010 - 02:08

Saņemamies un darām! Veidojam tagadni! Mēs esam pārskatījuši projekta attīstības koncepciju 2010. gadam.
Spēles procesa sarežģīšanas vietā grūta resursu ieguve, un tamlīdzīga apnicība, veidosim mūsdienīgu Old Paradise XL 2010 - atbilstošu laikmeta garam!

Pie velna visu pagājušo! Saņemamies un darām! Veidojam tagadni!

1. Mēs pacentīsimies saglabāt esošajā serverī visu to labāko, kas bija vecajā XL serverī.
2. Mūsu serveris atkal saucās Old Paradise XL. Ar nelielu piezīmi. Laiks nestāv uz vietas un mūsu atjaunotais XL arī atbilstošs laikmeta garam!
3. Mēs atkal ieviesīsim cargo mantas un resursus.
4. Padomāsim par iespējām iegūt vērtīgos resursus un mantu krišanu no monstriem. Viss būs salīdzināms ar veco XL.
5. Par laikmeta garam atbilstošu izaugsmi:

1) Esošajā serverī 8 līmenis ir pielīdzināms 5 vecajā XL. Tā reāli nav ilga un piedod jūsu personāžam vērtību.
Kā arī kaut nedaudz samazina pvm. Un pats galvenais: izaugsmes laikā tev jāiepazīst serveris un jānopelna mantība, māja un tamlīdzīgi.
Kas savukārt uzkurina spēles interesi.
2) Izaugsme pēc 8 līmeņa būs ilgāka. Pirmajā mirklī tikai priekš fanātiķiem. Tāpat kā notika 6 līmeņa ieguve vecajā XL.

6. Laikmeta garā mēs pabeigsim līdz galam kvestu sistēmu. Tās jēga būs sekojoša:

1) Pirmais etaps jau ir realizēts un pēc iesācēju salas iziešanas mēs dodam prof acc uz nedēļu un Young uz 2 nedēļām.
2) Tālāk būs mega kvests ar Prof Accuz 2 nedēļām un mega kvests ar PVP Disabled uz 2 nedēļām.
Abi šie kvesti palīdzēs spēlētājiem ātri, bez maksas un galvenais droši pilnveidot sava personāža izaugsmi. Abus kvestus ieviesīsim līdz marta beigām.

7. Padomāsim par dažu lietu tirdzniecību Bērziņā, kas agrāk bija XL.
8. Kā arī daudzas labās izmaiņas, kas jau ir realizētas esošajā serverī, piedos rozīnīti mūsu XL atbilstoši laikmeta garam. Izmaiņu saraksts:

1) Laicīgi Newbie artefakti turnīru balvās.
2) Noņemta aizture Trapedu lietošanai.
3) Balvu uzlabošana par Lost. Un vispārīga šī pasākuma uzlabošana. Tagad tas ir tik pat populārs kā CTF.
4) Noņemta mantu lūšana pārģērbjot tās.
5) Artefaktiem ir daudz lielāka vērtība nekā vecajā XL.
6) Kraft mantas tagad var labot tikai ar resursiem, kas nepieciešami to izgatavošanai.
Ar kristāliem un elfu eliksīriem tagad var labot tikai artefaktus un newbie mantas.
7) Mantas nelūzt pārģērbjot tās.
8) Droša izaugsme ar kvestu palīdzību, kas vēl tiks uzlabota ieviešot divus mega kvestus.
9) Uzlabota balvu iegūšana par onlinetime.
10) No servera izņemtas overpower Gods bruņas.
11) Ieviests jauns pasākums War of Points, kas notiek kaujas salā katru dienu plkst. 21:30.
12) Vērtīgajam transportam tagad ir savi bonusi.
13) Ievērojami palielināta cena mantu un matu krāsošanas eliksīriem (Rare Dye, Hair dye).
Izņemts Body Dye eliksīrs. Ar Carpentry eliksīriem vairs nav iespējams nokrāsot mantas, kuras var uzģērbt, kas savukārt samazina PvP nobrukumu skaitu
Tā kā retās krāsas bija viens no iemesliem nobrukumiem serverī.
14) Nav vairs milzīgās cenas personīgajiem vendoriem. Zelta krišanas reitingi samazināti 3 reizes. Tas gan nenozīmē, kas viss ir palicis 3 reizes dārgāks. Sakarā ar šīm izmaiņām TM punkti šobrīd maksā 300k, nevis 1kk kā uz XL. Maksa par mājas labošanu, līmeņu pacelšanu un personīgā vendora apmaksa arī samazināta 3 reizes.

9. Kopumā jūs iegūstat Old Paradise XL serveri atbilstošu laikmeta garam!
10. Ielūdzam visus XL servera cienītājus izmēģināt mūsu izmaiņas. Ja jums ir piedāvājumi, kas varētu mums palīdzēt uzlabot serveri mūsdienu XL servera prasībām, rakstiet tos komentāros.
Наш канал в discord

In God We Trust!

#2 kapishonak

kapishonak

    Journeyman

  • Members
  • 66 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia

Posted 21 March 2010 - 02:17

Saņemamies un darām! Veidojam tagadni! Mēs esam pārskatījuši projekta attīstības koncepciju 2010. gadam.
Spēles procesa sarežģīšanas vietā grūta resursu ieguve, un tamlīdzīga apnicība, veidosim mūsdienīgu Old Paradise XL 2010 - atbilstošu laikmeta garam!

Pie velna visu pagājušo! Saņemamies un darām! Veidojam tagadni!

1. Mēs pacentīsimies saglabāt esošajā serverī visu to labāko, kas bija vecajā XL serverī.
2. Mūsu serveris atkal saucās Old Paradise XL. Ar nelielu piezīmi. Laiks nestāv uz vietas un mūsu atjaunotais XL arī atbilstošs laikmeta garam!
3. Mēs atkal ieviesīsim cargo mantas un resursus.
4. Padomāsim par iespējām iegūt vērtīgos resursus un mantu krišanu no monstriem. Viss būs salīdzināms ar veco XL.
5. Par laikmeta garam atbilstošu izaugsmi:

6. Laikmeta garā mēs pabeigsim līdz galam kvestu sistēmu. Tās jēga būs sekojoša:

7. Padomāsim par dažu lietu tirdzniecību Bērziņā, kas agrāk bija XL.
8. Kā arī daudzas labās izmaiņas, kas jau ir realizētas esošajā serverī, piedos rozīnīti mūsu XL atbilstoši laikmeta garam. Izmaiņu saraksts:

9. Kopumā jūs iegūstat Old Paradise XL serveri atbilstošu laikmeta garam!
10. Ielūdzam visus XL servera cienītājus izmēģināt mūsu izmaiņas. Ja jums ir piedāvājumi, kas varētu mums palīdzēt uzlabot serveri mūsdienu XL servera prasībām, rakstiet tos komentāros.

a kad tas viss buus ?
Bandidas 8lvl Warior Kapishonak 5lvl Archer PLAY HARD,GO PRO

#3 Artemy Shan

Artemy Shan

    Founder

  • Administrators
  • 21257 posts
  • Gender:Male

Posted 21 March 2010 - 04:00

jau ir :)
Наш канал в discord

In God We Trust!

#4 karliiits

karliiits

    Newbie

  • Members
  • 23 posts

Posted 21 March 2010 - 08:31

Saņemamies un darām! Veidojam tagadni! Mēs esam pārskatījuši projekta attīstības koncepciju 2010. gadam.
Spēles procesa sarežģīšanas vietā grūta resursu ieguve, un tamlīdzīga apnicība, veidosim mūsdienīgu Old Paradise XL 2010 - atbilstošu laikmeta garam!

Pie velna visu pagājušo! Saņemamies un darām! Veidojam tagadni!

1. Mēs pacentīsimies saglabāt esošajā serverī visu to labāko, kas bija vecajā XL serverī.
2. Mūsu serveris atkal saucās Old Paradise XL. Ar nelielu piezīmi. Laiks nestāv uz vietas un mūsu atjaunotais XL arī atbilstošs laikmeta garam!
3. Mēs atkal ieviesīsim cargo mantas un resursus.
4. Padomāsim par iespējām iegūt vērtīgos resursus un mantu krišanu no monstriem. Viss būs salīdzināms ar veco XL.
5. Par laikmeta garam atbilstošu izaugsmi:

6. Laikmeta garā mēs pabeigsim līdz galam kvestu sistēmu. Tās jēga būs sekojoša:

7. Padomāsim par dažu lietu tirdzniecību Bērziņā, kas agrāk bija XL.
8. Kā arī daudzas labās izmaiņas, kas jau ir realizētas esošajā serverī, piedos rozīnīti mūsu XL atbilstoši laikmeta garam. Izmaiņu saraksts:

9. Kopumā jūs iegūstat Old Paradise XL serveri atbilstošu laikmeta garam!
10. Ielūdzam visus XL servera cienītājus izmēģināt mūsu izmaiņas. Ja jums ir piedāvājumi, kas varētu mums palīdzēt uzlabot serveri mūsdienu XL servera prasībām, rakstiet tos komentāros.


Uzlikt normalu dmg nevis taka no 40-100 bet no 90-100 kautkadas ~10 dmg joslas

#5 ms14

ms14

    Player

  • Members
  • 211 posts

Posted 21 March 2010 - 09:08

Uzlikt normalu dmg nevis taka no 40-100 bet no 90-100 kautkadas ~10 dmg joslas

+1, tas nav normДЃli kad es ar holy staff +20 +14ms situ no 45 lidz 100.

#6 karliiits

karliiits

    Newbie

  • Members
  • 23 posts

Posted 21 March 2010 - 09:09

+1, tas nav normДЃli kad es ar holy staff +20 +14ms situ no 45 lidz 100.

es ar holy staff +20 +15 ms ari tik pat :D nu no 45 - 104

#7 mc.

mc.

    Novice Player

  • Members
  • 126 posts

Posted 21 March 2010 - 10:25

Pie velna visu pagājušo! Saņemamies un darām! Veidojam tagadni! - varējāt tak atstāt Xl ar kaut kādu megavaipu.. bet nu, varēja Mainu atcerēties, kad silver bija kā gods bruņas :D

1. Mēs pacentīsimies saglabāt esošajā serverī visu to labāko, kas bija vecajā XL serverī.

2. Mūsu serveris atkal saucās Old Paradise XL. Ar nelielu piezīmi. Laiks nestāv uz vietas un mūsu atjaunotais XL arī atbilstošs laikmeta garam!
3. Mēs atkal ieviesīsim cargo mantas un resursus. Tieši tas ko visu laiku gribēju! :) Varēja gan tikai Depth, bet nu būs labi arī tā.
4. Padomāsim par iespējām iegūt vērtīgos resursus un mantu krišanu no monstriem. Viss būs salīdzināms ar veco XL. Golds lai krīt kā agrāk, savādāk tev jābūt biezajam lai regus nopirktu no fast-buy stone
5. Par laikmeta garam atbilstošu izaugsmi:

6. Laikmeta garā mēs pabeigsim līdz galam kvestu sistēmu. Tās jēga būs sekojoša: Forši, tikai visi izies tos megakvestus un Prof dungeonā nebūs vieta. Zinkā, uz vienu botu 2 cilvēki

7. Padomāsim par dažu lietu tirdzniecību Bērziņā, kas agrāk bija XL.
galvenais, lai nuby trans, juvelērijai tās debīlās dienas neuzliek..
8. Kā arī daudzas labās izmaiņas, kas jau ir realizētas esošajā serverī, piedos rozīnīti mūsu XL atbilstoši laikmeta garam. Izmaiņu saraksts:

9. Kopumā jūs iegūstat Old Paradise XL serveri atbilstošu laikmeta garam!
10. Ielūdzam visus XL servera cienītājus izmēģināt mūsu izmaiņas. Ja jums ir piedāvājumi, kas varētu mums palīdzēt uzlabot serveri mūsdienu XL servera prasībām, rakstiet tos komentāros.



Piedāvāju gold dropu pilvneidot, ja jau tas nav izdarīts. Bail iet uz nuby dungeon, jo i-nets atkal karās :D
Un, protams, bojājumu amplitūtu +-5...

#8 fuck-the-pipars

fuck-the-pipars

    Player

  • Members
  • 154 posts

Posted 21 March 2010 - 12:04

Saņemamies un darām! Veidojam tagadni! Mēs esam pārskatījuši projekta attīstības koncepciju 2010. gadam.
Spēles procesa sarežģīšanas vietā grūta resursu ieguve, un tamlīdzīga apnicība, veidosim mūsdienīgu Old Paradise XL 2010 - atbilstošu laikmeta garam!

Pie velna visu pagājušo! Saņemamies un darām! Veidojam tagadni!

1. Mēs pacentīsimies saglabāt esošajā serverī visu to labāko, kas bija vecajā XL serverī.
2. Mūsu serveris atkal saucās Old Paradise XL. Ar nelielu piezīmi. Laiks nestāv uz vietas un mūsu atjaunotais XL arī atbilstošs laikmeta garam!
3. Mēs atkal ieviesīsim cargo mantas un resursus.
4. Padomāsim par iespējām iegūt vērtīgos resursus un mantu krišanu no monstriem. Viss būs salīdzināms ar veco XL.
5. Par laikmeta garam atbilstošu izaugsmi:

6. Laikmeta garā mēs pabeigsim līdz galam kvestu sistēmu. Tās jēga būs sekojoša:

7. Padomāsim par dažu lietu tirdzniecību Bērziņā, kas agrāk bija XL.
8. Kā arī daudzas labās izmaiņas, kas jau ir realizētas esošajā serverī, piedos rozīnīti mūsu XL atbilstoši laikmeta garam. Izmaiņu saraksts:

9. Kopumā jūs iegūstat Old Paradise XL serveri atbilstošu laikmeta garam!
10. Ielūdzam visus XL servera cienītājus izmēģināt mūsu izmaiņas. Ja jums ir piedāvājumi, kas varētu mums palīdzēt uzlabot serveri mūsdienu XL servera prasībām, rakstiet tos komentāros.

pilnigi garaam-kargo brunas un lielaks artu drops-psc

#9 Caureja

Caureja

    Player

  • Members
  • 172 posts

Posted 21 March 2010 - 12:56

tm points? paliks 2 par uzvaru turnīr'aun 10 small par ctf?

#10 viesiic!

viesiic!

    Novice

  • Members
  • 35 posts
  • Gender:Male
  • Location:kekava :)

Posted 22 March 2010 - 04:09

dat es nesaprotu gads bija tolks vert ciet veco XL ! tik un ta pec paris meneshiem bus atal gods un vel kautkas labas ..... vienigais kas te ir izmanits tas ir uzlikti 10 vai 12 limeni un viss.

#11 Lielolis

Lielolis

    Journeyman

  • Members
  • 82 posts

Posted 22 March 2010 - 19:13

Zelta krišanas reitingi samazināti 3 reizes. ???
Tas ir domats salidzinot ar XL, vai ka bija te pirmstam?

#12 Artemy Shan

Artemy Shan

    Founder

  • Administrators
  • 21257 posts
  • Gender:Male

Posted 23 March 2010 - 21:23

Zelta krišanas reitingi samazināti 3 reizes. ???
Tas ir domats salidzinot ar XL, vai ka bija te pirmstam?

XL
Наш канал в discord

In God We Trust!

#13 Lolikus

Lolikus

    Journeyman

  • Members
  • 56 posts

Posted 07 April 2010 - 21:52

vai tieshaam uz xl bija tik gruuti ieguut zeltu no monstriem? es taa nedomaaju.. te lai savaaktu levelam zeltu exp jau ir savaacies prieksh naakoshaa levela..
uz xl tik lielas probleemas nebija!!!

es vispaar nevaru iedomaaties kaa cilveeki pacelj levelus kam nau iespeejas ieguut savam sitamajam resursus lai salabotu..

ja man knapi atspeeleejas sapirktaas bultas :D

es dungeonaa pavadot 2h ieguustu kkur 100k varbuut vairaak..
ja izkriit kkaads artefakts.. no taa maz tolka vinju paardot gandriiz nereali..

#14 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 08 April 2010 - 07:14

ja man knapi atspeeleejas sapirktaas bultas :D

es dungeonaa pavadot 2h ieguustu kkur 100k varbuut vairaak..
ja izkriit kkaads artefakts.. no taa maz tolka vinju paardot gandriiz nereali..


Kaut kā par maz tev iet nauda... Es pa 30min varu 100k iegūt sitot Terathan... bultas 100% atspēlējas un naudu nav nemaz tik grūti uzkrāt kā to saki tu.

#15 Liecinieks

Liecinieks
  • Members
  • 1 posts
  • Gender:Male
  • Location:Jurmala

Posted 08 April 2010 - 07:38

Bet ja noperc Dread bowu , vinam logi neapmaksajas vispar , tiesham zeltu vajadzetu mazliet vairak , man draugs spele ar archeru un ir pvp Disabled tapat nepalidz jusu 50% ! Vajadzetu uz likt ar PVP Disabled 3x zeltu ! Bez disabled 2x tad varbut kaut kas kustetos uz vietas !

#16 fuck-the-pipars

fuck-the-pipars

    Player

  • Members
  • 154 posts

Posted 08 April 2010 - 08:24

nav jaun tik traki. kacajaietiet ar eclipus bowiem lvl nekadas problemas-labi ceert, arceri pasi var iet dreed logus cirst.
es piemeram ar magu varu 11 minutes 600 exp un 25-35 k gold, vot taa ir jakacajas , :/ :blush:

psc es dienaa vareu uzsist 20k exp pat visu dienu nesezot, kādas jums probleemas :/

risinajums visam- esclipus/chotic club/bow Ms+17-20 un aiziet

#17 office-girl

office-girl

    Novice Player

  • Members
  • 145 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia,Riga
  • Interests:Just having fun and do what stifler does best, be retarded.

Posted 08 April 2010 - 11:21

nav jaun tik traki. kacajaietiet ar eclipus bowiem lvl nekadas problemas-labi ceert, arceri pasi var iet dreed logus cirst.
es piemeram ar magu varu 11 minutes 600 exp un 25-35 k gold, vot taa ir jakacajas , :/ :blush:

psc es dienaa vareu uzsist 20k exp pat visu dienu nesezot, kādas jums probleemas :/

risinajums visam- esclipus/chotic club/bow Ms+17-20 un aiziet



Nus vecīt.... par tiem dread Logs vari aizmirst, visu dieunu macro un ja nenosit tevi , cērtot kokus tu dabūs ~40 logus...
Par to Exp.... ja tevi nesit nost.. tad arī norm =)

#18 ExTjUtY

ExTjUtY

    *Riebīgais

  • Members
  • 3928 posts
  • Gender:Male
  • Location:Miami

Posted 08 April 2010 - 11:27

Es ka4ajos eartha ar dread bowu un man viss atmaksajas!i bowu salabot i earthu labot!un pat diezgan labi +eju!es jau nesitu tur 1-2 lvl botus no kuriem to4na neka nevar dabut!sit terahanus,elfus,luxorus,dragon island i tev atmaksasies viss!
Posted Image
Слабый пол сильнее сильного в силу слабости сильного к слабому...
Казалось, что нам пипец. Оказалось, что не казалось.

#19 fuck-the-pipars

fuck-the-pipars

    Player

  • Members
  • 154 posts

Posted 08 April 2010 - 12:31

ar tiem arceriem vispar nav jega neko dariit, ne normali viens pats var laniities , ne kaa te saka normali kacaaties. mags- vot tas ir speeks

#20 office-girl

office-girl

    Novice Player

  • Members
  • 145 posts
  • Gender:Male
  • Location:Latvia,Riga
  • Interests:Just having fun and do what stifler does best, be retarded.

Posted 08 April 2010 - 15:13

Es ka4ajos eartha ar dread bowu un man viss atmaksajas!i bowu salabot i earthu labot!un pat diezgan labi +eju!es jau nesitu tur 1-2 lvl botus no kuriem to4na neka nevar dabut!sit terahanus,elfus,luxorus,dragon island i tev atmaksasies viss!



Aizmirsti , luxors tev nemužām neatmaksājas... vismaz cik situ 130 luxori un 2 items... a elf setu labot vajadzēja norm kamēr situ , obhidus visizdevīgāk ir sist.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users