Jump to content


Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: gods.dragon
@  fr33 : (17 April 2024 - 11:16) gm pashol v mu igrac
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:12) Sell regs from pandora box.
@  Pablo : (15 March 2024 - 21:11) Sell paralyze and poison necklaces 100k 1 piece.
@  fr33 : (11 March 2024 - 16:38) blee gm zb atdai bank
@  GM SOLAR : (10 March 2024 - 17:24) ОпЯТь лаГГи ! ! !
@  Pablo : (06 March 2024 - 17:48) Labākais hot ko esmu jebkad paņēmis :D
@  Senseless : (05 March 2024 - 09:42) Opatj ataki na server powli :(
@  Pablo : (03 March 2024 - 19:19) Riebiigais
@  Ganjakur : (03 March 2024 - 15:10) kāds niks mp?
@  Pablo : (02 March 2024 - 21:31) Var kāds iedot 40 kk priekš 11 lvl ?
@  Senseless : (02 March 2024 - 18:12) bratva estj u kogo script na ckerika na lamber ?
@  GM SOLAR : (02 March 2024 - 16:44) ALL GO NA CTF ! ! ! ! !
@  Ganjakur : (01 March 2024 - 17:32) labi
@  Pablo : (29 February 2024 - 12:08) Eu džeki, tie kuri vairāk nespēlē ultimu, varat droši man uzdāvināt savus itemus, vai pat savus acc. droši rakstam man privāti. Es vismaz uzturēšu šo serveri pie dzīvības :D
@  fr33 : (29 February 2024 - 09:45) yes
@  EmmaSb : (28 February 2024 - 21:00) Easyuo still working ?
@  Artemy Shan : (18 February 2024 - 20:42) Еще один фикс поставил. Смотрим, тестируем.
@  jurasiks : (18 February 2024 - 20:04) da pipec tu, zdelal on
@  Senseless : (17 February 2024 - 19:17) Lagi powli opatj
@  Artemy Shan : (17 February 2024 - 12:36) Мне удалось повторить действия, которые делал этот пиздюк, чтобы нагружать процессор сервера на 100% и вроде как я поправил это.

Photo

Quest


  • This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

#1 beLLick

beLLick

    Senior Player

  • Members
  • 479 posts
  • Gender:Male
  • Location:v

Posted 24 November 2007 - 09:28

Nu tā esmu jau ļoti sen pamanijis ka kvestu sadaļā ir rakstīts drīzumā būs daudz jaunu kvestu un pat shanahan's teica ka itkā drīz būs kvesti bet nekas tamlīdzīgs nenotiek es gribu kvestus bet jau nez cik ilgi viņi nav uzlikti kaut vai tas tika solīts ļoti sen!

#2 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 24 November 2007 - 09:57

Nu tā esmu jau ļoti sen pamanijis ka kvestu sadaļā ir rakstīts drīzumā būs daudz jaunu kvestu un pat shanahan's teica ka itkā drīz būs kvesti bet nekas tamlīdzīgs nenotiek es gribu kvestus bet jau nez cik ilgi viņi nav uzlikti kaut vai tas tika solīts ļoti sen!


Bija pāris Questi... Gan jau būs arī vēl citi.

#3 mczii

mczii

    Player

  • Members
  • 285 posts
  • Gender:Male
  • Location:My location is Britania Teritory.
  • Interests:My interests are artifact`s and Girl`s :)

Posted 24 November 2007 - 15:01

badic kadi questi bijusi nau ta beidzat mums melot es del garlaicibas mirstu nost ! un ir tikai 2 questi bet 1 war neskaitit! drogon islan un bC un ari wiss!
Unique archers 1lvl ( zilais cilvecins) :)))

#4 ...Sermulis...

...Sermulis...

    Master

  • Members
  • 602 posts
  • Gender:Male

Posted 24 November 2007 - 18:44

Tos kas bija, atvainojiet, par quest nenosauksi :huh: . Es ljoti ceru ka drizuma paradisies NORMALI questi, paliek garlaicigi skraidit pa moon un skatities kadi jauni cilveki GZ sež.



Kads bus Expansion pack 2. dalja :huh: ???

#5 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 25 November 2007 - 09:39

Kads bus Expansion pack 2. dalja :huh: ???


Kad būs, tad būs...

P.S. Ja apnika Moon/Cove, tad neskraidat tur ! Skraidat pa dungeoniem... Rekur kā nesen skatījos Brave InvaderS skraidīja pa dungeoniem... Tīri normāli, kā arī es agrāk :roll:

#6 Dibendurklis

Dibendurklis

    Journeyman

  • Members
  • 66 posts
  • Gender:Male

Posted 04 December 2007 - 00:29

Kad būs, tad būs...

P.S. Ja apnika Moon/Cove, tad neskraidat tur ! Skraidat pa dungeoniem... Rekur kā nesen skatījos Brave InvaderS skraidīja pa dungeoniem... Tīri normāli, kā arī es agrāk :roll:


Da tagad tak jaunieši izlepuši. Es kad sīks biju, tikai tā, asti kāstarpē iežmiedzis kačājos :D. Ik pa 15 minūtām nācās mukt no kaut kādiem sirotājiem. Par tādiem nonPvP dungeoniem vispār varēja aizmirst. To jau nu jebkurš pieredzējis players pateiks :D
Gan jau ka Bandīts pats kādreiz pa Vjakas gļukainajiem dungeoniem mucis uz vella paraušanu :D

#7 Bandic

Bandic

    jailed by Cilvecins

  • Members
  • 6128 posts
  • Gender:Male
  • Location:old paradise

Posted 04 December 2007 - 06:57

Gan jau ka Bandīts pats kādreiz pa Vjakas gļukainajiem dungeoniem mucis uz vella paraušanu :D


Kā ta to var aizmirst? :blush:

#8 mczii

mczii

    Player

  • Members
  • 285 posts
  • Gender:Male
  • Location:My location is Britania Teritory.
  • Interests:My interests are artifact`s and Girl`s :)

Posted 04 December 2007 - 15:12

es atceros gaju ar arceru 1 reiz magu nositu kas naca mani kill wins bija artos koroca butu ta winu kill! bet tad wel ari neznaju steth!
Unique archers 1lvl ( zilais cilvecins) :)))

#9 krans

krans

    TheFoxRIO

  • Members
  • 1189 posts
  • Gender:Male
  • Location:Santehnikas Veikals.
  • Interests:Volleyball

Posted 04 December 2007 - 17:15

UUUhhhh redzeju kads par 13th dimensiju iemineejas ;)

tie tik bija laiki... :D zeeel ka izdzesa visus 4arus tur, pretejaja gadijuma es vel tagad iespejams tur speletu ja tik buutu klienti... Visi jaunie serveri ir viens liels Fuflo, salidzinot ar veco dimensiju... Oldp serveris ir balstits uz realo naudu un speletaja prasmi nosaka vina armors nejau rokas un skili :happy: Dimnesija gan bija labi! Visu noteica ka tu speelee un tavi skili... Es uzskatu ka magi bija vairak pardomati (sakara ar to ka krita no transiem)Nebija Cleric rases kuru es uzskatu par galiigi nevajadziigu! Protams par LS gan tur vareja dabuut daudz ko, bet taa ka seit... 13th cenas bijaa daudz aukstakas lai retais pirktu skilus/armorus...

Muuzam atceresos tadus speletajus kaa -> Ivan Chikachillo, Kristinka Chikachillo, Shakal, Latvija,
nu ja ta riktigi padomatu varbut vel kadus atceretos :cool2:

Huj tebe vrot i Vjaka zopu!
13th dimension 4ever

tthrgnusxp7eedtdrmwf.jpg


#10 Kaff

Kaff

    Player

  • Members
  • 246 posts
  • Gender:Male
  • Location:Riga

Posted 04 December 2007 - 19:38

Ja 13 bija super !! Man liekas ka tur bija ljoti interesanti kacaties , kacajies dienu un pacelsi maby 1%.
Posted Image
Posted Image

#11 Dibendurklis

Dibendurklis

    Journeyman

  • Members
  • 66 posts
  • Gender:Male

Posted 04 December 2007 - 20:50

Nebija labāk, bija savādāk.
Pašā sākumā tas bija ļoti interesants serveris, vēlāk viņš komercializējās un spēcīgie kļuva spēcīgāki, ņūbi palika ņūbīgāki. Lielu lomu spēlē arī tas, ka daudziem tas bija pirmais UO serveris, tādēļ tik patīkamas atmiņas :)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users